LG G3 - Rasprava

poruka: 7.244
|
čitano: 1.132.944
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: LG G3 - rasprava
Dardevil kaže...

Ova fora sa otvorom na futroli i ikonama koje se vide, jel to može sa svakom futrolom?

 

Mitch kaže...
Vecina takvih futrola ima svoju aplikaciju za to

Može svaka futrola koja ima magnet u vratima (na određenom mjestu), i ne, ne treba nikakva aplikacija...

13 godina
offline
LG G3 - rasprava

Danas se ponovio sa LG-om G3 32GB {#}

 

Prije njega vozio sam S5 no G3 mi se čini ipak koplje bolji(možda je placeboo efekt?)

 

 

Samsung Galaxy S5
Moj PC  
3 5 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: LG G3 - rasprava
RaZ0R9111 kaže...

Danas se ponovio sa LG-om G3 32GB {#}

 

Prije njega vozio sam S5 no G3 mi se čini ipak koplje bolji(možda je placeboo efekt?)

 

 

Stvarnost.,dobro došao u stvarnost.{#}

16 godina
offline
LG G3 - rasprava

Ja naručio opremu sa Ebay-a, da sve stigne do isteka ugovora 29og.

 

Screen protectori, prozirna gel zadnja maska, crna kožna futrola s otvorom, USB auto punjač 2A i auto nosač, baš za G3. Sve što treba da telefon ostane u mint stanju do kraja pretplate. 

 

Još samo telefon. {#}

Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: LG G3 - rasprava
R36 kaže...

Tko me su bitni zvučnici osim tebi!!!?? Pa da su ekipi bitni toliko zvučnici HTC bi bio najprodavaniji uređaj.

 

 {#}{#}

 

 

13 godina
offline
Re: LG G3 - rasprava
Dardevil kaže...

Ja naručio opremu sa Ebay-a, da sve stigne do isteka ugovora 29og.

 

Screen protectori, prozirna gel zadnja maska, crna kožna futrola s otvorom, USB auto punjač 2A i auto nosač, baš za G3. Sve što treba da telefon ostane u mint stanju do kraja pretplate. 

 

Još samo telefon. {#}

 

Ako nije tajna, gdje si uzeo auto punjač 2A, i dali stvarno ima 2A ?

11 godina
offline
LG G3 - rasprava

Ti si isti ko i ja, narucio si masku i screen proecor a mobitel nema ;) al smo se barem pripremili , ja po svoj primjerak idem za 2 tj . Evo slika screen protectora , od nillkina 9H plaio 10 dollara preko ebaya ako nekom treba link neka pita . A case sam uzeo obicni prozirni plasticni .

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: LG G3 - rasprava
R36 kaže...
Mitch kaže...
A Verizon nasere svoj bloatware pored ovog, ali ima frend u HR isto G3 pa je ista situacija...promijenio je launcher na Google Now i sve 5

Slažem se.,tako je i kod Vipa i T-mobile. Ja sam svoj kupio u Tele 2 i njihov je open verzija bez ikakavih sranja!!!

 

Ako tko hoče punit G3 bežično preporučujem ovaj jeftin bežični punjač : http://www.ebay.com/itm/151166121504...84.m1497.l2649

 

Jel mozes poslati novi link ta taj wifi punjac,ovaj ne radi

16 godina
offline
Re: LG G3 - rasprava
mkexx kaže...

 

Ako nije tajna, gdje si uzeo auto punjač 2A, i dali stvarno ima 2A ?

Zašto bi bila tajna, naručio sam OVO.

10 godina
offline
LG G3 - rasprava

Danas mi stigao iz sluzbenog Spiegen storea Ultra Hybrid case...maska je odlicna, savrseno izradjena i prekrasno mu stoji bez da mu narusava dizajn jer kao da je i nema.

 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
LG G3 - rasprava

stigao 2/16, titan...dobio OTG od 16gb

zanima me koja je razlika izmedu 0,3A i 2A? vidim da moj kucni je 0,3A...dal zna tko koliko je A kabel? tj dal brze puni preko kompa? i dal je pametno puniti ga preko kompa, imam takvu naviku od proslog moba...

 

i btw. mob mi je MALI :D posljedica koristenja tableta 7" mjesec dana :D

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.8.2014 21:51 (RuskeGTT).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: LG G3 - rasprava
Iwa1001 kaže...
Dardevil kaže...

Ova fora sa otvorom na futroli i ikonama koje se vide, jel to može sa svakom futrolom?

 

Mitch kaže...
Vecina takvih futrola ima svoju aplikaciju za to

Može svaka futrola koja ima magnet u vratima (na određenom mjestu), i ne, ne treba nikakva aplikacija...

Da, za vecinu after-market futrola treba, recimo ova

https://play.google.com/store/apps/details?id=kr.co.logeo.smartviewplus

 

posebno napravljena za S5, ja je koristim na G3 jer mi spigen quick cover ne radi sa stock

 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
16 godina
offline
Re: LG G3 - rasprava
RuskeGTT kaže...

stigao 2/16, titan...dobio OTG od 16gb

zanima me koja je razlika izmedu 0,3A i 2A? vidim da moj kucni je 0,3A...dal zna tko koliko je A kabel? tj dal brze puni preko kompa? i dal je pametno puniti ga preko kompa, imam takvu naviku od proslog moba...

 

i btw. mob mi je MALI :D posljedica koristenja tableta 7" mjesec dana :D

Čisto sumnjam da ti je kućni 0.3A izlazne snage, ne bi napunio G3 tako ni za 24h.

11 godina
offline
LG G3 - rasprava

Pozz ekipa,moze mala pomoc?

Danas sam kupio LG G3 verzija od 32 gb i 3 GB rama.

Koju vi verziju androida imate na njemu? Meni pise 4.2.2

Verzija softwarea je V10a-EUR-XX

 

Jel ima neki noviji update ili je to zadnji?  Ja sam na VIP-u btw

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.8.2014 23:16 (manipulator).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: LG G3 - rasprava
manipulator kaže...

Pozz ekipa,moze mala pomoc?

Danas sam kupio LG G3 verzija od 32 gb i 3 GB rama.

Koju vi verziju androida imate na njemu? Meni pise 4.2.2

Verzija softwarea je V10a-EUR-XX

 

Jel ima neki noviji update ili je to zadnji?  Ja sam na VIP-u btw

 

 

Apropos tvog upita, jučer sam se malo igrao sa G3 u TELE2 i VIP dućanima, i baš sam kod onog u TELE2 vidio da ima 4.4.3 verziju, a onog u VIP sam to vjerojatno promašio. Makar bih kazao, najmanje 4.4.2, a ti si promašio drugu 4 ili?!?!
ATJ Lučko
11 godina
offline
Re: LG G3 - rasprava

Ma 4.4.2 je ,ispricavam se.Brzo tipkam pa sam se zabunio.

Ljudi koji je zadnji update na VIP-u??

13 godina
offline
LG G3 - rasprava

Na VIPu je V10E zadnji

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: LG G3 - rasprava
mkexx kaže...

Na VIPu je V10E zadnji

Hm, a kod mene V10a..Pa sta sad da radim?

Narucio sam unlock code,sad cu ga otkljucati na sim free pa pokusati update.

 

EDIT:

kupio code za 6 eura,otkljucao mobitel na sve mreze i opet nema nikakav update?

Mote pomoc ljudi? Jel postoji neki bug da se tako zblesira pa da ne moze naci update?

Jel ima neka shema preko PC suita ili da napravim hard reset pa probam ponovo?

Poruka je uređivana zadnji put sub 9.8.2014 0:57 (manipulator).
13 godina
offline
LG G3 - rasprava

Ima unlock za 12kn (2$)

Nema unlock veze za updateom

 

sent via LG G3
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
LG G3 - rasprava

sad malo usporedivali ja i dva frenda...ekrane i brzinu i to...
moj G3 2/16, frendom 3/32 i G2 2/16...

ispada da su meni boje na ekranu zuckastije od frendovog G3, a na G2 su nijansu bolje bijele i crne od frendovog G3...isti uvjeti osvjetljenja i to...nije mi jasno

ima li tko taj problem da su mu bijele boje zuckastije?

 

i sto se tice updejta...imao sam 10a, isao u update centar i tamo updejtao mob i dosao mi na 10b...a ostali gdje su?

Poruka je uređivana zadnji put sub 9.8.2014 3:16 (RuskeGTT).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: LG G3 - rasprava
Dardevil kaže...
RuskeGTT kaže...

stigao 2/16, titan...dobio OTG od 16gb

zanima me koja je razlika izmedu 0,3A i 2A? vidim da moj kucni je 0,3A...dal zna tko koliko je A kabel? tj dal brze puni preko kompa? i dal je pametno puniti ga preko kompa, imam takvu naviku od proslog moba...

 

i btw. mob mi je MALI :D posljedica koristenja tableta 7" mjesec dana :D

Čisto sumnjam da ti je kućni 0.3A izlazne snage, ne bi napunio G3 tako ni za 24h.

da tocno, ulazna je 0.3, izlazna 1.8, moja greska

11 godina
neaktivan
offline
LG G3 - rasprava
Pozdrav, prije 10 dana kupio sam mobitel LG G3, 16/2gb, slobodne ram memorije je konstantno samo između 300 i 500 mb, od instaliranih aplikacija imam samo viber i hak. Sad me brine da ako instaliram još koju aplikaciju da mi neće ponestati ram memorije, istu takvu situaciju imao sam na galaxy s 3, koji je u zadnje vrijeme bio skoro pa neupotrebljiv, slobodne ram memorije bilo je ispod 100 mb, zbog toga sam ga zamjenio sa ovim koji ima 2 gb ram memorije, misleći da će duplo veća memorija biti dovoljna za mene ne prezahtjevnog korisnika, ali sad vidim da sam možda napravio grešku što nisam kupio verziju sa 3 gb rama. Verzija softvera je v10 b, vidim da su neki dobili nadogradnju na noviju verziju, ali meni ju ne nudi, pa da možda nije problem u tome. Molio bi upučenije od mene da mi pokušaju objasniti da li je problem prekomjerne potrošnje ram memorije stvarno problem LG G3 16/2 gb modela ili sam ja bespotrebno zabrinut. Unaprijed zahvaljujem
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
LG G3 - rasprava
to i mene zanima...

usporedivsi sa 3/32 verzijom, meni zauzeto 1,3 od 2, a frendu 1,9 od 3...konstantno...

i to sa verzijom upgrejda, zasto ni meni ne nudi vise od 10b?
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: LG G3 - rasprava
RuskeGTT kaže...
to i mene zanima...

usporedivsi sa 3/32 verzijom, meni zauzeto 1,3 od 2, a frendu 1,9 od 3...konstantno...

i to sa verzijom upgrejda, zasto ni meni ne nudi vise od 10b?

 

Ne nudi ti ju jer imaš mob ko i ja, s različitom verzijom firmwarea od ovih ostali. Mi izgleda nismo bili zahvaćeni s problemom gašenja i možda još nekim sitnicama pa nismo ni dobili te zakrpe. Ne trebaš se brinuti zbog toga. Što iziđe za tvoj model, to ćeš i dobiti.

13 godina
offline
Re: LG G3 - rasprava
gec01 kaže...
Pozdrav, prije 10 dana kupio sam mobitel LG G3, 16/2gb, slobodne ram memorije je konstantno samo između 300 i 500 mb, od instaliranih aplikacija imam samo viber i hak. Sad me brine da ako instaliram još koju aplikaciju da mi neće ponestati ram memorije, istu takvu situaciju imao sam na galaxy s 3, koji je u zadnje vrijeme bio skoro pa neupotrebljiv, slobodne ram memorije bilo je ispod 100 mb, zbog toga sam ga zamjenio sa ovim koji ima 2 gb ram memorije, misleći da će duplo veća memorija biti dovoljna za mene ne prezahtjevnog korisnika, ali sad vidim da sam možda napravio grešku što nisam kupio verziju sa 3 gb rama. Verzija softvera je v10 b, vidim da su neki dobili nadogradnju na noviju verziju, ali meni ju ne nudi, pa da možda nije problem u tome. Molio bi upučenije od mene da mi pokušaju objasniti da li je problem prekomjerne potrošnje ram memorije stvarno problem LG G3 16/2 gb modela ili sam ja bespotrebno zabrinut. Unaprijed zahvaljujem

 

OS se sam brine o memoriji i o raspodjeli iste slobodna/zauzeta. Nije da ćeš dići par virtualnih mašina na mobu pa da ti treba biti par giga memorije slobodno.

Imam isti model mobitela kao i ti i nisam još ni jednom osjetio potrebu da idem gledati koliko rama mi je slobodno. Jedino možeš smanjiti broj pokrenutih servisa i aplikacija koje rijetko ili nikad ne koristiš. Tad ćeš imati više slobodnog rama, pod uvjetom da OS opet ne nakrca nešto drugo što mu treba, jer vidi da ima viška slobodne memorije. Postoji i još jedan način da oslobodiš RAM - ugasi mob i nemoj ga paliti. :)

15 godina
odjavljen
offline
Re: LG G3 - rasprava
Bakaluar kaže...
RuskeGTT kaže...
to i mene zanima...

usporedivsi sa 3/32 verzijom, meni zauzeto 1,3 od 2, a frendu 1,9 od 3...konstantno...

i to sa verzijom upgrejda, zasto ni meni ne nudi vise od 10b?

 

Ne nudi ti ju jer imaš mob ko i ja, s različitom verzijom firmwarea od ovih ostali. Mi izgleda nismo bili zahvaćeni s problemom gašenja i možda još nekim sitnicama pa nismo ni dobili te zakrpe. Ne trebaš se brinuti zbog toga. Što iziđe za tvoj model, to ćeš i dobiti.

Nema to veze s time. Zakrpe su dobili samo slobodni uređaji. Oni koji su kupili preko telekoma ili brendirane uređaje, moraju čekati provjeru i odobrenje svog operatora.

Sve što napišem moj je osobni stav i ne odražava nužno stav Bug d.o.o.
13 godina
offline
LG G3 - rasprava

Update koji ste vi dobili kao e, ja sam dobio kao b. Riješio je onaj problem s grijanjem.

Jedino sam ja čekao tjedan dana više zbog ovog s operaterima.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: LG G3 - rasprava

I meni isto pise b nakon updatea, moj je t-mobile 2/16 verzija 

12 godina
neaktivan
offline
Re: LG G3 - rasprava
Bakaluar kaže...

Update koji ste vi dobili kao e, ja sam dobio kao b. Riješio je onaj problem s grijanjem.

Jedino sam ja čekao tjedan dana više zbog ovog s operaterima.

Nije istina...Zadnja verzija je 10e bio ti na Vip,Tele 2 ili T-com ili na Open verziji,Kanadskoj mrezi,ili Singapurskom operateru.Lg ima jedan update koji ide za sve verzije Lg D855.Nema odvajanja verzije softwera kao Samsung...svaki operater svoje brojeve.

Ja sam imao 10a,10e,i sad 10g a moj je iz Tele 2 3/32Gb

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 9.8.2014 16:17 (R36).
15 godina
offline
Re: LG G3 - rasprava
R36 kaže...
RaZ0R9111 kaže...

Danas se ponovio sa LG-om G3 32GB {#}

 

Prije njega vozio sam S5 no G3 mi se čini ipak koplje bolji(možda je placeboo efekt?)

 

 

Stvarnost.,dobro došao u stvarnost.{#}

Nije koplje bolji...G2 je svojevremeno bio daleko ispred svih i imao je vecu dominaciju, ali G3 vs S5...ne znam, S5 je na kraju stvarno ispao dobar telefon out of the box

 

Vidjet cemo za mj dana kad se stvari slegnu

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
Poruka je uređivana zadnji put sub 9.8.2014 17:55 (Mitch).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice