Pomoć pri odabiru mobitela izdvojena tema

poruka: 38.124
|
čitano: 11.084.435
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Planiram zamjeniti svoj stari LG G2. Dvoumim se između huawei honor 8 i xiaomi redmi pro. Koja solucija mi je bolja, da li se isplatiti dodati malo vise novaca za honora ?

volim sto vole mladi
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
uragan kaže...
Molim preporuku,galaxy j2 prime ili galaxy j3 2016,slicna je cijena

 Uzmi J3 2016

13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

 Naručio na kraju Motorola Moto G4 jer sam pročitao na hrpu recenzija i svi su složni da se radi o dobrom i pouzdanom uređaju koji ima sve što treba prosječnom korisniku, savršenu software podršku te solidan hardware. Kinezi imaju više na papiru za 1400kn ali bolje mi je stabilan i pouzdan uređaj nego hrpa tih gluposti raznih od kojih ionako nikakve koristi u praksi nemam.

9 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Ovaj novi Oukitel 6000 plus i pretprodaji samo 180 USD, stravaaa...mozda porucim, jako mi se dopada sve

 

https://www.coolicool.com/oukitel-k6000-plus-4gb-ram-64gb-rom-mtk6750t-15ghz-octa-core-55-inch-25d-fhd-screen-android-70-4-g-45230

 

Doduse ovde je skuplji, ali uglavnom je u pretprodaji 180 USD,  zvijer

Poruka je uređivana zadnji put sri 19.4.2017 9:54 (dadotb).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

može preporuka "kineza" do cca 1800kn sa davanjima?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
dadotb kaže...

Ovaj novi Oukitel 6000 plus i pretprodaji samo 180 USD, stravaaa...mozda porucim, jako mi se dopada sve

 

https://www.coolicool.com/oukitel-k6000-plus-4gb-ram-64gb-rom-mtk6750t-15ghz-octa-core-55-inch-25d-fhd-screen-android-70-4-g-45230

 

Doduse ovde je skuplji, ali uglavnom je u pretprodaji 180 USD,  zvijer

 Sta je tu tocno strava nakon sto ti lupe carinu i pdv na mobitel koji postize 44000 na antutu i poznavajuc oukitel nema softwerske podrske? Za te pare se moze kupit cak i mobitel a ne oukitel

eyewear kaže...

može preporuka "kineza" do cca 1800kn sa davanjima?

 Xiaomi Mi 5

10 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Postoji li trgovina za mobitele koja bi prihvatila povrat/zamjenu mobitela ukoliko neka određena aplikacija ne radi kako treba?
Postoji jedna aplikacija koja je meni jako bitna (igra preciznije), a koliko čitam Xiaomi Redmi 4X se zagrijava dosta pri radu u igrama (što mi se dešavalo i na Redmi 2 modelu) pa onda počne štekat i izbacivat me iz aplikacije.
Pošto vidim da postoji rok 14 dana, samo ne znam jel moguće za ovakve gluposti :D

Siky1234
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

evo ovako...Trebam promjeniti display na mobitelu ali ga neću nositi u ovlašteni servis nego ima jedan čovijek koji to radi i puno je jefitiniji...

 

E sad me zanima dali mi on može staviti display koji nije original a da ja to ne primjetim?

Ima li tih fakee ili što već displaya za samsung ?

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Siky1234 kaže...

Postoji li trgovina za mobitele koja bi prihvatila povrat/zamjenu mobitela ukoliko neka određena aplikacija ne radi kako treba?
Postoji jedna aplikacija koja je meni jako bitna (igra preciznije), a koliko čitam Xiaomi Redmi 4X se zagrijava dosta pri radu u igrama (što mi se dešavalo i na Redmi 2 modelu) pa onda počne štekat i izbacivat me iz aplikacije.
Pošto vidim da postoji rok 14 dana, samo ne znam jel moguće za ovakve gluposti :D

 Pročitaj uvjete povrata. Mislim da u većini slučajeva ako nude povrat u roku od 14 dana, ne treba ti neki posebni razlog zašto vračaš, jednostavno kažeš da ti uređaj ne odgovara i to je to.

[url=http://mowned.com/gp][img]http://mowned.com/sig/gp.smart.jpg[/img][/url]
14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Boixus Nois PS kaže...

evo ovako...Trebam promjeniti display na mobitelu ali ga neću nositi u ovlašteni servis nego ima jedan čovijek koji to radi i puno je jefitiniji...

 

E sad me zanima dali mi on može staviti display koji nije original a da ja to ne primjetim?

Ima li tih fakee ili što već displaya za samsung ?

 Pa u današnje vrijeme za sve postoje kopije, pa ne vidim razloga da nema i fake ekrana za samsung :)

[url=http://mowned.com/gp][img]http://mowned.com/sig/gp.smart.jpg[/img][/url]
10 godina
protjeran
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Ovako...Razbio sam svoj galaxy A5 2016 i trebam nešto do 1400-1500kn...Nikakvi kinezi imao sam ih previše od Cubota,Inewa pa do Xiaomia tako da znam kakvi su to mobiteli.

 

E sad mislim se da ponovo kupim A5 pošto mi je to najolji mobitel ikad jer mobitel u 6 mjaseci nijednom nije zablokao.

Ili da probam sa P9 lite koji je jeftiniji ali i dosta ružniji zbog svoje plastike izgleda kao mobitel od 200kn...

 

Ako ima neki do tog ranga slobodno napišite.

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 3 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Boixus Nois PS kaže...

Ovako...Razbio sam svoj galaxy A5 2016 i trebam nešto do 1400-1500kn...Nikakvi kinezi imao sam ih previše od Cubota,Inewa pa do Xiaomia tako da znam kakvi su to mobiteli.

E sad mislim se da ponovo kupim A5 pošto mi je to najolji mobitel ikad jer mobitel u 6 mjaseci nijednom nije zablokao.

Ili da probam sa P9 lite koji je jeftiniji ali i dosta ružniji zbog svoje plastike izgleda kao mobitel od 200kn...

Ako ima neki do tog ranga slobodno napišite.

Ali P9 je isto kinez.

 

A i ovaj A5 mi je bio rezervni mobitel za Xiaomi Redmi Note 3 Pro i po svemu lošiji od Xiaomia: ekran, baterija, memorija, WiFi... i to se jako vidi u radu.

Osim ako si imao baš neki low end Xiaomi?

 

Tak da nemam pojma što bi ti preporučio....

 

Uzmi P9 i trebao bi biti zadovoljan.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
10 godina
protjeran
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Ja koristim mob za whatts app,surfanje interneta , pozive i ponekad navečer YT.

I bio je savršen.A i metal plus staklo izgleda ekstra lijepo i izgleda jako kvalitetno.

 

Ja sam imao redmi 2 čini mi se, a brat ima redmi 3...A imao sam cca 5 kineksih mobitela još tako da mogu reći da je A5 od svih bolji.

A na kineze sma mislio baš na one marke poput cubota , inewa i ostalih...

 

Za koliko novca kupiti P9 lite star par mjeseci?

 

This time next year we'll be millionaires
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
Honor 6X pogledaj dal bi ti pasao
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Ak ti je a5 najbolji mobitel, niko nece vjerovat da si imal ijednog malo kvalitetnijeg kineza..
Evo ja na redmi note 3 pro, jednom zbog messengera zabloko(i to kad je bio na vendor romu), ostalo radi skoro godinu dana bez problema..

Jednostavno je a i j serija samsunga daleki low range, neki bi rekli da je za one koji nemaju za s seriju a zele imat samsunga..
 
4 1 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

sve uređaji u cijeni do 1400 koliko sam platio A5 a koji je bio bolji.

 

Nego zanima za Huawei p9 lite za njega sam se odlučio...Vidim da imaju 2 verzije sa 2gb i sa 3gb...Na našem tržištu sa koliko Gb se prodaju?

Btw vidim ima ga u Elipsu za 1700kn uz to se dobije garancija na lom od stakla na 2 godine?

 

Dali se isplati ili ne?Jer mislim kupiti za 1500kn novi zapakiran preko njuškala.

This time next year we'll be millionaires
Poruka je uređivana zadnji put pet 21.4.2017 14:07 (Boixus Nois PS).
8 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Bolje onda huaweija, makar redmi note 3 pro s 3 gige rama ih pojede... Naravno ak je official miui gore
10 godina
protjeran
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Nego jel ima šta od ovog jamstva jel se to isplati ili je to neki trik da privuku kupce?

This time next year we'll be millionaires
13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
blackeagle29 kaže...
Ak ti je a5 najbolji mobitel, niko nece vjerovat da si imal ijednog malo kvalitetnijeg kineza..
Evo ja na redmi note 3 pro, jednom zbog messengera zabloko(i to kad je bio na vendor romu), ostalo radi skoro godinu dana bez problema..

Jednostavno je a i j serija samsunga daleki low range, neki bi rekli da je za one koji nemaju za s seriju a zele imat samsunga..

 A serija je također dobra kod samsunga. Kvaliteta izrade visoka, puno stvari imaju kao i S serija (IP 68, always on screen kod 2017 modela), podrška dođe iako dosta kasno...

A5 2017 je Lite verzija S7

10 godina
protjeran
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Imam A5 star godinu dana ne radi display.Zanima za koliko bi se dao prodati s obzirom da vidim da se samo baterija i konektor za punjenje prodaju svaki po 170kn...?

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 1 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Kkav je huawei p8 lite? Vidim da je 600 kuna jeftiniji od p9 lite...

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
online
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Boixus Nois PS kaže...

Imam A5 star godinu dana ne radi display.Zanima za koliko bi se dao prodati s obzirom da vidim da se samo baterija i konektor za punjenje prodaju svaki po 170kn...?

 Za tebe nije "Kinez". Najbolje bi bilo da prodaš razbijeni Samsung A5 na djelove, možda bi mogao dobiti pare za Samsung S8±.

10 godina
protjeran
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Odgovori na gornju poruku ako ne...Ostavi se off topica.

This time next year we'll be millionaires
10 godina
protjeran
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Ako mobitel kupim u VIP-u dali je on tvornički otključan ili ? 

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Boixus Nois PS kaže...

Ja koristim mob za whatts app,surfanje interneta , pozive i ponekad navečer YT.

I bio je savršen.A i metal plus staklo izgleda ekstra lijepo i izgleda jako kvalitetno.

 

Ja sam imao redmi 2 čini mi se, a brat ima redmi 3...A imao sam cca 5 kineksih mobitela još tako da mogu reći da je A5 od svih bolji.

A na kineze sma mislio baš na one marke poput cubota , inewa i ostalih...

 

Za koliko novca kupiti P9 lite star par mjeseci?

 

P9 lite novi na njuskalu 1500

P8 lite 2017 je noviji model i oko 1850, ovaj je stakleni, jako lijep, ali i magnet za otiske

P10 lite je najnoviji i kosta 2600, također staklo sprijeda i poleđina

7 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Koja je razlika između huawei p9 lite i honor 7 lite?
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

ciao,

 

tesko mi je po reviewovima procijeniti, pa sam odlučio ovdje pitati...Zna li netko koji model ima najbolju kameru između huawei p8lite, p9lite, i honor 5c (ilitiga honor 7 lite).

Naravno ukoliko postoji neki drugi mob u tom cjenovnom rangu s boljom kamerom, slobodno napišite.

kad mačaka nema miševi kolo vode
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Molim za savjet. Kupujem mobitel iz usluge za drugog.

Budžet mi je do max 1.200,00kn. Morao bi biti iz bilo koje hrvatske trgovine (garancije radi).

Volio bih da mobač ima barem 2gb rama i 16gb storage, standard min 5".

Zasad mi je upao u oko Huawei p8 lite i General mobile 4g (ovaj zato što ima stock android na sebi).

Ima li tko nešto bolje za preporučit?
 

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice