Kolekcionarstvo!

poruka: 6
|
čitano: 1.837
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
Kolekcionarstvo!

Pozdrav svima!

Pošto nisam naišao na sličnu temu odlučih otvoriti ovu(djelom i zbog dosade). Naime ako ste kolekcionar, bilo sličica, karata, modela automobila, aviona, vlakova, akcijskih figura ili nečega sličnoga pohvalite se tu. Recimo ja sam tu i tamo kupio neku collectors edition igru za PS4, bilo je tu i nešto od Hot Toys figura, Batman animated figurica i sl. Pošto skoro 30g.čekam da naprave odlične Transformers figure navukao sam se ponovno nakon što sam pogledao triologiju War For Cybrtron na Netflixu. Nakon nekoliko mjeseci istraživanja i kupnje nekoliko figura Netflix Takara Tomy verzije pronašao sam gdje se mogu nabaviti najbolje figutre iz svijeta Transformersa. Tada sam otvorio pandorinu kutiju lol. 😅 Zadnje što mi je došlo je Megatron iz TLK filma, to je bilo danas. Nadam se da će i Prime ovaj tjedan stići. Evo nekoliko slika G1 New Age figurica:

p.s stigao pajdo Prime, dodane tri slike

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.2.2022 15:46 (Sideswipe).
8 godina
Kolekcionarstvo!

Ne znam kako drugi, ali meni skupljanje starih mobilnih uređaja spada pod kolekcionarstvo 

Uz ove na slici ,nabavio sam još dosta drugih .

Sad si u stanu sređujem vitrinu gdje ću ih izložiti.

joTHEgreen
10 godina
Re: Kolekcionarstvo!
Ovo su bili pravi mobiteli vizualno svaki drugaciji, prije mi je bilo napeto minjat svaki cas mobitele a danas svi isti te ih ne minjam dok ga ne razbijem ili se pokvari.
12 godina
GreenLife kaže...

Ne znam kako drugi, ali meni skupljanje starih mobilnih uređaja spada pod kolekcionarstvo 

Uz ove na slici ,nabavio sam još dosta drugih .

Sad si u stanu sređujem vitrinu gdje ću ih izložiti.

Super! Kad se sjetim tih ogromnih Nokia i drugih sličnih mobitela. Ako si htio nešto takvo morao si vaditi oružani list lol

9 godina
Kolekcionarstvo!

Srecom pa su aparati danas mali :)

12 godina
GSP kaže...

Srecom pa su aparati danas mali :)

Haha, ma sve što je bilo veće od Samsung E100(imao), E900(imah), Nokia 3310(imao), 8210, Ericsson T28 Tomb raider (imah), bilo je još tu sveg. Kad usporedimo te manje i preklopne sve što je bilo malo većih gabarita koristili smo za tucat orase pod odmorom. 😅

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice