Cyberpunk 2077 izdvojena tema

poruka: 6.048
|
čitano: 1.195.065
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Cyberpunk 2077

A je dobra igra,,dokopo se sandevistan mk3 metem ih ko stoku.samo gigove derem

 

EDIT: akira baby :D

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.11.2022 21:00 (GSP).
 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Cyberpunk 2077

Misija se zove play it safe sa tekemurom

 

Problem je ako nemate impletiran hacking sustav nemozete zavrsiti misiju jer se do treceg snajperista ne mozete probit bez hackinga dizala i odvracanje paznje vojniku.

 

Ja sam imao sandevistan implatant i morao sam ucitati stari sejv pa otic kod ripperdoca po zamjenu za hacking i misiju ispocetka.

 

Eto ako netkk bude zapeo ko ja u buducnosti da zna u cem je problem

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.11.2022 21:30 (GSP).
 
0 0 hvala 1
5 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
GSP kaže...

Misija se zove play it safe sa tekemurom

 

Problem je ako nemate impletiran hacking sustav nemozete zavrsiti misiju jer se do treceg snajperista ne mozete probit bez hackinga dizala i odvracanje paznje vojniku.

 

Ja sam imao sandevistan implatant i morao sam ucitati stari sejv pa otic kod ripperdoca po zamjenu za hacking i misiju ispocetka.

 

Eto ako netkk bude zapeo ko ja u buducnosti da zna u cem je problem

 Ne. Prešao sam 2 puta igru a da hacking modul nisam imao... Dizajn skoro pa 99% misija je takav da svaćemu možeš tj do svega možeš doć na više načina - tako i to. Ima alternativni put ili dva da ga jebeš - samo ga ti nisi našao. 

Sve Vas Volim
11 godina
offline
Cyberpunk 2077

 

 

14. minuta videja

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
GSP kaže...

 

 

14. minuta videja

 Ne znam što pokušavaš pokazat ali govorim ti da sam 2 puta prešao igru sa sandevistanom i nigdje me to nije ograničavalo, dapače, dalo mi je slobodu da me ima posvuda a da ovi ni ne znaju. :D 

Sve Vas Volim
11 godina
offline
Cyberpunk 2077

Brzo sam zavrsio igru, samo 42 sata.odigrao eve side questove i gigove

 
0 0 hvala 0
12 godina
online
Re: Cyberpunk 2077
GSP kaže...

Brzo sam zavrsio igru, samo 42 sata.odigrao eve side questove i gigove

 i onda je svizac zamotao cokoladu u omot

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
5 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
GSP kaže...

Brzo sam zavrsio igru, samo 42 sata.odigrao eve side questove i gigove

 boga ti... meni je trebalo cca 130 sati za prvi prelazak - a bilo je questova koje nisam ni ubrao npr sinnerman (nije mi se pojavio ili je bio pa nestao).

Sve Vas Volim
14 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Srce Isusovo kaže...
GSP kaže...

Brzo sam zavrsio igru, samo 42 sata.odigrao eve side questove i gigove

 boga ti... meni je trebalo cca 130 sati za prvi prelazak - a bilo je questova koje nisam ni ubrao npr sinnerman (nije mi se pojavio ili je bio pa nestao).

 

Ja sam negdje na 70-80 sati zavrsio. S tim da mi  toliko piše u igri dok u GOG galaxy piše 102h (??)

5 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
AFARON kaže... 

Ja sam negdje na 70-80 sati zavrsio. S tim da mi  toliko piše u igri dok u GOG galaxy piše 102h (??)

 Mislim da ti igra npr ako reloadaš save vrati kao taj brojač vremena nazad a GOG bilježi sve... Ako me razumiješ što želim reći. 

Sve Vas Volim
14 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Srce Isusovo kaže...
AFARON kaže... 

Ja sam negdje na 70-80 sati zavrsio. S tim da mi  toliko piše u igri dok u GOG galaxy piše 102h (??)

 Mislim da ti igra npr ako reloadaš save vrati kao taj brojač vremena nazad a GOG bilježi sve... Ako me razumiješ što želim reći. 

 Da, vjerovatno je to + idle u meniju

13 godina
offline
Cyberpunk 2077

Meni po sejvu kaže 68 sati a na gog-u 11. Možda zbog modova, ne znam ali razlika je ogromna.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.11.2022 17:23 (vrinho).
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Cyberpunk 2077

Novi teaser 

Sve Vas Volim
Moj PC  
7 0 hvala 3
11 godina
offline
Cyberpunk 2077

Par mjeseci nisam pokrenuo pc verziju i danas idem malo probat....koje iznenadjenje.

U sat vremena nisam vidio niti jedan glich ili bug,performanse i vizualni efekti su ispeglani....steta sto igra nije izasla u ovakvom stanju.

Popravili su kako dlss funkcionira pa sad rekonstruira sliku kako treba,prije su teksture znale bit lose kvalitete i na dlss quality a sada na svakom dlss modu bude pravilan upscale na zadanu izlaznu rezoluciju.

Probao sam psyho postavke na 4k dlss performance i framerate bude oko 50fps sa ponekim padovima na 44,sasvim ok uzevsi u obzir te lude postavke ali ono sto me je iznenadilo koliko dobro sad radi upscale i na super performance uz 4k.

Na 4k psyho uz dlls super performance imam 70-80fps i rekonstrukcija je iznenadjujuce dobra,napravili su ogrommne pomake na pc verziji od izlaska pa do sad.

Sad jos da ovako ispeglaju Witchera 3 ❤️

Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Cyberpunk 2077

Danas sam nastavio svoju save poziciju na 42 sata igre ali u Path Trace tojest Overdrive varijanti.

Postavke su 4K uz DLSS ultra performance sto daje iznenadjujuce bistru sliku ali uz poprilicnu kolicinu jaggies na zicanim ogradama i slicno,meni to ne smeta ali nekome mozda hoce.

In game benchmark mi je odvrtio average 45fps dok je unutar same igre to 50-60fps sa padovima na 42fps ili uzletima na 100+ fps....ovisno gdje gledam.U prosjeku se igra vrti na nekih 55fps sto je uz unlocked i VRR sasvim ok.

Moram rec da igra ima scena koje su i za danasnje visoke vizualne standarde...nextgen,naprimjer kada po noci pada kisa pa sva ta neonska svijetla,refleksije na autima,asfaltu itd....to izgleda kao high end tech demo.Ali se itekako u puno toga vidi da cak i ova path trace verzija vuce korijene i ogranicenja iz svoje originalne raster verzije pa cak i ogranicenja prethodne psyho raytrace postavke.

Tu ponajvise mislim na ograniceni prikaz NPC refleksija u staklima trgovina itd,bilo bi za ocekivat da to bude "automatski" nusprodukt path trace tehnologije...kao sto osvijetljeni objekti automatski imaju sjene,ali nije takav slucaj pa jedan stakleni izlog reflektira 2 NPCa od njih 15 u sceni a malo dalje drugi stakleni izlog reflektira 10+ NPCova od njih mozda 15 u sceni.

Kao da je broj rucno postavljen od povrsine do povrsine a ne da su refleksije nusproizvod odbijanja zraka u sceni.

 

Osvijetljenje i sjene su vrlo vjerovatno najbolji do sad.

Moj PC  
5 0 hvala 1
10 mjeseci
neaktivan
offline
Cyberpunk 2077

Ovo još nije potvrđeno iako se nadam da je ovo istina. Zbog ovakvih stvari je bolje igrati na PC-u negoli na konzoli

 

https://wccftech.com/cyberpunk-2077-may-receive-support-for-nvidias-neural-radiance-cache-tech/

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.5.2023 20:20 (Spellcaster).
 
1 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Spellcaster kaže...

Ovo još nije potvrđeno iako se nadam da je ovo istina. Zbog ovakvih stvari je bolje igrati na PC-u negoli na konzoli

 

https://wccftech.com/cyberpunk-2077-may-receive-support-for-nvidias-neural-radiance-cache-tech/

PC master race

Samo zbog takvih stvari? pfff

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
10 mjeseci
neaktivan
offline
Re: Cyberpunk 2077
sudy_freak kaže...
Spellcaster kaže...

Ovo još nije potvrđeno iako se nadam da je ovo istina. Zbog ovakvih stvari je bolje igrati na PC-u negoli na konzoli

 

https://wccftech.com/cyberpunk-2077-may-receive-support-for-nvidias-neural-radiance-cache-tech/

PC master race

Samo zbog takvih stvari? pff

 

Zbog npr. Ray Tracing Overdrive Mode se isplati odigrati na PC-u negoli na konzolama pod uvjetom ako imaš GeForce RTX 40 seriju jer ovako nešto PlayStation i Xbox nikada neće imati

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.5.2023 9:49 (Spellcaster).
12 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Spellcaster kaže...
sudy_freak kaže...
Spellcaster kaže...

Ovo još nije potvrđeno iako se nadam da je ovo istina. Zbog ovakvih stvari je bolje igrati na PC-u negoli na konzoli

 

https://wccftech.com/cyberpunk-2077-may-receive-support-for-nvidias-neural-radiance-cache-tech/

PC master race

Samo zbog takvih stvari? pff

 

Zbog npr. Ray Tracing Overdrive Mode se isplati odigrati na PC-u negoli na konzolama pod uvjetom ako imaš GeForce RTX 40 seriju jer ovako nešto PlayStation i Xbox nikada neće imati

 

 

 

 

Stvarno me čudi da PS i Xbox to neće imati, kad cijela konzola košta dva do četiri puta manje samo od grafičkih kartica koje to mogu gurati, da ne pričamo o ostatku PC-ja. 

 

Ovo uspoređivanje s konzolama je jednostavno - blesavo. Jasno da neće imati. Kad bi imale, koštale bi 2000+ eura i prodale se vjerojatno u 80 posto manje primjeraka.

 

 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Dlc ce kostat 35€
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Dosta. Morati će biti na razini W3 ekspanzija da to opravda.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Kaj nije bilo priče od njih da će ekspanzija besplatna u znak zahvale za razumijevanje povodom kuršlusa zvanog njihov release igre u alpha verziji?
Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi!
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Ne, samo da će besplatno popraviti igru.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Gogy7 kaže...
Dlc ce kostat 35€

 

Koštat će 29,99 EUR, odnosno 35 dolara.

 

 

 

 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
16 godina
offline
Cyberpunk 2077

Nisu normalni. Znači osim što za expanziju zahtjevi idu gore, isti se dižu i za osnovnu igru. Pravdaju se da kao imaju druge standarde kod određivanja zahtjeva, no dovoljno je baciti pogled za 1080p što se CPU-a tiče. Bilo što osim 30fps minimum je naznaka loše optimizacije (opet). Mogu zaboraviti na 1440p ultra/rt/solidan FPS kao do sad kad je za 1080p/60fps od updatea i9-12900/Ryzen 7900x + 3080Ti/7900XTX.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.6.2023 0:42 (Lovac).
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

Ok, ali ovo nije samo dlc nego cp2077 v2, pun kurac toga se mijenja i za base igru

 

  • virtually every system of the main game has been changed and/or updated
  • police system is completely reworked with multiple tiers of NCPD/mercs chasing you down in vehicles according to your wanted level, apparently on level 5 maxtac will chase you down and it will be some sort of bossfight against them (source: 
    )
  • perks and skills have been completely overhauled, no longer simple passive stat boosts, much more active abilities like different melee finishers, a dash, or the ability to deflect bullets with melee weapons
  • an entirely new 6th skill tree that uses a different type of skill points (relic points) that will be used to add new abilities to your cyberware
  • the difficulty curve is reworked/rebalanced
  • the loot tiers are reworked
  • archetypes of enemies have been redone for more variety in combat encounters
  • installing cyberware now has an effect on your body and you cant install too much or else you will go cyberpsycho (no idea what that looks like in game)
  • installing cyberware now has a first person cutscene added to it, just like in the prologue at Vik's clinic
  • you can now "attune" cyberware to one of your attributes, making it more efficient if you have invested in that attribute; example here optical camo is attuned to the "cool" attribute: https://i.imgur.com/1UI9SEX.png
  • armor is no longer tied to clothing, it instead tied to your cybernetics
  • vehicle combat is added to the game, you can even use your katana on your bike
  • you will be able to hack vehicles, similar to the Watch Dogs games
  • vehicles are no longer bought from fixers, but bought through a website set up by wakako
  • some vehicles have guns installed on them (machine guns, rocket launchers)
  • new type of infinitely replayable/repeatable missions are being added where you need to steal certain vehicles marked on your map
  • new activity introduced "airdrops", loot caches that drop randomly on the map that you can fight over and retrieve for yourself
  • tons of new random events/activities are added to make the world feel more alive, like car chases and gang fights

 

umak Cyberpunk’s expansion totally overhauls the original game | VGC (videogameschronicle.com)

HAIL TO THE KING, BABY!
16 godina
offline
Cyberpunk 2077

super, znači konačno nam daju ono što su pokazali davno :D

[url=https://valid.x86.fr/2kezbs][img]https://valid.x86.fr/cache/banner/2kezbs-6.png[/img][/url]
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Cyberpunk 2077

Ima mozda kakavih informacija u vezi save game-a? Kako ce se sve to prenjeti na DLC jer svaki zavrsetak je drugaciji i V drugacije zavrsi...

mihi
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
mihi999 kaže...

Ima mozda kakavih informacija u vezi save game-a? Kako ce se sve to prenjeti na DLC jer svaki zavrsetak je drugaciji i V drugacije zavrsi...

 DLC se događa tokom main igre, a ne nakon. Valjda ćeš samo loadati save prije zadnje misije. Iako s obzirom na sve izmjene možda je najbolje odraditi još jedan playtrough. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Srce Isusovo kaže...

Ok, ali ovo nije samo dlc nego cp2077 v2, pun kurac toga se mijenja i za base igru

 

  • virtually every system of the main game has been changed and/or updated
  • police system is completely reworked with multiple tiers of NCPD/mercs chasing you down in vehicles according to your wanted level, apparently on level 5 maxtac will chase you down and it will be some sort of bossfight against them (source: 
    )
  • perks and skills have been completely overhauled, no longer simple passive stat boosts, much more active abilities like different melee finishers, a dash, or the ability to deflect bullets with melee weapons
  • an entirely new 6th skill tree that uses a different type of skill points (relic points) that will be used to add new abilities to your cyberware
  • the difficulty curve is reworked/rebalanced
  • the loot tiers are reworked
  • archetypes of enemies have been redone for more variety in combat encounters
  • installing cyberware now has an effect on your body and you cant install too much or else you will go cyberpsycho (no idea what that looks like in game)
  • installing cyberware now has a first person cutscene added to it, just like in the prologue at Vik's clinic
  • you can now "attune" cyberware to one of your attributes, making it more efficient if you have invested in that attribute; example here optical camo is attuned to the "cool" attribute: https://i.imgur.com/1UI9SEX.png
  • armor is no longer tied to clothing, it instead tied to your cybernetics
  • vehicle combat is added to the game, you can even use your katana on your bike
  • you will be able to hack vehicles, similar to the Watch Dogs games
  • vehicles are no longer bought from fixers, but bought through a website set up by wakako
  • some vehicles have guns installed on them (machine guns, rocket launchers)
  • new type of infinitely replayable/repeatable missions are being added where you need to steal certain vehicles marked on your map
  • new activity introduced "airdrops", loot caches that drop randomly on the map that you can fight over and retrieve for yourself
  • tons of new random events/activities are added to make the world feel more alive, like car chases and gang fights

 

umak Cyberpunk’s expansion totally overhauls the original game | VGC (videogameschronicle.com)

 

mene sad zanima jel to sve navedeno dolazi i kao update za base igru ili se mora kupiti ta ekspanzija da bi se to sve dobilo? jer ne dajem im ni centa dok ne vidim da sve štima i da je svijet konačno "živ"

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice