Dešavanja u Libiji

poruka: 178
|
čitano: 21.660
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Re: Dešavanja u Libiji
Praetorian1 kaže...

Jasno mi je, Sotona Gadafi muči svoj narod, on nezna šta će od novaca, a njegov narod nema ni za kruh...

Jesi li ti možda ...? (pic related)

Pročitaj koji post u ovoj temi prije nego počneš sudjelovati. Npr. skankov post

Fuck you NATO!
16 godina
offline
Re: Dešavanja u Libiji
AA-d00d kaže...
Praetorian1 kaže...

Jasno mi je, Sotona Gadafi muči svoj narod, on nezna šta će od novaca, a njegov narod nema ni za kruh...

Jesi li ti možda ...? (pic related)

Pročitaj koji post u ovoj temi prije nego počneš sudjelovati. Npr. skankov post

Ma nema to veze s tim, ja sam to isto pa mogu razmisljati. {#}

- Psiho246
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dešavanja u Libiji
Praetorian1 kaže...

Jasno mi je, Sotona Gadafi muči svoj narod, on nezna šta će od novaca, a njegov narod nema ni za kruh...

Mislim da su za kruh, gorivo, režije imali više od nas...

 

...muče i ovaj naš ispaćeni narod koji nema ni za kruh, a oni koji ga muče ne znaju šta će od novaca...

 

GET OIL OR DIE TRYING!

 

http://av-gurus.blogspot.com/
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.8.2011 13:30 (brixy).
13 godina
neaktivan
offline
Dešavanja u Libiji
Pa nije im ni trebalo za kruh, a za gorivo kakva sića.
Mes que un Club! FCBarcelona!
15 godina
odjavljen
offline
Dešavanja u Libiji

legenda si preatorian..

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
15 godina
neaktivan
offline
Dešavanja u Libiji

Did NATO stage Green Square "celebration"? (Je li NATO izrežirao slavlje [pobunjenika] na Zelenom Trgu?)

 

Tvrdnja da su scene pobunjenika u Tripoliju snimane u Kataru da bi se obeshrabrile pristaše režima a ohrabrili pobunjenici.

Kako da skinem hrpu filmova, programa i super ekstra igricu sa torrenta? Skinuo bi GTA IV, Windows Vista Super Enterprise Edition, AutoCAD 2011, neki program za uber modeliranje i pravljenje igara!
15 godina
offline
Re: Dešavanja u Libiji
Random. kaže...

Did NATO stage Green Square "celebration"? (Je li NATO izrežirao slavlje [pobunjenika] na Zelenom Trgu?)

 

Tvrdnja da su scene pobunjenika u Tripoliju snimane u Kataru da bi se obeshrabrile pristaše režima a ohrabrili pobunjenici.

Nebi se cudio. Najgore je kad ti padne moral u rovovima. 

Smrt kapitalizmu. Sloboda narodu.
14 godina
neaktivan
offline
Dešavanja u Libiji

A kad će više ćopit Sotonu Gadafia{#}

F.C LIVERPOOL
16 godina
offline
Dešavanja u Libiji

to nije bitno. ima sinove i ostale plemenske vođe koji će nastaviti otpor okupaciji.

15 godina
neaktivan
offline
Dešavanja u Libiji

"Before NATO intrusion, Libya was African Switzerland"

 

 

@6:13 - O navodnim lažnim zgradama

~~~

Što se tiče tih tvrdnji o lažnom Zelenom Trgu: Ne nalazim nikakve dokaze za to. Jedina sumnjiva stvar su one silne dizalice, ali to je vjerojatno već bilo na mjestu prije dolaska pobunjenika. Po izvještajima nezavisnih novinara, pobunjenici su neorganizirani, tj. raspršeni u grupicama po gradu. Po meni, a i po Gaddafijevoj strani - pobunjenicima je iz nekog razloga dopušteno da se skupe na Zelenom Trgu i ulazak u Gaddafijevu tvrđavu Bab al'Aziziyu. Očekuje se nakakav jači protunapad.

 

Postoje i glasine + youtube video o dovođenju ovih nahuškanih pobunjenika preko mora do obale Tripolia najvjerojatnije od strane NATO-a ili neke zapadne strane.

Kako da skinem hrpu filmova, programa i super ekstra igricu sa torrenta? Skinuo bi GTA IV, Windows Vista Super Enterprise Edition, AutoCAD 2011, neki program za uber modeliranje i pravljenje igara!
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.8.2011 17:57 (Random.).
15 godina
neaktivan
offline
Dešavanja u Libiji

I bijase drzava libija....

Puna nafte, puna bogastva, sa sretnim narodom, i sa parazitom pod nazivom Francuska...

Svi ljudi sretni, pukovnik Gadafi pokusava da ih jos vise razveseli tako sto ce zavrnuti ventile francuskim naftnim kompanijama koji crpe bogastva libije.

Francuska zovne NATO. Nato organzira, naoruza, okupi, preplati, moralise, zezne malu kolicinu ljudi na istoku libije.

Nakon sest mjeseci zracne potpore i cega sve ne, 'pobunjenici' zauzimaju libiju i prekidaju 'teror' Gadafija.

 

Pih. I kad sam na vjestima cuo da u BIH postoji vjerovatnoca da postoje ogromni izvori nafte... odmah mi suze krenu na oci. Kad vidim kakav je zao ovaj svijet, najradije bi otisao na sjeverni pol. Steta sto tamo nema interneta.

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.8.2011 20:32 (Arxi).
15 godina
neaktivan
offline
Dešavanja u Libiji
i eto ti na. prije pobune libija nije bila duzna ni centa, a sada najednom prjelazna vlada trazi financijsku pomoc ionako financijski posrnulom europom. doista prestrasno. doboga da europska unija, zajedno sa NATO savezom osla u TPM.
I'll be back
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dešavanja u Libiji
brixy kaže...

U Tripoliju se još puca!

http://av-gurus.blogspot.com/
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.8.2011 23:13 (brixy).
16 godina
neaktivan
offline
Dešavanja u Libiji

kao sto @random javlja...puno je tu kaosa.  mislim da je najteze ovim shupcima iz natoa organizirat obezglavljene "osloboditelje". vidi se na snimcima... sjednes u pickup toyote i na njemu flak, picis i degenjas u zrak.  ko to moze organizirat?

16 godina
offline
Re: Dešavanja u Libiji
tnakir kaže...
Random. kaže...

Did NATO stage Green Square "celebration"? (Je li NATO izrežirao slavlje [pobunjenika] na Zelenom Trgu?)

 

Tvrdnja da su scene pobunjenika u Tripoliju snimane u Kataru da bi se obeshrabrile pristaše režima a ohrabrili pobunjenici.

Nebi se cudio. Najgore je kad ti padne moral u rovovima. 

Vjerojatno su našli inspiraciju u 9/11 pa to primjenili tu u praksi, kaj drugo ali ne moš sakrit Slona u normalan Ormar da mu barem Surla ne viri van ko uspije nek se javi odma.{#}{#}

http://www.reliastream.com/cast/start/niorozco/
16 godina
offline
Dešavanja u Libiji

Sve mi se cini da ce se Libijci tuci po glavi za par godina i govoriti ajme sto nam je bilo dobro pod Gadafijem. Nazalost oni su jednostavno preglupi da skuze da su izmanipulirani i da im je gotovo sa skoro pa besplatnom strujom, vodom (vjerovali ili ne), jeftinom hranom i poslovima. Kostati ce ih "sloboda" puno vise nego sto misle.

15 godina
neaktivan
offline
Dešavanja u Libiji

Znam za web stranicu sa video dokazima koji pokazuju što ove zvijeri rade Libijskom narodu. Obavezno pokazati svakom bez mozga koji ovo naziva "revolucijom". To je masakar Libijskog naroda.

Ne znam kakva su pravila za linkanje toga.

Ovakvo osvajanje zemlje - nevjerojatno.

Ali kada banda krvožednih rasista koljača-silovatelja žari i pali uz internacionalnu pomoć i aplauz medija - ZONA SUMRAKA.

Kako da skinem hrpu filmova, programa i super ekstra igricu sa torrenta? Skinuo bi GTA IV, Windows Vista Super Enterprise Edition, AutoCAD 2011, neki program za uber modeliranje i pravljenje igara!
16 godina
neaktivan
offline
Dešavanja u Libiji

Muka mi bude kad čitam ove sve članke po "nocinama" i "nezavisnim" internet portalima.

 

Izgleda samo tim jadnim Libijcima nije jasno što rade od sebe, da su si pucali u nogu.

A i muka mi je više živit u ovom odvratnom kapitalističkom svijetu, gdje kompanije i profit igraju glavnu ulogu.

Također i sva izmotavanja NATO-a, Obaminih kurvi, kao i bivših kolonijalnih velesila.

 

Najviše od svega me živciraju ovi novinski izveštaji gdje podupiru NATO i kunu Gadafija. Mene bi bilo sramota tako pisati i lagati ljudima u oči.

 

Ali neće još dugo, krah globalne ekonomije je na pragu, kapitalizma i USA također. SVakim danom ekonomska situacija je sve lošija (globalno gledajući) baš kao što je John C. Dvorak pisao u Bugovoj kolumni još davne 2005.

 

Jedino me veseli to što znam da (ako već nisu) Kinezi će biti globalna velesila no1 na svim poljima, pa će pokazat Amerima da ne mogu provoditi svoj korporacijski/kapitalistički režim gdje god im odgovara, a sve pod izlikom "održavanja mira i stabilnosti".

 

Živio pukovnik Gadafi.

"Yesterday is a history, tommorow a mistery, but today is a gift. Thats why it's called present"
15 godina
offline
Re: Dešavanja u Libiji
Sint1 kaže...

Sve mi se cini da ce se Libijci tuci po glavi za par godina i govoriti ajme sto nam je bilo dobro pod Gadafijem.

Kao sto se hrvati sada tuku po glavi i govore kako im je bilo dobro pod Titom :) ??

Smrt kapitalizmu. Sloboda narodu.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dešavanja u Libiji
tnakir kaže...
Sint1 kaže...

Sve mi se cini da ce se Libijci tuci po glavi za par godina i govoriti ajme sto nam je bilo dobro pod Gadafijem.

Kao sto se hrvati sada tuku po glavi i govore kako im je bilo dobro pod Titom :) ??

 

Iluzija, sustav koji se je sam sebe pojeo i urušio se ko kula od karata, ako je bilo toliko bajno u Yugi zašto imamo pola Hrvatske vani koja je 60-tih i 70-tih otišla trbuhom za kruhom.

 

Neki kažu da je zapad kriv za raspard Yuge, ja opet mislim da smo sami krivi jer ne znamo jednu stvar održat kako spada , ovdje mislim na sve narode bivše Yuge.

"I've seen things you people wouldnt believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser Gate&am
15 godina
offline
Dešavanja u Libiji

@wood - salio sam se. Yuga je bila neodrziva i to je svima jasno.

Smrt kapitalizmu. Sloboda narodu.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Dešavanja u Libiji
tnakir kaže...

@wood - salio sam se. Yuga je bila neodrziva i to je svima jasno.

nažalost, ali možda jednog dana... 

16 godina
offline
Re: Dešavanja u Libiji
tnakir kaže...

@wood - salio sam se. Yuga je bila neodrziva i to je svima jasno.

Nijedna takva drzava nije odrziva, sve dok kapitalisti sustavno rade na unistenju socijalistickih vrijednosti u svrhu zgratanja daljnjeg kapitala.

 

I onda se ljudi cude zasto je S. Koreja toliko odvojena od svijeta.

Strah od kapitalizma i egzistencija. 

- Psiho246
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dešavanja u Libiji
Psiho246 kaže...
tnakir kaže...

@wood - salio sam se. Yuga je bila neodrziva i to je svima jasno.

Nijedna takva drzava nije odrziva, sve dok kapitalisti sustavno rade na unistenju socijalistickih vrijednosti u svrhu zgratanja daljnjeg kapitala.

 

I onda se ljudi cude zasto je S. Koreja toliko odvojena od svijeta.

Strah od kapitalizma i egzistencija. 

 

Nisi u pravu , jer po tome Skandinavske zemlje bi debelo propale, mislim da ne razumiješ što je to socijalizam, a što glupost, a glupost je ono što ima Sj. Koreja isl.

 

"I've seen things you people wouldnt believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser Gate&am
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dešavanja u Libiji
Mikovic_xD kaže...
tnakir kaže...

@wood - salio sam se. Yuga je bila neodrziva i to je svima jasno.

nažalost, ali možda jednog dana... 

 

Definitivno ne !

 

Ne vidim zašto ne bismo bili ekonomski povezani s ostatkom slovenske "braće" , dalje od toga ne treba ići.

 

Model Yuga isl. tvorevine su čista utopija i ništa više.

 

"I've seen things you people wouldnt believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser Gate&am
15 godina
odjavljen
offline
Dešavanja u Libiji

malo sam pokusao spikat s nekim mojim frendovima o ovome... svi kazu, ko ga je8e tako mu i treba. onda ih pitam, pa zasto sto je toliko loseg ucinio? nitko ne zna ali znaju, po njima dovoljno, da je on pukovnik i da je na celu muslimanske zemlje... to je automatski lose, po njima. npr preatorian kao jedan primjer tog ne znanja..

a ovi nasi djiberi (politicari, novinari), kazu ovako :

politicari: dobro da smo stali na stranu pobunjenika jer smo time omogucili nasim firmama daljni rad u libiji...

novinari: napokon osvojen tripoli, gadafi napokon pao itd... zasto napokon? al ama bas svi zatvaraju oci pred ovim..

jedino ceg se ja sjecam, a da je gadafi zayebo : kad je srusio onaj avion nad engleskom (to sigurno nije iz cita mira uradio) i kad je bilo ono sranje s rumunjskim medicinskim sestrama koje su navodno zarazile neku djecu s hiv-om i skoro osudjene na smrt? tako nesto..

 

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dešavanja u Libiji
skank666 kaže...

malo sam pokusao spikat s nekim mojim frendovima o ovome... svi kazu, ko ga je8e tako mu i treba. onda ih pitam, pa zasto sto je toliko loseg ucinio? nitko ne zna ali znaju, po njima dovoljno, da je on pukovnik i da je na celu muslimanske zemlje... to je automatski lose, po njima. npr preatorian kao jedan primjer tog ne znanja..

a ovi nasi djiberi (politicari, novinari), kazu ovako :

politicari: dobro da smo stali na stranu pobunjenika jer smo time omogucili nasim firmama daljni rad u libiji...

novinari: napokon osvojen tripoli, gadafi napokon pao itd... zasto napokon? al ama bas svi zatvaraju oci pred ovim..

jedino ceg se ja sjecam, a da je gadafi zayebo : kad je srusio onaj avion nad engleskom (to sigurno nije iz cita mira uradio) i kad je bilo ono sranje s rumunjskim medicinskim sestrama koje su navodno zarazile neku djecu s hiv-om i skoro osudjene na smrt? tako nesto..

 

 

 

Jedno je sigurno jasno, a to je da će bit još dugo vremena gadnih sranja po Libiji.

 

Pitanje , Sirija ?

 

 

 

"I've seen things you people wouldnt believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser Gate&am
16 godina
offline
Re: Dešavanja u Libiji
woodgamesfx kaže...
Psiho246 kaže...
tnakir kaže...

@wood - salio sam se. Yuga je bila neodrziva i to je svima jasno.

Nijedna takva drzava nije odrziva, sve dok kapitalisti sustavno rade na unistenju socijalistickih vrijednosti u svrhu zgratanja daljnjeg kapitala.

 

I onda se ljudi cude zasto je S. Koreja toliko odvojena od svijeta.

Strah od kapitalizma i egzistencija. 

 

Nisi u pravu , jer po tome Skandinavske zemlje bi debelo propale, mislim da ne razumiješ što je to socijalizam, a što glupost, a glupost je ono što ima Sj. Koreja isl.

 

Ako si uvjerenja da S. Koreja nije socijalisticka zemlja, bojim se da si ti taj koji brka pojmove.

A jedina zemlja sa "glupost" uredenjem je Rvacka.

- Psiho246
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dešavanja u Libiji
Psiho246 kaže...
woodgamesfx kaže...
Psiho246 kaže...
tnakir kaže...

@wood - salio sam se. Yuga je bila neodrziva i to je svima jasno.

Nijedna takva drzava nije odrziva, sve dok kapitalisti sustavno rade na unistenju socijalistickih vrijednosti u svrhu zgratanja daljnjeg kapitala.

 

I onda se ljudi cude zasto je S. Koreja toliko odvojena od svijeta.

Strah od kapitalizma i egzistencija. 

 

Nisi u pravu , jer po tome Skandinavske zemlje bi debelo propale, mislim da ne razumiješ što je to socijalizam, a što glupost, a glupost je ono što ima Sj. Koreja isl.

 

Ako si uvjerenja da S. Koreja nije socijalisticka zemlja, bojim se da si ti taj koji brka pojmove.

A jedina zemlja sa "glupost" uredenjem je Rvacka.

 

 

Sj. Koreja je socijalistička zemlja, pa puknut ču od smijeha !

 

Jedino ako ne misliš deklarativno, onda se slažem.

 

 

 

"I've seen things you people wouldnt believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser Gate&am
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dešavanja u Libiji
woodgamesfx kaže...

Pitanje , Sirija ?

 

A Saudijska Arabija? Njih nitko nikada ne spominje jer su dobri američki prijatelji! Glavno da se Kini i sličnima spočitavaju građanska prava dok se u dotičnoj još uvijek kamenuje, odsijecaju ruke i sl.

Ima još zemalja za primjer kojima su dozvoljena svakakva s*anja ali njihovim se narodima ne "donosi sloboda i demokracija".

 

edit:

Uskoro počinje nova šk. godina, pitam se hoće li libijskim studentima u inozemstvu ovo "prijelazno nac. vijeće" nastaviti plaćati studij?

http://av-gurus.blogspot.com/
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.8.2011 12:24 (brixy).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice