Kolekcionarstvo!

poruka: 14
|
čitano: 5.117
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Kolekcionarstvo!

Pozdrav svima!

 

Pošto nisam naišao na sličnu temu odlučih otvoriti ovu(djelom i zbog dosade). Naime ako ste kolekcionar, bilo sličica, karata, modela automobila, aviona, vlakova, akcijskih figura ili nečega sličnoga pohvalite se tu. Recimo ja sam tu i tamo kupio neku collectors edition igru za PS4, bilo je tu i nešto od Hot Toys figura, Batman animated figurica i sl. Pošto skoro 30g.čekam da naprave odlične Transformers figure navukao sam se ponovno nakon što sam pogledao triologiju War For Cybrtron na Netflixu. Nakon nekoliko mjeseci istraživanja i kupnje nekoliko figura Netflix Takara Tomy verzije pronašao sam gdje se mogu nabaviti najbolje figutre iz svijeta Transformersa. Tada sam otvorio pandorinu kutiju lol. 😅 Zadnje što mi je došlo je Megatron iz TLK filma, to je bilo danas. Nadam se da će i Prime ovaj tjedan stići. Evo nekoliko slika G1 New Age figurica:

 

p.s stigao pajdo Prime, dodane tri slike

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.2.2022 15:46 (Sideswipe).
10 godina
offline
Kolekcionarstvo!

Ne znam kako drugi, ali meni skupljanje starih mobilnih uređaja spada pod kolekcionarstvo 

 

Uz ove na slici ,nabavio sam još dosta drugih .

Sad si u stanu sređujem vitrinu gdje ću ih izložiti.

 

 
 
 
 
 
 

joTHEgreen
12 godina
offline
Re: Kolekcionarstvo!
Ovo su bili pravi mobiteli vizualno svaki drugaciji, prije mi je bilo napeto minjat svaki cas mobitele a danas svi isti te ih ne minjam dok ga ne razbijem ili se pokvari.
14 godina
offline
Re: Kolekcionarstvo!
GreenLife kaže...

Ne znam kako drugi, ali meni skupljanje starih mobilnih uređaja spada pod kolekcionarstvo 

 

Uz ove na slici ,nabavio sam još dosta drugih .

Sad si u stanu sređujem vitrinu gdje ću ih izložiti.

 

 Super! Kad se sjetim tih ogromnih Nokia i drugih sličnih mobitela. Ako si htio nešto takvo morao si vaditi oružani list lol

11 godina
offline
Kolekcionarstvo!

Srecom pa su aparati danas mali :)

 

14 godina
offline
Re: Kolekcionarstvo!
GSP kaže...

Srecom pa su aparati danas mali :)

 

 Haha, ma sve što je bilo veće od Samsung E100(imao), E900(imah), Nokia 3310(imao), 8210, Ericsson T28 Tomb raider (imah), bilo je još tu sveg. Kad usporedimo te manje i preklopne sve što je bilo malo većih gabarita koristili smo za tucat orase pod odmorom. 😅

11 godina
offline
Kolekcionarstvo!

Nisam dugo dodao u kolekciju, ali i ovo mi je sasvim dosta.

6 godina
offline
Kolekcionarstvo!

ova tema definitivno treba zazivjeti! 

 

pa evo da ubacim nesto da vas me smaram u temi slike hardvera gdje bih obicno, s isprikom postavio fotke. 

 

lp i kao sto rekoh, ajmo zazivjeti ovu temu!!! 

 

https://imgur.com/a/zjgF8R9

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.1.2024 11:34 (_itsmoriarty).
14 godina
offline
Kolekcionarstvo!

Zakon! Sigurno je i cifra bila nezavidna  Da, što se tiče teme, ispada da nitko neskuplja ništa. 

11 godina
offline
Re: Kolekcionarstvo!

Gdje ima kupiti tako ukrasnih sjekira ili katana

6 godina
offline
Re: Kolekcionarstvo!
GSP kaže...

Gdje ima kupiti tako ukrasnih sjekira ili katana

 otakuninjahero.com

8 godina
offline
Kolekcionarstvo!

pa i nisu strasne cijene na ovom linku.....

 

jedino, iako totalno kuzim zasto, ne svidja mi se dio da su to samo komadi zeljeza, ne znam dali je uopce ovako nesto moguce naostriti do neke "upotrebljive" razine.....

 

 

 

 

Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
6 godina
offline
Re: Kolekcionarstvo!
Damir22 kaže...

pa i nisu strasne cijene na ovom linku.....

 

jedino, iako totalno kuzim zasto, ne svidja mi se dio da su to samo komadi zeljeza, ne znam dali je uopce ovako nesto moguce naostriti do neke "upotrebljive" razine.....

 

 

 

 

 ovo je sve u cosplay svrhe, a ne ostriti i rajcice sjeci s time hahaha. 

 

8 godina
offline
Kolekcionarstvo!

sjecam se svojevremeno, poplavom raznih kineskih shopova po gradu, moglo se pronaci raznih katana, nozeva i slicno, koji su barem na prvu djelovali funkcionalno i ostro. ne znam stvarnu kvalitetu i dali bi uopce prezivjeli pokusaj rezanja no eto....

 

ne znam koliko je kod nas razvijena ta kultura cosplaya, i smijes li se uopce igdje pojaviti s time vani......

Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice