Kinezi testiraju nuklearni "power bank" na kamionu

poruka: 8
|
čitano: 3.197
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kinezi testiraju nuklearni "power bank" na kamionu".
8 godina
offline
Kinezi testiraju nuklearni "power bank" na kamionu

jel netko zna e-mail od plenkija...ovo vijest mu triba poslati

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
offline
Kinezi testiraju nuklearni "power bank" na kamionu


10MW. I jošmade in Džaina.

Svi smo čuli da će milijun majmuna koji lupaju o milijun pisaćih strojeva na kraju reproducirati cjelokupna Shakespeareova djela. Sada, zahvaljujući Internetu, znamo da to nije istina. - R. Wilensky
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Kinezi testiraju nuklearni "power bank" na kamionu

kaj bu to ko oni pčelarski kamioni?

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Kinezi testiraju nuklearni "power bank" na kamionu

Taman privatno za vikendicu :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Kinezi testiraju nuklearni "power bank" na kamionu


I jesu li to zapravo baš reaktori u kojima se zbiva transmutacija elemenata, ili tek nuklearne baterije tipa u sovjetskim svjetionicima?
U tekstu nije detaljizirano, a i na netu općenito su mršave informacije o tome (koliko okljaštreno uspijem izguglati).
Mislim, 10MW rutinski proizvode pojedine velike priobalne vjetroturbine, za pravi nuklearni reaktor to mi se čini malo. Čak i reaktori u N-podmornicama proizvode mnogo puta više.

Svi smo čuli da će milijun majmuna koji lupaju o milijun pisaćih strojeva na kraju reproducirati cjelokupna Shakespeareova djela. Sada, zahvaljujući Internetu, znamo da to nije istina. - R. Wilensky
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.5.2026 0:41 (Al Crane).
 
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Kinezi testiraju nuklearni "power bank" na kam
andre_delambre kaže...

kaj bu to ko oni pčelarski kamioni?

 Kaj buš ti, bum i ja!!

7 godina
offline
Re: Kinezi testiraju nuklearni "power bank" na kam
andre_delambre kaže...

kaj bu to ko oni pčelarski kamioni?

 

lmutak kaže...

Taman privatno za vikendicu :)

 

Dragone kaže...
andre_delambre kaže...

kaj bu to ko oni pčelarski kamioni?

 Kaj buš ti, bum i ja!!

 
Vi se zajebavate, a datacentar u Topuskom vapi za energijom.

Svi smo čuli da će milijun majmuna koji lupaju o milijun pisaćih strojeva na kraju reproducirati cjelokupna Shakespeareova djela. Sada, zahvaljujući Internetu, znamo da to nije istina. - R. Wilensky
18 mjeseci
offline
Re: Kinezi testiraju nuklearni "power bank" na kam
Po opisu da ne treba hlađenje to su vjerojatno "obične" nuklearne baterije koje su se proizvodile u SSSR i USA prije sto godina.

i evo došle u civilnu upotrebu.
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu ASICS
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice