Game.co.uk - pitanja i odgovori

poruka: 1.295
|
čitano: 338.627
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Kako kupiti igru na www.game.co.uk?

Btw jel mi moze netko reci jel ima ikakvog iskustva sa ''zavvi.co.uk''? Drzim ih kao opciju u slucaju da me game nastavi zahebavati... Na jednom stranim forumima sam procitao da su neki ljudi imali negativnih iskustava sa njima... ogrebana roba, no refund...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kako kupiti igru na www.game.co.uk?
Minoza kaže...
dejo6 kaže...

to moraš vidjeti u svojoj banci zašto ne možeš platit.

Nije do banke problem, poprilicno sam siguran da Game nije niti probao povuci lovu sa racuna jer sam procitao da je dosta ljudi imalo isti problem.

Takodjer sam na dvd.co.uk gledao jucer u isto vrijeme za istu igru, trosak bi bio identican al sam se bio ipak odlucio za Game misleci kako su oni mozda nesto poznatiji pa bolje da od njih uzmem i evo mi ga na sad...

Uglavnom danas gledam na dvd.co.uk i uopce ne mogu u ''search'' vise naci Arma 2... A jucer je bila... Sad mi nije jasno to, jer da nemaju taj artikal onda bi kao i na ostalima pisalo out of stock... Ali ne, uopce ne mogu izlistati tu igru na search... a jucer sam mogao i cak ju u basket stavio...

Joooj vise ne znam sta da radim.... toliko dugo zelim ovu igru i konacno skrpam lovu i gle sad... Mršti se

Koja banka??? Jesi upisao CV2 ili CVV kod (3 znamenke na poledini kartice)? Odbija samo tamo, tj. jesi kupovao sa slicnih stranica?

 

zavvi.co.uk -nemas frke, salju u Hrvatsku.

Poruka je uređivana zadnji put ned 30.8.2009 17:07 (Luka).
14 godina
offline
Kako kupiti igru na www.game.co.uk?

Zagrebacka banka, upisao sam kod, nisam probao na drugim slicnim stranicama jos, u slucaju da mi sutra odbiju novu narudzbu na game, vjerovatno cu onda uzeti sa zavvi. Puno hvala na odgovoru.

Poruka je uređivana zadnji put ned 30.8.2009 20:01 (Minoza).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Kako kupiti igru na www.game.co.uk?

Xbox 360 Elite košta 2000kn + carina + prijevoz. Kod nas 2900kn... Pa onda mi se isplati kupit to vani nego u HR. Ili?

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Kako kupiti igru na www.game.co.uk?

This bundle consists of:

  • Grand Theft Auto IV
  • Call of Duty 4: Modern Warfare
  • Xbox 360 Elite Console
  • Fight Night Round 4
  • Tiger Woods PGA Tour 2010
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kako kupiti igru na www.game.co.uk?
autorov komentar
dejantopolko kaže...

Xbox 360 Elite košta 2000kn + carina + prijevoz. Kod nas 2900kn... Pa onda mi se isplati kupit to vani nego u HR. Ili?

 

Mislim da ne mozes kupiti ako mislis na game.co.uk

 

1. nisam ziher al kakvu struju imaju englezi, 220 ili? i kak izgledaju uticnice?

 

2. zapravo bitnije, ne salju po Europi pakete preko 1 kg, dakle ne mozes

narucit konzolu (ako si mislio na game.co.uk)

 

i na kraju niti nije najpametnije jer xbox zna riknut, a kak ces onda

ostvarit jamstvo?

BUG 200/201, najsss!
14 godina
offline
Kako kupiti igru na www.game.co.uk?

JOOJ!!! Ovo vise nije normalno...

Dakle cijeli dan danas mi na game u log-u stoji HELD for credit checking!!! I nikako da se pomakne ili nesto desi... Sve se bojim da ce mi kroz dan dva ispisat opet onu glupost da mi banka nije htjela autorizirati karticu etc...

I skoro da sam narucio sa zavvi kad ono na forumima okolo procitam da ljudima konstantno dostavljaju polovnu robu pod novu, da im nekad treba i po 2 tjedna pa cak i 2 MJESECA da dostave neki paket, takoder da nakon zaprimljene narudzbe 2-3 dana kasnije kazu kako ipak nemaju taj artikal ili cak 2 tjedna kasnije....

Mislim samo zelim kupiti prokletu igru.... Zar je to toliko komplicirano...?! Uostalom taj game slovi za bolje retailer-e pa kako si mogu ovo dopustiti...?!

Vjerujte mi nakon sto vec 5 dana pokusavam kupiti igru (neuspjesno) putem interneta vec sam isfrustriran, a pogotovo znajuci da na kartici imam dovoljno love...(i da... svi podaci su tocno uneseni i da... unio sam security number od tri znamenke... da ponovim radi se o Visa Electron od Zagrebacke banke) A u lijepoj nasoj nigdje nema Arma 2 za kupit koliko ja znam... A i da ima cijena bi bila vjerovatno dupla za istu stvar... Reko zahebi...

Ugl. SHTA DA RADHIM?!!!

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.9.2009 0:19 (Minoza).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Kako kupiti igru na www.game.co.uk?

Ne mozes kupovat sa debitnom karticom.

Treba ti ili Amex, Visa, Master i li Diners.

Visa Electron ako si englez i imas njihovu.

Nije to nikakva greska game-a. Game je odlican ducan.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako kupiti igru na www.game.co.uk?
Vicko kaže...

 

1. nisam ziher al kakvu struju imaju englezi, 220 ili? i kak izgledaju uticnice?

 

 

http://en.wikipedia.org/wiki/AC_power_plugs_and_sockets

"Ja sam tragični pubertetlija zarobljen u telo odrasla čoveka!"
15 godina
offline
RE: Kako kupiti igru na www.game.co.uk?
Vicko kaže...

 

Mislim da ne mozes kupiti ako mislis na game.co.uk

 

1. nisam ziher al kakvu struju imaju englezi, 220 ili? i kak izgledaju uticnice?

 

2. zapravo bitnije, ne salju po Europi pakete preko 1 kg, dakle ne mozes

narucit konzolu (ako si mislio na game.co.uk)

 

i na kraju niti nije najpametnije jer xbox zna riknut, a kak ces onda

ostvarit jamstvo?

PlačPlačPlač     Jel ima onda negdje za kupit da jeftinije prođem?

16 godina
offline
Kako kupiti igru na www.game.co.uk?

Nikada nikakvih problema sa Gameom nisam imao.

 

Jednom mi nije prihvaćena kartica, i umjesto da razbijam glavu fino sam ih nazvao. Nisam mogao dobiti službu za korisnike jer ne primaju pozive van UK, pa sam nazvao sjedište i objasnio im situaciju, objasnio da ću se lako sporazumjeti sa ovima u službi i zamolio da me prespoje.

 

Neka simpatična žena me spojila ljubaznom djelatniku koji mi je sve riješio u roku 5 minuta.

 

Do sada sam obavio 10-ak kupovina na gameu i jako sam zadovoljan.

 

Ako i dalje imaš probleme sa karticom, nazovi ih. Nije strašno skupo a brzo ćeš riješiti problem.

...O tempora! O mores! (u prijevodu: O temperama i moru)...
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kako kupiti igru na www.game.co.uk?
Dachande kaže...

Ne mozes kupovat sa debitnom karticom.

Treba ti ili Amex, Visa, Master i li Diners.

Visa Electron ako si englez i imas njihovu.

Nije to nikakva greska game-a. Game je odlican ducan.

Ma daj molim te otkud ti to?

 

Ja sam do sada kupio 30 igara sa raznih stranica i sve placao Visa Electron - debitnom karticom od PBZ-a! Kako to objasnjavas?

Svaka debitna koja ima CVV ili CV2 kod moze koristiti za online shopping, prije su to bili samo PBZ i Erste danas skoro svaka banka!

Nemoj siriti dezinformacije!

16 godina
offline
RE: Kako kupiti igru na www.game.co.uk?

Ja kazem kako su meni rekli u RBA.

A iskreno ima mi i smisla.

Receno mi je da Visa Electron ista stvar ko i Cirrus Maestro, jedino je vezana uz devizni racun, iako su ju kasnije nudili i uz tekuci.

Ali mi je vise puta naglaseno da se NE moze sa njom vrsiti online shopping.

To je uglavnom i veci razlog zasto sam ja izvadio Amex.

15 godina
offline
Kako kupiti igru na www.game.co.uk?

ovak, jedna informacija za sve i sirite tu informaciju dalje :)

nije da reklamiram, ali stvarno stvarno PBZ Devizni racuni (imam EUR i USD) prolaze svugdje i za bilo sta, ofc sto se tice internet kupovine -> VISA Electron debitne kartice

kupujem s te dvije kartice online vec valjda vise od 2 godine i nikad, ali nikad nikakvih problema.

prednost im je,moje misljenje, sto su debitne pa kolko para imas toliko mozes potrositi :). ne volim amex,mastercard i klasicnu visu jer su kreditne.imam amex ali ga jos nisam nikad koristio.stoji kod kuce i milsim si ju uramiti i staviti natpis: samo u slucaju nuzde :D

debitne kartice su mi nekako sigurnije sto se kradja tice.ako mi provale broj kartice i taj cvv2, ako ja na kartici imam 2€ mogu uzet max 2€ i amen, dok kad ti ukradu amex krticu racun moze biti i malcice veci :) (samo primjer, naravno da se moze desiti da ti nikad ne provale karticu)

eto, moje misljenje i iskustva.

 

dakle, PBZ devizni racuni FTW! ajd sad svi u pbz po kartice i online shoping!!!

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Kako kupiti igru na www.game.co.uk?

Ja ne kuzim zasto ljudi bjeze od kreditnih kartica?

Ko da je gora od heroina. Ako ju imas, neces moc prestat kupovat jer ti niko ne brani? Pa kaj imate 8 godina?

Treba ti limit da ti kaze kolko mozes trosit, ili tvoj stav, mozak, savjest, sta vec. Nevjerojatno.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Kako kupiti igru na www.game.co.uk?
Dachande kaže...

Ja ne kuzim zasto ljudi bjeze od kreditnih kartica?

Ko da je gora od heroina. Ako ju imas, neces moc prestat kupovat jer ti niko ne brani? Pa kaj imate 8 godina?

Treba ti limit da ti kaze kolko mozes trosit, ili tvoj stav, mozak, savjest, sta vec. Nevjerojatno.

Kreditnu ne mozes dobiti dok nisi student druge godine ili ako nemas redovna primanja koliko je meni poznato, eto ti razlog!

 

A sada, ja ti jamcim 10000000000% da sa Visa Electron vezanom za ziroracun ili devizni u PBZ-u i Erste (ima i jos banaka samo ne mogu jamciti jer njih ne kristim) mozes kupovati na stranicama poput game.co.uk, dvd.co.uk, paypal, tomyhillfinger, moneybookers...... ja sam do sada sebi i prijateljima na taj nacin kupovao desetke stvari, ne racunajuci preko paypala!

Od RBA se puno ljudi zalilo da ne mogu kupovati online to je zato jer je banka losa sto se tice toga i nema to uredeno, TO JE GRESKA BANKE zato nemoj generalizirati da opcenito debitne ne mogu sluziti za online kupovinu!

 

Debitne imaju puno prednosti, nema minus pa sto se mene tice mogu svima dati pin i broj kartice kada ne mogu potrositi vise nego sto imam na racunu a da i ne govorim da je za to potrebno imati samo 18 godina, ne trebaju niti jamstva niti posao niti student, nista, samo lupis lovu u banku i trosis gdje hoces!

 

Osobno, jedva cekam dobiti American Student- kreditnu karticu, ali opet debitne ne treba blatiti jer nisu krive za osobno ne znanje i ljenost ljudi da istraze prije uzimanja koje banke "primaju" a koje ne... CVV ili CV2 )opet i ako se to ima nije jamstvo da online shoping ide lako ali opet- PBZ i Erste provjereno)!

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.9.2009 13:15 (Luka).
16 godina
offline
RE: Kako kupiti igru na www.game.co.uk?

Ja nisam blatio debitne.

Samo nedam da se blate kreditne, jer one samo po sebi nisu lose. Jedino ih ljudi znaju lose koristiti.

I da ne ulazim previse u OT, ja sam sa RBA zadovoljan, i sigurno nije losa banka, bolja je od nase 2 najvece.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Kako kupiti igru na www.game.co.uk?
Dachande kaže...

Ja nisam blatio debitne.

Samo nedam da se blate kreditne, jer one samo po sebi nisu lose. Jedino ih ljudi znaju lose koristiti.

I da ne ulazim previse u OT, ja sam sa RBA zadovoljan, i sigurno nije losa banka, bolja je od nase 2 najvece.

Ma tko blati kreditne, svaka ima svoje mane i prednosti! Samo si ti bio taj koji je rekao da se debitnima ne moze kupovati na takvim stranicama sto je skroz netocno i moze se reci bacanje blata!:D

Dosta OT, necemo ovu temu jos pretvoriti u RBA vs PBZ :D kao Nvidi vs ATI... previse je toga na ovom forumu!

 

Sry samo sam morao ocisitit blato sa debitnih kartica sto se tice online kupovanja!;D

16 godina
offline
Kako kupiti igru na www.game.co.uk?

Po mojem iskustvu Visa od Zagrebačke bank NE radi, probao ja i probalo par mojih prijatelja i jednostavno nece... Dok cujem da Visa od erste banke i PBZ-a radi bez problema??

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kako kupiti igru na www.game.co.uk?
AlterEgo kaže...

Po mojem iskustvu Visa od Zagrebačke bank NE radi, probao ja i probalo par mojih prijatelja i jednostavno nece... Dok cujem da Visa od erste banke i PBZ-a radi bez problema??

Da ja sam na PBZ-u, cimer bio u Erste, nikada problema. Danas ima jos banki koje nemaju problema ali za njih ne znam.

Imas po cijelom internetu, o iskustvima ljudi i koje preporucuju za te stvari, za pbz i erste nema problema.

 

Ja ti savjetujem PBZ jer sam i ja tamo, ali Erste je ista stvar (meni je PBZ blizi pa sam zbog toga tamo a i PBZ ima kunu nizi (najjeftiniji) trosak vodenja tekuceg :D).

14 godina
protjeran
offline
Kako kupiti igru na www.game.co.uk?

ima koja stranica da prima paypal? a da ima i druge proizvode a ne samo igrice.

Sk8er Boi
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kako kupiti igru na www.game.co.uk?
Luka kaže...

 

Ja ti savjetujem PBZ jer sam i ja tamo, ali Erste je ista stvar (meni je PBZ blizi pa sam zbog toga tamo a i PBZ ima kunu nizi (najjeftiniji) trosak vodenja tekuceg :D).

 

Pa kolko je mjesecna naknada u PBZ-u?

Ja sam u Erste i za žiro+mpay+net banking mi ukupno skida 5kn na mjesec

Every time two people have sex, an angel gets a boner
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kako kupiti igru na www.game.co.uk?
AA-d00d kaže...
Luka kaže...

 

Ja ti savjetujem PBZ jer sam i ja tamo, ali Erste je ista stvar (meni je PBZ blizi pa sam zbog toga tamo a i PBZ ima kunu nizi (najjeftiniji) trosak vodenja tekuceg :D).

 

Pa kolko je mjesecna naknada u PBZ-u?

Ja sam u Erste i za žiro+mpay+net banking mi ukupno skida 5kn na mjesec

Nema naknade za ziroracun, ni mpay ali Net365 (Internet bankarstvo) je 8 kn.

Ako si student druge ili vise godine dobijes Lite bankarstvo (samo za pregled troskova i stanja, nema placanja niti icega drugog, do 1.6. su ga svi imali besplatno) sada samo za studente besplatno.

I za studente American Student besplatno, vodenje tekuceg racuna besplatno.

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.9.2009 20:48 (Luka).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako kupiti igru na www.game.co.uk?
filip avril_fan kaže...

ima koja stranica da prima paypal? a da ima i druge proizvode a ne samo igrice.

gameseek i play-asia mi padaju na pamet za igre (a vjerojatno nude i filmove itd.)... Ebay za sve ostalo?

16 godina
neaktivan
offline
RE: Kako kupiti igru na www.game.co.uk?
filip avril_fan kaže...

ima koja stranica da prima paypal? a da ima i druge proizvode a ne samo igrice.

Imas lovu na stranom Paypalu pa ju zelis potrositi? :D

Ako ne, ako ti karticu prima Paypal onda ju najvjerojatnije prima i dvd.co.uk, game.co.uk i ostale poznate stranice!

14 godina
protjeran
offline
RE: Kako kupiti igru na www.game.co.uk?
Luka kaže...
filip avril_fan kaže...

ima koja stranica da prima paypal? a da ima i druge proizvode a ne samo igrice.

Imas lovu na stranom Paypalu pa ju zelis potrositi? :D

Ako ne, ako ti karticu prima Paypal onda ju najvjerojatnije prima i dvd.co.uk, game.co.uk i ostale poznate stranice!

ovo prvo je imam lovu i želim potrošiti

Sk8er Boi
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kako kupiti igru na www.game.co.uk?
filip avril_fan kaže...
Luka kaže...
filip avril_fan kaže...

ima koja stranica da prima paypal? a da ima i druge proizvode a ne samo igrice.

Imas lovu na stranom Paypalu pa ju zelis potrositi? :D

Ako ne, ako ti karticu prima Paypal onda ju najvjerojatnije prima i dvd.co.uk, game.co.uk i ostale poznate stranice!

ovo prvo je imam lovu i želim potrošiti

eBay i dealextreme.com lako ces to potrositi! :D

14 godina
protjeran
offline
RE: Kako kupiti igru na www.game.co.uk?
Luka kaže...
filip avril_fan kaže...
Luka kaže...
filip avril_fan kaže...

ima koja stranica da prima paypal? a da ima i druge proizvode a ne samo igrice.

Imas lovu na stranom Paypalu pa ju zelis potrositi? :D

Ako ne, ako ti karticu prima Paypal onda ju najvjerojatnije prima i dvd.co.uk, game.co.uk i ostale poznate stranice!

ovo prvo je imam lovu i želim potrošiti

eBay i dealextreme.com lako ces to potrositi! :D

a da tebi pošaljem koj dolar na paypal?

Sk8er Boi
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kako kupiti igru na www.game.co.uk?
filip avril_fan kaže...

a da tebi pošaljem koj dolar na paypal?

Ma hvala, imam ja dosta za sebe! A ionako ne mogu primiti jer je moj registriran na Hrvatsku! Hvala svejedno na ponudi!;D

Pogledaj na dealextreme ili ebay, sigurno ces naci nesto zanimljivo. Ili kupis poklon curi, sve se nade!

14 godina
protjeran
offline
RE: Kako kupiti igru na www.game.co.uk?
Luka kaže...
filip avril_fan kaže...

a da tebi pošaljem koj dolar na paypal?

Ma hvala, imam ja dosta za sebe! A ionako ne mogu primiti jer je moj registriran na Hrvatsku! Hvala svejedno na ponudi!;D

Pogledaj na dealextreme ili ebay, sigurno ces naci nesto zanimljivo. Ili kupis poklon curi, sve se nade!

pa nije problem potrošiti na netu.

puno je eže zaraditi klikanjem i igranjem igrica na earn money spaceu ali se skupi

Sk8er Boi
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice