Wozu se sviđa Windows Phone

poruka: 76
|
čitano: 9.751
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Wozu se sviđa Windows Phone".
13 godina
neaktivan
offline
Re: Wozu se sviđa Windows Phone
parizer kaže...
Ray0 kaže...
DwightSchrute kaže...

Da se osvrnem na tzv fragmentaciju i updatanje uređaja. Vjerovali ili ne,prosječnom korisniku,naglašavam PROSJEČNOM,ne nama koji visimo na BOLu je svejedno koju verziju OSa ima na svom uređaju,sve dok im radi onako kako su zamislili.

I to vjerovali ili ne,bez obzira na platformu! Znači,od nekih cca 30ak ljudi iz moga okruženja koji posjeduju smartphone možda bi ih 5,ako i tolko,moglo točno navesti koju verziju OSa imaju. Tipa imaju li ovaj ili onaj gingerbread,ili imaju li ovaj ili onaj iOS.

Velika većina će reći imam Android ili imam iPhone. Čak neće reći ni iOS.

Da ne spominjem da ni velika većina njih se apsolutno ne zamaraju update-ovima,niti ih to zanima. Bitno da mobitel šljaka,i bitno da im aplikacije koje su zamislili šljakaju.

 

Sve stoji, ali ja osobno kao kupac bih trebao biti osiguran odmah pri kupnji da će moj uređaj (mislim sad na gornji i donji segment) imati mogućnost nadogradnje na jednu - dvije buduće verzije Androida, pogotovo uzimajući u obzir cijenu uređaja (ili pretplate)

hmm...

 

WP Mango devices won't get Apollo

http://www.gsmarena.com/current_windows_phone_mango_devices_wont_get_the_apollo_update-news-4108.php

 

Ako je ovo istina, u redu , pobijedio si. Ali činjenica jest da Apple i dalje potpuno podržava 3GS sa iOS 5-icom

16 godina
neaktivan
offline
Re: Wozu se sviđa Windows Phone
Ray0 kaže...
parizer kaže...

 

Ako je ovo istina, u redu , pobijedio si. Ali činjenica jest da Apple i dalje potpuno podržava 3GS sa iOS 5-icom

To nije ios5 nego ios5 okrnjena verzija jer nema sve mogućnosti kao najnoviji 4s s ios5 i ne može pokretati sve aplikacije dostupne na ios5-ici

 

To što možda sadašnji wp7 mobiteli neće dobiti wp8 ne znači ukidanje podrške/patcheva i dodavanje novih opcija

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.4.2012 1:09 (Paolo2612).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Wozu se sviđa Windows Phone
@kach

Ma da, kog boli za BT file transfer... to je potpuno nevazno.
4chan ≫ Reddit ≫ Memebase ≫ 9fag
12 godina
neaktivan
offline
Wozu se sviđa Windows Phone
Cek sta mu se nije svido android nedavno, šta ovaj ne voli
http://www.geekcro.herobo.com/
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Wozu se sviđa Windows Phone

Windowsi na lumini su barem meni 3x kompliciraniji za urediti (prilagoditi korisniku) nego Android

iOS ne koristim iz vjerskih razloga (jel' smatram da se uvijek treba boriti za jeftinije besplatne, platforme aplikacije)

a...a kad konačno prilagodiš' sve što koristiš' onda zapravo vidiš' nedostatke nad Androidom ne pričam na koji način radiš' nego u "širini" opcija....moduliranja i opet borba Mc vs. PC


Mc su jednostavniji, razina neznam ništ' glup sam, ne postavlja pitanja na koja neznam odgovor, naprednima ne nudi napredne mogušnosti i nekak' su mi je oklješten za koristiti

Windowsi su ono zlatna sredina najmasovnije naj optimiziranije ima drivera ko' šodera

 

a gdje je tu android, on je Linux - UNIX može se sve....samo "treba znati" ;)

 

 
3 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Wozu se sviđa Windows Phone

Svi imamo razlicit ukus. Ja sam osobno prezadovoljan s WP7 na koji sam presao s Androida. 

Netko je nesto rekao kako WP7 nakon nekog vremena nije vise "uzbudljiv".

Ma kome treba uzbudljiv telefon, treba mi nesto sto radi dva dana bez da gledam gdje je najblizi USB port ili uticnica. Kad kliknem na power button da mi prikaze sve relevantne info koje mi trebaju i provjeri mail.

 

imo, ako MS odluci da WP8 nece podrzavati bar 2nd gen WP telefone onda ce to biti veliki udarac za tu platformu...

Odlazem nabavku Lumia800 bas iz razloga sto nema konkretnog info o tome.

 

OT. Woz serucka... Malo anti Android marketinga da pogura prodaju iStvari. Respect za sve sto radi (humanitarni rad i to) ali nemojte se zavaravati, svi bogatasi misle samo na jedno... A to je kako zaraditi jos vise love..

Isto kao i mi, mali misevi, samo s puno nula :D

 
0 2 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Wozu se sviđa Windows Phone

I ja sam o tome razmišljao da čekam, ali normalan WP8 uređaj će kod nas (smatram) tek za godinu dana, a to mi je previše. Ionako mi za dvije godine ističe pretplata.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Wozu se sviđa Windows Phone

Nije mi jasno sta branite toliko taj iOS. Sta vi dobivate neku povu zato jer pricate dobro o njemu. Covjek je iznesao svoje misljenje neznam zasto vas to vrijeđa? Imam iPhone i iOS nije nista posebno kako ga neki zele prikazat. Windows 6.5 mi je bio previse kompliciran a ovaj 7 nisam probao ali sam cuo da je dobar. Neki malo previse idealiziraju taj iOS.

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Wozu se sviđa Windows Phone
Ray0 kaže...

Sve stoji, ali ja osobno kao kupac bih trebao biti osiguran odmah pri kupnji da će moj uređaj (mislim sad na gornji i donji segment) imati mogućnost nadogradnje na jednu - dvije buduće verzije Androida, pogotovo uzimajući u obzir cijenu uređaja (ili pretplate)

Ja bih rađe bio osiguran da će ono što sam platio raditi kako treba (znaći, uređaj ispoliran do savršenstva, a ako se i potkrade neka greška da zakrpa dođe u rekordnom roku), nego da dobijam neke extra stvari koje nisu bile uključene u onu specifikaciju po kojoj sam ga platio (to ako dobijem, dobijem, super - mobitel nisam kupio zbog onoga što će moći jednog dana nego zbog onoga što može u trenutku kupnje). Pogotovo ne bih želio dobiti update s kojim ću dobiti novu funkcionalnost, ali će mi se zbugirati neka stara funkcionalnost.

Big wheel keep on turning, Proud Mary keep on burning, Trolling, trolling, trolling on the river.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Wozu se sviđa Windows Phone
opet se vracamo na ono sto kone treba...
ja osobno preferiram symbian jer ga znan u dusu
ali bi curi, rodbini, prijateljima preporucio wp7. nece oni plakat za nadistatkom mass memorije, bt transfera itd. jer to niti na dummyima ne koriste.
zato je i ios popularan, fali mu kisa stvari i po meni je polu dummy os, ali vecini ljudi je to dosta...
istina da symbian, android, meego mozes customizirat i tweakat, ali realno malo ljudi to i radi u vecoj mjeri
There are only two races on this planet-the intelligent and the stupid.
13 godina
offline
Re: Wozu se sviđa Windows Phone
Paolo2612 kaže...
Ray0 kaže...
parizer kaže...

 

Ako je ovo istina, u redu , pobijedio si. Ali činjenica jest da Apple i dalje potpuno podržava 3GS sa iOS 5-icom

To nije ios5 nego ios5 okrnjena verzija jer nema sve mogućnosti kao najnoviji 4s s ios5 i ne može pokretati sve aplikacije dostupne na ios5-ici

 

To što možda sadašnji wp7 mobiteli neće dobiti wp8 ne znači ukidanje podrške/patcheva i dodavanje novih opcija

 

Sta ti pricas, kakva okrnjena verzija? Zato sto nema Siri? Sve aplikacije na 3GS rade isto kao i na 4 ili 4S. Daj prvo kupi iPhone pa pricaj o njemu.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Wozu se sviđa Windows Phone
Koristim iOS vec duze, ali winOS mi se stvarno svidio i nebi imala nista protiv lumie:D. A kaj se tice rasprave o svim OS, za mene je android zadnje kaj cu kupit, koristila sam ga pola godine i jedva cekala da prodam mobitel. Doslovno kaje vec neko napisao moras hodat s punjacem po gradu.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Wozu se sviđa Windows Phone
zoki.zlikowski kaže...
Sta ti pricas, kakva okrnjena verzija? Zato sto nema Siri? Sve aplikacije na 3GS rade isto kao i na 4 ili 4S. Daj prvo kupi iPhone pa pricaj o njemu.

Ako nema i jednu najmanju stvar opet je okrnjen.

 

Glavno je da vi svršavate na okrugle brojke - nedaj bože da je vani 5 a da vi dobijete 4.789 bez jedne aplikacije. Imaš podršku i nove mogućnosti na svom mobitelu i to je glavno

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Wozu se sviđa Windows Phone
zoki.zlikowski kaže...

 

Sta ti pricas, kakva okrnjena verzija? Zato sto nema Siri? Sve aplikacije na 3GS rade isto kao i na 4 ili 4S. Daj prvo kupi iPhone pa pricaj o njemu.

Ma daj molim te,buraz mi ima 3GS,stavio sam mu peticu,vuče se ko crknuta mačka. Doslovno.

Bears, Beets, Battlestar galactica!
12 godina
protjeran
offline
Wozu se sviđa Windows Phone

Koristim Lumiu 710 2 tjedna i zadovoljan sam, praktičan, brz, jednostavan OS a sa Tangom će biti još bolji... Preporučio bi WP7 svim početnicima tj. prosječnim korisnicima, a pogotovo onima koji su ovisni o društvenim merežama...

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Wozu se sviđa Windows Phone

boli mene tuki šta se nekom assholu sviđa ili ne sviđa

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Wozu se sviđa Windows Phone
jumboY kaže...
H4X0R kaže...
jumboY kaže...

 

 

 

Ja vise ne mogu da spavam koliko me muci "fragmentiranost" Android-a! WTF!

 

iTunes za iOS, Zune za WP, Wifi PC za Android: o kojoj ti "nepovezivosti" pricas?!

 

 

Procitaj ponovno moj post. Ako je moguce, sa razumijevanjem ;)

 

Pod povezivost nisam mislio na wifi, itunes niti zune. Vec povezivost samih uredjaja. Primjerice, iOS sa iCloudom. Ako imas mac racunalo, iPad, iPod i ostale iUredjaje, dovoljan ti je jedan account i sve je povezano. Od bookmarksa, aplikacija, slika, mjuze pa nadalje.

Android ima donekle ok povezivost. Ali samo sa googleovim servisima (logicno), no ne i sa samim OS-om (bio to linux, windows ili macos). Ukratko, nevjerojatna lakoca i brzina povezivosti sa jednim accountom za dosta stvari. Google to nikako ne moze postici jer ne posjeduje vlastiti OS na desktopu, pa mu i nije neka zamjerka. No M$ bi to morao postici, ipak posjeduju najpopularniji OS danasnjice :)

 

To moze biti plus samo nekom zagrizenom Apple-ovcu koji ima iMac, MacBook, iPhone, iPod, iPad i ostali iShitCollection, i umire od zelje da jednoj te istoj slici/mp3 pristupa sa svih mogucih klinaca. Nosam jedan mobitel, i jedina stvar koja je sinhronizirana sa gmail-om su kontakti. I to je samo u slucaju kad bi riknuo mobitel, ali svejedno imam na PC backup. Za sve ostalo (kalendar, slike, mp3, video ...) ili ces koristiti gmail/g+/picassa ili neku od brdo applikacija koje ce uraditi veoma dobar posao. Meni je puno vaznija opcija to sto mogu pristupiti sadrzaju mobitela bez ikakvog kabla ili internet konekcije, a siguran sam da bi to i korisnici iOS/WP uredjaja zeljeli.

14 godina
neaktivan
offline
Wozu se sviđa Windows Phone

Problem je sto wp7 je itekekako funkcionalan os i moze jako puno toga raditi isto ko i android,sam kaj neki jos ovjde misle da nema ni c/p pa sam zato seru po os-u.Zamisli nema bluetooth file transfer odma je sve sranje.Dam se kaldit da su to zadnji put koristili u 8 razredu osnovne kad su nekoj svojoj frendici htjeli poslati kul melodiju ili wallpaper lol.

 
1 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Wozu se sviđa Windows Phone
BMK kaže...

Windows Phone je toliko dobar da nema postenih aplikacija, ne mozes ugasit rotaciju screena, mjenjat direktno brightness i sve ostale tooglese.
Takoder, podrzava samo 800x480 rezoluciju, dafuq?

Toliko o tome da je super. Nedoraden i bez prave zajednice iza sebe. Ni priblizno iOSu i Androidu. 

Zašto, o zašto lupaš gluposti?

14 godina
offline
Re: Wozu se sviđa Windows Phone
Sto se tice nadogradnji tj updatea tu je iOS tj Apple car! Na 3GS jos uvijek dolaze nadogradnje dok moj 4 mjeseca star Samsung S+ nece iz nekih misterioznih razloga dobiti nadogradnju za ICS! Toliko o tome...
Dalje, dista dugo sam koristio 3G, 3GS, 4 i samo cu potvrdit da su uredaji odlicni, sve radi kako treba no imaju jednu manu, tocnije 3,7" je premalo.
Cim iPhone "naraste" opet ga uzimam, a do onda cu preklinjat Samsung i kotistit precjenjeni SE Arc kao glavni mob (debelo precjenjeni).
Vidim da mnogi pljuju po WP7 radi malo aplikacija no ne znam sta ste vi ocekivali od OS-a koji tek pocinje sa radom...a u probajte nabrojati koliko modela Androida ima i koliko je godina proslo od kako je na trzistu, a koliko je modela uredaja sa WP7 i koliko dugo su oni medu nama? Sve je receno.
Ako ne razumijete sta vam neki pricaju o povezivosti Apple uredaja onda se ili pravite malo glupi ili vam uistinu nedostaje par stvari u glavi.
WP7/8 uredaji imaju tezak put ispred sebe, ali ako ubace u malo visu brzinu i ako dode (a doci ce) malo vuse modela uredaja, onda bi u nekom cjenovnom segmentu mogli definitivno ugrozit Android, a mozda i sam iOS.
Inace ovaj tekst koji kao komentiramo na kilometar smrdi kao dobro placena "reklama" u cilju da se malo popljuje Android.
First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
15 godina
offline
Re: Wozu se sviđa Windows Phone
BMK kaže...

Windows Phone je toliko dobar da nema postenih aplikacija, ne mozes ugasit rotaciju screena, mjenjat direktno brightness i sve ostale tooglese.
Takoder, podrzava samo 800x480 rezoluciju, dafuq?

Toliko o tome da je super. Nedoraden i bez prave zajednice iza sebe. Ni priblizno iOSu i Androidu. 

Prvo, rotacija screena na wp7 postoji u par aplikacija, poruke, podesavanja, mailovi i toliko je dobro odradjena da jednostavno nemas potrebe gasiti, drugo diretno mjenjati brightness ekrana mozes...Što se tiče rezolucije ekrana, pa i iOS podržava one u kojima su iPhoni ili iPadi, ništa više od toga...i to fercera super, s druge strane Androida imaš na sijasetu rezolucija ali je to sve go qrac zbog aplikacija kojih imaš za jednu rezoluciju a za drugu ne.

 

Toliko o tome da si ti imao WP7 u rukama sat vremena. 

 

 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Wozu se sviđa Windows Phone
Imao sam ga tjedan dana i stojim iza toga da je najdosadniji i naj-smece OS.
12 godina
offline
Re: Wozu se sviđa Windows Phone
BMK kaže...
Imao sam ga tjedan dana i stojim iza toga da je najdosadniji i naj-smece OS.

Sa Mangom sigurno nisi, jer da jesi takvo što nebi govorio.

13 godina
neaktivan
offline
Wozu se sviđa Windows Phone

Stvarno, što očekuješ od operativnog sistema? Da ti bude zabavan? Po meni WP7 je oku ugodan, fluentan i stabilan! A sada, jesu li ti određene aplikacije dosadne (a namjena im je da ti budu zabavne), onda tako reci. Eventualno ako pričaš o personalizaciji/jailbreakanju i sl. ti ima smisla da je dosadan, jer, ako se ne varam, WP7 je zatvoren OS.

Poruka je uređivana zadnji put pon 30.4.2012 12:56 (apollo).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Wozu se sviđa Windows Phone

Luciano:
"Na dva dana sam posudio"
...
"Dobre stvari kod WinPhonea su fluidnost (uz skoro prazan telefon, mada ne zamjetno brže od SGSII sa 200++ aplikacija)"

 

Cekaj malo. Ti si za 2 dana instlirao 200+ aplikacija? Pitam jer imam WP7 gotovo godinu dana i nemam ni 100 aplikacija instalirano (i definitivno za ovo sto imam instalirano nisam primijetio usporenje u odnosu na "cist telefon").

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Wozu se sviđa Windows Phone
BMK kaže...
Imao sam ga tjedan dana i stojim iza toga da je najdosadniji i naj-smece OS.

 Definitivno, sad ce i tvoje misljenje citirati zajedno sa Wozniakovim. :P

16 godina
offline
Wozu se sviđa Windows Phone

Prvo, rotacija screena na wp7 postoji u par aplikacija, poruke, podesavanja, mailovi i toliko je dobro odradjena da jednostavno nemas potrebe gasiti,

 

Ima situacija kada to zatreba - konkretno, dok lezim na boku i surfam/citam, volio bih da mogu to iskljuciti.

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Wozu se sviđa Windows Phone
DwightSchrute kaže...
zoki.zlikowski kaže...

 

Sta ti pricas, kakva okrnjena verzija? Zato sto nema Siri? Sve aplikacije na 3GS rade isto kao i na 4 ili 4S. Daj prvo kupi iPhone pa pricaj o njemu.

Ma daj molim te,buraz mi ima 3GS,stavio sam mu peticu,vuče se ko crknuta mačka. Doslovno.

Najverovatnije i jest, samo, u ovim postovima se priča o tome jeli 3GS ima okrnjenu ili full verziju petice a ne koliko je petica sporija na 3gs i vezano za to, ako nema jednu stvar - ne može se upotrijebit riječ "okrnjen" najblaže govoreći.

Jukebox: http://www.youtube.com/watch?v=3N1GAGPB1t8
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.4.2012 13:44 (KIKI3ooo).
12 godina
protjeran
offline
Re: Wozu se sviđa Windows Phone
H4X0R kaže...
jumboY kaže...
H4X0R kaže...
jumboY kaže...

 

 

 

Ja vise ne mogu da spavam koliko me muci "fragmentiranost" Android-a! WTF!

 

iTunes za iOS, Zune za WP, Wifi PC za Android: o kojoj ti "nepovezivosti" pricas?!

 

 

Procitaj ponovno moj post. Ako je moguce, sa razumijevanjem ;)

 

Pod povezivost nisam mislio na wifi, itunes niti zune. Vec povezivost samih uredjaja. Primjerice, iOS sa iCloudom. Ako imas mac racunalo, iPad, iPod i ostale iUredjaje, dovoljan ti je jedan account i sve je povezano. Od bookmarksa, aplikacija, slika, mjuze pa nadalje.

Android ima donekle ok povezivost. Ali samo sa googleovim servisima (logicno), no ne i sa samim OS-om (bio to linux, windows ili macos). Ukratko, nevjerojatna lakoca i brzina povezivosti sa jednim accountom za dosta stvari. Google to nikako ne moze postici jer ne posjeduje vlastiti OS na desktopu, pa mu i nije neka zamjerka. No M$ bi to morao postici, ipak posjeduju najpopularniji OS danasnjice :)

 

To moze biti plus samo nekom zagrizenom Apple-ovcu koji ima iMac, MacBook, iPhone, iPod, iPad i ostali iShitCollection, i umire od zelje da jednoj te istoj slici/mp3 pristupa sa svih mogucih klinaca. Nosam jedan mobitel, i jedina stvar koja je sinhronizirana sa gmail-om su kontakti. I to je samo u slucaju kad bi riknuo mobitel, ali svejedno imam na PC backup. Za sve ostalo (kalendar, slike, mp3, video ...) ili ces koristiti gmail/g+/picassa ili neku od brdo applikacija koje ce uraditi veoma dobar posao. Meni je puno vaznija opcija to sto mogu pristupiti sadrzaju mobitela bez ikakvog kabla ili internet konekcije, a siguran sam da bi to i korisnici iOS/WP uredjaja zeljeli.

 

Vjerovao ili ne, nisam Apple fan. Nisam cak mi M$ i/ili Google fan. Naime, koristim ono sto mi se svidja u odredjenom trenutku. Imao sam par Android telefona, trenutacno imam iOS telefon, sigurno cu kad tad imati i Win telefon.

Tvoj nacin komunikacije je u rangu 15ogodisnjaka kojeg vrijedja sam spomen Applea, pa cu samim time pretpostaviti da imas dionice kod ms-a i/ili googlea? Svaka cast u tom slucaju.

 

No ponovno pricas gluposti i ocito je da tematiku ni malo ne poznajes, a citanje sa razumijevanjem i normalna komunikacija ti predstavljaju problem. No opcenito, sa fanboyevima bilo kakve vrste ne moze se normalno raspravljati, pa izlazim iz ove "rasprave" :)

 

P.S.

Sadrzaju iOS uredjaja uredno mogu pristupiti bez kabla i interneta, no lijepo je znati da i to imam kao opciju. 

http://www.bug.hr/forum/topic/administriranje-it-sustava/administriranje-ms-2008r2--iis--mssql--pomoc/134484.aspx?page=0&jumpto=2839810&sort=asc&view=flat
14 godina
offline
Re: Wozu se sviđa Windows Phone
jumboY kaže...
H4X0R kaže...
jumboY kaže...
H4X0R kaže...
jumboY kaže...

 

 

 

Ja vise ne mogu da spavam koliko me muci "fragmentiranost" Android-a! WTF!

 

iTunes za iOS, Zune za WP, Wifi PC za Android: o kojoj ti "nepovezivosti" pricas?!

 

 

Procitaj ponovno moj post. Ako je moguce, sa razumijevanjem ;)

 

Pod povezivost nisam mislio na wifi, itunes niti zune. Vec povezivost samih uredjaja. Primjerice, iOS sa iCloudom. Ako imas mac racunalo, iPad, iPod i ostale iUredjaje, dovoljan ti je jedan account i sve je povezano. Od bookmarksa, aplikacija, slika, mjuze pa nadalje.

Android ima donekle ok povezivost. Ali samo sa googleovim servisima (logicno), no ne i sa samim OS-om (bio to linux, windows ili macos). Ukratko, nevjerojatna lakoca i brzina povezivosti sa jednim accountom za dosta stvari. Google to nikako ne moze postici jer ne posjeduje vlastiti OS na desktopu, pa mu i nije neka zamjerka. No M$ bi to morao postici, ipak posjeduju najpopularniji OS danasnjice :)

 

To moze biti plus samo nekom zagrizenom Apple-ovcu koji ima iMac, MacBook, iPhone, iPod, iPad i ostali iShitCollection, i umire od zelje da jednoj te istoj slici/mp3 pristupa sa svih mogucih klinaca. Nosam jedan mobitel, i jedina stvar koja je sinhronizirana sa gmail-om su kontakti. I to je samo u slucaju kad bi riknuo mobitel, ali svejedno imam na PC backup. Za sve ostalo (kalendar, slike, mp3, video ...) ili ces koristiti gmail/g+/picassa ili neku od brdo applikacija koje ce uraditi veoma dobar posao. Meni je puno vaznija opcija to sto mogu pristupiti sadrzaju mobitela bez ikakvog kabla ili internet konekcije, a siguran sam da bi to i korisnici iOS/WP uredjaja zeljeli.

 

Vjerovao ili ne, nisam Apple fan. Nisam cak mi M$ i/ili Google fan. Naime, koristim ono sto mi se svidja u odredjenom trenutku. Imao sam par Android telefona, trenutacno imam iOS telefon, sigurno cu kad tad imati i Win telefon.

Tvoj nacin komunikacije je u rangu 15ogodisnjaka kojeg vrijedja sam spomen Applea, pa cu samim time pretpostaviti da imas dionice kod ms-a i/ili googlea? Svaka cast u tom slucaju.

 

No ponovno pricas gluposti i ocito je da tematiku ni malo ne poznajes, a citanje sa razumijevanjem i normalna komunikacija ti predstavljaju problem. No opcenito, sa fanboyevima bilo kakve vrste ne moze se normalno raspravljati, pa izlazim iz ove "rasprave" :)

 

P.S.

Sadrzaju iOS uredjaja uredno mogu pristupiti bez kabla i interneta, no lijepo je znati da i to imam kao opciju. 

Ovo je jedna vrsta igre i ne treba je shvaćat ozbiljno - lijepo sašijete 2-3 td-a i odmah ćete se osjećati bolje :)

Jukebox: http://www.youtube.com/watch?v=3N1GAGPB1t8
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice