Battlefield 2042 izdvojena tema

poruka: 7.682
|
čitano: 1.319.915
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
offline
Battlefield 2042

Evo i ja ga skidam nisam ga od bete igrao(koja je uredno radila) no nakon izlaska kod mene na windowsima nije radio zbog nekog updejta valjda sad bude

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Boris grozni kaže...

Evo i ja ga skidam nisam ga od bete igrao(koja je uredno radila) no nakon izlaska kod mene na windowsima nije radio zbog nekog updejta valjda sad bude

 Žali bože vrimena koje trošiš

3 godine
offline
Re: Battlefield 2042
Volume kaže...
Boris grozni kaže...

Evo i ja ga skidam nisam ga od bete igrao(koja je uredno radila) no nakon izlaska kod mene na windowsima nije radio zbog nekog updejta valjda sad bude

 Žali bože vrimena koje trošiš

 e jbga vec je na 91%

12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Volume kaže...
Boris grozni kaže...

Evo i ja ga skidam nisam ga od bete igrao(koja je uredno radila) no nakon izlaska kod mene na windowsima nije radio zbog nekog updejta valjda sad bude

 Žali bože vrimena koje trošiš

 

pa i ne bas. bf 2042 je zabavan. daleko je to opet od battlefielda na kojeg smo navikli, ali igra kao igra je sad u daleko boljem stanju nego prije, i svidja mi se kako ubacuju ovih nekih sitnica. npr sad ces imati obavijest kad si u uskom prostoru a squad mate hoce da spawna na tebe. takodjer kad umres, nece ti vise biti prikazan medic oko tebe koji je u tom trenutku u vozilu. to su sve neke stvari koje su sitne ali unaprijedjuju gameplay iskustvo.

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
3 godine
offline
Battlefield 2042

Niš nisam ni probao jer sam htio probati i cod mw3, koliki kreten moras biti da stavis isti dan da ti j free kad i novi cod sve krelci od reda nije ni cudo kaj su propali, jebo ih bf sad im nedam ni ovih 10€

Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Indestructible kaže...
Volume kaže...
Boris grozni kaže...

Evo i ja ga skidam nisam ga od bete igrao(koja je uredno radila) no nakon izlaska kod mene na windowsima nije radio zbog nekog updejta valjda sad bude

 Žali bože vrimena koje trošiš

 

pa i ne bas. bf 2042 je zabavan. daleko je to opet od battlefielda na kojeg smo navikli, ali igra kao igra je sad u daleko boljem stanju nego prije, i svidja mi se kako ubacuju ovih nekih sitnica. npr sad ces imati obavijest kad si u uskom prostoru a squad mate hoce da spawna na tebe. takodjer kad umres, nece ti vise biti prikazan medic oko tebe koji je u tom trenutku u vozilu. to su sve neke stvari koje su sitne ali unaprijedjuju gameplay iskustvo.

 Ne znan brate al meni se ova igra doslovno gadi i po meni serijal sve od hardlinea ide u krivon smjeru

 

12 godina
offline
Battlefield 2042

Haloween, "Killswitch", 12 vs 12

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Battlefield 2042

Vcrs naletili na čitersko govno MX7274, ubija sa sniper u glavu sve za redom iz bliza, iz daljine, kroz stabla, iz svih nemogučih situacija.Rezultat mu na kraju 170:5.Samo stisne puška sama nišani u glavu ko na traci skida, to još ne vidjeh.

DarthMarkus kaže... Normalno da radi fluidnio kad ti fali pol galaksije hehe
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.10.2023 0:26 (dery).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield 2042

Završio je free weekend a BF ima više igrača nego COD? 

 

Toliko ljudi je kupilo igru, ili je dobra reklama oko nove sezone vratila stare igrače?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Battlefield 2042

Ne kužim na koju foru može biti tolika oscilacija igrača tijekom dana, gledam i doslovno svaki dan ide s 15 000 do 100 000 pa nazad. Nekako mi je to čudno, ali svaka čast ako je istina. 

Iako, sada kada sam bacio pogled na druge igre slično je i tamo, znači da je sve u redu. Budem morao ponovno probati igru čini mi se. 

It is better to be hated for who you are, than to be loved for someone you are not.
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.10.2023 23:23 (Rhox).
 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042

A ovo je samo Steam.

Baš me zanima koliko je sve ukupno igrača, EA (bivši Origin) i sve konzole.

Sad bi bio savršen trenutak da daju taj podataka, odlična reklama, ne znam zašto ga uvijek skrivaju.

 

Mogao bi i ja malo zaigrat, samo sam isprobao novu mapu pola sata kad je izašla...

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
10 godina
offline
Battlefield 2042

Yep. Sinoć išao probat kakvo je stanje u Hazard Zoneu, rekoh "to nitko ne igra". Dakle, đenje, čak i taj mod ima populacije.

Your mind is like a parachute! Useless unless its open
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield 2042

 

Haloween event

Steam and EA: CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Battlefield 2042
Probao sinoć bf i to prvi nakon bf4 i odma prvi s 50kilova sljedeci 11, nisam skuzio jel su to botovi ili koji k?🤔
Uglavnom igra zgleda ocajno, planine od 2km, tuneli od 15km širine 200m osjecaj igranja kao da sam jebeni mrav nikad doci tam gdje trebaš 90% samo bauljam do akcije. Osjecaj pucanja je ok pravi bf no sve ostalo totalno krivo. Ne vrijedi ni 2€ kamoli 10.
Moj PC  
0 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Boris grozni kaže...
Probao sinoć bf i to prvi nakon bf4 i odma prvi s 50kilova sljedeci 11, nisam skuzio jel su to botovi ili koji k?🤔
Uglavnom igra zgleda ocajno, planine od 2km, tuneli od 15km širine 200m osjecaj igranja kao da sam jebeni mrav nikad doci tam gdje trebaš 90% samo bauljam do akcije. Osjecaj pucanja je ok pravi bf no sve ostalo totalno krivo. Ne vrijedi ni 2€ kamoli 10.

 Baciš sebi prijevoz dok mi stare đombe bacimo sebi onaj mali prijevozni dron ahahaha koja komedija ali zabavno je bacat c4 na helikoptere ili udarat sa njega rpg po njima.

DarthMarkus kaže... Normalno da radi fluidnio kad ti fali pol galaksije hehe
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Boris grozni kaže...
Probao sinoć bf i to prvi nakon bf4 i odma prvi s 50kilova sljedeci 11, nisam skuzio jel su to botovi ili koji k?🤔
Uglavnom igra zgleda ocajno, planine od 2km, tuneli od 15km širine 200m osjecaj igranja kao da sam jebeni mrav nikad doci tam gdje trebaš 90% samo bauljam do akcije. Osjecaj pucanja je ok pravi bf no sve ostalo totalno krivo. Ne vrijedi ni 2€ kamoli 10.

 

cuj osjecaj pucanja pravi bf, a ono pucanje najgori dio ovog battlefielda, oruzja nemaju nikakav recoil, zvuk kao da pucas s praćke.


ocito da se ne znas kretati, mehanika je takva napravljena da mozes klizajuci brzo stici od zastave do zastave. sav gameplay je uzeto od apexa i titanfalla.


ne moras ni pokriti citavu mapu svojim kretanjem, nekad treba ostati i sacuvati zastavu jer obicno kad osvojis zastavu, protivnik spawna negdje dalje iza ledja, pa cim se udaljis, moras se opet vracati jer taj neko se spawnao i dosao ponovo da vrati tu zastavu.


igra jeste smece, ali je sada potpuno ok. evo uslisili su zelje nekima, jer su izbacili 128cq mod. ja sam navikao na 128 igraca otkaku su redizajnirali mape, pocelo mi se svidjati. cekao sam battlefield s 128 igraca jos od bf 1942.

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
12 godina
offline
Battlefield 2042

 

Battlefield 2042 | Season 6 Themed Event: Dark Protocol Trailer

Steam and EA: CyberDemonVZ
Moj PC  
3 0 hvala 1
12 godina
offline
Battlefield 2042

Čovječe kako im dobro svijetle oči. Kako ovo dobro izgleda  

I još te napadaju rđavim šjekirama albino bezspolci bez gaća. Bolje od ovoga ne može, jedva čekam!

Moj PC  
6 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
CyberDemonVZ kaže...

 

Battlefield 2042 | Season 6 Themed Event: Dark Protocol Trailer

 Malo mi se diga 

12 godina
offline
Battlefield 2042
Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Volume kaže...
Fali mi tenkiranje na zavodu

 Jedino šta sam igrao od bf-a zadnje pola godine je ovaj novi stari Zavod kad je izišao, jedno 3tj me držalo, i onda mi dopizdilo igrat jednu te istu mapu

13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Sljedeći bf će bit najbolji ikad
8 godina
neaktivan
offline
Battlefield 2042

Jel netko ima problema s crnim ekranom nakon svakog ili svakog drugog meča? Zvuk se čuje i tako stoji sve dok ne  ALT-F4 aplikaciju.

Gledao sam po netu za rješenja koja bi pomogla, no ništa nije pomoglo + kaj sam vidio da hrpa ljudi ima taj bug. 

Driveri za grafu su up to date.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
old05snake12 kaže...

Jel netko ima problema s crnim ekranom nakon svakog ili svakog drugog meča? Zvuk se čuje i tako stoji sve dok ne  ALT-F4 aplikaciju.

Gledao sam po netu za rješenja koja bi pomogla, no ništa nije pomoglo + kaj sam vidio da hrpa ljudi ima taj bug. 

Driveri za grafu su up to date.

 To se svima događa nekad nestane zvuk nekad to. Sjebali su nešto standardno su sjebani.Meni i priki isto ali ne tako često baš svaki meč

DarthMarkus kaže... Normalno da radi fluidnio kad ti fali pol galaksije hehe
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.10.2023 14:45 (dery).
8 mjeseci
offline
Re: Battlefield 2042
Boris grozni kaže...
Probao sinoć bf i to prvi nakon bf4 i odma prvi s 50kilova sljedeci 11, nisam skuzio jel su to botovi ili koji k?🤔
Uglavnom igra zgleda ocajno, planine od 2km, tuneli od 15km širine 200m osjecaj igranja kao da sam jebeni mrav nikad doci tam gdje trebaš 90% samo bauljam do akcije. Osjecaj pucanja je ok pravi bf no sve ostalo totalno krivo. Ne vrijedi ni 2€ kamoli 10.

Lol, naravno da ti treba dugo do objectiva kad ideš pješke. Spawn na like iz teama, neko vozilo... Ili jednostavno igraš drugi mod, di je akcija u manjem prostoru, team dm ili nešto slično.

 

Igra izgleda jako dobro, u odnosu na početak, ovo je sad ispeglana igra. No, što ćeš, ako ti se ne sviđa ideš dalje i amen.

12 godina
offline
Battlefield 2042

Ima li kakvih naznaka za neki drugi battlefield?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
lange kaže...

Ima li kakvih naznaka za neki drugi battlefield?

 Spominje su tu i tamo nešto (zaposleni novi ljudi, novi timovi, earning callovi...), ali ništa konkretno.

Steam and EA: CyberDemonVZ
14 godina
online
Re: Battlefield 2042
lange kaže...

Ima li kakvih naznaka za neki drugi battlefield?

 Tek se pomalo oporavljamo od užasa ovoga, a ti bi već novi?

But Father, I have dreams and courage, and the name of an excellent cosmetic surgeon. Fear not, one day word will reach you of the success of me, the great Eskimo actor, Jennifer Love Hewitt.
12 godina
offline
Battlefield 2042

A ono,novi nastavak nova nadanja.

Ovome dam svakih par mjeseci sansu al NE! Nede pa neide!!

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield 2042

Spectator mode?

 

Dodavati će ogroman feature kad je vjerojatno kraj razvoja igre?

0 Ne bi rek'o
2 Zašto ne, sve je moguće
21 Baš me briga za BF 2042
Steam and EA: CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice