Samsung Galaxy Note II!

poruka: 2.160
|
čitano: 436.023
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note II!
ATJLučko kaže...

Kobili se magarc nadao!!!!! 

 

Ovo sam namjerno napisao ovako, jer sam ja bio "ponosni" vlasnik jednog takvog, a čini mi se "opravdano" vjerujući i nadajuči se nečem ovakvom, odnosno ne dolasku LIZALICE na SGN II, ja sam jednostrano prekinuo deuženje sa takvim/a!!!! 

 

LINK; http://www.gsmarena.com/no_lollipop_update_for_the_samsung_galaxy_note_ii-news-12141.php

 Ubacis ga sam gore i to je to... ako je vec prijeko potreban...

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
11 godina
offline
Samsung Galaxy Note II!

http://www.phonearena.com/news/Samsung-Spain-Android-5.0-update-is-coming-to-Samsung-Galaxy-Note-II_id68961

 

Ne nužno.

 

Al svejedno što se mene tiče. Nema puno toga na Lollipopu što će mi nedostajati ako i izađe. A ruku na srce Note2 ne može u potpunosti iskoristiti potencijal 64 bitnog OS-a. Baterija na 4.4.2. i nakon što je stara dvije godine odradi dva dana bez problema, uređaj radi dobro. Ne žalim ni kune što sam dao. 

jaska jaska jaskaja
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Samsung Galaxy Note II!

Evo koga zanima. Izgleda da će neke zemlje definitivno dobiti Lollipop što je dobra vijest i za nas jer se bez problema putem odina može flashati bilo koja verzija i na naše uređaje. Samo je bitno da je verzija internacionalna (gt-n7100). 

 

A zanimljivo je da ovim potezom Samsunga Note 2 uz nexuse postaje rekorder u podržanosti. Uređaj je izašao krajem 2012. na 4.1.1. a evo dočekat će i Lollipop. Danke Samsung.

 

http://m.gsmarena.com/samsung_denmark_confirms_lollipop_for_galaxy_note_ii-news-12206.php

 

Izgleda da je magarac dočekao kobilu :)

 

jaska jaska jaskaja
Poruka je uređivana zadnji put sub 9.5.2015 21:04 (KRISTIJANJE).
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy Note II!
Ja ne bi updateao note sa 4.4 na loli, bar ne official samsungov. Izgledat će bolje, ali problemi samog lolipopa će satrati mob
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Samsung Galaxy Note II!

Lako moguće, ne treba prvi probijati led u svakom slučaju.

jaska jaska jaskaja
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Samsung Galaxy Note II!

Ja sam na 5.1.1 tako da meni ni ne triba ovaj oficijelni apdejt. Sve štima i sve radi... Osim ovih s pen dodataka (gesture, air view),  pa kome ne smeta to, onda moja preporuka

Zadar živi vječno!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Samsung Galaxy Note II!

Danas sam dobio neki update od 180 MB na stock notu 2,i dalje ostala ista verzija 4.4.2 .

Nevidim nikakve promjene,valjda samo bug fix.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Samsung Galaxy Note II!

s obzirom da im lanjski model Galaxy K Zoom (više fotoaparat nego mobitel) neće dobiti Lollipop, ne trebamo se ni nadati da će dobiti Note2. Uostalom da su htjeli već bi izbacili jer su svi ostali modeli koji su bili planirali dobili

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note II!

Dali mi neko moze dati link officialnog 4.4.2 roma?

Nemogu naci nikoji link da radi htio bi vratiti stock rom.

Mobitel je unbranded kupljen kao slobodan uredaj

15 godina
offline
Samsung Galaxy Note II!

http://www.sammobile.com/  Tu su registriraj,pa skini firmware.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Samsung Galaxy Note II!

za ove koji još prate temu ako ste u svoje vrijeme instalira koji costum ROM koji je to bio?

tražim samsung based rom koji ima funkcionalnosti i portane stvari sa note 3 mobitela pa ako je netko instalirao takav da mi kaže ime.

ima na xda ali bolje mi pitat "naše ljude" nego pravit tamo account za 1 pitanje

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Samsung Galaxy Note II!

Dn3 je dobar,a ako si hrabar onda dn4 .

http://electron-team.com/dn4.html

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.9.2015 7:39 (zzz).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note II!
zzz kaže...

Dn3 je dobar,a ako si hrabar onda dn4 .

http://electron-team.com/dn4.html

 na šta misliš točno pod hrabrost?

vidim da ima 2 verzija dn4: dn4 sa nekih 5 update-a, i dn4 v2.1 bez update-a. dali si ih skidao na vlastiti telefon da te pitam u vezi njih ili ako nisi da tražim po internetu?

ako jesi koja je razlika i kako se ovom prvom flashaju update-i? preko costum recovery-a ili odina?

15 godina
offline
Samsung Galaxy Note II!

Oba roma sam imao na svom aparatu.Dn3 radi savršeno,barem ja nisam na nikakav bug naletio.

Dn4 2.1. imam trenutno na svom aparatu,taj rom ne verzijs 4.4.4 i ima sve od note 4,ali nije razvijen do kraja.tj developeri su prešli na razvoj nota4 i odustali od dalnjeg razvijanja dn4 roma,tako da ga stavljaš na osobni rizik.

Ako tažiš brz rom i nijd te btigs za samsungove tuchviz kerefeke,onda pokušaj cm11 snepshot.

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.9.2015 6:00 (zzz).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note II!
zzz kaže...

Oba roma sam imao na svom aparatu.Dn3 radi savršeno,barem ja nisam na nikakav bug naletio.

Dn4 2.1. imam trenutno na svom aparatu,taj rom ne verzijs 4.4.2 i ima sve od note 4,ali nije razvijen do kraja.tj developeri su prešli na razvoj nota4 i odustali od dalnjeg razvijanja dn4 roma,tako da ga stavljaš na osobni rizik.

Ako tažiš brz rom i nijd te btigs za samsungove tuchviz kerefeke,onda pokušaj cm11 snepshot.

 

 

Ja sam danas stavio taj DN4 2.1 i meni je verzija 4.4.4 .

 

Gotovo 3 godine sam bio na stocku i ovaj dn4 je zbilja zanimljiv, mnoštvo novih stvari i svaka čast kreatorima.

 

Volio bi, a definitivno i budem isprobao neke druge romove.

 

Ima li kakav da je full light ali da sve radi kao na originalu?

15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note II!
amd freak kaže...
zzz kaže...

Oba roma sam imao na svom aparatu.Dn3 radi savršeno,barem ja nisam na nikakav bug naletio.

Dn4 2.1. imam trenutno na svom aparatu,taj rom ne verzijs 4.4.2 i ima sve od note 4,ali nije razvijen do kraja.tj developeri su prešli na razvoj nota4 i odustali od dalnjeg razvijanja dn4 roma,tako da ga stavljaš na osobni rizik.

Ako tažiš brz rom i nijd te btigs za samsungove tuchviz kerefeke,onda pokušaj cm11 snepshot.

 

 

Ja sam danas stavio taj DN4 2.1 i meni je verzija 4.4.4 .

 

Gotovo 3 godine sam bio na stocku i ovaj dn4 je zbilja zanimljiv, mnoštvo novih stvari i svaka čast kreatorima.

 

Volio bi, a definitivno i budem isprobao neke druge romove.

 

Ima li kakav da je full light ali da sve radi kao na originalu?

 Na dn4 nemoj nikako raditi update s note aplikacije,private mode također neradi.

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.9.2015 6:02 (zzz).
16 godina
offline
Samsung Galaxy Note II!

Ne updejtat S NOTE aplikaciju??

 

Jel netko isprobao još koji rom zadnje vrijeme?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note II!
amd freak kaže...

Ne updejtat S NOTE aplikaciju??

 

Jel netko isprobao još koji rom zadnje vrijeme?

 Ako napraviš update aplikacije s note,skin aplikacije postaje ptevlik.Lako se ispravi sa resetom same aplikacije na default postavke.

 Također ako olovkom odeš o gornji kut ,dok je kamera otvorena,dolazi do rušanja kamere.

 Postoji i bug u gpsu,teško hvata signal,to sam popravi sa aplikacijom faster gps.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note II!
Ljudi, moze pomoc. Naime, crko mi accelerometer na NOTE 2. Testirao sam ga pod *#0*# i vrijednosti u acceleromteru i gyroscopeu su same nule i nema nikakvih promjena.
Di to popraviti? Da li se to uopce moze? Kolko to kosta?
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note II!
hrc987 kaže...
Ljudi, moze pomoc. Naime, crko mi accelerometer na NOTE 2. Testirao sam ga pod *#0*# i vrijednosti u acceleromteru i gyroscopeu su same nule i nema nikakvih promjena.
Di to popraviti? Da li se to uopce moze? Kolko to kosta?

 

Mislim da to nemožeš promjenit tj možeš ako staviš novu ploču za što je upitna isplativost.

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note II!
hrc987 kaže...
Ljudi, moze pomoc. Naime, crko mi accelerometer na NOTE 2. Testirao sam ga pod *#0*# i vrijednosti u acceleromteru i gyroscopeu su same nule i nema nikakvih promjena.
Di to popraviti? Da li se to uopce moze? Kolko to kosta?

 Imam ja neke djelove za note 2,moj je potpuno razbijen,matična 100%tno ispravna,vidi što ti treba pa ako imam a da je ispravno dogovorimo se.

Dont drink and drive...keep grass and fly !PEACE!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note II!
kruskar kaže...
hrc987 kaže...
Ljudi, moze pomoc. Naime, crko mi accelerometer na NOTE 2. Testirao sam ga pod *#0*# i vrijednosti u acceleromteru i gyroscopeu su same nule i nema nikakvih promjena.
Di to popraviti? Da li se to uopce moze? Kolko to kosta?

 Imam ja neke djelove za note 2,moj je potpuno razbijen,matična 100%tno ispravna,vidi što ti treba pa ako imam a da je ispravno dogovorimo se.

 imaš PP

13 godina
offline
Samsung Galaxy Note II!

Malo idem u offtopic.
Trebam procjenu:
Matična od NII

Baterija

Odvojeno molio bih procjenu.

Dont drink and drive...keep grass and fly !PEACE!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung Galaxy Note II!

Ploča 200-400kn

 

Baterija 70-120kn

 

Baterija ovisno koliko je stara a ploča cijena varira o tome koliko si raspoložen za trgovinu, također vrijedi i za kupca.

 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note II!
amd freak kaže...

Ploča 200-400kn

 

Baterija 70-120kn

 

Baterija ovisno koliko je stara a ploča cijena varira o tome koliko si raspoložen za trgovinu, također vrijedi i za kupca.

 

 

 

 Dogovorio s kolegom za 100kn cjeli mob takav u klincu :)

Ko ga hebe popravit ću ga na sveto nikad,a 100kn nije za bacit.

Dont drink and drive...keep grass and fly !PEACE!
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.9.2015 15:52 (kruskar).
9 godina
offline
Samsung Galaxy Note II!

Ljudi pomoc!!!!
ima toliko toga po internetu da se jednostavno vise ne mogu snaci
Zelim instalirati lolipop na svoj samsung galaxy note II n7100, uspija sam ga rootat al ne kuzim jel trebam sad otkljucati bootloader i ako treba koji skinuti???

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.10.2015 16:54 (huayra).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note II!
huayra kaže...

Ljudi pomoc!!!!
ima toliko toga po internetu da se jednostavno vise ne mogu snaci
Zelim instalirati lolipop na svoj samsung galaxy note II n7100, uspija sam ga rootat al ne kuzim jel trebam sad otkljucati bootloader i ako treba koji skinuti???

 pretpostavljam da želiš skinuti custom rom (jer samsung ne nudi lollipop za note 2), iako ne znam koji najčešće postoji 2 načina instalacije

1. preko windows programa odin flash-aš datoteku .tar na mobitel dok je sam mobitel u download modu (do njega se dolazi kombinacijom tipki volume down+home+power)

2. preko recovery-a (samsugovog ili nekog drugog) (pristupa se volume up+home+power) gdje će ti datoteka u .zip formatu morati već biti na mobitelu (najbolje na memorijskoj kartici zbog brisanja svega s mobitela)

 

i opet postoji 2 tipa custom roma za taj mobitel: 1. aosp (onaj koji izgleda kao na nexus mobitelima) 2. samsung custom rom (najčešće funkcije novijeg samsungovog mobitela i brisanje nepotrebnih aplikacija)

sve ovo ćeš naći na internetu, čak i postavljač ROM-a na XDA 99% objavi video kako instalirati njegov ROM.

 

detaljnije ti ne mogu reći kada ne znam što točno želiš

13 godina
offline
Samsung Galaxy Note II!

Tko je ovdje  blago rečeno lud?!?! 

Neide Samsunga ove godine, pa neide! 

 

LINK; http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_note_2_catches_fire_in_singapore_to_chennai_flight-blog-20682.php

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Samsung Galaxy Note II!

Ti brate. Ubijaš mrtvog konja na mrtvoj temi. 

jaska jaska jaskaja
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note II!
ATJLučko kaže...

Tko je ovdje  blago rečeno lud?!?! 

Neide Samsunga ove godine, pa neide! 

 

LINK; http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_note_2_catches_fire_in_singapore_to_chennai_flight-blog-20682.php

Svima kojima se zapalio note2 samsung besplatno daje note 7.

naka tema živi....

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice