Corsair HX 620W

poruka: 32
|
čitano: 7.020
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Corsair HX 620W

SAmo je pitanje jel moze izdrzat SLI 2 gtx275?

 

 

 

 

 

Raja

Yakumo je najbolja marka monitora za PC!!!
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Corsair HX 620W

Vjerojatno može. Otvorio sam sličnu temu gdje sam pitao o CF 4870 na VX550 i došli smo do zaključka da može

fotoforum.forumotion.net
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Corsair HX 620W
Raja kaže...

SAmo je pitanje jel moze izdrzat SLI 2 gtx275?

 

 

 

 

 

Raja

 ma brate more i tri ako os
nu, glamac, djava ga odnija
16 godina
offline
Corsair HX 620W
ko od sale ;)
eXtreme overclocker
Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Corsair HX 620W

Bez problema...Cool

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Corsair HX 620W

FalaCool

 

Corsair rules!!!!

Yakumo je najbolja marka monitora za PC!!!
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Corsair HX 620W

ka sto su i kolege potvrdile nemas beda

baz problema ce ti podrzati

I can't remember anything Can't tell if this is true or dream
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Corsair HX 620W

Jeli se više isplati uzet TX 850W ili HX 620, jer su sličnih cijena?

Jel se može s 850 do 3way sli

Yakumo je najbolja marka monitora za PC!!!
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Corsair HX 620W
Raja kaže...

Jeli se više isplati uzet TX 850W ili HX 620, jer su sličnih cijena?

Jel se može s 850 do 3way sli

 Moze.
15 godina
offline
Corsair HX 620W

Uzmi onda 850w kad su slične cijene.Ja bi uzeja ovo jer je modular.

Kako vidiš gori li svitlo u živideru ?
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Corsair HX 620W

http://www.corsair.com/products/hx/default.aspx  -  pogledaj pod Resources.

GTX 275 zahtijeva dva 6-pinska konektora za napajanje. Dvije graficke traze 4, a napajanje ti moze dat najvise 2.

 

Kao sto si u nekoj drugoj temi naveo da bi htio uzet dvije GTS250, u tom slucaju ce ici bez beda, jer one zahtijevaju samo jedan 6-pinski konektor.

Ako oces GTX275 onda uzmi TX850, ili pak HX750 (kad dodje, a brzo ce). A mozes i neku modularnu alternativu ako ti je toliko stalo do toga.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Corsair HX 620W
Jopa123 kaže...

http://www.corsair.com/products/hx/default.aspx  -  pogledaj pod Resources.

GTX 275 zahtijeva dva 6-pinska konektora za napajanje. Dvije graficke traze 4, a napajanje ti moze dat najvise 2.

 

Kao sto si u nekoj drugoj temi naveo da bi htio uzet dvije GTS250, u tom slucaju ce ici bez beda, jer one zahtijevaju samo jedan 6-pinski konektor.

Ako oces GTX275 onda uzmi TX850, ili pak HX750 (kad dodje, a brzo ce). A mozes i neku modularnu alternativu ako ti je toliko stalo do toga.

 Postoje adapteri.
U životu prolazi samo vjeran pas...
14 godina
neaktivan
offline
Corsair HX 620W

naravno da može

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Corsair HX 620W

čak štoviše, dobiju se adapteri sa večinom grafulja

 

nije sve u nazivnoj snazi, HX serija je top serija corsaira jedino joj cijena nešto veća zato što je modularno, ali bez beda tera sli i cf

16 godina
offline
RE: Corsair HX 620W
Raja kaže...

SAmo je pitanje jel moze izdrzat SLI 2 gtx275?

