(PROJECT) Corsair 600T White Angel

poruka: 108
|
čitano: 21.065
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
(PROJECT) Corsair 600T White Angel

Ja sam ovaj svoj projekt skroz drugacije planirao napraviti. Sa kompletnim vodenim hlađenjem. I uspio sam si srediti da nabavim raditore,blok za cpu i pumpu. Ali sve ostale sitnice su problem jer meni u BIH nemogu doci nikako osim da mi netko od prijatelja donese iz austrije ili njemacke a najgore je sot treba to jako dugo cekati pa sam odustao od toga. A pranjin mod je i meni odlican jednostavan a prelijepo izgleda sad smo detalje polako sredi.

PC PROJECT WHITE ANGEL www.whiteangel.in-7.com
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: (PROJECT) Corsair 600T White Angel
Pranja kaže...
Tyberius_Prime kaže...

Meni se ovo tvoje svidja. Nije kicasto, nije pretjerano, dobro izgleda i svatko to moze napraviti. I usput nemas straha da ces kuciste pretvorit u hrpu smeca.

 

 Pa ako znaš što radiš i imaš sve unaprijed isplanirano,izmjereno i pripremljeno,ne možeš fulati što god da radiš. Doduše,ja nikad ne bih radio scratch build.

Evo sto ne bi napravio temu o moddingu i napisao kako planiras novi mod.

Odakle krenes, kako biras temu, da li skiciras prvo, gdje trazis materijal, koliko kosta. Neke stvari koje su najbitnije u pocetku.

 

12 godina
odjavljen
offline
(PROJECT) Corsair 600T White Angel
Neznanje nije opravdanje za glupost.
Moj PC  
4 0 hvala 1
12 godina
protjeran
offline
(PROJECT) Corsair 600T White Angel

Ne glasam ni na predsjednickim izborima ali sad sam glasao.

 
5 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
(PROJECT) Corsair 600T White Angel

dobro je to sve... al iziskuje preveliku posvecenosti i rada za koje ja nemam vremena :S al ono lijepo mi je gledat xd

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: (PROJECT) Corsair 600T White Angel
mislavgray kaže...

dobro je to sve... al iziskuje preveliku posvecenosti i rada za koje ja nemam vremena :S al ono lijepo mi je gledat xd

Ja sam sad pofarbao dvije bocne stranice od svojeg no name kucista u kojem su stare komponente(od sekundarnog kompa) i dosao sam do 1 prepreke, nemam nikakvo rezervno kuciste, a stalno mi je potreban komp pa mi je problem kak sad kustur pofarbati...

I jos bi molio nekoga za savjet za sprejanje jer kad posprajam sve super, boja se drzi gore, ali nikako ne mogu dobiti jednoliki sloj, stalno ima mjesta di stranica malo svjetluca pod odredenim kutom, a farbano je mat crnim akrilnim sprejom.

:D
12 godina
odjavljen
offline
Re: (PROJECT) Corsair 600T White Angel
CroNk3r kaže...

Ja sam sad pofarbao dvije bocne stranice od svojeg no name kucista u kojem su stare komponente(od sekundarnog kompa) i dosao sam do 1 prepreke, nemam nikakvo rezervno kuciste, a stalno mi je potreban komp pa mi je problem kak sad kustur pofarbati...

I jos bi molio nekoga za savjet za sprejanje jer kad posprajam sve super, boja se drzi gore, ali nikako ne mogu dobiti jednoliki sloj, stalno ima mjesta di stranica malo svjetluca pod odredenim kutom, a farbano je mat crnim akrilnim sprejom.

 Zakuhaj vodu u loncu i skini sa vatre te u to uroni sprej i drži ga 8 minuta. To će ti razbiti grudice boje i jednoliko će se raspršiti.

 

I nemoj konstantno špricati. Radi sa prekidima i malo promućkaj sprej.

Neznanje nije opravdanje za glupost.
14 godina
offline
Re: (PROJECT) Corsair 600T White Angel
Pranja kaže...

 Zakuhaj vodu u loncu i skini sa vatre te u to uroni sprej i drži ga 8 minuta. To će ti razbiti grudice boje i jednoliko će se raspršiti.

 

I nemoj konstantno špricati. Radi sa prekidima i malo promućkaj sprej.

Jedino od navedenoga nisam vodu zakuhao i uronio sprej, ostalo je ok.

 

Evo i slikice:

 

Sve u svemu nije tak lose za prvi put..

 

Vidite te male fleke kaj izgleda ko da je masno, to je problem.

Kuciste koje moddam Kuciste koje moddam
prva stranica prva stranica
druga stranica druga stranica
:D
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.4.2012 20:01 (CroNk3r).
13 godina
offline
Re: (PROJECT) Corsair 600T White Angel

Nisi baš ravnomjerno špricao, čini mi se, bar po ovim slikama, da na nekim mjestima ima više boje a na nekim manje, zato imaš te fleke

14 godina
offline
Re: (PROJECT) Corsair 600T White Angel
bradonja_85 kaže...

Nisi baš ravnomjerno špricao, čini mi se, bar po ovim slikama, da na nekim mjestima ima više boje a na nekim manje, zato imaš te fleke

Znam zbog cega je, ali kak da to izbjegnem, na mjestima di pocinjem spricati mi uvijek ostane deblji sloj...

:D
12 godina
protjeran
offline
Re: (PROJECT) Corsair 600T White Angel
CroNk3r kaže...
bradonja_85 kaže...

Nisi baš ravnomjerno špricao, čini mi se, bar po ovim slikama, da na nekim mjestima ima više boje a na nekim manje, zato imaš te fleke

Znam zbog cega je, ali kak da to izbjegnem, na mjestima di pocinjem spricati mi uvijek ostane deblji sloj...

Mislim da si mozda sprej drzao preblizu povrsine i onda odjednom naneses veci sloj jer dok ti pomaknes sprej na drugo mjesto vec si tamo nanio duplo vise boje.

Probaj iz malo vece udaljenosti spricati, nekih 30 cm.

12 godina
neaktivan
offline
(PROJECT) Corsair 600T White Angel

probaj s veće udaljenosti i nebi ti bas preporucio akrilni sprej,jer ja sam svoje kućište farbao s sprejom za metal za aute i ispalo je super,a sad sam kupio akrilni sprej i farbao sam s njim plexiglass pa mi je malo čudno ispalo bas tako ko tebi nije isto posvuda.I ono s stavljanjem u vodu dosta pomaže probaj stavit u vodu i s veće udaljenosti i ispasti će ti bolje.

Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
(PROJECT) Corsair 600T White Angel

Jos 1 pitanjce, ovo sad s razrijedivacom skinem ili smo preko toga pospricam jos 1 sloj?

 

EDIT: Prije sam za probu s bijelim sprejom(nasao sam ga u podrumu) nacrtao AMD logo cisto za probu na stranicu i ispalo je jednoliko, sad neznam dal je do spreja jer ipak nije bio velik logo, malo je bilo pokreta...(to sam skinuo zato jer je bilo samo za probu i nemam u planu koristiti crno-bijelu kombinaciju.)

:D
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.4.2012 14:47 (CroNk3r).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: (PROJECT) Corsair 600T White Angel
CroNk3r kaže...

Jedino od navedenoga nisam vodu zakuhao i uronio sprej, ostalo je ok.

 

Evo i slikice:

 

Sve u svemu nije tak lose za prvi put..

 

Vidite te male fleke kaj izgleda ko da je masno, to je problem.

Lijepo zagrij vodu i stavi sprej u lonac, lavor ili što već...

Drži ga 10 minuta, on će lijepo razrijediti sprej i špricanje će biti ujednačeno.

 

Udalji se od predmeta kojeg špricaš i lijepo špricaj, nemoj ko debil na jedno mjesto samo.

 

Znači sa veće udaljenosti, lagano na svim mjestima, nakrivi sprej radi pritiska!

 

Nadam se da sam pomogao!

 

Adio :D

 

I want to taste you but your lips are venomous poison!
12 godina
neaktivan
offline
(PROJECT) Corsair 600T White Angel

Može li se ovo pronaći jeftinije?

 

Evo i u drugim bojama: KLIK!

Tražim starije BUG-ove...na PP...Inače gledam samo nedjeljom u kristalnu kuglu(xxx-man ne radi tada), i vidim vaše komponente :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: (PROJECT) Corsair 600T White Angel

Ti kablovi i ne izgledaju bas najbolje.

Znam da ljudi preko koji su bas profi u presvlacenju kablova naplacuju oko 150$ i materijal za celo celcijato napajanje.

Zato napajanja posle izgleda kao na najboljim slikama koje ste videli. Obicno kupe ljudi mdpc-x i posalju napajanje i sleeve i ima ko to radi i izgleda mnogo bolje od ovoga.

 

CORSAIR/www.corsair.com/ EVGA/http://www.evga.com/
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.5.2012 23:21 (Vlada011).
12 godina
offline
Re: (PROJECT) Corsair 600T White Angel
Vlada011 kaže...

Ti kablovi i ne izgledaju bas najbolje.

Znam da ljudi preko koji su bas profi u presvlacenju kablova naplacuju oko 150$ i materijal za celo celcijato napajanje.

Zato napajanja posle izgleda kao na najboljim slikama koje ste videli. Obicno kupe ljudi mdpc-x i posalju napajanje i sleeve i ima ko to radi i izgleda mnogo bolje od ovoga.

 

Ti bi radije platio 150$ nego to sam napravio?
Ja za takav posao nikad nebih dao 150$.
Imam ovakav jedan produžetak za 6-pin i sleev je dosta kvalitetan.

Trenutno čekam mdpc-x sleeve pa ću 24-pin, 8-pin i ostatak kablova sleevat sam(ali samo krajeve kod konektora koji se vide, nemam potrebe za ostalo).

Watercooled CPU. Bubni PP, ako te nešto zanima :)
13 godina
protjeran
offline
Re: (PROJECT) Corsair 600T White Angel

Problem je sto ja ne mogu tako da napravim. Ja sam probao i napravio 24 pin extension ali sam shvatio da mi jako tesko ide centriranje srinkova na isto mesto.

Prvo nisam imao alat, posle kada sam ga dobio skapirao sam da je to najlaksi deo ja povadim preko 5-6 komada za minut. Ali centriranje srinka da budu iste duzine me jako nervira.

Secem ih ja na istu duzinu ali nije nimalo lako. 

Mada napajanje ovih dana cu da radim tj samo kablove koje koristim a to mora da bude u mm uradjeno.

Ipak je ovo ekstenzija bila za prvo vreme a posle cu i ceo 24 pin da uradim. Ekstenzije kvare napon, malo jeste, zato ih necu koristiti uopste, mislim ne samo zato zato sto prave i guzvu iza.

CORSAIR/www.corsair.com/ EVGA/http://www.evga.com/
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice