Helldivers 2

poruka: 25
|
čitano: 7.771
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
offline
Helldivers 2

 

https://www.arrowheadgamestudios.com/2023/05/helldivers-2-coming-in-2023/

 

 

"True to both our studio and to the Helldivers legacy, this will be a heart-pounding, high-intensity, friendly-fire-enabled feast of cooperative destruction! Players will again assume the role of galactic peacekeepers and soldiers on behalf of Super Earth, but with some serious upgrades."


"Our goal was to bring the engaging and tense combat from Helldivers into Helldivers 2 and make it even bigger. Alex adds, “Every time we had to make a design decision, the fun and tension were key.” Combining our love of intense action with a new third-person perspective has made the most exciting gameplay we’ve ever built."

 

 

 

Od tvoraca original Helldiversa, dolazi nastavak ovaj puta u 3rd person pogledu. Ako Helldivers 2 bude iole zabavan i gušt igrat kao jedinicu koja je po meni remek djelo isometric co-opa (a ne sumnjam da hoće, ipak je isti studio), ne ginu opet sati i sati širenja demokracije! 

 

Ne znamo još datum izlaska, ali osobno mislim da bi mogao biti u listopadu na Liberty Day.

 

Do tada, valjalo bi opet u jedinici izvadit stari plašt! 

Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Helldivers 2

Jedva čekam.

Jedinica je bila fantastična, samo ne znam kako će proći ovaj prelazak u 3rd person.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Helldivers 2

Meni se ne sviđa taj prelazak u 1st/3rd person, bolji mi je isometric/top down kako je u jedinici.

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.6.2023 7:56 (evincar).
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Helldivers 2

 

https://www.playstation.com/en-hr/games/helldivers-2/

 

"Do you believe in freedom? Can you stand in the face of oppression – and defend the defenceless? Wage war for peace. Die for democracy.

Join forces with up to three friends and wreak havoc on an alien scourge threatening the safety of your home planet, Super Earth, in this multiplayer co-op shooter for PS5 and PC from Arrowhead Game Studios. 

Step into the boots of the Helldivers, an elite class of soldiers whose mission is to spread peace, liberty and Managed Democracy using the biggest, baddest and most explosive tools in the galaxy. "

 

 

 "Vjerujete li u slobodu? Možete li se suočiti s ugnjetavanjem – i braniti bespomoćne? Vodite rat za mir. Umrite za demokraciju. Udružite snage s do tri prijatelja i opustošite izvanzemaljsku pošast koja prijeti sigurnosti vašeg rodnog planeta, Super Zemlje, u ovoj kooperativnoj pucačini za više igrača za PS5 i PC iz Arrowhead Game Studios. Uđite u čizme Helldiversa, elitne klase vojnika čija je misija širiti mir, slobodu i upravljanu demokraciju koristeći najveće, najgore i najeksplozivnije alate u galaksiji. "

 

 

 

Nakon dugo čekanja danas tjedan dana, 08.02. izlazi napokon Helldivers 2. Prema svemu viđenom igra bi opet trebala biti fantastičan co-op kaos, ko je igrao jedinicu zna o čemu pričam.

 

U originalu baš neki dan riješio preostale achievementse, raširio još malo demokracije, popio liber-čaj..i spremni za nastavak!

 

 

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.2.2024 22:21 (Chayy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Helldivers 2

Nakon nekih 8 sati igre mogu reći da je Arrowhead opet pogodio pravu formulu. Igra je zarazna i zabavna kao i jedinica, a pogled iz trećeg lica traži malo navikavanja ali stvar funkcionira, pogotovo sa više igrača kad jedni drugima čuvaju leđa..

 

Bilo je nekih problema sa matchmakingom u početku ali je sada uglavnom riješeno. Patchevi izlaze brzo i dobro Arrowhead to sve pegla. Igra ima ogroman potencijal, novi sadržaj je već u najavi. Možda najveća zamjerka za sada je težina..na lvl 4 misijama već lagano problemi, u jedinici smo lvl 12+ prašili bez beda.

 

HD2 ruši i neke rekorde, a trenutno je najprodavanija igra na Steamu (nadmašila i Palworld ).

 

 

Uglavnom svaka preporuka od mene, a pogotovo za fanove HD1.

Moj PC  
1 0 hvala 2
12 godina
offline
Re: Helldivers 2
Chayy kaže...

Nakon nekih 8 sati igre mogu reći da je Arrowhead opet pogodio pravu formulu. Igra je zarazna i zabavna kao i jedinica, a pogled iz trećeg lica traži malo navikavanja ali stvar funkcionira, pogotovo sa više igrača kad jedni drugima čuvaju leđa..

 

Bilo je nekih problema sa matchmakingom u početku ali je sada uglavnom riješeno. Patchevi izlaze brzo i dobro Arrowhead to sve pegla. Igra ima ogroman potencijal, novi sadržaj je već u najavi. Možda najveća zamjerka za sada je težina..na lvl 4 misijama već lagano problemi, u jedinici smo lvl 12+ prašili bez beda.

 

HD2 ruši i neke rekorde, a trenutno je najprodavanija igra na Steamu (nadmašila i Palworld ).

 

 

Uglavnom svaka preporuka od mene, a pogotovo za fanove HD1.

 najprodavanija ali je igra samo oko 80k ljudi što su nikakvi brojevi naspram drugih steam igara,ukljucujuc palworld. :)

16 godina
offline
Re: Helldivers 2

Odigrao sam nekih 10h i igra je jako zabavana, zarazna i cijena igre je jako primamljiva.

Dosad nisam vidio nikakve game braking bug-ove i igra je dobro optimizirana.

Jedini trenutačni problem je sa matchmaking koji uopće ne radi kako treba od nekih 12 puta što sam se pokušao spojiti samo sam se uspijo jednom

i ista stvar je kada ja host-am igru. Nadam se da će u ovom tjednu to poraviti.

Kada riješe taj online problem defnitivno ima preporuku od mene

 

 

BF3:fluffy_inside
5 godina
offline
Re: Helldivers 2
Rocinante2112 kaže...
Chayy kaže...

Nakon nekih 8 sati igre mogu reći da je Arrowhead opet pogodio pravu formulu. Igra je zarazna i zabavna kao i jedinica, a pogled iz trećeg lica traži malo navikavanja ali stvar funkcionira, pogotovo sa više igrača kad jedni drugima čuvaju leđa..

 

Bilo je nekih problema sa matchmakingom u početku ali je sada uglavnom riješeno. Patchevi izlaze brzo i dobro Arrowhead to sve pegla. Igra ima ogroman potencijal, novi sadržaj je već u najavi. Možda najveća zamjerka za sada je težina..na lvl 4 misijama već lagano problemi, u jedinici smo lvl 12+ prašili bez beda.

 

HD2 ruši i neke rekorde, a trenutno je najprodavanija igra na Steamu (nadmašila i Palworld ).

 

 

Uglavnom svaka preporuka od mene, a pogotovo za fanove HD1.

 najprodavanija ali je igra samo oko 80k ljudi što su nikakvi brojevi naspram drugih steam igara,ukljucujuc palworld. :)

 

Jedinica je sa brojem igrača na izlasku peak-ala sa nekih 7k, tako da je ovih 80k već sad odličan rezultat za Arrowhead i iznad svih njihovih očekivanja. Da, trebaju još dodatno popeglat matchmaking i ustabilit sve skupa. Meni u prosjeku treba nekih 5-6 puta klikat dok se ne poveže, sl nije problem tih 20-30 sekundi, najbitnije je naći pravu ekipu koja zna što radi.

 

Dogurao za sada do lvl 16, uzeo i Super Citizen, ne žalim ni centa.

 

BTW Reddit pun dojmova.

7 godina
offline
Re: Helldivers 2
Chayy kaže...
Rocinante2112 kaže...
Chayy kaže...

Nakon nekih 8 sati igre mogu reći da je Arrowhead opet pogodio pravu formulu. Igra je zarazna i zabavna kao i jedinica, a pogled iz trećeg lica traži malo navikavanja ali stvar funkcionira, pogotovo sa više igrača kad jedni drugima čuvaju leđa..

 

Bilo je nekih problema sa matchmakingom u početku ali je sada uglavnom riješeno. Patchevi izlaze brzo i dobro Arrowhead to sve pegla. Igra ima ogroman potencijal, novi sadržaj je već u najavi. Možda najveća zamjerka za sada je težina..na lvl 4 misijama već lagano problemi, u jedinici smo lvl 12+ prašili bez beda.

 

HD2 ruši i neke rekorde, a trenutno je najprodavanija igra na Steamu (nadmašila i Palworld ).

