Europa ionako leti prema totalitarizmu, ovo je samo sitnica
It aint what you dont know that gets you into trouble. Its what you know for sure that just aint so
Europa ionako leti prema totalitarizmu, ovo je samo sitnica
It aint what you dont know that gets you into trouble. Its what you know for sure that just aint so
Uvijek OZNA sve dozna. Tako i EU ima svoju OZNU, prate hrpu ljudi bez veze. Sada će malo dobiti po repu, ali sumnjam da će ih se ukloniti.
Sad ce lefticatri da odlepe na najjace.
Demokracija je ionako cisto sranje jer se jeftinim manupulacijama pali neuki i navni puk na gluposti.
Taj sustav se nigdje ne koristi osim za navodno uredjenje politicko pravnih institucija poput drzava.
Svudge drugdje se zna red i disciplina, nitko na poslu nema demokraticni sustav, nego je:" Tu je zadatak kolega, odraditi! Sto je bilo, nesto ne stima, kolega, ako vam nije dobro mozete otvoriti bolovanje pa kada se vratite mozemo porazgovarati. " Demokratija".
Kako doci do voljenog vodje koji je totalitaran, a visoko moralan i pragmatican? Nema ga, osim u bajci, pa nam ostaje ta falicna "demokratija" kao manje zlo u odnosu na totalitarizam ili diktaturu.
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu ASICS
Upravo to, i tamo funkcionira sasvim solidno.