Samsung Galaxy Note II!

poruka: 2.160
|
čitano: 436.749
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note II!
MujagaWudakhi kaže...
tonček kaže...
MujagaWudakhi kaže...
tonček kaže...
MujagaWudakhi kaže...

evo ovako.. sivi je ... :D :D :D ...imao sam bijeli iphone pa sam se zazelio neceg tamnog za promijenu... ugl nemam nista drugo za slikati pa sam mogao samo ambalazu... ali eto.. cim dodje netko s mobom poslikam pa stavim :D 

 

 

slikaj ga u ogledalu :D

wish granted! :D

 

 

dobra kuhinja :D

hhhh :D pa cisto solidna da... :D , eto sutra pecem pile pa naleti :D

pa da mi cekin podvališ

16 godina
offline
Samsung Galaxy Note II!

Evo malo i prvih utisaka... oduševljen sam uređajem. Sve je tako fluidno, radi bez greške, na bateriji bez problema puna dva dana, iako su ga svi živi isprobali malo. Po meni stavljanje custom roma apsolutno bespotrebno.

 

Antutu Benchmark 3.0.2 Antutu Benchmark 3.0.2
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note II!

I meni dosao pred 3 dana note 2, apsolutno prezadovoljan.. Nakon pol godine koristenja SE Xperie Ray koji je zaista mali mobitel navikuo sam se na velicinu odmah.

Jedna od najboljih stvari IMHO je smart orientation =) znaci legnes u krevet stavis mob malo u koso i onda prebacuje landscape i portrait, izludjivalo me to =) ovaj ima opciju da prednja kamera kada ga okrenes prati di su ti oci, i uvjek ga drzi u portrait modu cak i dok lezis.. super stvar =) inace prvi mob koji sam imao koji zaista ne zahtjeva custom rom jer je fluidan i bez lag-a =)

 

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note II!

ja ga koristim vec nesto vise od 2 mjeseca uzeo sam ga u bauhinii u kini,nemres vjerovat imo je i hr menu,prije njega sam imo prvi note koji mi se znao tu i tamo zblesirat kod neta

ali ovaj je savrsenstvo niti jedan problem stekanja u radu,bateriju uz nesto slabije koristenje nategnem cak do 3,5 dana,slobodno mogu rec najbolji telefon koji je dostupan trenutno

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Samsung Galaxy Note II!

ljudi jel tko rootao note 2 od vas koji ga imate? neki savjeti , koliko se isplati ?

MuWu
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung Galaxy Note II!

Ja ne vjerujem da ću svoga rootati. Jednostavno nemam potrebe dirati išta. Pratim malo xda, kerneli su bugoviti. A i vidjet ćemo kako će se ponašati kad dobije 4.1.2.

A svakim danom sam sve više i više fasciniran ovim uređajem. Jutros ga maknuo sa punjača, u autu mi služi kao player, poslao par smsa, čuo se sa frendom, provjerio mail, pogledao nešto na netu oko stroja što ga kupila firma u kojoj radim. Slika ispod sve govori. Jasno meni da ga u biti nisam nešto puno "gnjavio", ali opet. 

Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note II!

Isto glas bez rotanja, nema smisla.. jednostavno pregenijalno funkionira..

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note II!

moj je rootan..zakaj? zato kaj se može... :-)

omega rom 6.1, sve do zadnjeg atoma je custom...promjenjena tema, 240dpi, kamera sa jb4.1.2 (sphere mode)

 

u biti glavni razlozi zašto ga rootat su:

320 dpi je grijeh na ovom ekranu,

u multiscreen se mogu dodat SVE aplikacije ak je rootan....znači u isto vrijeme mogu radit kamera i galerija npr...ili navigacija i torque u autu npr...

također, volume keys za okidanmje fotki

i još hrpa sitnica...

 

da, radi dobro stock, ali radi 8x bolje customiziran :-)

 

 

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note II!
Evo ja sam novi vlasnik sivog nota 2 i za sada prezadovoljan, ovaj s-pen je odlican :-),,imate li preporuku nekih aplikacija koje su kao radene za s-pen?
Ukoliko zelite podici ratia/upload na trackerima, javite mi se na pp,VEOMA JEFTINO
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note II!
MSN kaže...
Evo ja sam novi vlasnik sivog nota 2 i za sada prezadovoljan, ovaj s-pen je odlican :-),,imate li preporuku nekih aplikacija koje su kao radene za s-pen?

Kada si nam već dao tanjur pun klope, daj nam i žlicu da možemo pojesti onda {#} {#} !!!!

 

Kako si ga kupio, solarno plaćanje sam mob ili kod nekog "robovlasnika" na kakvu pretplatu, normu {#} !?!?

ATJ Lučko
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note II!
prijatelj je uzeo ovu novu revoluciju kod tele 2 pa sam ga nagovorio da meni uzmu note2, nakraju sam njemu platio 3900 za zapakirani note.

Za sada mi se cini da je baterija dosta bolja nego kod gs3 jer čitavo popodne se igram s njim i tek sad sam ga ispraznio ;-).
Ukoliko zelite podici ratia/upload na trackerima, javite mi se na pp,VEOMA JEFTINO
13 godina
offline
Samsung Galaxy Note II!

Možda i nije pravo mjesto za pitanje, ali svejedno ću ga postaviti, da vidim da li su moje pozitivne sumnje opravdane {#} !!!!

 

Načuo sam da od ( pa valjda 01 siječnja ) početka iduće godine država se odriče poreza na luksuz, koji je nota bene "mićih" 30%, pa me sada zanima odnosi li se to i na smartphone, odnosno mobove uopće, nadajući se i za skorom svu ostalu IT grupaciju {#} ?!?!

 

Ako je to točno, koliko bi onda pala cijena SGN II, odnosno svim ostalim mobovima, i da li su svi kupci mobova koji ih kupe do 31. prosinca lagano ispa(li)daju {#} ili {#} ?!?! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Samsung Galaxy Note II!

Brzo pitanje, da ne otvaram novu temu, ovak, imama ispred sebe tablet Samsung GT-N8000......

Pri otvaranju nekig sajtova neke djelove ne prikazuje ni chrome ni mozila, i pise missing plugin, di i kako da vidim koji plugin fali?!?! nemogu samo kliknut (taknut) sivi prozorcic, a ne znam kaj mi fali.....pomagajte!!!
Tnx ;) 

Jeberštaub and Mudalo, they are out there!!!! They only apear to be unreal, to the untrained eye!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung Galaxy Note II!

Onako na prvu rekao bih da ti nedostaje Adobe Flash.

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.12.2012 18:22 (Dardevil).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy Note II!
ATJ Lučko
Poruka je uređivana zadnji put pet 7.12.2012 23:40 (ATJLučko).
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note II!

Siva eminencija je stigla. Pridružujem se ekipi sa trenutno najboljom stvari na tržištu. Kupio ga preko njuške, zapakirani, kodiran na tele2.  Postat ću u neko normalno vrijeme kanal na yubitou gdje imate tips&tricks za note2. Nevjerojatno puno opcija skriva ovo čudo.

ATJLučko, daj napiši u naslovu threada official thread kao što piše kod nexusa 4. Nek se zna {#}

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy Note II!

Jedan dooobar video, čak poučan {#} !!!!

 

LINK; https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=h2xnWH724Ho

ATJ Lučko
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Samsung Galaxy Note II!

ne mogu vjerovati da paypal app nije kompatibilan sa note 2... jos uvijek.. kaze da nema za moj uredjaj... damn!

MuWu
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note II!

Hmm mislim da paypal ime problema sa svim uređajima, evo sta je meni ponudio, samo da napomenem sa SE radi, note jos nisam probao =)

Aplikacija nije kompatibilna ni s jednim vašim uređajem.
Samsung GT-N7100
Taj se artikl ne može instalirati u zemlji vašeg uređaja.
VIPnet Sony Ericsson ST18i
Taj se artikl ne može instalirati u zemlji vašeg uređaja.
T-Mobile Dell Inc. Dell Streak 7
Taj se artikl ne može instalirati u zemlji vašeg uređaja.
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note II!
luj0 kaže...

Hmm mislim da paypal ime problema sa svim uređajima, evo sta je meni ponudio, samo da napomenem sa SE radi, note jos nisam probao =)

Aplikacija nije kompatibilna ni s jednim vašim uređajem.
Samsung GT-N7100
Taj se artikl ne može instalirati u zemlji vašeg uređaja.
VIPnet Sony Ericsson ST18i
Taj se artikl ne može instalirati u zemlji vašeg uređaja.
T-Mobile Dell Inc. Dell Streak 7
Taj se artikl ne može instalirati u zemlji vašeg uređaja.

totally lame... bzvz... a app sam imao na iphoneu, stvarno je super...nadam se da ce to biti riješeno soon..

MuWu
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note II!
MujagaWudakhi kaže...
luj0 kaže...

Hmm mislim da paypal ime problema sa svim uređajima, evo sta je meni ponudio, samo da napomenem sa SE radi, note jos nisam probao =)

Aplikacija nije kompatibilna ni s jednim vašim uređajem.
Samsung GT-N7100
Taj se artikl ne može instalirati u zemlji vašeg uređaja.
VIPnet Sony Ericsson ST18i
Taj se artikl ne može instalirati u zemlji vašeg uređaja.
T-Mobile Dell Inc. Dell Streak 7
Taj se artikl ne može instalirati u zemlji vašeg uređaja.

totally lame... bzvz... a app sam imao na iphoneu, stvarno je super...nadam se da ce to biti riješeno soon..

Makar je i DELL iz USA, kao i IP, nekako mi se čini da oni iz PayPala se nešto posebno merače na IP!

 

Možda kada bi se deklarirao kod same prijave iz recimo Njemačke ili UK, možda bi bio drukčiji response!?

ATJ Lučko
13 godina
offline
Samsung Galaxy Note II!

Tako se radujem da ću VRLO USKORO postati vlasnikom jednog {#} {#} !!!!

 

LINK; http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_note_ii_gets_android_412_update-news-5188.php

ATJ Lučko
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note II!

zanima me kada ce t mobile verzija za nas u RH ... 

MuWu
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note II!
MujagaWudakhi kaže...

zanima me kada ce t mobile verzija za nas u RH ... 

Prijatelju, ti si nešto grdno pobrkao lončiće, ako sam je tebe dobro shvatio {#} ?!?!

 

Naime, ako sam ja dobro shvatio, ti očekuješ {#} valjda SGN II u T Com-a a od T Com-a, ili {#}????

 

U T Com-u ima za kupiti SGN II, koliko sam uspio shvatiti nebrendirani, a sada, ono što si ti želio kazati, budi dobar pa mi to malo pojasni, ipak mi nisi jasan sa onim boldanim {#}!!

ATJ Lučko
15 godina
offline
Samsung Galaxy Note II!

ma ja imam note 2 iz telekoma , nego ne kuzim taj update sada na 4.1.2 ....vidim da je dostupan za 4.1.2. n7100 (POLAND)

http://www.sammobile.com/2012/12/11/galaxy-note-ii-receives-android-4-1-2-jelly-bean-update-lots-of-new-features/

 

zanima me da li ga moram rootati da ga updateiram, ili cekam da mi se pojavi update na kiesu ili na mobu samom pa to riješim?

MuWu
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note II!
MujagaWudakhi kaže...

ma ja imam note 2 iz telekoma , nego ne kuzim taj update sada na 4.1.2 ....vidim da je dostupan za 4.1.2. n7100 (POLAND)

http://www.sammobile.com/2012/12/11/galaxy-note-ii-receives-android-4-1-2-jelly-bean-update-lots-of-new-features/

 

zanima me da li ga moram rootati da ga updateiram, ili cekaj da mi se pojavi update na kiesu ili na mobu samom pa to riješi!!!!

Ha, nesporazum na komunikacijama, ti govoriš o update-u na 4.1.2 ( makar je jedan kolega postavio u temi o SGS III da je stavio BETU 4.2.1 ) a ja sam brijao o "verziji" moba, ajme kako sam falio te shavatiti {#} ?!?!

 

Osobno sam stava, ako te mob ne upozorava na nešto, NE DIRAJ, jer ako si kao ja ( Za sada samo {#} {#} ) neznalica, dokar ne iziđe nešto kvalitetno i stabilno, i dok se ne pojavi nešto provjereno i odobreno od ekipe na forumima, ne ulazi u nešto što te može/će te debelo {#}, prijateljski savjet, pa i onako imamo, odnosno ja ću tekar imati, NAJBOLJI MOB NA SVIJETU {#} {#} !!!! 

ATJ Lučko
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note II!
ATJLučko kaže...
MujagaWudakhi kaže...

ma ja imam note 2 iz telekoma , nego ne kuzim taj update sada na 4.1.2 ....vidim da je dostupan za 4.1.2. n7100 (POLAND)

http://www.sammobile.com/2012/12/11/galaxy-note-ii-receives-android-4-1-2-jelly-bean-update-lots-of-new-features/

 

zanima me da li ga moram rootati da ga updateiram, ili cekaj da mi se pojavi update na kiesu ili na mobu samom pa to riješi!!!!

Ha, nesporazum na komunikacijama, ti govoriš o update-u na 4.1.2 ( makar je jedan kolega postavio u temi o SGS III da je stavio BETU 4.2.1 ) a ja sam brijao o "verziji" moba, ajme kako sam falio te shavatiti {#} ?!?!

 

Osobno sam stava, ako te mob ne upozorava na nešto, NE DIRAJ, jer ako si kao ja ( Za sada samo {#} {#} ) neznalica, dokar ne iziđe nešto kvalitetno i stabilno, i dok se ne pojavi nešto provjereno i odobreno od ekipe na forumima, ne ulazi u nešto što te može/će te debelo {#}, prijateljski savjet, pa i onako imamo, odnosno ja ću tekar imati, NAJBOLJI MOB NA SVIJETU {#} {#} !!!! 

ma nisam te citirao nego samo stisao odgovor pa nisi skuzio...

 

ma sada bas na xda forumu ispitujem... ako je vrijedno staviti udpate , napravit cu ga :D

MuWu
13 godina
offline
Samsung Galaxy Note II!

Evo se javljam iz Gradske Kavane u Zagrebu, gdje sam sjeo malo na kavicu i koji kolač da se počastim, obzirom sam od danas ponosan vlasnik titanium grey SZN II!!!!

Uhhh, ne znam što reći ovog trenutka pametno, osim da sam pobudalio od zadovoljstva ovom i ovakvom kupnjom, e baš jesam!!!!

Tko god što kazao, ovaj mob odnosno komad gadgeta će u skoroj budućnosti teško netko uspijeti stići i nadmašiti, u to sam siguran 1200%!!!!

ATJ Lučko
Moj PC  
10 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy Note II!

Jedno pitanje za nekoga tko zna odgovor, a slučajno naiđe i svrne ovamo u ovu temu {#} !!!!

 

Nije da mi je problem, ali sam uočio da U SGN II nemam predinstaliran Adobe Flash Player, već samo HTML5 browser, a obzirom mi je prijatelj poslao jedan mail sa jednim privitkom, ja taj privitak nisam moigao pogledati na svom mobu!?

 

Pitanje je, možda bedasto ali što ja tu  mogu, radije pitam nego radim napamet gluposti, moguli i/ili trebam instalirati Flash Player na svoj mob ili jednostavno NE MOGU {#}!!

 

Dojmovi do sada; vrhunski, samo to najkraće mogu reći, tlačim ga samo tako od jučer od 07.00 sati do sada, gdje mi je zaslon 35% uz blizu 7 sati korištenja, internet preko sat vremena, ništa poziva niti mailova, ali YT nekih dva sata, tako da mi se čini da sam dosta radio sa njim!

 

Jedna specijalna pohvala na površinu ekrana, packe se maalo kao vide, ali nikako da se zamasti pa da se ne može scrolati po displayu! Koliko ekipa fali scrolabilnost na IP, ja mogu toliko ga nafaliti da je JOŠ SKOROM DUPLO BOLJI!

 

Eto toliko za sada od mene, uskoro se javim sa novim dojmovima, kada skinem KIES, btw, trebaju mi li uopće oni ili ih ne moram/trebam skidati, ako ih već nemam stavljene serijski po defaultu?!?! 

ATJ Lučko
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note II!

 

http://pcnexus.blogspot.com/2012/10/how-to-install-flash-player-on-samsung-galaxy-note-2.html

 

ja sam instalirao cim sam ga uzeo..sve radi super preko stock browsera sto se tice flasha... u chromeu ili dolphinu ne radi...

MuWu
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice