jel netko zna e-mail od plenkija...ovo vijest mu triba poslati
- +/- sve poruke
- ravni prikaz
- starije poruke gore
10MW. I jošmade in Džaina.
kaj bu to ko oni pčelarski kamioni?
Taman privatno za vikendicu :)
I jesu li to zapravo baš reaktori u kojima se zbiva transmutacija elemenata, ili tek nuklearne baterije tipa u sovjetskim svjetionicima?
U tekstu nije detaljizirano, a i na netu općenito su mršave informacije o tome (koliko okljaštreno uspijem izguglati).
Mislim, 10MW rutinski proizvode pojedine velike priobalne vjetroturbine, za pravi nuklearni reaktor to mi se čini malo. Čak i reaktori u N-podmornicama proizvode mnogo puta više.
kaj bu to ko oni pčelarski kamioni?
Kaj buš ti, bum i ja!!
kaj bu to ko oni pčelarski kamioni?
Taman privatno za vikendicu :)
kaj bu to ko oni pčelarski kamioni?
Kaj buš ti, bum i ja!!
Vi se zajebavate, a datacentar u Topuskom vapi za energijom.
i evo došle u civilnu upotrebu.
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu ASICS