  

Raja

 Nebi se ja bas igrao s time. GTX275 trosi 150W, 2 komada trose 300W, Od tvojih 600W, ostane ti 300W za sve ostalo. Proc i  memorija trose sigurno jedno 150W, diskovi, DVD jedno min 50W. Dakle, ostane ti manje od 100W rezerve u idealnom slucaju. Tako da ako uspijes nekako izbalansirat railove da svaki daje maksimum koliko moze, i ne smeta ti sto ce se napajanje jako grijat i jako bucit jer ce raditi sa maksimalnom snagom, mozda ce to nekako raditi. Ali mislim da ti je pametnije dati malo vise love i uzet jace napajanje...
Think locally, act globally...
Poruka je uređivana zadnji put čet 4.6.2009 14:35 (SupremeCommander).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Corsair HX 620W
SupremeCommander kaže... 
  . Ali mislim da ti je pametnije dati malo vise love i uzet jace napajanje...
  Ma kakvo jače napajanje... Ovo (hx 620) je i više nego dovoljno za svakakve kombinacije.
Only God (& mod) can judge me
16 godina
neaktivan
offline
RE: Corsair HX 620W

Da, nije sve u nazivnoj snazi. Susjed ima HX520 otkada je izasao, a stabilnost mu je ista kao i u Chifteca 750W, samo sto je Corsair osjetno tisi.

Evo linka koji bi mogao pomoc:

http://extreme.outervision.com/psucalculatorlite.jsp

16 godina
neaktivan
offline
Corsair HX 620W

hvala

 

također koristim HX 620W

zakon je

tišina....

 

ma obožavam ga Belji se

 

preporuka!

Q6600 3,3Ghz Corsair Dominator 4X1gb 1100mhz XFX 8800GTS 512mb OC Sve 100% stabilno!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Corsair HX 620W
Core2Duo2 kaže...
SupremeCommander kaže... 
  . Ali mislim da ti je pametnije dati malo vise love i uzet jace napajanje...
  Ma kakvo jače napajanje... Ovo (hx 620) je i više nego dovoljno za svakakve kombinacije.
 U bug-u broj n/a, mjesec br. 10, godina 2007 pod konfiguracijom za 10000kn su stavili bluestorm II 500w da napaja Q6600 i 2900xt, a za cross su preporučili HX620W.
2900xt mislim da odnosi nagradu najveće potrošnje ikada ako se gledaju single gpu kartice.
MSN i e-mail - drazen016@net.hr
15 godina
neaktivan
offline
RE: Corsair HX 620W
Hyperion kaže...
 U bug-u broj n/a, mjesec br. 10, godina 2007 pod konfiguracijom za 10000kn su stavili bluestorm II 500w da napaja Q6600 i 2900xt, a za cross su preporučili HX620W.
2900xt mislim da odnosi nagradu najveće potrošnje ikada ako se gledaju single gpu kartice.
 Još ne toliko ove novije revizije sa DDR4.No one prve sigurno da.Isto tako mislim da bi se i za zagrijavanje moglo pričati.
M.C
15 godina
neaktivan
offline
Corsair HX 620W

a kako bi mogao HX450 držati grafičku GTX260??znam da je može napajati,ali jesu u redu svi ostali kabeli i priključci itd.??za GTX260 treba 2xPCI-E 6 pin koje ovo napajanje ima

navodno treba napajanje isporučivati 36 ampera za čitavu konfiguraciju,a ovaj HX450 isporučiva nekih 33 ampera,jel dovoljno??

90% forumaša ima u potpisu nešto sa 90% ovoga i 10% onoga,ako si među 10% onih koji to nemaju stavi ovo u potpis.Ko zna da ne zna - najveći je
Poruka je uređivana zadnji put sub 6.6.2009 2:07 (pod009).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Corsair HX 620W
pod009 kaže...

a kako bi mogao HX450 držati grafičku GTX260??znam da je može napajati,ali jesu u redu svi ostali kabeli i priključci itd.??za GTX260 treba 2xPCI-E 6 pin koje ovo napajanje ima

navodno treba napajanje isporučivati 36 ampera za čitavu konfiguraciju,a ovaj HX450 isporučiva nekih 33 ampera,jel dovoljno??

 naravno da je dovoljno, bez problema će ići gtx-ica na njega
Only God (& mod) can judge me
Poruka je uređivana zadnji put sub 6.6.2009 10:14 (Core2Duo2).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Corsair HX 620W
SupremeCommander kaže...
 Nebi se ja bas igrao s time. GTX275 trosi 150W, 2 komada trose 300W, Od tvojih 600W, ostane ti 300W za sve ostalo. Proc i  memorija trose sigurno jedno 150W, diskovi, DVD jedno min 50W. Dakle, ostane ti manje od 100W rezerve u idealnom slucaju. Tako da ako uspijes nekako izbalansirat railove da svaki daje maksimum koliko moze, i ne smeta ti sto ce se napajanje jako grijat i jako bucit jer ce raditi sa maksimalnom snagom, mozda ce to nekako raditi. Ali mislim da ti je pametnije dati malo vise love i uzet jace napajanje...
 Ej!!!! sto je tebi?
DVD 50W???
Njegova konfa cijela u najgorem slucaju poteze do 500W. A u svemu tome treba gledati i amperazu a ne samo koliko W ima. A to napajanje ima finu amperazu po railovima. Tak da 100% nema brige. A sto se tice buke, dvije gtx275 ce se cut duplo ako i ne trostruko jace od tog napajanja na velikom opterecenju. Tak da...
¡ʞɔǝu ɹnoʎ ʞɐǝɹq
14 godina
neaktivan
offline
RE: Corsair HX 620W
Radikal kaže...
SupremeCommander kaže...
 Nebi se ja bas igrao s time. GTX275 trosi 150W, 2 komada trose 300W, Od tvojih 600W, ostane ti 300W za sve ostalo. Proc i  memorija trose sigurno jedno 150W, diskovi, DVD jedno min 50W. Dakle, ostane ti manje od 100W rezerve u idealnom slucaju. Tako da ako uspijes nekako izbalansirat railove da svaki daje maksimum koliko moze, i ne smeta ti sto ce se napajanje jako grijat i jako bucit jer ce raditi sa maksimalnom snagom, mozda ce to nekako raditi. Ali mislim da ti je pametnije dati malo vise love i uzet jace napajanje...
 Ej!!!! sto je tebi?
DVD 50W???
Njegova konfa cijela u najgorem slucaju poteze do 500W. A u svemu tome treba gledati i amperazu a ne samo koliko W ima. A to napajanje ima finu amperazu po railovima. Tak da 100% nema brige. A sto se tice buke, dvije gtx275 ce se cut duplo ako i ne trostruko jace od tog napajanja na velikom opterecenju. Tak da...
 ovo je corsair  nije tamo neko no name napajanje ovo bi držalo 700w bez frke
16 godina
neaktivan
offline
RE: Corsair HX 620W
Treba_do_neba kaže...
Radikal kaže...
SupremeCommander kaže...
 Nebi se ja bas igrao s time. GTX275 trosi 150W, 2 komada trose 300W, Od tvojih 600W, ostane ti 300W za sve ostalo. Proc i  memorija trose sigurno jedno 150W, diskovi, DVD jedno min 50W. Dakle, ostane ti manje od 100W rezerve u idealnom slucaju. Tako da ako uspijes nekako izbalansirat railove da svaki daje maksimum koliko moze, i ne smeta ti sto ce se napajanje jako grijat i jako bucit jer ce raditi sa maksimalnom snagom, mozda ce to nekako raditi. Ali mislim da ti je pametnije dati malo vise love i uzet jace napajanje...
 Ej!!!! sto je tebi?
DVD 50W???
Njegova konfa cijela u najgorem slucaju poteze do 500W. A u svemu tome treba gledati i amperazu a ne samo koliko W ima. A to napajanje ima finu amperazu po railovima. Tak da 100% nema brige. A sto se tice buke, dvije gtx275 ce se cut duplo ako i ne trostruko jace od tog napajanja na velikom opterecenju. Tak da...
 ovo je corsair  nije tamo neko no name napajanje ovo bi držalo 700w bez frke
 slažem se potpunoNamigiva
14 godina
neaktivan
offline
Corsair HX 620W

moze jedno pitanje ..

ja sam uz asus engtx-275 dobio samo jedan 6-pin kabel za napajanje a ona ima dva utora.. sta to znaci :) moram li kupit jos jedan kabel?

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Corsair HX 620W
0tr0v31 kaže...

moze jedno pitanje ..

ja sam uz asus engtx-275 dobio samo jedan 6-pin kabel za napajanje a ona ima dva utora.. sta to znaci :) moram li kupit jos jedan kabel?

možeš i ukrast  :P

uglavnom moraš imat oba kabela u grafi

Only God (& mod) can judge me
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.6.2009 1:16 (Core2Duo2).
15 godina
neaktivan
offline
Corsair HX 620W problem

Kada sklopku koja se nalazi na napajanju isključim i ponovno upalim ona kao da spara. Začuje se zvuk sličan pucanju žarulje. Da li to znači ta mi napajanje ne vrijedi?

''...nisam možda siguran što me uistinu zanima, ali sam posve siguran što me ne zanima.''
 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Corsair HX 620W
SupremeCommander kaže...
Raja kaže...

SAmo je pitanje jel moze izdrzat SLI 2 gtx275?

 

Raja

 Nebi se ja bas igrao s time. GTX275 trosi 150W, 2 komada trose 300W, Od tvojih 600W, ostane ti 300W za sve ostalo. Proc i  memorija trose sigurno jedno 150W, diskovi, DVD jedno min 50W. Dakle, ostane ti manje od 100W rezerve u idealnom slucaju. Tako da ako uspijes nekako izbalansirat railove da svaki daje maksimum koliko moze, i ne smeta ti sto ce se napajanje jako grijat i jako bucit jer ce raditi sa maksimalnom snagom, mozda ce to nekako raditi. Ali mislim da ti je pametnije dati malo vise love i uzet jace napajanje...

Svašta ću još pročitati...

 

Recimo da mu CPU sa memorijom pod prime95 troši MAX 180W, RAM nešto sitno, HDD 7-9W po disku,

optika jedno 1-12W (dok prži 12W max), i svaka 275GTX nekih 125W u furmarku...

 

To napajanje je i previše za tu kofu.

Jedan VX550W je dovoljno dobar...

 

CWT je savršen sklop, tu nema pogovora...

 

Naravno postoje i drugi brandovi od CWT-a, primjerice LC-Power itd...

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=970113 http://www.techpowerup.com/gpuz/6p8v4/
15 godina
neaktivan
offline
RE: Corsair HX 620W
SupremeCommander kaže...
Raja kaže...

SAmo je pitanje jel moze izdrzat SLI 2 gtx275?

  

Raja

 Nebi se ja bas igrao s time. GTX275 trosi 150W, 2 komada trose 300W, Od tvojih 600W, ostane ti 300W za sve ostalo. Proc i  memorija trose sigurno jedno 150W, diskovi, DVD jedno min 50W. Dakle, ostane ti manje od 100W rezerve u idealnom slucaju. Tako da ako uspijes nekako izbalansirat railove da svaki daje maksimum koliko moze, i ne smeta ti sto ce se napajanje jako grijat i jako bucit jer ce raditi sa maksimalnom snagom, mozda ce to nekako raditi. Ali mislim da ti je pametnije dati malo vise love i uzet jace napajanje...

 

You're wrong! SLI ne troši kao dvije grafe nego otprilike kao jedna i pol, a HX620 je dovoljno jako. Čak i da nije imaš 5 godina jamstva, pa ga nije problem prodati ili zamijeniti za jače ukoliko netko poželi svoj TX950 zamijeniti modularcem.
Puno stvari u životu nije sigurno, no tvrda stolica uvijek je sranje.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice