Samsung Galaxy Note II!

poruka: 2.160
|
čitano: 435.849
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note II!
zzz kaže...

Pomoču odina reinstaliraj orginalni rom.

sve je original na njemu, i rom i onaj drugi kjernel ili kako mu već ime, jedino što je na njega stavljano su samo službeni updateovi od strane hrvatskog telekoma s obzirom da je mob zaključan na ht mrežu, nikad nisam ni pomišljao stavit šta drugo gore osim originala 

15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note II!
kale_fotograf kaže...
zzz kaže...

Pomoču odina reinstaliraj orginalni rom.

sve je original na njemu, i rom i onaj drugi kjernel ili kako mu već ime, jedino što je na njega stavljano su samo službeni updateovi od strane hrvatskog telekoma s obzirom da je mob zaključan na ht mrežu, nikad nisam ni pomišljao stavit šta drugo gore osim originala 

Sa ove stranice.  http://www.sammobile.com/  skini firmware za note2.

Instaliraj pomoču programa odin,to ti je sve orginal,i tvoj note 2 ostaje origigi.....

 

Edit: Na ovaj način brišeš sve sa mobitela,i bolji je nego raditi update jedan preko drugog.

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.10.2014 9:29 (zzz).
16 godina
online
Re: Samsung Galaxy Note II!

To nije normalno ponašanje mobitela i to nemaš razlog trpjeti.

Prvo probaj napraviti factory reset (ako nisi), a tek nakon toga (ako reset ne pomogne) se igraj s Odin firmware-ima.

Support SCS Software: http://blog.scssoft.com
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note II!
zstef kaže...

To nije normalno ponašanje mobitela i to nemaš razlog trpjeti.

Prvo probaj napraviti factory reset (ako nisi), a tek nakon toga (ako reset ne pomogne) se igraj s Odin firmware-ima.

nekoliko factory resetova radio, nije sreće bilo, radilo par dana pa opet počelo njakakit. sad mi se jbg više neda zajebavat s odinima da još šta više ne zakenjam. sada ima šemu da par dana radi ajmo reć normalno (mada je to daleko od pravog normalnog) pa par dana šteka da bi ga čovjek zabio u zid najradije, mah nek on stoji ovako kako je, ionako mu se bliže zadnji dani uporabe

15 godina
offline
Samsung Galaxy Note II!

lollipop navodno dolazi i na note 2!! je da ce to potrajati posto je samsung u pitanju ali zato je tu xda!!

MuWu
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.10.2014 23:23 (MujagaWudakhi).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note II!
MujagaWudakhi kaže...

lollipop navodno dolazi i na note 2!! je da ce to potrajati posto je samsung u pitanju ali zato je tu xda!!

Jel možeš dati link za to?

jaska jaska jaskaja
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note II!

ja sam na nekom drugom to jos vidio na dan izlaska ali evo ovaj...

 

list of devices

MuWu
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note II!
MujagaWudakhi kaže...

ja sam na nekom drugom to jos vidio na dan izlaska ali evo ovaj...

 

list of devices

Hvala na linku. Ali moram ti priznati da ne vjerujem da će Note2 dobiti Lollipop. Već je dvije godine na tržištu i Samsung dosad nije imao običaj podržavati uređaje s toliko staža. Nekidan sam doduše negdje pročitao da ćemo dobiti 4.4.4. Kitkat. 

jaska jaska jaskaja
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note II!

ma kuzim te da, nisam ni ja sad hyped i u nekom žestokom vjerovanju, ali opet, mozda dogodi se suprotno ... ja cu se svakako okrenuti XDA zajednici, tamo ce gotovo sigurno biti neka verzija Lollipopa za naše dvice...

MuWu
15 godina
offline
Samsung Galaxy Note II!

ima li netko problem kada odabere default app za nesto, da mu se nakon nekog vremena opet ponudi da bira default apps??

dakle ne mislim kada se instalira novi browser recimo , a vec ste odabrali neki browser za default, jer koliko znam, onda se svakako nudi da se ponovno bira jer je novi app u sistemu, nego iz cista mira mi se to dogođa , ponekad za vecinu appova...

MuWu
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note II!
MujagaWudakhi kaže...

ima li netko problem kada odabere default app za nesto, da mu se nakon nekog vremena opet ponudi da bira default apps??

dakle ne mislim kada se instalira novi browser recimo , a vec ste odabrali neki browser za default, jer koliko znam, onda se svakako nudi da se ponovno bira jer je novi app u sistemu, nego iz cista mira mi se to dogođa , ponekad za vecinu appova...

Ne sjećam se al mi se čini da mi se to jednom dogodilo, za video player. Meni npr. poruke (sms, nekad viber) ne daju zvučni signal otkad sam stavio ringtone sa zedge aplikacije.

jaska jaska jaskaja
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note II!
kale_fotograf kaže...
zzz kaže...

Pomoču odina reinstaliraj orginalni rom.

sve je original na njemu, i rom i onaj drugi kjernel ili kako mu već ime, jedino što je na njega stavljano su samo službeni updateovi od strane hrvatskog telekoma s obzirom da je mob zaključan na ht mrežu, nikad nisam ni pomišljao stavit šta drugo gore osim originala 

Prijatelju, i Windowsi se nakon nekog vremena uspore do neprepoznatljivosti. Nadogradnje aplikacija, cache fileovi, da ne spominjem službene nadogradnje mobilnih operatera... sve to s vremenom ostavlja hrpu smeća na mobu i normalno je da se tu i tamo treba napraviti factory reset, ako već ne i reinstalacija softvera. Da ne spominjem, kao dugogodišnji korisnik Samsung telefona, TouchWizz -  smeće na n-tu, pun bloatwarea, komad softvera koji i od četverojezgrenog flagšipa napravi drek, ali i meni je vizualno najljepši i uvijek ga koristim u svim iteracijama službenog ROM-a (Ditto FTW).

Odin u ruke (na komp), youtube - pogledaj par tutorial videa, na sammobile skini svoju verziju ROM-a i udri, ništa te ne košta, a cijeli posao traje 10 minuta.

Pismenost ne zahtjeva fizički napor! Č, ć, -ije, -je, dž i đ nisu olovni utezi!
11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note II!

tko mi može stavit DN4 na note 2?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note II!

Dali netko ima problema kod korištenja interneta na WCDMA da mu stalno prebacuje između H, H+ i 3G i tako usred tog stalnog prebacivanja povremeno iritabilno zablokirava internet? Također me zanima da li se nekom dogodilo da mora mijenjati kabel zbog gubljenja kontaka, punjenje radi normalno ali kod spajanja na komp stalno prekida pa ponovno uspostavlja vezu

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Samsung Galaxy Note II!
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note II!
kale_fotograf kaže...

 

nemam ni ofišli ovaj zadnj 4.4

14 godina
offline
Samsung Galaxy Note II!

kakav nam ovo update nude ovi za note 2, nekih 96mb ako sam dobro vidio ( na ht mreži) 

 

EDIT: instalirao sam taj update, ništa se nije promijenilo, baš mu ne kužim svrhu

Poruka je uređivana zadnji put ned 30.11.2014 22:44 (kale_fotograf).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy Note II!
Da puno ne prtljam, molim da mi neko stavi koja se konkretno kombinacija koda koristi za onaj full reset mobitela?! Unaprijed hvala na svakom dobronamjernom odgovoru.
ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung Galaxy Note II!

Odeš u postavke i nađeš opciju reset telefona uz brisanje svega.

Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Samsung Galaxy Note II!
Evo došao je i taj dan, kada ću se oprostiti od ove teme i druženja u njoj, obzirom sam svoj gadget prodao pod cijenu uzimavši drugi novi. Obzirom me nisu tražili ništa osim moba kod mene su ostale sve ostale prateće stvari, pa ako je netko zainteresiran, može PP za dogovor za daljnje postupanje.
ATJ Lučko
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note II!
ATJLučko kaže...
Evo došao je i taj dan, kada ću se oprostiti od ove teme i druženja u njoj, obzirom sam svoj gadget prodao pod cijenu uzimavši drugi novi. Obzirom me nisu tražili ništa osim moba kod mene su ostale sve ostale prateće stvari, pa ako je netko zainteresiran, može PP za dogovor za daljnje postupanje.

Na isti način došlo vrijeme oprosta od ove teme, bilo je lijepo druženje ove dvije godine a sada je došlo vrijeme da se krene dalje

budite pozdravljeni i do tipkanja u nekoj drugoj temi, nije da ih neće biti

11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note II!
kale_fotograf kaže...
ATJLučko kaže...
Evo došao je i taj dan, kada ću se oprostiti od ove teme i druženja u njoj, obzirom sam svoj gadget prodao pod cijenu uzimavši drugi novi. Obzirom me nisu tražili ništa osim moba kod mene su ostale sve ostale prateće stvari, pa ako je netko zainteresiran, može PP za dogovor za daljnje postupanje.

Na isti način došlo vrijeme oprosta od ove teme, bilo je lijepo druženje ove dvije godine a sada je došlo vrijeme da se krene dalje

budite pozdravljeni i do tipkanja u nekoj drugoj temi, nije da ih neće biti

Bog ljudi. Bilo je lijepo tipkati s vama. Sretno.

jaska jaska jaskaja
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note II!
ATJLučko kaže...
Evo došao je i taj dan, kada ću se oprostiti od ove teme i druženja u njoj, obzirom sam svoj gadget prodao pod cijenu uzimavši drugi novi. Obzirom me nisu tražili ništa osim moba kod mene su ostale sve ostale prateće stvari, pa ako je netko zainteresiran, može PP za dogovor za daljnje postupanje.

Pa reci nam u koju temu se sad prebacuješ?

Zadar živi vječno!
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note II!
zeko73 kaže...
ATJLučko kaže...
Evo došao je i taj dan, kada ću se oprostiti od ove teme i druženja u njoj, obzirom sam svoj gadget prodao pod cijenu uzimavši drugi novi. Obzirom me nisu tražili ništa osim moba kod mene su ostale sve ostale prateće stvari, pa ako je netko zainteresiran, može PP za dogovor za daljnje postupanje.

Pa reci nam u koju temu se sad prebacuješ?

 

U koju temu se prebacujem pitate kolega dragi?! Pa reći ču vam, u temu iPhone 6, obzirom sam uzeo na produljenje ugovora iPhone 6 Plus, ponajprije grdo razočaran Samsungom i njihovom poznatom politikom podrške, no to više nije moja briga i problem. Svima koji su ostali U temi, ugodan ostatak dana i sve najbolje u nadilazećim danima, LP!!!!
ATJ Lučko
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note II!
ATJLučko kaže...
zeko73 kaže...
ATJLučko kaže...
Evo došao je i taj dan, kada ću se oprostiti od ove teme i druženja u njoj, obzirom sam svoj gadget prodao pod cijenu uzimavši drugi novi. Obzirom me nisu tražili ništa osim moba kod mene su ostale sve ostale prateće stvari, pa ako je netko zainteresiran, može PP za dogovor za daljnje postupanje.

Pa reci nam u koju temu se sad prebacuješ?

 

U koju temu se prebacujem pitate kolega dragi?! Pa reći ču vam, u temu iPhone 6, obzirom sam uzeo na produljenje ugovora iPhone 6 Plus, ponajprije grdo razočaran Samsungom i njihovom poznatom politikom podrške, no to više nije moja briga i problem. Svima koji su ostali U temi, ugodan ostatak dana i sve najbolje u nadilazećim danima, LP!!!!

 

Ja sam svojeg kupio u T Com-u prošle godine tijekom 12 mjeseca, garancija je 24 mjeseca i još je otključan na sve mreže i ne bih ga prodao niti za 3900.00 kuna!!!! 

Svatko tko poredi SGN II sa bilo kojim drugim mobom osim eventualno SGN I je u vrlo velikoj zabludi, jer ono što se može na SGN II sa S Pen stylusom je više nego ona višnja na vrh najfinije torte, jednom kada uzmeš SGN II, usudim se reći zauvijek si opčinjen i zarobljen i ne kupuješ ništ drugo!!!! 

 

 

 

 

Hahaha ovo gore iznad je tvoj post u ovoj temi {#} Što se promijenilo ...Puno sreće sa novom igračkom i da te dugo služi ..i sve najbolje želim {#}

 

 

 

Zadar živi vječno!
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note II!
ATJLučko kaže...
zeko73 kaže...
ATJLučko kaže...
Evo došao je i taj dan, kada ću se oprostiti od ove teme i druženja u njoj, obzirom sam svoj gadget prodao pod cijenu uzimavši drugi novi. Obzirom me nisu tražili ništa osim moba kod mene su ostale sve ostale prateće stvari, pa ako je netko zainteresiran, može PP za dogovor za daljnje postupanje.

Pa reci nam u koju temu se sad prebacuješ?

 

U koju temu se prebacujem pitate kolega dragi?! Pa reći ču vam, u temu iPhone 6, obzirom sam uzeo na produljenje ugovora iPhone 6 Plus, ponajprije grdo razočaran Samsungom i njihovom poznatom politikom podrške, no to više nije moja briga i problem. Svima koji su ostali U temi, ugodan ostatak dana i sve najbolje u nadilazećim danima, LP!!!!

Moram priznati da sam i sebe uhvatio u razmišljanju prelaka na iOS. Nemam volje više se zezati s rootanjem da imam aktualni firmware, želim sve cakum pakum out of the box. Ipak, vjerovatnije je da ostajem u android kampu ali onda ništa osim nexusa ili gpe izdanja nekog proizvođača ne dolazi u obzir. Mislim da Android OEM-i tek sada pomalo počinju shvaćati koliko kupcu znači dugotrajna, česta i pravovremena nadogradnja. Android flagshipovi su jednostavno puno preskupi da bi ostali na ovoj razini prerijetkih i nepravovremenih nadogradnji. U svakom trenutku posjedovanja mog note2 bio sam jednu ili dvije API razine iza trenutnog firmwarea. Za pare koje sam dao to nije ni izbliza dovoljno. I sad na portalima čitam kako malo po malo Lolipop postaje dostupan sve širem broju modela. A ja mogu samo gledati i biti ljubomoran. Ne hvala, ne više.

jaska jaska jaskaja
13 godina
offline
Samsung Galaxy Note II!
Slažem se sa vašim svim komentarima, ali kada razmišljaš po onoj, najveća (ili bilo koja druga ) vrijednost kroz relativno najdulje vrijeme za MOJ uložen novac je u flagship modelu nekog brenda, i kada znaš, vidiš i osjetiš da netko stoji iza kako one na početku visoke cijene, tako i ukupne kvalitete gadgeta, OS-a, ali i dugoročnog praćenja vrlo čestom podrškom. U samom startu prilikom kupnje SGN II, ja sam si odredio da će me on MORATI vjerno služiti najmanje dvije godine, i da ću ga ja čuvati kao zjenicu oka svog zbog toga, kao što je i bilo. No, cijela se priča zakomplicirala kod trećeg, Samsunga, gdje dotični karikirano "nakon šest mjeseci" sve ranije usere gubi sa radara. Pa kada on gubi mene, izgubiti ću i ja njega, a da budem iskren, da sam bio fer od njega podržavan, mogao sam ili ostati još godinu najmanje na "duji", i kupiti slijedjeću iteraciju ili kupiti model 4, čisto iz nekakve zahvale i obostranog povjerenja. Ovako, njima suvi šipak, okrenuo sam se na onu stranu na kojoj sunce vječno sja!!!!
ATJ Lučko
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Samsung Galaxy Note II!

i tako ja danas upgradeao na 4.4.2 official i ostao paf koliko mi bolje radi nego na custom 4.3..... bio sam skeptican zato jer mi je sve radilo kak spada na custom romu 4.3 no na 4.4.2. note 2 leti...

 

a uskoro mislim staviti cm 12 , lollipop 5.0.2, koji bi trebao cak 30% brze raditi od 4.4.2 touch wiza... 

 

vidjet cemo je li tako :D

 

inace , na xda , taj unofficial cm 12 razvija nas decko iz vukovara... 

 

xda link

MuWu
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note II!

Stiže lolipop na ovaj mob? Čuo sam da će izaći tamo u proljeće. Jel to istina?

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Samsung Galaxy Note II!

Bude lolipop za note 2, ali touchwiz se neče nadovrađivati.

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.1.2015 19:56 (zzz).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice