Samsung Galaxy Note II!

poruka: 2.160
|
čitano: 435.983
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note II!
zzz kaže...

Bude lolipop za note 2, ali touchwiz se neče nadovrađivati.

 gdje si to pročitao? onda bi bio jedini samsung sa lolipopom bez novog touchwiza

15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note II!
marsovac zemaljski kaže...
zzz kaže...

Bude lolipop za note 2, ali touchwiz se neče nadovrađivati.

 gdje si to pročitao? onda bi bio jedini samsung sa lolipopom bez novog touchwiza

 Kao što nisu nadogradlii touchwiz za kitkao, tako neče ni za lolipop.Treba prodati malo i nove mdela nota 3,4.

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 30.3.2015 23:44 (zzz).
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note II!
MujagaWudakhi kaže...

i tako ja danas upgradeao na 4.4.2 official i ostao paf koliko mi bolje radi nego na custom 4.3..... bio sam skeptican zato jer mi je sve radilo kak spada na custom romu 4.3 no na 4.4.2. note 2 leti...

 

a uskoro mislim staviti cm 12 , lollipop 5.0.2, koji bi trebao cak 30% brze raditi od 4.4.2 touch wiza... 

 

vidjet cemo je li tako :D

 

inace , na xda , taj unofficial cm 12 razvija nas decko iz vukovara... 

 

xda link

 Jao, trebao si i prije update napraviti . Tek na Kitkatu radi baš kako treba. 

jaska jaska jaskaja
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note II!

na moju žalost ne mogu se više složiti ....al eto...bolje ikad nego nikad...radi stvarno bolje :)

MuWu
11 godina
offline
Samsung Galaxy Note II!

http://www.androidauthority.com/galaxy-note-2-android-lollipop-587072/

 

Evo kolege, šuška se da bi i Lollipop mogao sletjeti na Note2. Neću se još puno nadati da se puno i ne razočaram u slučaju da je ova vijest ćorak.

jaska jaska jaskaja
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note II!

I službeno je, Samsung galaxy Note II će dobiti update na android 5.0

Nadam se da će tako i Note 3 updateat barem do početka 2016.

 

http://www.gsmarena.com/android_5_lollipop_update_confirmed_for_the_galaxy_note2-news-11168.php

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
 
2 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note II!
explorer 4 kaže...

I službeno je, Samsung galaxy Note II će dobiti update na android 5.0

Nadam se da će tako i Note 3 updateat barem do početka 2016.

 

http://www.gsmarena.com/android_5_lollipop_update_confirmed_for_the_galaxy_note2-news-11168.php

 bio je isto tako i kitkat za s3 potvrđen pa je tokom vremena povučen jer kao nije mogao ići na 1GB rama.

dok ne vidim testnu verziju vani ili OTA sa poljskim CSC-om (uvijek su prvi) ne vjerujem još u to, iako bi bilo jako lijepo od samsunga

15 godina
offline
Samsung Galaxy Note II!

eto nakon 2 godine i 3mj prodah i ja svoga note 2, vrhunski uređaj i dojadilo mi je samo jedno, a to je veličina, ali ne zato jer mi je prevelik za nošenje već zato jer ne koristim više mob kao prije protekle dvije godine, ne gledam toliko web i ne tipkam, sad mi treba max 4.5 screen i da bude dual sim i ne tako high specs.... mid range ce biti dosta, neki moto g ili nesto.... inače,nikad ne bih mijenjao note 2, radio mi je perfektno i nemam nikakvih zamjerki... stvarno top uređaj...

 

možda se opet zasitim nekog manjeg mobitela kao prije Note2 pa uzmem opet jednom Note seriju ili neku drugu.

 

sretno guys sa vasim pilama tko ih jos ima!! neka vas služe do beskraja! :D

MuWu
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.3.2015 8:38 (MujagaWudakhi).
Moj PC  
5 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note II!
MujagaWudakhi kaže...

eto nakon 2 godine i 3mj prodah i ja svoga note 2, vrhunski uređaj i dojadilo mi je samo jedno, a to je veličina, ali ne zato jer mi je prevelik za nošenje već zato jer ne koristim više mob kao prije protekle dvije godine, ne gledam toliko web i ne tipkam, sad mi treba max 4.5 screen i da bude dual sim i ne tako high specs.... mid range ce biti dosta, neki moto g ili nesto.... inače,nikad ne bih mijenjao note 2, radio mi je perfektno i nemam nikakvih zamjerki... stvarno top uređaj...

 

možda se opet zasitim nekog manjeg mobitela kao prije Note2 pa uzmem opet jednom Note seriju ili neku drugu.

 

sretno guys sa vasim pilama tko ih jos ima!! neka vas služe do beskraja! :D

 Evala. Moj Note2 imam u planu zamijeniti krajem godine za S6 edge u nadi da će do tada bar malo pasti cijene. Note ću ostaviti ćaći, on koristi SGS1 pa će mu Note biti kao svemirski brod. 

jaska jaska jaskaja
11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note II!

Pozdrav, koristim note 2 vec preko godinu i pola dana, nikad nije problema bilo do jucer kad je odjednom poceo stekat i pojavljuju se laggovi prilikom otvaranja raznih aplikacija, probavao sam drugi rom stavljat i opet ista stvar, inace mobitel je star oko 2 godine i 4 mjeseca, jel to znaci da mu je uskoro kraj ili bi mogao jos nesto probat ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Samsung Galaxy Note II!

Formatiraj sve u custom recoveriju,a zatim preko odina instaliraj stock os.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note II!
YoYo4 kaže...

Pozdrav, koristim note 2 vec preko godinu i pola dana, nikad nije problema bilo do jucer kad je odjednom poceo stekat i pojavljuju se laggovi prilikom otvaranja raznih aplikacija, probavao sam drugi rom stavljat i opet ista stvar, inace mobitel je star oko 2 godine i 4 mjeseca, jel to znaci da mu je uskoro kraj ili bi mogao jos nesto probat ?

 I ja sam iskusio kroz zadnjih tjedan dana nekakva usporenja, doduše pretežno na chrome browseru. Za aplikacije nisam primjetio. Na 4.4.2. stocku sam od tele2.

jaska jaska jaskaja
11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note II!

Budem probao sutra stock os preko odina stavit pa cu vidjet kako ce bit, sad radi normalno i odjednom kad ulazim u whatsapp ili chrome krene stekat pa moram cekat dok se ne odblokira ili ga restartat i onda bude jos gore

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Samsung Galaxy Note II!

da li je netko pročitao negdje na internetu u zadnje vrijeme da li ima ikakvih naznaka "puštanja van" davno obećanog lollipopa od strane samsunga?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note II!
marsovac zemaljski kaže...

da li je netko pročitao negdje na internetu u zadnje vrijeme da li ima ikakvih naznaka "puštanja van" davno obećanog lollipopa od strane samsunga?

 Ne koliko znam a češljam desetak portala dnevno. Nigdje nema potvrde da će zaista i izaći. 

jaska jaska jaskaja
9 godina
offline
Samsung Galaxy Note II!

tek se na kapaljku pušta za note 4 i note 3, s5 i s4 malo su u "većem laufu".

Valjda će nakon toga izać prvi lollipop za note 2. iako nije bitno kada, bitno da izađe

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung Galaxy Note II!

Samo sanjajte da ćete dobiti službeni Lollipop. Dvije samo godine imao ovaj uređaj, i za te dvije godine broj službenih updateova je bio...... NULA. Hvala Bogu pa imamo XDA.

 

Ali zbog toga (i još par sitnica) je mene kao kupca Samsung izgubio do daljnjeg.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Samsung Galaxy Note II!

Valja se nadat, možda i bude nešt

 

Koji je onda najbolji ROM za note 2? DN4?

Mislim na one koje imaju samsung funkcije i koji su bazirani na samsungovom ROM-u.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note II!
marsovac zemaljski kaže...

Valja se nadat, možda i bude nešt

 

Koji je onda najbolji ROM za note 2? DN4?

Mislim na one koje imaju samsung funkcije i koji su bazirani na samsungovom ROM-u.

 Dn4 ima skoro sve od nota 4,ali je pun bagova.

Negdje sam pročitao da je elektro tem odustao od razvoja romova za note 2,i prebacio se na note 4.Tako da nema baš puno nade de če ispraviti sve bugove.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note II!
marsovac zemaljski kaže...

Valja se nadat, možda i bude nešt

 

Koji je onda najbolji ROM za note 2? DN4?

Mislim na one koje imaju samsung funkcije i koji su bazirani na samsungovom ROM-u.

 

DN4, dobar al dosta bugova, stavi CM12 ;)

15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note II!
HDesignz kaže...
marsovac zemaljski kaže...

Valja se nadat, možda i bude nešt

 

Koji je onda najbolji ROM za note 2? DN4?

Mislim na one koje imaju samsung funkcije i koji su bazirani na samsungovom ROM-u.

 

DN4, dobar al dosta bugova, stavi CM12 ;)

 Cm12 ima više bugova nego dn4.

Trenutno testiram cm12,i nebi ga još nikom preporučio.Još je jako nestabilan.

11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note II!

npr?

 

meni šljaka već mjesec dana bez problema

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note II!
HDesignz kaže...

npr?

 

meni šljaka već mjesec dana bez problema

 Problemi pri instalaciji,play service me izludio koliko se ruši.

Aplikacije se ruše kao google keep ,tunein radio.,na google hangauts sam imao dva reseta mobitela.

Nakon isključivanja mobitela sa punjaća i dalje mi se vrti animacija oko ikone ,kao da se i dalje puni. 

Chroma se konstantno ruši.

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.3.2015 17:08 (zzz).
11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note II!

stvarno svašt, meni radilo sve oke, tj. još uvijek radi

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note II!

Možda netko ima air command aplikaciju koja radi na stock note 2? Tražim već danima i ništa ne mogu pronaći.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note II!
Tihomir111 kaže...

Možda netko ima air command aplikaciju koja radi na stock note 2? Tražim već danima i ništa ne mogu pronaći.

 Air comanad nema za stok rom.

Moraš rutirati mob. I instalirati neki custom rom, koji ima air comand.

Ako me sječanje dobro služi bio je jedan paket koji je nudio note 3 opcija za note2, ali to je bilo za stariji android 4.2..

U svakom slučaju moraš rutirat i staviti custom recovery.

Poruka je uređivana zadnji put ned 29.3.2015 19:29 (zzz).
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note II!
marsovac zemaljski kaže...

da li je netko pročitao negdje na internetu u zadnje vrijeme da li ima ikakvih naznaka "puštanja van" davno obećanog lollipopa od strane samsunga?

 Evo friško

 

http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_alpha_will_get_lollipop_alongside_the_note_ii-news-11742.php

 

 

jaska jaska jaskaja
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note II!
KRISTIJANJE kaže...
marsovac zemaljski kaže...

da li je netko pročitao negdje na internetu u zadnje vrijeme da li ima ikakvih naznaka "puštanja van" davno obećanog lollipopa od strane samsunga?

 Evo friško

 

http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_alpha_will_get_lollipop_alongside_the_note_ii-news-11742.php

 

 

 Kad se pojavi na sammobile stranici onda ću vjerovati da će izaći, iako bi bilo odlično. Baterija bi sa ART-om i 720p ekranom trebala trajati još duže, pogotovo jer nema bloatware-a puno kao note 3 i note 4

9 godina
offline
Samsung Galaxy Note II!

Poslao sam poruku na facebook profilu samsung Hrvatska da ih upitam hoće li doći nadogradnja lollipopa za note 2. Evo odgovora:

 

 

Samsung Hrvatska

Nemamo informacije o dostupnosti novih nadogradnji pa te ljubazno molimo da je za svoj uređaj provjeravaš redovito putem Kiesa. Unaprijed hvala Ono što možemo potvrditi jest da će Note 2 dobiti Lolipop, no o tome kada će to biti na vašem uređaju ovisi više faktora kao i o operateru. Hvala na strpljenju.

 
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy Note II!

Kobili se magarc nadao!!!!! 

 

Ovo sam namjerno napisao ovako, jer sam ja bio "ponosni" vlasnik jednog takvog, a čini mi se "opravdano" vjerujući i nadajuči se nečem ovakvom, odnosno ne dolasku LIZALICE na SGN II, ja sam jednostrano prekinuo deuženje sa takvim/a!!!! 

 

LINK; http://www.gsmarena.com/no_lollipop_update_for_the_samsung_galaxy_note_ii-news-12141.php

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice