Ove nove tehnologije su uzbudljive!
Uskoro ću moći puhnuti u mikrofon i dobiti analizu daha.
Ili liznem ekran i dobijem detaljniju analizu.
Urin? Stolica?!?
Ove nove tehnologije su uzbudljive!
Uskoro ću moći puhnuti u mikrofon i dobiti analizu daha.
Ili liznem ekran i dobijem detaljniju analizu.
Urin? Stolica?!?
Ove nove tehnologije su uzbudljive!
Uskoro ću moći puhnuti u mikrofon i dobiti analizu daha.
Ili liznem ekran i dobijem detaljniju analizu.
Urin? Stolica?!?
Za kraj ti i popuši.
Cisti pokazatelj da ljudi puše retardirane trendove i da im se moze uvaliti apsolutno sve, od kad je covjeka borimo se da vidimo iz što veceg kuta a sad gledamo ko konji kad im se stavi oni naocnjaci da gleda samo ravno, kao da nemoze biti gore

Preko ekrana će ti izmjeriti tlak

Daj me nemoj, da ne kažem šta. Koliko lud moraš biti da vjeruješ tim dobivenim podacima.
Iskreno dobili smo samo mobitele na dodir, big deal, strujicima se smijemo i dalje
Brkoni
Alo panju, prije nego počneš vrijeđati, pročitaj i original tekst - LINK.
Bitan citat iz linka je: "Sensor OLED Display is an innovative technology developed by Samsung Display that integrates OLED elements and Organic Photodiodes (OPD) within the panel through a co-deposition process, enabling the measurement of biometric information such as heart rate and blood pressure by detecting blood flow using light emitted from the display."
Ili ti po hrvatski - Sensor OLED Display je inovativna tehnologija koju je razvio Samsung Display, a koja integrira OLED elemente i organske fotodiode (OPD) unutar panela putem procesa ko-depozicije, omogućujući mjerenje biometrijskih informacija poput otkucaja srca i krvnog tlaka detektiranjem protoka krvi pomoću svjetlosti koju emitira zaslon.
I ja nisam ništa govorio o otisku prsta, nego da nema teorije (barem za sada) da će podaci o tlaku biti točni kako god taj OLED Dispaly čitao i preko bilo čega on to skenirao, točka.
Cisti pokazatelj da ljudi puše retardirane trendove i da im se moze uvaliti apsolutno sve, od kad je covjeka borimo se da vidimo iz što veceg kuta a sad gledamo ko konji kad im se stavi oni naocnjaci da gleda samo ravno, kao da nemoze biti gore

mislim da je taj trend sakrivanja zaslona od pogleda sa strane zapravo potreba, a ne trend
kod kolega koji su stavljali one zaštite za ekran na kojima se sa strane ne vidi ništa, odnosno vidi se zatamnjeni ekran, razlog za to je da im muž/žena/dečko/cura ne mogu vidjeti poruke i od koga stižu
usput, isti ti kolege brišu sve poruke koje dobiju
neki od njih zato jer se krešu sa strane ili samo zato jer flertaju, drugi brišu i poruke iz grupe zato jer se u grupi zajebavamo malo preslobodno, pa opet da ne odgovaraju na pitanja partnera koje bi takva zajebancija uznemirila, odnosno napravila ljubomornim
Brkoni
Ove nove tehnologije su uzbudljive!
Uskoro ću moći puhnuti u mikrofon i dobiti analizu daha.
Ili liznem ekran i dobijem detaljniju analizu.
Urin? Stolica?!?
urin i stolica na ekranu su definitivno uzbudljivi!
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu ASICS