iPhone najbrži na dodir

poruka: 83
|
čitano: 14.470
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "iPhone najbrži na dodir".
11 godina
neaktivan
offline
iPhone najbrži na dodir
a gdje je sony sa Z1 modelom?
Moj PC  
7 5 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
iPhone najbrži na dodir

Z1 je vjerojatno brži, pa zato nije ni u testu.

Moj PC  
17 23 hvala 0
13 godina
offline
Re: iPhone najbrži na dodir
Ili je jednostavno nov pa ga nisu istestirali? I ja se osobno moram sloziti ovim iz clanka, iphoni su mi se od svih mobitela uvijek osjecali najresponzivniji pod prstima.
iPhone 4-iPhone 4s-Nokia N9-Iphone 4s-Sony Xperia S-iPhone 4s-HTC 8x-iPhone 5-Galaxy s3- HTC One- iPhone5- HTC One-iPhone 4s
16 godina
offline
iPhone najbrži na dodir

i ja se moram slozit stime kad sam kupio iPhone 3G bio je u to doba najrasponzivniji na marketu a jos dan dns je to dobar phone samo cpu je dosta spor za danasnji standard al moze posluzit za navigaciju,ziku,indie igre i net-odlican backup phone IMO :) .

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.9.2013 21:39 (4mal).
Moj PC  
19 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
iPhone najbrži na dodir

Odličan test. To bi trebao biti jedan od standardnih testova, pa će se i ostali potruditi nešto napraviti po tom pitanju.

 
22 3 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
iPhone najbrži na dodir

stvarno sam zapanjem ,s cime se sve bave,,totalna glupost  sa tim testom strasno kako je koji brzi,nemaju pametnija posla,,pff

...... gdje je sve po mom :)
Moj PC  
6 47 hvala 0
16 godina
offline
Re: iPhone najbrži na dodir
sarma kaže...

stvarno sam zapanjem ,s cime se sve bave,,totalna glupost  sa tim testom strasno kako je koji brzi,nemaju pametnija posla,,pff

vrijedi ova informacija korisniku više nego koliko procesor ima jezgri i jel radi na 64 bita

12 godina
protjeran
offline
iPhone najbrži na dodir

Sad uz ovaj test fali još jedan drugi test, a to je, može li čovjek primjetiti razliku između 55 i recimo 100 milisekundi?

Odgovor je - naravno da ne može, a samim time je ovo nebuloza.

 

Ljudi se uvijek vole nabacivati brojkama iako ih zapravo ne razumiju, ali dobro dođu u promidžbene svrhe.

 
15 29 hvala 2
13 godina
protjeran
offline
Re: iPhone najbrži na dodir
gamer34 kaže...
Ili je jednostavno nov pa ga nisu istestirali? I ja se osobno moram sloziti ovim iz clanka, iphoni su mi se od svih mobitela uvijek osjecali najresponzivniji pod prstima.

A u odnosu na Nokia s WP8? 

Ne dajem kolegama forumašima TU i TD.
15 godina
neaktivan
offline
iPhone najbrži na dodir

I nebio responzivan koliki je.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
iPhone najbrži na dodir

Naša (ne)sposobnost da uopće skužimo kolika je razlika tih 55 milisekundi dokazuje koliko je glupo ovo istraživanje.

 
14 11 hvala 0
11 godina
offline
iPhone najbrži na dodir

nerado ću ovo reći al za očekivat je bilo {#}

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.9.2013 22:33 (tony89).
 
2 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: iPhone najbrži na dodir
bill_jobs kaže...

Sad uz ovaj test fali još jedan drugi test, a to je, može li čovjek primjetiti razliku između 55 i recimo 100 milisekundi?

Odgovor je - naravno da ne može, a samim time je ovo nebuloza.

 

Ljudi se uvijek vole nabacivati brojkama iako ih zapravo ne razumiju, ali dobro dođu u promidžbene svrhe.

a ti kao razumiješ? Ajd mi objasni onda...

no prvo baci oko na: http://www.engadget.com/2012/03/10/microsoft-cuts-touchscreen-lag-to-1ms/

 

po meni... apple je uzeo malo bolji touch panel... nema to puno veze s iOS-om

16 godina
offline
Re: iPhone najbrži na dodir
bill_jobs kaže...

Sad uz ovaj test fali još jedan drugi test, a to je, može li čovjek primjetiti razliku između 55 i recimo 100 milisekundi?

Odgovor je - naravno da ne može, a samim time je ovo nebuloza.

 

Ljudi se uvijek vole nabacivati brojkama iako ih zapravo ne razumiju, ali dobro dođu u promidžbene svrhe.

ne moze?

a kad su u pitanju ekrani onda svi trčite za TFT matricama s odazivom od 2ms jer je 14ms naprosto previše...

 

sry, ali naravno da se primjeti, posebno ako je gaming u pitanju. Ako je itko igrao mrežni FPS s pingom od 30-40 ms i s onim iznad 100, zna da razlika postoji...

12 godina
neaktivan
offline
iPhone najbrži na dodir

Da, to nema veze sa OS-om, nego sa touch screen-om. A evo na ovom videu od Microsoft Research-a se fino vidi koja je razlika.

100ms i 50 ms i nije neka bitna razika. Na obje kasni. Tek na 1ms je prava stvar. Mozda to budemo vidjeli na WP uredjajima, kada Microsoft napokon kupi Nokiju. {#}

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.9.2013 22:48 (Bilal).
 
8 4 hvala 4
16 godina
offline
Re: iPhone najbrži na dodir
ivoleko kaže...
bill_jobs kaže...

Sad uz ovaj test fali još jedan drugi test, a to je, može li čovjek primjetiti razliku između 55 i recimo 100 milisekundi?

Odgovor je - naravno da ne može, a samim time je ovo nebuloza.

 

Ljudi se uvijek vole nabacivati brojkama iako ih zapravo ne razumiju, ali dobro dođu u promidžbene svrhe.

ne moze?

a kad su u pitanju ekrani onda svi trčite za TFT matricama s odazivom od 2ms jer je 14ms naprosto previše...

 

sry, ali naravno da se primjeti, posebno ako je gaming u pitanju. Ako je itko igrao mrežni FPS s pingom od 30-40 ms i s onim iznad 100, zna da razlika postoji...

mislim da si promasio temu... ovdje se radi o responzivnosti touch panela, ne samog ekrana... da je delay 100ms u responsivnosti ekrana, imao bi 10 izmjena ekrana u sekundi... to bi bilo na razini nokie 3310

16 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone najbrži na dodir
Lako moguce da iPhone koristi zasebni microcontroller za touch, dok se ostali oslanjaju na cpu.
Ja sam primjetio da je tipkanje na iPhonu laganije i sigurnije nego na Androidu ili WP.
13 godina
offline
Re: iPhone najbrži na dodir
O itekako se osjeti tih preko 60ms.
iPhone 4-iPhone 4s-Nokia N9-Iphone 4s-Sony Xperia S-iPhone 4s-HTC 8x-iPhone 5-Galaxy s3- HTC One- iPhone5- HTC One-iPhone 4s
16 godina
offline
Re: iPhone najbrži na dodir
Aldo kaže...
ivoleko kaže...
bill_jobs kaže...

Sad uz ovaj test fali još jedan drugi test, a to je, može li čovjek primjetiti razliku između 55 i recimo 100 milisekundi?

Odgovor je - naravno da ne može, a samim time je ovo nebuloza.

 

Ljudi se uvijek vole nabacivati brojkama iako ih zapravo ne razumiju, ali dobro dođu u promidžbene svrhe.

ne moze?

a kad su u pitanju ekrani onda svi trčite za TFT matricama s odazivom od 2ms jer je 14ms naprosto previše...

 

sry, ali naravno da se primjeti, posebno ako je gaming u pitanju. Ako je itko igrao mrežni FPS s pingom od 30-40 ms i s onim iznad 100, zna da razlika postoji...

mislim da si promasio temu... ovdje se radi o responzivnosti touch panela, ne samog ekrana... da je delay 100ms u responsivnosti ekrana, imao bi 10 izmjena ekrana u sekundi... to bi bilo na razini nokie 3310

{#}

 

 

 

 

13 godina
offline
iPhone najbrži na dodir

Vijest kao vijest neću komentirati - trla baba lan, da joj prođe dan.

Prije bih se osvrnuo da činjenicu da je ova vijest, tek sada na "najposjećenijem" Web-portalu IT tematike.
Čak iako je vijest vezana za BUG-ovu svetu kravu, Apple, vijest kasni cca. 2-3 dana.
Bitno da su prvi u regiji pisali o prodajnim rezultatima iPhonea, o redovima budala za taj isti iPhone, o nestašici zlatnog iPhonea, o bla bla iPhone.
iPhone.
iPhone ovo.

 

 

NHF dečki, ali 24sata vas šiša. 

Batllelog: sudy_freak || Samsung Galaxy SII crew. || ↓ Stisni Hvala ako sam ti pomogao. ||
Moj PC  
18 8 hvala 0
16 godina
offline
Re: iPhone najbrži na dodir
Drazen kaže...
Lako moguce da iPhone koristi zasebni microcontroller za touch, dok se ostali oslanjaju na cpu.
Ja sam primjetio da je tipkanje na iPhonu laganije i sigurnije nego na Androidu ili WP.

u svakom slucaju se ti eventi/prekidi moraju proslijediti do razine OS-a. na androidu postoji i jos jedna razina vise kamo treba to proslijediti. tak da... android uvijek bude mrvicu neresponzivniji od ostalih native OS-ova.

 

Nvidia je u nekoj od Tegri, mislim 3, se hvalila da ima touch panel direkt spojen na SoC... 

14 godina
neaktivan
offline
iPhone najbrži na dodir

Ovo je jedan od glavnih razloga zasto vise preferiram ios nego android. Da je android ima barem jedank odaziv ko iphone nebi nikad kupio iphone. Ovo tu je super test i da se bar stalno radi na svim novim mobitelima koji izlaze. Jako sam frustriran sto niti jednom androidu danas nije taj odaziv jednak ko iphonovom,a bitno da su se hvalili z googla da ce project butter promjenit sve i na kraju nis od toga...

 
5 13 hvala 0
16 godina
offline
Re: iPhone najbrži na dodir
sudy_freak kaže...

Vijest kao vijest neću komentirati - trla baba lan, da joj prođe dan.

Prije bih se osvrnuo da činjenicu da je ova vijest, tek sada na "najposjećenijem" Web-portalu IT tematike.
Čak iako je vijest vezana za BUG-ovu svetu kravu, Apple, vijest kasni cca. 2-3 dana.
Bitno da su prvi u regiji pisali o prodajnim rezultatima iPhonea, o redovima budala za taj isti iPhone, o nestašici zlatnog iPhonea, o bla bla iPhone.
iPhone.
iPhone ovo.

 

 

NHF dečki, ali 24sata vas šiša. 

a koje teme tebi odgovaraju?  ovo je ipak pomak prema bolje. jednom kad vrijeme odziva touch panela padne na 1ms ili manje,  olovcice za ekrane budu imale smisla...

13 godina
offline
Re: iPhone najbrži na dodir
Aldo kaže...

a koje teme tebi odgovaraju?  ovo je ipak pomak prema bolje. jednom kad vrijeme odziva touch panela padne na 1ms ili manje,  olovcice za ekrane budu imale smisla...

Cijeli forum zna i vidi što BOL postaje.

Samo oni koji ne prepoznaju, ne žele priznati.

 

Ne čita mi se sigurno samo o Appleu.
Doduše, ajd, danas se osjeti napredak.
Danas su bili vrijedni prstići naših novinara. 

Batllelog: sudy_freak || Samsung Galaxy SII crew. || ↓ Stisni Hvala ako sam ti pomogao. ||
16 godina
offline
Re: iPhone najbrži na dodir
kach kaže...

Ovo je jedan od glavnih razloga zasto vise preferiram ios nego android. Da je android ima barem jedank odaziv ko iphone nebi nikad kupio iphone. Ovo tu je super test i da se bar stalno radi na svim novim mobitelima koji izlaze. Jako sam frustriran sto niti jednom androidu danas nije taj odaziv jednak ko iphonovom,a bitno da su se hvalili z googla da ce project butter promjenit sve i na kraju nis od toga...

osim losih/prosjecnih touch panela koje koriste, mislim da su prilicno zasrali i s DalvikVM-om. Hot code mu jos uvijek ne leži, garbage collector se ponekad pokrene u "krivi čas" i zakolje na tren cijeli sustav. nek oni pricaju kaj hoce, dok ne srede iz temelja VM u kojem vrte cijeli Android, stekalo bude i dalje. 

12 godina
neaktivan
offline
iPhone najbrži na dodir
Razlika se itekako osjeti ako imas imalo iskustva sa smartfonovima.Iphone je uvijek bio najbolji po tom pitanju.
Ljubomorne duše mogu da mi puše
Moj PC  
12 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: iPhone najbrži na dodir
da je 54 ms onda bi to bilo brzo a ovak...
15 godina
offline
Re: iPhone najbrži na dodir
sudy_freak kaže...

Cijeli forum zna i vidi što BOL postaje.

Samo oni koji ne prepoznaju, ne žele priznati.

 

Ne čita mi se sigurno samo o Appleu.
Doduše, ajd, danas se osjeti napredak.
Danas su bili vrijedni prstići naših novinara. 

 

Daj prestani vise. Odrasti.

 

Ako ti se ne svidja, ne citaj, odi negdje drugdje, ili ako stvarno zelis biti koristan, otvori temu u kojoj ce se pozaliti sto ti se ne svidja u Bugu, mozda te redakcija i shvati za ozbiljno, iako sumnjam nakon ovakvih postova.

Tko god zeli biti objektivan i barem malo je gadget lover, sigurno ga je zanimala ova informacija. Oduvijek sam zelio znati zasto iPhone ima osjetnu bolju responzivnost nego drugi mobiteli. Dok nisam ovo procitao, bio sam uvjeren da je odgovor u softveru.

 

Doduse, i dalje ne bih imao iPhone sve da ga i bacaju zamnom, ali to je vec neka druga prica.

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.9.2013 1:52 (syncmaster245b).
14 godina
neaktivan
offline
iPhone najbrži na dodir

http://news.cnet.com/8301-13579_3-57604294-37/gold-iphone-5s-sells-for-$10k-on-ebay-worth-just-$649/

 

 

Zbog nestašice zlatnog Iphonea lik je uspio prodati svog za ni manje ni više nego 10.100,00 dolara. Bit će ovoga još jer navodno sljedećih mjesec dana nema zlatnih Iphonea za kupit. I ja sam se čudio ljudima koji čekaju danima za mobitel, ali ako su ovo napravili svaka im čast.

 
0 2 hvala 0
14 godina
offline
Re: iPhone najbrži na dodir

Taj lik jednostavno ne zna napisati recenicu a da ne izvrijedja one koji imaju ono sto on nema. Razina frustracije beskonacna.

Potpis!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice