Vjera u Boga i hrvatska sloga zaključana tema

poruka: 50
|
čitano: 8.244
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
protjeran
offline
Vjera u Boga i hrvatska sloga

izjava je oca domovine dr. Ante Starcevica

 

 

 

za mene je ova izjava jedina zvijezda vodilja za opstanak hrvatskoga naroda.ako ispustimo ove dvije stvari tada je samo pitanje vremena kako i kada ce Hrvatsku preuzet nekakvi stranci.bili oni nasi susjedi ili pak neka puno mocnija velesila.ovo su dvije stvari koje nesmijemo nikada zaboravit pa tako i ove stihove koji jasno govore o mentalitetu Hrvata

 

 

 

postoji li u vama ljubav prema domovini Hrvatskoj?

 

 

 

 

 

p.s.nemojte politiku u moju butiku.

 

 

lijepo li je Hrvat biti,majko hvala ti
14 godina
protjeran
offline
Vjera u Boga i hrvatska sloga

vidiš mi u potpisu da postoji...

19 - ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO - 86
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.3.2011 21:43 (gjurki).
16 godina
neaktivan
offline
Vjera u Boga i hrvatska sloga

Nama više ni dragi Bog ne može pomoći...

"Yesterday is a history, tommorow a mistery, but today is a gift. Thats why it's called present"
14 godina
protjeran
offline
Re: Vjera u Boga i hrvatska sloga
FlyBoy kaže...

Nama više ni dragi Bog ne može pomoći...

mozemo mi sami sebi pomoci.samo treba raditi i biti uporan 

 

osim Boga nitko drugi nam nemoze niti ne zeli pomoci.red,rad i disciplina

lijepo li je Hrvat biti,majko hvala ti
14 godina
neaktivan
offline
Vjera u Boga i hrvatska sloga

Prvo treba dati priliku svakom Hrvatu da radi i da bude koristan društvu i onda će mo se izvući...

Dvije stvari su beskonačne; svemir i ljudska glupost, ali što se svemira tiče nisam posve siguran.
14 godina
protjeran
offline
Vjera u Boga i hrvatska sloga

po meni.. thompson na vlast!!:DD

19 - ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO - 86
14 godina
protjeran
offline
Re: Vjera u Boga i hrvatska sloga
nj0fra kaže...

Prvo treba dati priliku svakom Hrvatu da radi i da bude koristan društvu i onda će mo se izvući...

a to mu jedino moze dati Hrvat u Hrvatskoj.znaci opet mi moramo napravit nesto

lijepo li je Hrvat biti,majko hvala ti
15 godina
neaktivan
offline
Vjera u Boga i hrvatska sloga

E upravo ce mo zbog takvog razmišljanja propast! Prije bi jeli travu nego pustili Hrvatsku! Sta mi vrjedi Hrvatska ako nemam sta jesti! Meni je svejedno moze bit ovo i Turska ali da mogu normalno živjeti!

 

14 godina
protjeran
offline
Re: Vjera u Boga i hrvatska sloga
gjurki kaže...

po meni.. thompson na vlast!!:DD

nee 

 

 

 

o thompsonu znam dosta toga i on ne zasluzije nikakvo kultno stovanje(po meni).ima odlicne pjesme koje govore o istini(neke to boli) i zbog toga ga slusam

lijepo li je Hrvat biti,majko hvala ti
14 godina
protjeran
offline
Re: Vjera u Boga i hrvatska sloga
zeroname kaže...

E upravo ce mo zbog takvog razmišljanja propast! Prije bi jeli travu nego pustili Hrvatsku! Sta mi vrjedi Hrvatska ako nemam sta jesti! Meni je svejedno moze bit ovo i Turska ali da mogu normalno živjeti!

 

za sve šta smo se borili ti bi samo tako pustio, i jos nas sa turskom usporedujes??..not good

19 - ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO - 86
14 godina
protjeran
offline
Re: Vjera u Boga i hrvatska sloga
Toni93 kaže...
gjurki kaže...

po meni.. thompson na vlast!!:DD

nee 

 

 

 

o thompsonu znam dosta toga i on ne zasluzije nikakvo kultno stovanje(po meni).ima odlicne pjesme koje govore o istini(neke to boli) i zbog toga ga slusam

to je bila šala:DDdosta o thompsonu da nebi otišli u {#}

19 - ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO - 86
15 godina
neaktivan
offline
Re: Vjera u Boga i hrvatska sloga
gjurki kaže...
zeroname kaže...

E upravo ce mo zbog takvog razmišljanja propast! Prije bi jeli travu nego pustili Hrvatsku! Sta mi vrjedi Hrvatska ako nemam sta jesti! Meni je svejedno moze bit ovo i Turska ali da mogu normalno živjeti!

 

za sve šta smo se borili ti bi samo tako pustio, i jos nas sa turskom usporedujes??..not good

Moji roditelji i rođaci su se borili za Hrvatsku ali sve je to bilo uzalud jer je u međuvremenu Tuđman trpao lovu u Švicarske banke. Eto sad imamo svoju Hrvatsku u kojoj nemamo posla ,nemamo novaca ,nemamo hrane,nemamo zdravstvene zaštite! Da mi sutra neka druga drzava ponudi normalne uvjete za život odmah bi se odrekao Hrvatske!

14 godina
protjeran
offline
Re: Vjera u Boga i hrvatska sloga
zeroname kaže...

E upravo ce mo zbog takvog razmišljanja propast! Prije bi jeli travu nego pustili Hrvatsku! Sta mi vrjedi Hrvatska ako nemam sta jesti! Meni je svejedno moze bit ovo i Turska ali da mogu normalno živjeti!

 

za "normalno" zivljenje se treba pobrinut.moj caca je 91" napravio prvi korak sad je na ostalim generacijam zadatak opstanka Hrvatske drzave.barem iz postovanja prema svim poginulim hrvatskim braniteljima(od stoljeca sedmog pa ovamo)

gjurki kaže...

to je bila šala:DDdosta o thompsonu da nebi otišli u {#}

primjetio sam ali sam morao komentirat{#}

lijepo li je Hrvat biti,majko hvala ti
14 godina
protjeran
offline
Re: Vjera u Boga i hrvatska sloga
zeroname kaže...
gjurki kaže...
zeroname kaže...

E upravo ce mo zbog takvog razmišljanja propast! Prije bi jeli travu nego pustili Hrvatsku! Sta mi vrjedi Hrvatska ako nemam sta jesti! Meni je svejedno moze bit ovo i Turska ali da mogu normalno živjeti!

 

za sve šta smo se borili ti bi samo tako pustio, i jos nas sa turskom usporedujes??..not good

Moji roditelji i rođaci su se borili za Hrvatsku ali sve je to bilo uzalud jer je u međuvremenu Tuđman trpao lovu u Švicarske banke. Eto sad imamo svoju Hrvatsku u kojoj nemamo posla ,nemamo novaca ,nemamo hrane,nemamo zdravstvene zaštite! Da mi sutra neka druga drzava ponudi normalne uvjete za život odmah bi se odrekao Hrvatske!

nebih se sad htjeo upletat u svađe,ali ovo za tuđmana mi stvarno nije jasno, jedini kolko tolko časni predsjednik hrvatske!...no svako ima svoje mišljenje...meni hrvatska je trenutno dobra jer imam tek 15 godina, tako da neznam kako je prije bilo, ali po pričama jugoslavija je bilo šta se tiče uvjeta za život puno bolja od hrvatske, al opet je nebi mjenjao za ništa, rađe bih se borio da se popravi sadašnje stanje...nemožeš se samo tako odreknut nečega zbog čega su ljudi ginuli i borili se!rađe ispravit to šta su političari zajeb**i!!

19 - ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO - 86
14 godina
neaktivan
offline
Vjera u Boga i hrvatska sloga

Kaj ste vi zabrijali...

13 godina
online
Vjera u Boga i hrvatska sloga

Nigdje ljepše zemlje a nigdje goreg naroda....

I have not failed.I've just found 10,00 ways to do it wrong.
14 godina
protjeran
offline
Re: Vjera u Boga i hrvatska sloga
zeroname kaže...

Moji roditelji i rođaci su se borili za Hrvatsku ali sve je to bilo uzalud jer je u međuvremenu Tuđman trpao lovu u Švicarske banke. Eto sad imamo svoju Hrvatsku u kojoj nemamo posla ,nemamo novaca ,nemamo hrane,nemamo zdravstvene zaštite! Da mi sutra neka druga drzava ponudi normalne uvjete za život odmah bi se odrekao Hrvatske!

mi Hrvati smo doveli sami sebe do takvoga stanja.dok se moglo vecina branitelja je isla u mirovinu(opravdano i neopravdano),vecina zeli utajiti porez,vecina gleda kako zivjeti na racun drzave ali ubiti drzava to smo mi.mi placamo PDV i ostale trosarine koje punu blagajnu

 

 

politicari ce doci i proci.oni su prolaznos a samo Hrvatsko ime ostaje

lijepo li je Hrvat biti,majko hvala ti
14 godina
neaktivan
offline
Re: Vjera u Boga i hrvatska sloga
Mirko935 kaže...

Kaj ste vi zabrijali...

Halovi i tripovi {#}{#}

Do you fear... death? Do you fear that dark abyss? All your deeds laid bare, all your sins punished?
14 godina
neaktivan
offline
Vjera u Boga i hrvatska sloga

Hrvat sam.Volim Hrvatsku .

:)
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.3.2011 22:11 (alexspalato).
14 godina
protjeran
offline
Vjera u Boga i hrvatska sloga

odprilike ovako nešto...svi bi novce a niko nebi radio...

19 - ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO - 86
15 godina
offline
Vjera u Boga i hrvatska sloga

 

I rather like the restless nights
16 godina
neaktivan
offline
Vjera u Boga i hrvatska sloga

i moj brat također {#} 

I know that probably somebody will think this is stupid but i have nothing better to do
16 godina
offline
Vjera u Boga i hrvatska sloga

Nit nema Boga nit nema hrvatske sloge :D

 

Zezam se, u Boga vjerujem, a hrvatsku slogu ne volim bas, jer hrvatska sloga je kad treba nekog za.jebat i opeljesit...

http://www.mediafire.com/?er4ng2zenhm
14 godina
protjeran
offline
Vjera u Boga i hrvatska sloga

totalno sje*ana država iza lijepog imena i predivne prirode

19 - ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO - 86
14 godina
protjeran
offline
Re: Vjera u Boga i hrvatska sloga
alexspalato kaže...

Hrvat sam.Volim Hrvatsku i  ali ne volim Antu Starčevića jer je govorio da su Srbi "niža pasmina koja se treba eliminirati"

ovakve izjave ne podrzavam ali da smo tada isli tom logikom Domovinkog rata nebi bilo

gjurki kaže...

odprilike ovako nešto...svi bi novce a niko nebi radio...

nazalost je tako

lijepo li je Hrvat biti,majko hvala ti
14 godina
protjeran
offline
Re: Vjera u Boga i hrvatska sloga
Batista kaže...

Nit nema Boga nit nema hrvatske sloge :D

 

Zezam se, u Boga vjerujem, a hrvatsku slogu ne volim bas, jer hrvatska sloga je kad treba nekog za.jebat i opeljesit...

na ovome treba radit i odgajat buduce generacije za boljitak Hrvatske

 

 

nazalost sami smo sebe trenutacno opeljesili :(

 

 

 

EDIT:pardon zbog duplog posta

lijepo li je Hrvat biti,majko hvala ti
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.3.2011 22:17 (Toni93).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Vjera u Boga i hrvatska sloga
Toni93 kaže...
alexspalato kaže...

Hrvat sam.Volim Hrvatsku i  ali ne volim Antu Starčevića jer je govorio da su Srbi "niža pasmina koja se treba eliminirati"

ovakve izjave ne podrzavam ali da smo tada isli tom logikom Domovinkog rata nebi bilo

znači izjave ne podržavaš, a čin bi podržao?

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.3.2011 22:22 (Cevi).
14 godina
protjeran
offline
Re: Vjera u Boga i hrvatska sloga
Cevi kaže...

znači izjave ne podržavaš, a čin bi podržao?

naravno da nebi...samo konstatiram sto bi bilo da je bilo

lijepo li je Hrvat biti,majko hvala ti
14 godina
offline
Vjera u Boga i hrvatska sloga

Ja san za to da se ukinu sve države i svi živimo zajedno, također sve religije se ukinu jer su nepotrebne, oduzimaju previše para. Nebi uopće bilo novca nego bi svi imali sve potrebno za život...eh ta utopija...

 

Konkretno šta se tiče teme, teško da ćemo mi igdi doć sa ili bez boga, ne ovisi o njemu ništa, samo o nama samima ako mi želimo popravit državu (svit) popravit ćemo...

Do what you want cause a pirate is free.
14 godina
protjeran
offline
Re: Vjera u Boga i hrvatska sloga
pandza94 kaže...

Nigdje ljepše zemlje a nigdje goreg naroda....

 

Bas lijepa zemlja. Kamen, sol i sunce. Svaka cast ljudima koji tu mogu zivjeti.

 

Hrvatska nema jedinstvo ni u jeziku, o ostalim stvarima da ne pricam.

 

Cuj bog nesto, nesto, hahahahhaa.

 

Thompson nije ni najmanje pametan, lol, pa on je pjevac, nije filozof.

 

Tema je bolesno glupa. I vodi onom zakljucku s reklame, ali su izabrali Zuju (tako nesto).

Ako je jedini zivot koji imam onaj na BUG-u, da li to znaci da ja nemam zivota?
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.3.2011 22:31 (Mentalist).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice