Call of Duty 4 Movie.cfg zaključana tema

poruka: 27
|
čitano: 12.090
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Call of Duty 4 Movie.cfg

prepro sam add me

 

Xfire: qrobi

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.8.2010 16:24 (xrobix).
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Call of Duty 4 Movie.cfg

Neznam kak je islo u conzolu al bilo je nesto kao /record movie tako nesto

 

Imas xfire pa recordaj

Imas na netu comande koje bi ti pomogle

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Call of Duty 4 Movie.cfg

Imao sam ja jedan movie cfg, od okciana, samo je u 16:9 omjeru, pa ako nemas takav monitor otvori ti u prozoru igru u tom omjeru stranica.

Inače .cfg je stvarno predobar, grafika prelijepa, pravi movie .cfg

Budem još potražio kad dođem za desktop, pa ti se javim.

 

Evo video koji sam ja napravio (i igrao) a korišten je taj cfg:

http://www.xfire.com/video/c3e90/ 

 

Pa ako ti se sviđa cfg javi...

 

Kažu da imamo dva uha i samo jedna usta, kako bi pričali samo pola onoga što čujemo....
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Call of Duty 4 Movie.cfg

Ukucas /cl_avidemo 30 i uzimat ce 30 slicica u sekundi. Istina jesto sporo ali slobodno sve nafrljis na maximum sto se da, ama bas sve. Mozes i 60 stavit samo sto ce ti dugo trajati ali rezultati ce biti vidljivi.

Podravina Gaming Community http://www.xfire.com/clans/podrafci/
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty 4 Movie.cfg
FlyBoy kaže...

Imao sam ja jedan movie cfg, od okciana, samo je u 16:9 omjeru, pa ako nemas takav monitor otvori ti u prozoru igru u tom omjeru stranica.

Inače .cfg je stvarno predobar, grafika prelijepa, pravi movie .cfg

Budem još potražio kad dođem za desktop, pa ti se javim.

 

Evo video koji sam ja napravio (i igrao) a korišten je taj cfg:

http://www.xfire.com/video/c3e90/ 

 

Pa ako ti se sviđa cfg javi...

 

jos sam uvjek prepro

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.8.2010 16:25 (xrobix).
15 godina
offline
RE: Call of Duty 4 Movie.cfg
Fake_Alert kaže...

Neznam kak je islo u conzolu al bilo je nesto kao /record movie tako nesto

 

Imas xfire pa recordaj

Imas na netu comande koje bi ti pomogle

ukay1000 kaže...

Ukucas /cl_avidemo 30 i uzimat ce 30 slicica u sekundi. Istina jesto sporo ali slobodno sve nafrljis na maximum sto se da, ama bas sve. Mozes i 60 stavit samo sto ce ti dugo trajati ali rezultati ce biti vidljivi.

On ne misli na način pravljenja frag movie odnosno na izvlačenje screenshotova sa cl_avidemo.

 

Radi se o cfg. datotekama koje u sebi imaju prepravljene postavke za "poboljšanje" grafike pored onih koje su stavljene na maksimum. Primijetili ste da iako se u postavkama grafika stavi na maksimum ona ipak ne izgleda kao u malo boljim frag filmićima kao što je kod mazzarinija itd. 

 

Neke od tih komandi koje su ubačene u Movie.cfg su npr.  "r_lightweaksunlight", "r_glow", "r_glowbloomdensity" itd. Ovo govorim za CoD2 jer ih nisam isprobao u CoD4, ali otprilike daju sličan efekat kao na filmićima u CoD4.

Za CoD4 sam čuo da ima i neki default postavljeni cfg.  - exec enable_art.cfg, ali kako sam formatirao hdd nisam isprobao ovu komandu.

 

@Flyboy ako možeš pošalji mi link za movie.cfg. Imam par cfg datoteka, ali bih volio da vidim jel se razlikuju i koja mi ljepše izgleda.

 

 

Edit:

Zaboravio sam reći da se kontrast veoma dobro može namjestiti i u nekom video editoru kao npr. Vegasu.

He who is not courageous enough to take risks will accomplish nothing in life. - Ali
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.9.2009 20:58 (boxer).
14 godina
protjeran
offline
RE: Call of Duty 4 Movie.cfg

Sve sto je u Quake 3 Areni sifre, tu su i u COD serijalu, od COD1, do COD5, tako da nema razlike.

4 tjedna i već 1 i pol zvjezdica :D
15 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty 4 Movie.cfg
boxer kaže...
Fake_Alert kaže...

Neznam kak je islo u conzolu al bilo je nesto kao /record movie tako nesto

 

Imas xfire pa recordaj

Imas na netu comande koje bi ti pomogle

ukay1000 kaže...

Ukucas /cl_avidemo 30 i uzimat ce 30 slicica u sekundi. Istina jesto sporo ali slobodno sve nafrljis na maximum sto se da, ama bas sve. Mozes i 60 stavit samo sto ce ti dugo trajati ali rezultati ce biti vidljivi.

On ne misli na način pravljenja frag movie odnosno na izvlačenje screenshotova sa cl_avidemo.

Radi se o cfg. datotekama koje u sebi imaju prepravljene postavke za "poboljšanje" grafike pored onih koje su stavljene na maksimum. Primijetili ste da iako se u postavkama grafika stavi na maksimum ona ipak ne izgleda kao u malo boljim frag filmićima kao što je kod mazzarinija itd.....

 

...

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.8.2010 16:26 (xrobix).
15 godina
neaktivan
offline
Call of Duty 4 Movie.cfg

....

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.8.2010 16:26 (xrobix).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Call of Duty 4 Movie.cfg
Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Call of Duty 4 Movie.cfg

evo radim cod4 movie i zanima me dali je ikako moguče nekim naredbama u consoli da mi se makne hud na ekranu (radar, broj metaka i ostale gluposti)... nadam se da me razumijete...

I See Offline People !
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty 4 Movie.cfg
system kaže...

evo radim cod4 movie i zanima me dali je ikako moguče nekim naredbama u consoli da mi se makne hud na ekranu (radar, broj metaka i ostale gluposti)... nadam se da me razumijete...

probaj s:

hud_enable 0

Kažu da imamo dva uha i samo jedna usta, kako bi pričali samo pola onoga što čujemo....
15 godina
offline
RE: Call of Duty 4 Movie.cfg
FlyBoy kaže...
system kaže...

evo radim cod4 movie i zanima me dali je ikako moguče nekim naredbama u consoli da mi se makne hud na ekranu (radar, broj metaka i ostale gluposti)... nadam se da me razumijete...

probaj s:

hud_enable 0

Ili sa codplayerom.

He who is not courageous enough to take risks will accomplish nothing in life. - Ali
15 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty 4 Movie.cfg
FlyBoy kaže...
system kaže...

evo radim cod4 movie i zanima me dali je ikako moguče nekim naredbama u consoli da mi se makne hud na ekranu (radar, broj metaka i ostale gluposti)... nadam se da me razumijete...

probaj s:

hud_enable 0

ee to je dobro.... to se traži,..

boxer kaže...
FlyBoy kaže...
system kaže...

evo radim cod4 movie i zanima me dali je ikako moguče nekim naredbama u consoli da mi se makne hud na ekranu (radar, broj metaka i ostale gluposti)... nadam se da me razumijete...

probaj s:

hud_enable 0

Ili sa codplayerom.

s codplayerom i radim, al kad s njim maknem hud, onda se kompletno sve makne,.. a ja želim samo mapu, score, itd...

I See Offline People !
15 godina
offline
Call of Duty 4 Movie.cfg

Kad završiš CoD4 movie i uploadaš ga na net stavi link u ovoj temi da vidimo kako to izgleda...

 

Game Videos

He who is not courageous enough to take risks will accomplish nothing in life. - Ali
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Call of Duty 4 Movie.cfg

imam ja pro movie cfg..evo dva videa i pogledajte kvalitetu ^_^.......ovo sam frendu sam edito http://www.xfire.com/video/1b8d7c/     ..........a ovo je moj :D....http://www.xfire.com/video/1b800d/

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.12.2009 3:03 (CreaToR).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty 4 Movie.cfg
xrobix kaže...
boxer kaže...
Fake_Alert kaže...

Neznam kak je islo u conzolu al bilo je nesto kao /record movie tako nesto

 

Imas xfire pa recordaj

Imas na netu comande koje bi ti pomogle

ukay1000 kaže...

Ukucas /cl_avidemo 30 i uzimat ce 30 slicica u sekundi. Istina jesto sporo ali slobodno sve nafrljis na maximum sto se da, ama bas sve. Mozes i 60 stavit samo sto ce ti dugo trajati ali rezultati ce biti vidljivi.

On ne misli na način pravljenja frag movie odnosno na izvlačenje screenshotova sa cl_avidemo.

Radi se o cfg. datotekama koje u sebi imaju prepravljene postavke za "poboljšanje" grafike pored onih koje su stavljene na maksimum. Primijetili ste da iako se u postavkama grafika stavi na maksimum ona ipak ne izgleda kao u malo boljim frag filmićima kao što je kod mazzarinija itd.....

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.8.2010 16:26 (xrobix).
14 godina
protjeran
offline
RE: Call of Duty 4 Movie.cfg
xrobix kaže...
xrobix kaže...
boxer kaže...
Fake_Alert kaže...

Neznam kak je islo u conzolu al bilo je nesto kao /record movie tako nesto

 

Imas xfire pa recordaj

Imas na netu comande koje bi ti pomogle

ukay1000 kaže...

Ukucas /cl_avidemo 30 i uzimat ce 30 slicica u sekundi. Istina jesto sporo ali slobodno sve nafrljis na maximum sto se da, ama bas sve. Mozes i 60 stavit samo sto ce ti dugo trajati ali rezultati ce biti vidljivi.

On ne misli na način pravljenja frag movie odnosno na izvlačenje screenshotova sa cl_avidemo.

Radi se o cfg. datotekama koje u sebi imaju prepravljene postavke za "poboljšanje" grafike pored onih koje su stavljene na maksimum. Primijetili ste da iako se u postavkama grafika stavi na maksimum ona ipak ne izgleda kao u malo boljim frag filmićima kao što je kod mazzarinija itd.....

 

 

 

ja dobro poznajem mazzarinija i on koristi movie cfg koji je sam napravio te avidemo 250 i renda ga u AE a ne u programu sony vegas ili tako neki. !
radi on puno u 3d max on ima smisla za edit !

http://www.filesonic.com/file/16918661/cool gamer wallpapers.zip
16 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty 4 Movie.cfg
damir1994 kaže...
xrobix kaže...
xrobix kaže...
boxer kaže...
Fake_Alert kaže...

Neznam kak je islo u conzolu al bilo je nesto kao /record movie tako nesto

 

Imas xfire pa recordaj

Imas na netu comande koje bi ti pomogle

ukay1000 kaže...

Ukucas /cl_avidemo 30 i uzimat ce 30 slicica u sekundi. Istina jesto sporo ali slobodno sve nafrljis na maximum sto se da, ama bas sve. Mozes i 60 stavit samo sto ce ti dugo trajati ali rezultati ce biti vidljivi.

On ne misli na način pravljenja frag movie odnosno na izvlačenje screenshotova sa cl_avidemo.

Radi se o cfg. datotekama koje u sebi imaju prepravljene postavke za "poboljšanje" grafike pored onih koje su stavljene na maksimum. Primijetili ste da iako se u postavkama grafika stavi na maksimum ona ipak ne izgleda kao u malo boljim frag filmićima kao što je kod mazzarinija itd.....

 

 

 

ja dobro poznajem mazzarinija i on koristi movie cfg koji je sam napravio te avidemo 250 i renda ga u AE a ne u programu sony vegas ili tako neki. !
radi on puno u 3d max on ima smisla za edit !

Da...i?Tko je rekao da nema...

OT:
Isprobaj ovaj

***Dont mess with the best or die like the rest***
13 godina
neaktivan
offline
Call of Duty 4 Movie.cfg

my cfg slike http://screenshot.xfire.com/s/107044583-4.jpg skinia san od mazadoxsa i malo kombiniro s drugima malo sam i eto dobra cfg-a

mito
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Call of Duty 4 Movie.cfg

Pozzz!! Evo ovako naso sam predobar cfg ali imam jedan problem... Conzola mi nevrti poruke znaci kada igram nepise nista NP.. (pozdrave,upozorenja itd..) pa ako mi znate gdje da to ukljucim?. HVALA.......

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty 4 Movie.cfg
ALIEN23 kaže...

Pozzz!! Evo ovako naso sam predobar cfg ali imam jedan problem... Conzola mi nevrti poruke znaci kada igram nepise nista NP.. (pozdrave,upozorenja itd..) pa ako mi znate gdje da to ukljucim?. HVALA.......

omg pa u movie cfg i ne treba to pisat -.-'

Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat -Atom
14 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty 4 Movie.cfg

Ma nikaki movie cfg nego normalni imam stim problem sto mi conzola neispisiuje poruke.... Pa ako znas pls odgovori di treba ukljuciti tnx... 

15 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty 4 Movie.cfg
ALIEN23 kaže...

Pozzz!! Evo ovako naso sam predobar cfg ali imam jedan problem... Conzola mi nevrti poruke znaci kada igram nepise nista NP.. (pozdrave,upozorenja itd..) pa ako mi znate gdje da to ukljucim?. HVALA.......

skini cod rcon tool konektiraj se na server, odi na dialogs pa na messaging center i tamo si napiši poruke koje hoćeš zatim stisin set as PB i spremi.. tek tad će ti consola na serveru vrtiti poruke

I See Offline People ! Mladim djevojkama podešavam CONFIG SYSe i pravim AUTOEXEC BATe ... :D
14 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty 4 Movie.cfg
system kaže...
ALIEN23 kaže...

Pozzz!! Evo ovako naso sam predobar cfg ali imam jedan problem... Conzola mi nevrti poruke znaci kada igram nepise nista NP.. (pozdrave,upozorenja itd..) pa ako mi znate gdje da to ukljucim?. HVALA.......

skini cod rcon tool konektiraj se na server, odi na dialogs pa na messaging center i tamo si napiši poruke koje hoćeš zatim stisin set as PB i spremi.. tek tad će ti consola na serveru vrtiti poruke

 

Pozz!! Imam server i ubacio sam u pb_sv folder poruke i vrte se, ali kada sam stavio cfg izgleda da je taj lik koji je radio taj config iskljucio da mu se nevide te poruke.. Kada vratim stari cfg sve u redu... Ali kada ubacim taj cfg nema i recimo nevidim kada pisu igraci poruke... Mislim pre dobar je cfg lock mi je na 250fps pa mi se sviđa eto samo zbog te jedne mane sto mi to neispisuje....PA AKO ZNATE MI RECI DI SE TO UKLJUCUJE ILI KOJA KOMANDA HVALA.....

15 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty 4 Movie.cfg
ALIEN23 kaže...

 

Pozz!! Imam server i ubacio sam u pb_sv folder poruke i vrte se, ali kada sam stavio cfg izgleda da je taj lik koji je radio taj config iskljucio da mu se nevide te poruke.. Kada vratim stari cfg sve u redu... Ali kada ubacim taj cfg nema i recimo nevidim kada pisu igraci poruke... Mislim pre dobar je cfg lock mi je na 250fps pa mi se sviđa eto samo zbog te jedne mane sto mi to neispisuje....PA AKO ZNATE MI RECI DI SE TO UKLJUCUJE ILI KOJA KOMANDA HVALA.....

jel ti misliš na cfg za server ili cfg za igranje (config_mp)??

I See Offline People ! Mladim djevojkama podešavam CONFIG SYSe i pravim AUTOEXEC BATe ... :D
14 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty 4 Movie.cfg
system kaže...
ALIEN23 kaže...

 

Pozz!! Imam server i ubacio sam u pb_sv folder poruke i vrte se, ali kada sam stavio cfg izgleda da je taj lik koji je radio taj config iskljucio da mu se nevide te poruke.. Kada vratim stari cfg sve u redu... Ali kada ubacim taj cfg nema i recimo nevidim kada pisu igraci poruke... Mislim pre dobar je cfg lock mi je na 250fps pa mi se sviđa eto samo zbog te jedne mane sto mi to neispisuje....PA AKO ZNATE MI RECI DI SE TO UKLJUCUJE ILI KOJA KOMANDA HVALA.....

jel ti misliš na cfg za server ili cfg za igranje (config_mp)??

Mislim za config_mp..

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice