5G je ogroman skok u odnosu na sve standarde prije. Jedva čekam 6G iako se i optika nudi sa otprilike do 50% nižom latencijom od 5G.
- +/- sve poruke
- ravni prikaz
- starije poruke gore
5G je ogroman skok u odnosu na sve standarde prije. Jedva čekam 6G iako se i optika nudi sa otprilike do 50% nižom latencijom od 5G.