 

 

Uglavnom svaka preporuka od mene, a pogotovo za fanove HD1.

 najprodavanija ali je igra samo oko 80k ljudi što su nikakvi brojevi naspram drugih steam igara,ukljucujuc palworld. :)

 

Jedinica je sa brojem igrača na izlasku peak-ala sa nekih 7k, tako da je ovih 80k već sad odličan rezultat za Arrowhead i iznad svih njihovih očekivanja. Da, trebaju još dodatno popeglat matchmaking i ustabilit sve skupa. Meni u prosjeku treba nekih 5-6 puta klikat dok se ne poveže, sl nije problem tih 20-30 sekundi, najbitnije je naći pravu ekipu koja zna što radi.

 

Dogurao za sada do lvl 16, uzeo i Super Citizen, ne žalim ni centa.

 

BTW Reddit pun dojmova.

 

Sve potpisujem. Frendovi i ja smo peglali jedinicu podosta, ali ovo je kompletno nova razina. Dugo nisam igrao novi naslov, a da mi je ovako zabavan. 

Srediti servere i matchmaking kao i optimizaciju igre i to je to.

I want to believe
14 godina
offline
Helldivers 2

ne radi mi matchmaking ne mogu nikako naći help , tj da igram sa ljudima koji mi nisu sa frends liste.

Od jučer ujutro kada sam ubo igru samo solo , ali jebg nisam je kupio da igram solo.

 

 

Ty

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Helldivers 2
Crotiger kaže...

ne radi mi matchmaking ne mogu nikako naći help , tj da igram sa ljudima koji mi nisu sa frends liste.

Od jučer ujutro kada sam ubo igru samo solo , ali jebg nisam je kupio da igram solo.

 

 

Ty

 

Ja sam sinoć upao u grupu sa još dvojicom i odigrali smo 3 gejma, baš sam se nauživao, igra je super.

 

Ako je netko za, možemo se pododavati da igramo skupa, s tim da ja ne mogu razgovarati preko slušalica, najčešće igram kad mi djeca odu spavati, a oni me čuju i onda se probude. Koliko god da sam se trudio, uvijek pričam preglasno i sve razbudim i onda baj baj igranje

12 godina
offline
Helldivers 2

Trenutno im serveri u nasim vecernjim satima umiru zbog prevelike navale igraca. Malo ironicno je to da su ovaj vikend dali X2 na XP i pare, a navala nikad veca hahahhaha.

 

Ak se ne varam, matchmaking je privremeno ugasen kao i statistika na galactic mapi, samo da se load na servere smanji. Valjda budu to doveli u red skoro, igra je stvarno jako zabavna kad se nade barem dvoje-troje.

Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Helldivers 2
Brki1994 kaže...
Chayy kaže...
Rocinante2112 kaže...
Chayy kaže...

Nakon nekih 8 sati igre mogu reći da je Arrowhead opet pogodio pravu formulu. Igra je zarazna i zabavna kao i jedinica, a pogled iz trećeg lica traži malo navikavanja ali stvar funkcionira, pogotovo sa više igrača kad jedni drugima čuvaju leđa..

 

Bilo je nekih problema sa matchmakingom u početku ali je sada uglavnom riješeno. Patchevi izlaze brzo i dobro Arrowhead to sve pegla. Igra ima ogroman potencijal, novi sadržaj je već u najavi. Možda najveća zamjerka za sada je težina..na lvl 4 misijama već lagano problemi, u jedinici smo lvl 12+ prašili bez beda.

 

HD2 ruši i neke rekorde, a trenutno je najprodavanija igra na Steamu (nadmašila i Palworld ).

 

 

Uglavnom svaka preporuka od mene, a pogotovo za fanove HD1.

 najprodavanija ali je igra samo oko 80k ljudi što su nikakvi brojevi naspram drugih steam igara,ukljucujuc palworld. :)

 

Jedinica je sa brojem igrača na izlasku peak-ala sa nekih 7k, tako da je ovih 80k već sad odličan rezultat za Arrowhead i iznad svih njihovih očekivanja. Da, trebaju još dodatno popeglat matchmaking i ustabilit sve skupa. Meni u prosjeku treba nekih 5-6 puta klikat dok se ne poveže, sl nije problem tih 20-30 sekundi, najbitnije je naći pravu ekipu koja zna što radi.

 

Dogurao za sada do lvl 16, uzeo i Super Citizen, ne žalim ni centa.

 

BTW Reddit pun dojmova.

 

Sve potpisujem. Frendovi i ja smo peglali jedinicu podosta, ali ovo je kompletno nova razina. Dugo nisam igrao novi naslov, a da mi je ovako zabavan. 

Srediti servere i matchmaking kao i optimizaciju igre i to je to.

 

svaka čast na frendovima, ja ih isto imam nekoliko da igraju razne igre, al teški za dat pare za igru u pizdu mater, a nitko nije balavac, svi su odrasli ljudi koji su zaposleni, tak da ništa od frendova

9 godina
offline
Helldivers 2

moram pohvaliti kako se igra fluidno vrti. Vrti mi se uvijek iznad 60 fpsa šta god se događalo, koliko god neprijatelja i eksplozija bilo na ekranu. Ali također nema ni mikrostutteringa, uvijek u igrama osjetim tu i tamo nešto da zatrza, pogotovo kad su neke eksplozije, ali ovdje ide baš cijelo vrijeme kompletno glatko. 

 

 

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Helldivers 2

Otkako se ulazi u igru bez queue i radi quickplay baš uživam u igri. Sve mi radi fluidno i nema trzanja, znači samo tih prvih dana je bilo zbog servera gadno. Kada se upadne u super ekipu može se bez problema i više težine, uspio sam doći do 4 po težini, ali baš se vidi da mi fali stratagema i oružja na mom 7 levelu pa sam se morao vratiti malo niže. Svakako igra vrijedi tih para. 

It is better to be hated for who you are, than to be loved for someone you are not.
 
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Helldivers 2

ekipa imajte na umu da je ona glavna misija, defense campaign against Automaton, to nije pojedinačna misija, nego od svih nas igrača zajedno. Sinoć sam igrao nekoliko tih defenda i ne kužim zašto se ništa ne događa i što krivo radim, pa sam onda saznao da je to skupna misija

 

Uglavnom to je konačno odličan live service model, gdje imamo skupa svi zajednički rat i zajedničke misije

Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Helldivers 2

Upravo igrao protiv terminatora nekih 3 sata na lvl 6 difficulty. Random prosječna ekipa u teamu, riješili sve misije na Draupniru ali dva puta nismo extractali jer su nas pregazili.

 

Baš su intenzivni Automatonsi, a pogotovo ako nije full uigran tim. Kaos krš i lom..trebam odmora, još uvijek mi svijetle crveni laseri pred očima!

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Helldivers 2

Na prvu me ne privlači no kako di god se okrenem iz paštete iskače neki video sve više razmišljam da bacim 40e u ovo.

 

Davno sam volio igrat alien swarm 2d igru na steamu, i općenito taj coop volim i igrao sam neke modele kao ono ui rs6 itd, ali odbija me treće lice najviše.

Vidim na forumu isto slab odaziv, svi i dalje u royaleima valjda, a dok steam gori od pola milje igrača...

 

nagovaram buraza da bi uzeli pa kad bi još kakvu ekipucu našli da se nasmijemo...

 

sve u svemu čitajući vaše dojmove nailazim samo na pozitvne dok je server problemi kao inače samo razlika je ceo koji prizna problem i kaže nemojte kupit igru dok je ne sredimo.

E to je druga priča za razliku od pohlepnih aaa studija.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Helldivers 2

ja bacio i moram priznat da je igra opako zabavna čak i solo; a u teamu sa voice chatom je opako zabavno.

 

ako tko trazi igrača molim da me udomite :D

[url=https://valid.x86.fr/2kezbs][img]https://valid.x86.fr/cache/banner/2kezbs-6.png[/img][/url]
13 godina
offline
Helldivers 2

Uzeo buraz pa i ja. Zuknuli dve misije...ne pamtim takav casual fun, s par twistova, ali sve mehanike se brzo savlada, i ne, nije lako kako izgleda.

 

stvarno shema igra, opravdani su hvalospjevi po netu, nadam se da će zadržati trenutni hype :)

 

avion2208 na steam pa da zapucamo kad bude prilike 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Helldivers 2
Ima neko na PS5 zainteresiran za coop?
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Helldivers 2

eto i ja krenuo pa ako neko tu i tamo hoće malo igrat nek se javi da se nadodamo :-)

 

 s obzriom da ingame frends dodavanje baš i ne radi ako tko igra neka mi se javi pa da se nadodamo preko steama... igra je sasvim OK dapače odlična

Poruka je uređivana zadnji put ned 24.3.2024 15:32 (mtv).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Helldivers 2

Evo vidim da tu ima ekipe koja trazi s kim bi igrala, ima nas nekoliko svi smo 30+ godina pa ako zelite igrati coop dodite na discord https://discord.gg/UWNWXjwf

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Helldivers 2

Daj ponovi link

11 godina
offline
Helldivers 2

https://discord.gg/2zqzeFSySC

 

Evo opet link sad je trajni. Doslo nam je ekipe jos, svaku vecer se udara pa slobodno pristupite u obranu Demokracije!

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice