Temperature vaših PC grijalica

poruka: 3.535
|
čitano: 555.388
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Temperature vaših PC grijalica
vwclubcoratia kaže...

u zadnjih par dana temp su mi porasle pa mi je sumljivo

igrica je upaljena

 

http://www.deviantpics.com/images/2013/05/02/Untitled-1.jpg

jel to ok ?

  Nikako to nešto nije dobro, probaj s nekim drugim programom za mjerenje temperatura pa usporedi ili u biosu pogledaj HW Monitor on je najtočniji.

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.5.2013 16:11 (Tiby).
11 godina
neaktivan
offline
Temperature vaših PC grijalica

Zanima me je li ovo normalna temperatura pri opterećenju što je označeno strelicom

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Temperature vaših PC grijalica

Ja bi reko vise krivo ocitanje.

Werdum Combat Team
11 godina
offline
Temperature vaših PC grijalica

Pozdrav ljudi . Imam laptop Lenovo N500 i temperature procesora budu 80-82 C stupnja . Pa me zanima jel bi mi bilo pametno promjeniti termalnu pastu i ako može te mi predložiti neku jeftinu pastu i staviti neki video tutorial . Hvala :) 

Kupujem kućište do 300 kn (polovno) s što boljim cable managmentom i sa što više ventilatora . Ponude na pp.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
11 godina
neaktivan
offline
Temperature vaših PC grijalica

Dali je normalno za idle temp? 

Don't hate me,hate people who don't like you.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Temperature vaših PC grijalica

Tako-tako !  Bitne su temp. pod opterecenjem !

Music As A Weapon !!
Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Temperature vaših PC grijalica
Haf932 kaže...

Tako-tako !  Bitne su temp. pod opterecenjem !

Sad cu okacit u full loadu.

Don't hate me,hate people who don't like you.
11 godina
neaktivan
offline
Temperature vaših PC grijalica

Jeli moja temperatura dobra?

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Temperature vaših PC grijalica

OK su , jer vidim da je CPU opterecen skoro 40%  , pa je i njegova temp. dobra !

Music As A Weapon !!
Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Temperature vaših PC grijalica

Pod opterecenjem! 70°C-71°C.Gledao sam da je za ovaj procesor max temp 85°C.Ali mi je cudno da budu ovako visoke jer lap nema ni 2 mjeseca.

Don't hate me,hate people who don't like you.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Temperature vaših PC grijalica

Laptop nema skoro nikakav protok zraka , pa su nesto više temp. u odnosu na desktop kucista !

Music As A Weapon !!
Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
offline
Temperature vaših PC grijalica

Ako je laptop u pitanju nije ništa strašno, kad ti budu temperature u idleu kako su sada pod opterečenjam onda se trebaš zabrinuti.

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Temperature vaših PC grijalica
Haf932 kaže...

Laptop nema skoro nikakav pro...

A sta mislis da kupim hladnjak za lap? Kao npr ovaj ili mi neki preporuci do 200 kn 

Don't hate me,hate people who don't like you.
14 godina
offline
Temperature vaših PC grijalica

Za ove temp. ti jos netreba !

Music As A Weapon !!
Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: Temperature vaših PC grijalica
Haf932 kaže...

Za ov...

Ok. Hvala!

Don't hate me,hate people who don't like you.
13 godina
offline
Re: Temperature vaših PC grijalica
Darjokooo123 kaže...
Haf932 kaže...

Laptop nema skoro nikakav pro...

A sta mislis da kupim hladnjak za lap? Kao npr ovaj ili mi neki preporuci do 200 kn 

To ti ništa neće smanjiti temperature, eventualno će spriječiti ulazak prašine. 

12 godina
protjeran
offline
Temperature vaših PC grijalica

ma ne uopce! meni je za duplo smanjilo temp na laptopu!{#}

||| Intel Core™ i7 inside |||
Moj PC  
4 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Temperature vaših PC grijalica
vrinho kaže...
Darjokooo123 kaže...
Haf932 kaže...

Laptop nema skoro nikakav pro...

A sta mislis da kupim hladnjak za lap? Kao npr ovaj ili mi neki preporuci do 200 kn 

To ti ništa neće smanjiti temperature, eventualno će spriječiti ulazak prašine. 

Naravno da ce smanjit temp, nece cudo napravit ali temp ce past sigurno.{#}

Werdum Combat Team
14 godina
offline
Re: Temperature vaših PC grijalica
Darjokooo123 kaže... !

A sta mislis da kupim hladnjak za lap? Kao npr ovaj ili mi neki preporuci do 200 kn 

Taj nije los , za laptope do 15.4" !  Ako imas laptom do 17" , pogledaj ovaj !

Music As A Weapon !!
13 godina
offline
Temperature vaših PC grijalica

Imao sam Coolermaster Ergostand, 140 mm vent, jedno od boljih hlađenja i smanjile su mi se temperature jedva za stupanj dva u full loadu tako da ne pričam bezveze.

Moj PC  
0 6 hvala 0
11 godina
offline
Temperature vaših PC grijalica

Meni su pale temperature s tim dodatnim hladnjakom sa 77 na 50 :) 

Kupujem kućište do 300 kn (polovno) s što boljim cable managmentom i sa što više ventilatora . Ponude na pp.
Moj PC  
4 2 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Temperature vaših PC grijalica
vrinho kaže...

Imao sam Coolermaster Ergostand, 140 mm vent, jedno od boljih hlađenja i smanjile su mi se temperature jedva za stupanj dva u full loadu tako da ne pričam bezveze.

a gle necu govoriti kao neki da si glup ili da pricas bedastoce ali ovako evo jednostavno cu ti objasniti!(mozda to i znas,predpostavljas a mozda se jednostano toga nisi niti sjetio kad si kupovao) nije to samo otici i uzeti bilo koji hladnjak za laptop svaki model ima na razlicitim mjestima usise i ispuhe a tako i taj hladnjak e sad ak si bas potrefio da ti to hladenje puse bas tamo di zapravo niti ne treba pa uzalud ti onda to hladenje nije ni cudo da su ti se temp spustile za samo 2 stupnja recimo...kad jadan puse u prazno ili se hladni zrak samo odbija..treba stvarno pripaziti koji se model uzima a ima ih hrpa modela! mislim da se slazes samnom?LP

||| Intel Core™ i7 inside |||
13 godina
offline
Re: Temperature vaših PC grijalica
Stjepanj kaže...
vrinho kaže...

Imao sam Coolermaster Ergostand, 140 mm vent, jedno od boljih hlađenja i smanjile su mi se temperature jedva za stupanj dva u full loadu tako da ne pričam bezveze.

a gle necu govoriti kao neki da si glup ili da pricas bedastoce ali ovako evo jednostavno cu ti objasniti!(mozda to i znas,predpostavljas a mozda se jednostano toga nisi niti sjetio kad si kupovao) nije to samo otici i uzeti bilo koji hladnjak za laptop svaki model ima na razlicitim mjestima usise i ispuhe a tako i taj hladnjak e sad ak si bas potrefio da ti to hladenje puse bas tamo di zapravo niti ne treba pa uzalud ti onda to hladenje nije ni cudo da su ti se temp spustile za samo 2 stupnja recimo...kad jadan puse u prazno ili se hladni zrak samo odbija..treba stvarno pripaziti koji se model uzima a ima ih hrpa modela! mislim da se slazes samnom?LP

Da, normalno da treba biti neki smjer kamo treba puhati i bio je dobar ALI kod mene efekta u vidu manjih temperatura nije bilo. Čovjek bi za te pare očekivao bar 5-10 stupnjeva manje a dobio sam frišku figu a koliko vidim nekima ovdje se smanjila jako puno i sve se čini kao bullshit nakon što netko pročita moje iskustvo. 

Jedini plus koji sam vidio u tom postolju je bio što nisam lap natezao po dekama nego je većinom bio na postolju i nije ulazila prašina pa ga nisam morao u tih godinu i pol koliko sam ga imao rastepati i čistiti, tj. temperature su uvijek bile iste ali kako kažem kod full loada s hlađenjem i bez njega nekih pomaka u temperaturi nije bilo kao vama nekima recimo.

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.5.2013 23:06 (vrinho).
12 godina
neaktivan
offline
Temperature vaših PC grijalica

evo i mojih temp. u stanju mirovanja s h80 hladenjem ,jedino me brine ovaj auxtin ,sto je to ?

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Temperature vaših PC grijalica
Majestic Ik kaže...

evo i mojih temp. u stanju mirovanja s h80 hladenjem ,jedino me brine ovaj auxtin ,sto je to ?

Ne brini se jer dosta njih pokazuje krive temperature auxtin.Jer da su takve temp. do sada bi ti se komp rastopio.Bolje receno "fake ocitavanje". :)

Don't hate me,hate people who don't like you.
Poruka je uređivana zadnji put ned 12.5.2013 13:44 (Darjokooo123).
12 godina
offline
Re: Temperature vaših PC grijalica
Stjepanj kaže...
volegradele kaže...

Sve je to super i bajno ,meni je idle oko 26C,na stock frekvencijama nije problem ohladit proc i sa stock hladnjacima!

kolike su ti temp u primeu95 nakon recimo 10min cisto me informativno zanima! ali na stocku

Evo kolega temp. u idle i loadu na stock .

idle idle
load load
AUDIOFIL
12 godina
protjeran
offline
Re: Temperature vaših PC grijalica
volegradele kaže...
Stjepanj kaže...
volegradele kaže...

Sve je to super i bajno ,meni je idle oko 26C,na stock frekvencijama nije problem ohladit proc i sa stock hladnjacima!

kolike su ti temp u primeu95 nakon recimo 10min cisto me informativno zanima! ali na stocku

Evo kolega temp. u idle i loadu na stock .

e hvala! kao kod mene na zraku! je da je bucnije ali opet nije lose! razmisljao sam o vodenom ali nekako sam previse skeptican!LP

||| Intel Core™ i7 inside |||
14 godina
offline
Temperature vaših PC grijalica

11 min OCCT

 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Temperature vaših PC grijalica
bradonja_85 kaže...

11 min OCCT

Pusti ti njega minimalno 20 minuta pa onda gledaj, nek se cpu dobro zagrije.

Inaće prva liga.{#}

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice