Game.co.uk - pitanja i odgovori

poruka: 1.295
|
čitano: 339.037
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Game.co.uk - pitanja i odgovori

Ja sam mislio narucivati par igara odjednom(4-5), sad me zanima dal ce naplatit samo jednom postarinu od onih 3 funte ili za svaku, i jel uopce moguce tolko igara odjenom narucit. I pretpostavljam da me sad nemora brinut cijena paketa kad nemam vise nikakvih davanja tipa PDV i carina buduci da smo u EU?

You got to lose to know how to win
12 godina
neaktivan
offline
Game.co.uk - pitanja i odgovori

pošto sam u nabavci PS3 konzole, kroz nekih 15tak dana, odlucio sam kupit pokoju igru sa tih web šopova da imam kaj igrat kad konzola dojde

 

Tako da sam jucer sa Game.co.uk uzel GoW 3 i GoW Ascension za 32 funte ( uračunat pdv i poštarina )

 

nadam se da ce doc kroz koji 10tak dana

 

inace dali itko zna nekoga da je kupio i samu konzolu sa takvih web šopova ?

 

pošto kod nas su cijene ubitačne

 

recimo The Last of U + PS3 + 90dana PS+ bundle na Zavviu košta 2k kuna, a kod nas 2700kn bez 90 dana PS+, kod nas su cijene stvarno previsoke, a ovo na Zavviu je BINGO !!

 

pa me zanima dali je tko imal iskustva sa time...fakat bi uzel taj Last Of Us bundle

 

 

R4zOR229 stari samo naručuj, onolko kolko ti je ukupna cijena svih tih 5 igara koje bi naručil odjednom ti je i konačna cijena, ni lipe više ne plačaš, samo čekaš poštara da donese, od kad smo u EU, sve kaj naručiš u zemljama koje su isto u EU ne plačaš nikakvu carinu ili pdv, mislim na dodatni PDV, platiš onaj PDV koji je vec ionako uračunat u proizvod

Poruka je uređivana zadnji put sub 20.7.2013 13:50 (Suhilist).
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Game.co.uk - pitanja i odgovori

Ma ja sam vec u meduvremenu narucio to sve na kraju je ispalo 3 igre + kabel, mucilo me uglavnom to sta sam vidio da ne salju paket preko 1kg...

You got to lose to know how to win
11 godina
neaktivan
offline
Game.co.uk - pitanja i odgovori

Ovak dal bi oni meni prek poste poslali wii u na kucnu adresu????!!!

       Hvala!!!!{#}

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Game.co.uk - pitanja i odgovori

Kolko ja znam ne salju pakete teze od 1kg

You got to lose to know how to win
11 godina
neaktivan
offline
Re: Game.co.uk - pitanja i odgovori

A odkud to i di to mozes procitat{#}

16 godina
offline
Re: Game.co.uk - pitanja i odgovori
fico2112 kaže...

A odkud to i di to mozes procitat{#}

U faq/helpu kao i uvijek i svugdje

http://www.game.co.uk/en/info/DeliveryFAQ?storeId=10151&identifier=DeliveryFAQ&brdcrmb_trail=Help&langId=44&catalogId=10201

15 godina
offline
Re: Game.co.uk - pitanja i odgovori

We are unable to ship orders outside of the UK and Ireland over 1000g. This includes all hardware orders.

 

http://www.game.co.uk/en/info/DeliveryFAQ?storeId=10151&identifier=DeliveryFAQ&brdcrmb_trail=Help|Delivery|Delivery-Options&langId=44&catalogId=10201&cm_sp=navigation-_-freedelivery-_-position2

You got to lose to know how to win
11 godina
neaktivan
offline
Re: Game.co.uk - pitanja i odgovori

Steta poslo sam im mail sad cemo vidjet!!!{#}

 

13 godina
neaktivan
offline
Game.co.uk - pitanja i odgovori

Naručio bi GTA V sa zavia ili game.co.uk, ali u Bosnu i Hercegovinu, pretpostavljam da je sve isto? Vidim da piše na game.co.uk da shippaju u BiH, itko naručivao nešto?

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Game.co.uk - pitanja i odgovori

mozda je malo offtopic posto je ovo samo o game.co.uk

ali mislim da je g2a.com jedna od najjeftinijih pa mozda cak i najjeftinija stranica za igre npr 36€ za battlefield 4 itd...

ali nazalost neznam jel samo posalju key preko e-maila ili cijelu kutiju :)

An3lka555
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Game.co.uk - pitanja i odgovori

Za kolko oni inace dobivaju stvari koje su im out of stock evo ja sad cekam ovo

 

http://www.game.co.uk/en/rocksmith-real-tone-cable-169792

 

i zanima kad bi im to moglo doc i dal ce uopce doci?!

You got to lose to know how to win
15 godina
offline
Game.co.uk - pitanja i odgovori

jel ko šta naručivo u zadnje vrijeme? naručio sam gta  28.11 u čet i poslali ga u pet i još nije došlo, iako nije prošlo ni 2 tjedna al u travnju kada sam naručivao došlo je unutar tjedan dana, a ja sam jako nestrpljiv baš mi se igra gta?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Game.co.uk - pitanja i odgovori
Matoje kaže...

jel ko šta naručivo u zadnje vrijeme? naručio sam gta  28.11 u čet i poslali ga u pet i još nije došlo, iako nije prošlo ni 2 tjedna al u travnju kada sam naručivao došlo je unutar tjedan dana, a ja sam jako nestrpljiv baš mi se igra gta?

Ja cekam sada vec 17 dana, nakon koliko bi trebao brinut?

As I walk through the valley of the shadow of death I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley
16 godina
offline
Re: Game.co.uk - pitanja i odgovori

Nakon 30.

Game zna kasnit. Kao i Zavvi.

coffeeeffect.blogspot.com - mali blog sa recenzijama serija, filmova, igara
14 godina
offline
Game.co.uk - pitanja i odgovori

Oko Božića im sve isporuke kasne. 

Inače je normalno oko 10 dana, a u ovo vrijeme im isporuke budu i do 20 dana.

Barem je tako po mojem iskustvu. 

Ako prođe više od toga, pogledaj koliko dana treba proći da ih nazoveš.

Mislim da je 30 radnih ili tako nešto. 

Meni se to jednom dogodilo, nazvao sam ih i odmah su poslali besplatnu zamjenu. 

 

Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Game.co.uk - pitanja i odgovori
Matoje kaže...

jel ko šta naručivo u zadnje vrijeme? naručio sam gta  28.11 u čet i poslali ga u pet i još nije došlo, iako nije prošlo ni 2 tjedna al u travnju kada sam naručivao došlo je unutar tjedan dana, a ja sam jako nestrpljiv baš mi se igra gta?

Ja sam isto naručio 28.11. i pisalo je shipped 29.11, i igru sam dobio 9.12.

Samo razlika je da sam ja u Sloveniji, pa je možda zato prije došlo.

 

 

GET TO DA CHOPPAAA!!!!!!!!!!
12 godina
offline
Game.co.uk - pitanja i odgovori

Jel netko kupovao od njih game time za wow? Jel šalju možda mailom kod?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Game.co.uk - pitanja i odgovori

Sa game.co.uk  narucio bih mw2 i bo za x360 rabljene za 4£ po komadu. Poštarina iznosi 2£ po pošiljci ili po igri pojedinačno? Prima li paypal? Na mobitelu sam pa ovdje pitam iz prve ruke, nemojte mi zamjerit!

Steam: nuketown | xfire: delacruser5 | skype: bernard.sasko | Facebook: Bernard Šaško | XboxLive: Berologic2013
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Game.co.uk - pitanja i odgovori

pozz, koja je razlika izmedu ova dva kontrolera, ovaj za 19.99 kaze da je za xbox, ali pod description pise da moze ici i za PC, to znaci da mi treba poseban konektor ili se i na xbox spaja na USB? a ovaj za 22.99 kaze da je bas za windows?

Respect the Raise...!
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Game.co.uk - pitanja i odgovori

jel netko naručivao šta u zadnje vrijeme?...ako da kolko je trebalo vremena da stigne nakon što je markiran sa shipped i dal donosi poštar ili neka kurirska služba?...hvala

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Game.co.uk - pitanja i odgovori

Zašto ne mogu kupovati s Paypalom? Ne nudi mi se opcija pod Card Type u checkoutu???

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Game.co.uk - pitanja i odgovori
Mahjongg kaže...

jel netko naručivao šta u zadnje vrijeme?...ako da kolko je trebalo vremena da stigne nakon što je markiran sa shipped i dal donosi poštar ili neka kurirska služba?...hvala

Ja sam narucio xbox gamepad za PC. Stiglo nakon 12 dana.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Game.co.uk - pitanja i odgovori
kign kaže...
Mahjongg kaže...

jel netko naručivao šta u zadnje vrijeme?...ako da kolko je trebalo vremena da stigne nakon što je markiran sa shipped i dal donosi poštar ili neka kurirska služba?...hvala

Ja sam narucio xbox gamepad za PC. Stiglo nakon 12 dana.

E i ja o isto naručio...evo danas mi je 1o radnih dana od kada su označili shipped...znači ne moram brinut...

15 godina
offline
Re: Game.co.uk - pitanja i odgovori

Ljudi kaj je s ovim shopom, gledam volane tamo i sve zivo im je out of stock?? Milsim WTF je to. jel oni obnavljaju kad zalihe il bar maknu s weba nes?

[ Xfire: slickman25 ] [ Steam: ryou229 ] [ Battle.net: exzzy#2808 ] [ EUNE:exzzy ][EUW:exzzy]
7 godina
neaktivan
offline
Re: Game.co.uk - pitanja i odgovori
Je neko narucival pre-owned ps4 igre, u kakvom su stanju? I kolko je postarina
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Game.co.uk - pitanja i odgovori

Ja sam naručivao PS3 igre, od 15ak naručenih 1 ćeti biti ful loše stanje, vjerovatno neispravna. Refund dobiješ samo ako im vratiš - tj. ne isplati se ni zezati. Poštarina je 3funte po paketu do 9 igrica mislim, onda +3f.

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.9.2016 13:56 (reflexfx).
11 godina
neaktivan
offline
Game.co.uk - pitanja i odgovori

Naručio sam PS4 sa GAME, zaboravio da ne šalju hardver izvan UK, no dobio email da je konzola poslana. Da li je netko dobio hardver teži od 1kg sa GAMEa?

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Game.co.uk - pitanja i odgovori
Pozdrav,ja bi naruciti mis sa te stranice,pa me zanima dali sve uredno salju,jeli netko ima iskustva sa njima itd.
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Game.co.uk - pitanja i odgovori
reflexfx kaže...

Naručio sam PS4 sa GAME, zaboravio da ne šalju hardver izvan UK, no dobio email da je konzola poslana. Da li je netko dobio hardver teži od 1kg sa GAMEa?

 Bok, da li je na kraju PS4 došao na adresu? :) Gledam uzeti ps4 od tamo

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice