Izbrisali mi se kontakti na iPhonu

poruka: 7
|
čitano: 12.396
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Izbrisali mi se kontakti na iPhonu

Kao sto naslov kaze izbrisali su mi se svi kontakti sa mobitela tijekom vožnje. Znaći prije nego sta sam sjeo u auto svi kontakti su bili u redu. Stavia san mob u džep i kad sam izasa iz auta izvadia mob i nije bilo niti jednog kontakta na mobitelu. Pokusao sam izvadit i ponvno stavit SIM karticu ali nije do toga. Najvise me ovo cudi posto znam koja je muka brisanje kontakata na iPhone (triba uc u detalje svakog kontakta i od tamo ga izbrisat jedan po jedan kontakt). Pa ako ko zna kako se ovo moglo desit ili jos bolje kako je moguce vratiti kontakte (ako je moguce) nek pomogne.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Izbrisali mi se kontakti na iPhonu
Ispali iz auta! Vrati se autom istim putem lol

Ne znam, nemas neki back up? Nije valjda da ih drzis samo na sim kartici?
16 godina
protjeran
offline
Re: Izbrisali mi se kontakti na iPhonu
5220 kaže...
Ispali iz auta! Vrati se autom istim putem lol

Ne znam, nemas neki back up? Nije valjda da ih drzis samo na sim kartici?

 iphone ne koristi sim za kontakte. možeš ih samo kopirati u memoriju i bok.

16 godina
protjeran
offline
Re: Izbrisali mi se kontakti na iPhonu
stirko55 kaže...

Kao sto naslov kaze izbrisali su mi se svi kontakti sa mobitela tijekom vožnje. Znaći prije nego sta sam sjeo u auto svi kontakti su bili u redu. Stavia san mob u džep i kad sam izasa iz auta izvadia mob i nije bilo niti jednog kontakta na mobitelu. Pokusao sam izvadit i ponvno stavit SIM karticu ali nije do toga. Najvise me ovo cudi posto znam koja je muka brisanje kontakata na iPhone (triba uc u detalje svakog kontakta i od tamo ga izbrisat jedan po jedan kontakt). Pa ako ko zna kako se ovo moglo desit ili jos bolje kako je moguce vratiti kontakte (ako je moguce) nek pomogne.

 odi u kontakte, stisni grupe pa onda "prikaži sve kontakte".

 

:)

14 godina
offline
Re: Izbrisali mi se kontakti na iPhonu
Egregični kaže...
stirko55 kaže...

Kao sto naslov kaze izbrisali su mi se svi kontakti sa mobitela tijekom vožnje. Znaći prije nego sta sam sjeo u auto svi kontakti su bili u redu. Stavia san mob u džep i kad sam izasa iz auta izvadia mob i nije bilo niti jednog kontakta na mobitelu. Pokusao sam izvadit i ponvno stavit SIM karticu ali nije do toga. Najvise me ovo cudi posto znam koja je muka brisanje kontakata na iPhone (triba uc u detalje svakog kontakta i od tamo ga izbrisat jedan po jedan kontakt). Pa ako ko zna kako se ovo moglo desit ili jos bolje kako je moguce vratiti kontakte (ako je moguce) nek pomogne.

 odi u kontakte, stisni grupe pa onda "prikaži sve kontakte".

 

:)

 Kakve grupe? Kada uđem u kontakte iman jedino opcije dodat novi kontakt i uvest kontakte sa yahoo maila, a na yahoo nisu moji kontakti nego neki glupi mailovi samo.

14 godina
offline
Izbrisali mi se kontakti na iPhonu

Evo sad san ukljucija iCloud i dosla mi je opcija grupe i vratilo mi se par kontakata ali opet ih dosta fali

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Izbrisali mi se kontakti na iPhonu

Na mobitelu sam napravio ovo How to recover lost contacts from iPhone

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.11.2015 8:55 (SalmaHayek).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice