Xbox Series X izdvojena tema

poruka: 6.254
|
čitano: 1.356.743
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
offline
Re: Xbox Series X
antimadridista kaže...
Nitko ne piše o ukidanju nekoliko studija pod Xboxom koji su izbacivali top igre? Hi Fi rush, po meni genijalna igra, developer propada. I to je ono o ĉemu se upozoravalo u svoj toj priči sa subscription servisima, Gamepassom itd. Za nas igrače je kratkoročno dobro, za developere je dugoročno teška banana i neodrživo.

Kako se ne pise , imas cak zasebnu temu 

microsoft-ugasio-cetiri-razvojna-studija

 

Kako što sam i tamo napisao Tango je ionako "ljuštura" jer je prije par mjeseci studio napustio "tvorac" Shinji Mikami (Devil May Cry,The Evil Within 1,2,Ghostwire: Tokyo,Resident Evil,HI FI Rush..) i pokupio dobar dio ekipe te osnovao novi studio KAMUY. A ekipa koja je napravila Redfall je završila isto kao i ekipa koja je napravila Forspoken , teški flop i onda ključ u bravu . Ništa novoga ...

8 godina
offline
Xbox Series X

Inace kad imas tolko studia i para kao MS mozes si priustit da neki studio nije profitabilan.
Ima nesto u šarenom katalogu igara da privuces cim vise ljudi na svoju platformu. 

 

Kad bi tak gledali onda bi spali na par igara samo jer samo te igre zarađuju milijune i milijune.

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Poruka je uređivana zadnji put čet 9.5.2024 14:52 (Santana).
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xbox Series X
Ujutro Diablo IV update od 16GB na XSX - sad bi mogel početi igrati, iako se već 2mj dvoumim između D4, P3R, Starfielda i Gearsa 5.
Igram samo Forzu Motorsport, koja je jučer dobila update 8 - ovaj put bez nove staze ali su opet grafiku nadograđivali...
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Xbox Series X

Ovaj mjesec stvarno dobra lista plus nova sezona Diabla je jucer pocela .

 

Xbox Game Pass latest games for May
  • Chants of Sennaar – May 15
  • EA Sports NHL 24 – May 16
  • Immortals of Aveum – May 16
  • Senua’s Saga: Hellblade II – May 21
  • Galacticare – May 23
  • Hauntii – May 23
  • Moving Out 2 – May 28
  • Humanity – May 30
  • Lords of the Fallen – May 30
  • Firework – June 4
  • Rolling Hills – June 4

 

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xbox Series X

Ja xbox počeo koristit ko simulator vožnje. Imam ACC, AC, Forzu, F1. Kupio si i thrustmaster volan, milina, nisam tak guštao u gejmanju već dugo, Assetto Corsa Competizione pogotovo, nikad nisam igrao tak dobru simulaciju nekog sporta općenito.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Xbox Series X
Htio bih igrati hellblade, gdje najjeftinije uzeti xbox game pass
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Gogy7 kaže...
Htio bih igrati hellblade, gdje najjeftinije uzeti xbox game pass

 Ja sam uzimao s cdkeys.com. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
offline
Re: Xbox Series X
Dal je priča povezana s prvim dijelom?
Skinul sam obje igre - nisam još nikad igral Hellblade...

I da, također velim cdkeys, mislim da je 27€ 3mj, ja sam uzel sebi prije koji dan.
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Armor kaže...
Dal je priča povezana s prvim dijelom?
Skinul sam obje igre - nisam još nikad igral Hellblade...

I da, također velim cdkeys, mislim da je 27€ 3mj, ja sam uzel sebi prije koji dan.

 Trebao bi biti direktni nastavak. Prvi je bio jako dobar pa očekujem puno. Ali nedostatak nekog ozbiljnog marketinga ne ulijeva baš povjerenje. Igra izlazi za koji dan, a i dalje ne znam baš puno

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
8 godina
offline
Re: Xbox Series X
Hexfire kaže...
Armor kaže...
Dal je priča povezana s prvim dijelom?
Skinul sam obje igre - nisam još nikad igral Hellblade...

I da, također velim cdkeys, mislim da je 27€ 3mj, ja sam uzel sebi prije koji dan.

 Trebao bi biti direktni nastavak. Prvi je bio jako dobar pa očekujem puno. Ali nedostatak nekog ozbiljnog marketinga ne ulijeva baš povjerenje. Igra izlazi za koji dan, a i dalje ne znam baš puno

 Pa recenzije su vani,a i igra bi trebala bit. Nije bas bajno.

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
3 godine
offline
Xbox Series X

Ista ocijena kao i za jedinicu , nije to za svakoga i citajuci par recenzija bolje da se ljudi drze igrica za "mase" jer tu nece naci novi assassin's creed , tlou,fallout ili neke slicne stvari koje ocekuju od ovog naslova.

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.5.2024 15:26 (Sarevok).
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Ah, nisam skužio da je danas release date. Ako je "more of the same" ne smeta mi u ovom slučaju.

Odigrati ću sigurno. Samo nikako da završim prokleti Elden Ring.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xbox Series X
Odigral sinoć pol sata i bome je mračan setting!
Borba mi se čak dopada, u lovu sam na nekog majstora iluzija...

Trebal sam to davno odigrati pa bi sad užival u D1 igranju, ovak mi samo stoji instalirana.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice