Za manje od 999 ojra nabaviš na Njušci ZAPAKIRAN novi S26 Ultra kineza više nikad!
- +/- sve poruke
- ravni prikaz
- starije poruke gore
Ne bih uzeo ni ovaj Honor a pogotovo ne Samsung, precjenjeno totalno.
Ja sam prezadovoljan sa Honor-om nakon što su shebali najdraži mi Huawei, ali 1.000€ za 600 Pro je van svake pameti.
Godinama sam koristio Samsunga, ali toliko jadne baterije kao on nitko nema.
Na Honoru Magic 6 Pro mi baterija definitivno najduze traje. Evo sestra planira kupiti novi mob, i kaze vjerojatno ce i ona honora kao i šogor. Sestricna isti kupila honora po mojoj preporuci, a i od nje muž takoder Honor koristi. A uglavnom su ranije samsung koristili.
Ovaj novi model je skup, ali za te pare bolje uzet Magic 8 Pro na njuski.
Cak su i pokloni uz uredaj ovaj put bas bezveze.
Temu pozivnica: https://temu.to/m/u9kmi7rv2wy Kod za -30% za nove korisnike: aam11835
i koja je svrha te mogućnosti da fotografiram mjesec...to bez minimalno MFT mirrorless i objektiva od 150mm je trash
Također, obični 600 možete preko mobileshop.eu kupit za cca 400€ s dostavom u HR, opet razlika u skoro 200€
Za A1 mi iskoči na 1.mjesto na guglu, ali moba nema...
