Dešavanja u Libiji

poruka: 178
|
čitano: 21.722
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Dešavanja u Libiji

Gadi mi se ova cijela situacija. Osvajaju državu po državu. Risk.

Oni koji se bave geopolitikom znaju da Anglo-Američki visoki dužnosnici i članovi raznoraznih instituta i think-tankova godinama otvoreno u svojim knjigama i priručnicima iznose ideje o instaliranju Anglo-Američke vlasti u svim tim istočnim i južnim državama.

 

Ljudi ipak ne vide.

Daju da CNN, BBC, Reuters i kojekakvi Indexi procesuiraju informacije za njih.

 

I sad kad vidim za službenici Libijskih ambasada dopuštaju šačicama onih koji su pobjegli iz Libije davno da im upadaju u ambasade, pale slike Gadafija i stavljaju slike kraljevine, povraća mi se.

Which Path To Persia? Which Path To Persia?
Kako da skinem hrpu filmova, programa i super ekstra igricu sa torrenta? Skinuo bi GTA IV, Windows Vista Super Enterprise Edition, AutoCAD 2011, neki program za uber modeliranje i pravljenje igara!
16 godina
offline
Re: Dešavanja u Libiji
Random. kaže...

Gadi mi se ova cijela situacija. Osvajaju državu po državu. Risk.

Oni koji se bave geopolitikom znaju da Anglo-Američki visoki dužnosnici i članovi raznoraznih instituta i think-tankova godinama otvoreno u svojim knjigama i priručnicima iznose ideje o instaliranju Anglo-Američke vlasti u svim tim istočnim i južnim državama.

 

Ljudi ipak ne vide.

Daju da CNN, BBC, Reuters i kojekakvi Indexi procesuiraju informacije za njih.

 

I sad kad vidim za službenici Libijskih ambasada dopuštaju šačicama onih koji su pobjegli iz Libije davno da im upadaju u ambasade, pale slike Gadafija i stavljaju slike kraljevine, povraća mi se.

A čuj sve se varča na kraju i plača bez brige, sječamo se di je nekad bilo Rimsko carstvo a onda je palo ko kruška i nema ga više ili če oslabit ko čosavo Magare.{#} To ide Amere prvenstveno kaj drugo se razme, pa i ostale koji se šlepaju iza njih došel bu Vragec naplatit to sigurno samo kak e to još ne znamo usput nije se loše prisjetit kaj kaže odlični i nažalost pokojni George Carlin iako je staro 20 godina nebitno situacija je ista i danas.{#}{#}

 

http://www.reliastream.com/cast/start/niorozco/
12 godina
protjeran
offline
Dešavanja u Libiji

..eh,na ovu temu se prisjetih Čorbinog stiha: Boli me qujac za Irak i Iran - oni se kokaju,a ja sam miran.

..ali ostavimo pjesništvo i pogledajmo istini u oči: kako je nerazvijeno ljudsko društvo u globalu! ..svejsna svojeg postojanja od nekih 170000 godina,ljudska populacija nije napravila neke veće koraka ka razvoju svijesti! I dalje koristi mržnju,nadmoć,netrpeljivost,zavist i ostale najniže osobine živog stvora,koji sebe smatra inteligentnim. Možda su ratovi potrebni kako bi osigurali balans ljudske populacije,kao što bi primijetili neki stručnjaci i statističari; ali,zar tu nisu dovoljne bolesti,prirodne katastrofe,nezgode i nesreće ?! Bilo kako bilo,čovjek kao jedinka i vrsta još uvijek je poprilično daleko od intelegntnog oblika života na ovoj planeti,bez obzira na uspjehe,razvoju,izumima i napretku opčenito...dokle god radi protiv drugih jedinki iste vrste!!

♪♫♪
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dešavanja u Libiji
rambox kaže...
torrente kaže...

mrtav ozbiljan. pa skoro sve je u libiji bilo mukte ili skroz besplatno.  za strance ne.  da, kruh je gratis.  placa ga pukovnikova drzava.

Uz sve to bivša LIbija nije bila dužna, nikome ništa niti dolara vjerojatno dok se nije dogodilo ovo kaj se dogodilo a koja se to država još mogla s time pohvalit hm.{#} Za razliku od svih ostalih ili večine koja na razne načine, plačaju svakakve dugove i kamate non stop nekome ko če ih sve pobrojit legalni svjetski Kamatari i Lihvari žare i pale na veliko.{#}{#}

Po netu postoje nekakvi navodi da je Francuska debele pare dužna Libiji, a taj je dug upravo dolazio na naplatu(ima li netko kakav relevantan link), još kad se uzme u obzir da je Gadafi plaćao predsjedničku kampanju Sarkoziju...

 

Ovi "pobunjenici" me podsjećaju na ovaj dolje video, a i kako ono reče: milijarde USD su potrošene na izgradnju stanova u Libiji zadnjih par godina, onda dođe stoka u te stanove pa kolje koze u kadama. Ma pravit će oni Gadafija od blata za koju godinu, kad im stignu francuske i talijanske banke, strane naftne kompanije, kad ih bace u nemili dug, otmu im sve što vrijedi i kad im svima ponude "povoljan" kredit koji će vraćati cijeli život - za stančić od 45 kvadrata! Ako se i tada pobune, protiv takvog života, onda će ih današnji NATO instruktori prozvati teroristima i još jednom izvršiti invaziju.

http://av-gurus.blogspot.com/
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.8.2011 1:37 (brixy).
15 godina
neaktivan
offline
Dešavanja u Libiji
rambox: rimsko carstvo i njegov nacin ratovanja se svodilo nia puko osvajanje teritorija, dosta slicno kao i Hitlerovo. Sa druge strane Amerika ratuje daleko mudrije, svoje osvajanje temelje na "borbi za mir i pravdu" i u javnosti se prikazuju kao pozitivci, ako jos tome dodas da za saveznike imaju najmocnije europske drzave i veliku tehnolosku nadmoc nad ostalima.
Ukratko scenarij rimskog carstva je malo moguc.

I'll be back
16 godina
offline
Re: Dešavanja u Libiji
Hmm, rimljani su kolonizirali i obrazovali svijet. Amerikanci su puno blize klasicnom osvajanju od rimljana.
15 godina
neaktivan
offline
Dešavanja u Libiji
ajde objasni kako? posto SAD je jos uvjek iskljucivo na Sjevernoj strani americkog kontinenta. dakle Amerika formalno nije nista osvojila niti kolonizirala.
I'll be back
16 godina
offline
Re: Dešavanja u Libiji
Nema vise klasicnog osvajanja, ne mozes new york stanovnika natjerati da preseli u Irak. Danasnja osvajanja realiziraju se instalacijom rezima koji u svakom segmentu odgovaraju nekadasnjim vazalima.
Rim se smatrao prosvjetiteljem - smatrao se borcem protiv barbara, u cemu podsjeca na SAD i izvoz demokracije. Problem ostaje u realizaciji - Rim je ZAISTA obrazovao Gale i Slavene, dok Amerika, suprotno vlastitoj proklamiranoj politici RUSI sekularne rezime i postavlja teokratske i nazadne.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Dešavanja u Libiji
rambox kaže...

A čuj sve se varča na kraju i plača bez brige, sječamo se di je nekad bilo Rimsko carstvo a onda je palo ko kruška i nema ga više ili če oslabit ko čosavo Magare. (...) Došel bu Vragec naplatit to sigurno samo kak e to još ne znamo...

pointer041 kaže...

Pogledajmo istini u oči: kako je nerazvijeno ljudsko društvo u globalu! ..svejsna svojeg postojanja od nekih 170000 godina,ljudska populacija nije napravila neke veće koraka ka razvoju svijesti! I dalje koristi mržnju,nadmoć,netrpeljivost,zavist i ostale najniže osobine živog stvora,koji sebe smatra inteligentnim.

  Ne želim offtopičariti niti ikoga uvjeravati da je ovo što ću reći jedina istina i da je moraju prihvatiti.

 

Vidim, kršćanstvo nije baš na visokoj cijeni na forumu. "Ludi, povodljivi ljudi" - kažu (doduše na lijep način) intelektualci na ovom forumu.

 

Samo bi želio iznijeti kršćansku teoriju o svijetskim zbivanjima i vladavinama kroz povijest. Pa promislite, otvorenog uma.

 

U početku stvori Bog svoje anđele na nebu a na Zemlji ljude da se razmnože na Zemlji i da uživaju u njenim plodovima.

Jedan od anđela - The Satan, veli ljudima da mogu puno bolje vladati sami nad sobom; da su oni u stvari Bogovi. 
Sad, Bog ima dvije mogućnosti -

a) uništiti The Satana i dati ljudima povod za razmišljanje tipa "možda je The Satan ipak bio u pravu, vjerojatno ga je Bog zato i uništio."

b) Pustiti ljudima da sami vladaju nad sobom određeno vrijeme da vide kako će im biti; kako će to funkcionirati.

Bog se odlučuje za b) - konačan odgovor. Dopušta ljudima da iskuse raznorazne vrste vladavina - od Babilona do danas.

 

Ide to i dalje u detalje, ali nije mjesto za to...

 

~~~~~

 

E sad pogledajte drugi citat koji sam citirao u ovoj poruci. Ne čini li vam se ta kršćanska teorija barem malo realnijom od one koja kaže da se svi makljamo i masakriramo tisućama godina bez ikakve svrhe i budućnosti?

Kako da skinem hrpu filmova, programa i super ekstra igricu sa torrenta? Skinuo bi GTA IV, Windows Vista Super Enterprise Edition, AutoCAD 2011, neki program za uber modeliranje i pravljenje igara!
15 godina
neaktivan
offline
Dešavanja u Libiji
sam sebe demantiras. prvo kazes da je amerika bliza klasicnom osvajanju, a u drugom postu kako isto vise ne postoji.
da su svi voljeli tako rim nebi propao i nebi ti barbari pruzali otpor. sa druge strane amerika ne osvaja nista, niti bilo sta kolonizira.
I'll be back
16 godina
offline
Re: Dešavanja u Libiji
Relativno gledajuci (jer to su dva vremena) Amerika je bliza klasicnom osvajanju. Dakle da je Amerika anticka sila, bila bi blize Hunima ili Vandalima nego Rimljanima.
Drugo, Amerika ima 160 vojnih baza i prisutnost na svim morima i oceanima. Nema vise praznog prostora koji se moze kolonizirati, ali ima naseljenog koji se moze politicki kontrolirati. Vojnik ti vise ne treba - zamijenile su ga kompanije i kapital. Vojska je tu u blizini da intervenira ako se bilo sto od toga ugrozi.
16 godina
neaktivan
offline
Dešavanja u Libiji

nemojmo oftopicarit. budimo u mislima sa pukovnikom. ov je kljucna noc :)

16 godina
offline
Re: Dešavanja u Libiji
microman kaže...
rambox: rimsko carstvo i njegov nacin ratovanja se svodilo nia puko osvajanje teritorija, dosta slicno kao i Hitlerovo. Sa druge strane Amerika ratuje daleko mudrije, svoje osvajanje temelje na "borbi za mir i pravdu" i u javnosti se prikazuju kao pozitivci, ako jos tome dodas da za saveznike imaju najmocnije europske drzave i veliku tehnolosku nadmoc nad ostalima.
Ukratko scenarij rimskog carstva je malo moguc.

Ja sam Rimljane samo uzel ko okvirni primjer, ali je poanta jasna bez greške Ameri i njihova prevlast i snaga polako ide dole pa to moš vidit itekak na svakom koraku koštala ih je Megalomanija ali malo drukcije ne klasičnim Ratom previše su turali Surle di ne treba.{#} Eto morali su srezat i praktički ukinut svemirski program, nema više letanja s Raketama u zrak, več se budu s jadnim Rusima vozili u onim njihovim kantama kad zatreba koje imaju a do nedavno su se smijali Ruskom sistemu "ne popravljaj dok nije pokvareno i dok služi svrsi" koje li ironije.{#}

 

Tehnološku nadmoč Ameri zapravo i nemaju, pogotovo na vojnom planu možda če to zvučat cudno no tak je da ne širim temu recimo da misle s brodovima njih 50  krenut na Kinu ne bi se niti jedan Brod vratil nazad.{#} Nikakva obrana im ne bi pomogla, na tom polju upučeni znaju o čem se radi a slicno je i u zraku zapravo prošlo je doba premoči Amera na vojnom planu više nisu najača sila no lako se kačit sa slabijima jel ko u nekim primjerima iz bliže prošlosti.{#}{#}

 

Hitlera je opet koštala idijotska Megalomanija čista klasika, da nije išel na Afriku i Rusiju znaci daleko na sjever u Ruski teritorij 2 svjetski rat ne bi bil gotov 1945 sigurno a kad bi završil i kak pitaj Boga.{#}{#}

 

Ko če objasnit rodbini u Americi od tih ljudi, zakaj su poginuli i u ime koga za kaj za ništa za glupost i budalaštine blesave slučaj srušenog Helikoptera nedavno sa 30 vojnika pretežno SEAL ekipa specijalci a srušili ih Talibančeki za neku osvetu ko drugi.{#}

 

http://www.washingtonpost.com/world/asia/dozens-of-us-troops-feared-killed-as-nato-helicopter-crashes-in-afghan-offensive/2011/08/06/gIQAlbT2xI_story.html

http://www.reliastream.com/cast/start/niorozco/
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.8.2011 2:58 (rambox).
15 godina
neaktivan
offline
Dešavanja u Libiji

Dosta realna izvještavanja na Russia Today.

 

Jeste li čuli za glasine po kojima je Gadaffi prepustio Tripoli "pobunjenicima" da bi ih okupio na jedno mjesto a potom se obračunao s njima? Navodno ih je tome manevru naučila Jugoslavenska vojska dok su još surađivali u prošlosti.

Kako da skinem hrpu filmova, programa i super ekstra igricu sa torrenta? Skinuo bi GTA IV, Windows Vista Super Enterprise Edition, AutoCAD 2011, neki program za uber modeliranje i pravljenje igara!
16 godina
offline
Dešavanja u Libiji

nadam se da će dečko preživjeti, ima elokvenciju, obrazovanje i muda. da su svi sinovi moćnika ovakvi - ja bih postao monarhist.

 

15 godina
odjavljen
offline
Dešavanja u Libiji

da se prisjetimo te strasne diktature u libiji.... odvratno, to nije covjek to je monstrum:

 

1.Beskamatni krediti tokom studija

2.Prima se prosječna plata za zanimanje ukoliko se ne nađe posao nakon završenog fakulteta, država plaća kao da radiš u struci.

3.Po stupanju u bračnu zajednicu država poklanja stan ili kuću!

4.Svi kupuju vozila po fabričkim cijenama.

5.Libija uopše nema vanjskog duga, nikome ne duguje ni centa!

5.Za sve svoje  državljane besplatno zdravstvo i obrazovanje.

6.  25% ljudi sa visokim obrazovanjem(BIH ima 6,5 % stanovništva visoko obrazovanog)

7. 40 kruhova košta o,15 $

8. Cijena benzina 12rsd/litar(otprilike 8 dolara “pun” rezervoar)

9.Nijedan građanin Libije ne plaća režijske troškove  (struja voda telefon,smeće…)

10.Skoro da i nema nezaposlenih, sve teške poslove rade stranci, uključujući Bosance i Hercegovce.

11.Svaki Libijac ima pravo da se liječi o trošku države bilo gdje u svijetu!

12.Svaki Libijac ima pravo da studira o trošku države bilo gdje u svijetu!

13.Svaki student ima plaćen stan, hranu, školarinu, knjige, automobil i mjesečni džeparac od 2.500 eura

 

i onda netko povjeruje da se narod buni svojevoljno...

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dešavanja u Libiji
skank666 kaže...

da se prisjetimo te strasne diktature u libiji.... odvratno, to nije covjek to je monstrum:

 

 

1.Beskamatni krediti tokom studija

2.Prima se prosječna plata za zanimanje ukoliko se ne nađe posao nakon završenog fakulteta, država plaća kao da radiš u struci.

3.Po stupanju u bračnu zajednicu država poklanja stan ili kuću!

4.Svi kupuju vozila po fabričkim cijenama.

5.Libija uopše nema vanjskog duga, nikome ne duguje ni centa!

5.Za sve svoje  državljane besplatno zdravstvo i obrazovanje.

6.  25% ljudi sa visokim obrazovanjem(BIH ima 6,5 % stanovništva visoko obrazovanog)

7. 40 kruhova košta o,15 $

8. Cijena benzina 12rsd/litar(otprilike 8 dolara “pun” rezervoar)

9.Nijedan građanin Libije ne plaća režijske troškove  (struja voda telefon,smeće…)

10.Skoro da i nema nezaposlenih, sve teške poslove rade stranci, uključujući Bosance i Hercegovce.

11.Svaki Libijac ima pravo da se liječi o trošku države bilo gdje u svijetu!

12.Svaki Libijac ima pravo da studira o trošku države bilo gdje u svijetu!

13.Svaki student ima plaćen stan, hranu, školarinu, knjige, automobil i mjesečni džeparac od 2.500 eura

 

 

i onda netko povjeruje da se narod buni svojevoljno...

 

 

Onda zašto se oni bune ?

Mislim što je tako loše radio Gadafi da se bune ?

 

"I've seen things you people wouldnt believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser Gate&am
15 godina
odjavljen
offline
Dešavanja u Libiji

to ti je sve izrezirano... ko film. a i unajme si neke statiste da malo odglume i to ti je to - velika obamina obmana

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
15 godina
offline
Dešavanja u Libiji

Naravno da je izrezirano. Napune ljudima glave, udare propagandu ovu i onu, skupe sacicu "revolucionara" i onda udaraju sa tomahawcima i sa F16-cama.

Smrt kapitalizmu. Sloboda narodu.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Dešavanja u Libiji
skank666 kaže...

da se prisjetimo te strasne diktature u libiji.... odvratno, to nije covjek to je monstrum:

 

 

1.Beskamatni krediti tokom studija

2.Prima se prosječna plata za zanimanje ukoliko se ne nađe posao nakon završenog fakulteta, država plaća kao da radiš u struci.

3.Po stupanju u bračnu zajednicu država poklanja stan ili kuću!

4.Svi kupuju vozila po fabričkim cijenama.

5.Libija uopše nema vanjskog duga, nikome ne duguje ni centa!

5.Za sve svoje  državljane besplatno zdravstvo i obrazovanje.

6.  25% ljudi sa visokim obrazovanjem(BIH ima 6,5 % stanovništva visoko obrazovanog)

7. 40 kruhova košta o,15 $

8. Cijena benzina 12rsd/litar(otprilike 8 dolara “pun” rezervoar)

9.Nijedan građanin Libije ne plaća režijske troškove  (struja voda telefon,smeće…)

10.Skoro da i nema nezaposlenih, sve teške poslove rade stranci, uključujući Bosance i Hercegovce.

11.Svaki Libijac ima pravo da se liječi o trošku države bilo gdje u svijetu!

12.Svaki Libijac ima pravo da studira o trošku države bilo gdje u svijetu!

13.Svaki student ima plaćen stan, hranu, školarinu, knjige, automobil i mjesečni džeparac od 2.500 eura

 

 

i onda netko povjeruje da se narod buni svojevoljno...

Ima toga još ali dobro si do 13. došao, potpisujem.

Cemetary gates
14 godina
protjeran
offline
Re: Dešavanja u Libiji
woodgamesfx kaže...

Mislim što je tako loše radio Gadafi da se bune ?

 

 Naredio da se spale svi instrumenti u drzavi?

 

Nisam siguran, ali mislim da je to bio on.

And then father, the Rapture dream was over. You taught me that 'evil' is just a word. Under the skin, it's simple pain. We are Utopia, you and I...
14 godina
neaktivan
offline
Dešavanja u Libiji

Što više demokracije kojom vladaju Amerikanci i zapadni svijet to će njima bit lakše upravljat sa svima. Američki prikriveni imperijalizam s kojim pokušavaju uništit sve moguće protivnike. Da mogu i Kinu i Iran bi raz*ebali al bome neće.

Battlefield Fan!
12 godina
neaktivan
offline
Dešavanja u Libiji

i ja sam za gadafija!!{#} kako hrvatski mediji to govore MONSTRUM, ZLOČINAC, danas u večernjemu KONAČNO JE PAO, pa koliko vidim tu na forumu 9 od 10 ljudi podržava gadafija, ali žalosno je da ljudi koji pišu na wikipediji "Tito je zločinac" ili "Gadafi je zločinac" slobodno šetaju mojim gradom, novinari i "povjesničari" nas sramote

 

da sam Putin bacio bi bombu na SAD , ali to nije moguće... amerikanci svugdje samo "smiruju sukobe" i "održavaju mir", oni imaju svoje nafte, ali žele prvo potrošiti tuđu pa kad više neće biti nafte Ameri će biti glavni (i sad su) i ..... ćemo si ......

Proleteri svih zemalja, ujedinite se !!!
16 godina
neaktivan
offline
Re: Dešavanja u Libiji
skank666 kaže...

da se prisjetimo te strasne diktature u libiji.... odvratno, to nije covjek to je monstrum:

1............
..
..
..13...........

i onda netko povjeruje da se narod buni svojevoljno...

Dođe čovjeku da zaplače.

Živo mi se fućka, spavam do ručka, mama me mazi, a Tito me brani.
14 godina
neaktivan
offline
Dešavanja u Libiji

vidim da neki ljudi ode žale građane libije

pa oni su stvarno glupi ako se idu bunit radi takvih povlastica koje imaju (ne da su dobre nego odlične)

da bar mi imamo nekoga takvoga u državi, makar ga ovi zapadnjaci zvali diktator

kad libija za par godina postane novi irak onda će se žalit, ko ih j*be

One bright morning when my work is over I will fly away home ...Bob Marley
14 godina
neaktivan
offline
Dešavanja u Libiji
http://av-gurus.blogspot.com/
15 godina
neaktivan
offline
Re: Dešavanja u Libiji
brixy kaže...

  Hvala.

Bombardiraju ih nenormalno. Gledajte sad. Frajer ide uokolo po gradu.

Kako da skinem hrpu filmova, programa i super ekstra igricu sa torrenta? Skinuo bi GTA IV, Windows Vista Super Enterprise Edition, AutoCAD 2011, neki program za uber modeliranje i pravljenje igara!
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.8.2011 17:59 (Random.).
12 godina
protjeran
offline
Re: Dešavanja u Libiji
Random. kaže...
rambox kaže...

A čuj sve se varča na kraju i plača bez brige, sječamo se di je nekad bilo Rimsko carstvo a onda je palo ko kruška i nema ga više ili če oslabit ko čosavo Magare. (...) Došel bu Vragec naplatit to sigurno samo kak e to još ne znamo...

 

pointer041 kaže...

Pogledajmo istini u oči: kako je nerazvijeno ljudsko društvo u globalu! ..svejsna svojeg postojanja od nekih 170000 godina,ljudska populacija nije napravila neke veće koraka ka razvoju svijesti! I dalje koristi mržnju,nadmoć,netrpeljivost,zavist i ostale najniže osobine živog stvora,koji sebe smatra inteligentnim.

  Ne želim offtopičariti niti ikoga uvjeravati da je ovo što ću reći jedina istina i da je moraju prihvatiti.

 

Vidim, kršćanstvo nije baš na visokoj cijeni na forumu. "Ludi, povodljivi ljudi" - kažu (doduše na lijep način) intelektualci na ovom forumu.

 

Samo bi želio iznijeti kršćansku teoriju o svijetskim zbivanjima i vladavinama kroz povijest. Pa promislite, otvorenog uma.

 

U početku stvori Bog svoje anđele na nebu a na Zemlji ljude da se razmnože na Zemlji i da uživaju u njenim plodovima.

Jedan od anđela - The Satan, veli ljudima da mogu puno bolje vladati sami nad sobom; da su oni u stvari Bogovi. 
Sad, Bog ima dvije mogućnosti -

a) uništiti The Satana i dati ljudima povod za razmišljanje tipa "možda je The Satan ipak bio u pravu, vjerojatno ga je Bog zato i uništio."

b) Pustiti ljudima da sami vladaju nad sobom određeno vrijeme da vide kako će im biti; kako će to funkcionirati.

Bog se odlučuje za b) - konačan odgovor. Dopušta ljudima da iskuse raznorazne vrste vladavina - od Babilona do danas.

 

Ide to i dalje u detalje, ali nije mjesto za to...

 

~~~~~

 

E sad pogledajte drugi citat koji sam citirao u ovoj poruci. Ne čini li vam se ta kršćanska teorija barem malo realnijom od one koja kaže da se svi makljamo i masakriramo tisućama godina bez ikakve svrhe i budućnosti?

 

..u početku bijaše ameba (!)....ali smo ionako daleko ošli {#}

♪♫♪
13 godina
neaktivan
offline
Dešavanja u Libiji

Pratim na CNN-u situaciju neko vrijeme. Ovo je strašno što dezinformacija može napraviti. Kažu da su pobunjenici probili u ovo sjedište, a Gadafiju ni traga iako je prema zadnjim vijestima još uvijek u Libiji.

Bumo videli.

 

BTW nakon svake novosti ide i detaljan izvještaj o stanju dionica, prirodnim resursima,... 

The more you live, the less you die. (Janis Joplin)
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.8.2011 18:18 (GigaGirl).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Dešavanja u Libiji
GigaGirl kaže...

Pratim na CNN-u situaciju neko vrijeme. Ovo je strašno što dezinformacija može napraviti. Kažu da su pobunjenici probili u ovo sjedište, a Gadafiju ni traga iako je prema zadnjim vijestima još uvijek u Libiji.

Bumo videli.

 

BTW nakon svake novosti ide i detaljan izvještaj o stanju dionica, prirodnim resursima,...

  Na Russia Today (rt.com) bio je live stream (moguće da je video) sa "pobunjenicima" u Gaddafijevom sjedištu. Viču Allah is great kroz cijeli video/stream.

Kako da skinem hrpu filmova, programa i super ekstra igricu sa torrenta? Skinuo bi GTA IV, Windows Vista Super Enterprise Edition, AutoCAD 2011, neki program za uber modeliranje i pravljenje igara!
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.8.2011 18:32 (Random.).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice