Stavljanje titlova

poruka: 102
|
čitano: 57.471
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
RE: Stavljanje titlova
mačakzg kaže...

Pozdrav,imam jedan problem.Imam film posebno i titl posebno.Kako da sad to spojim zajedno da mogu uploadati na jedan torrent.Ako netko zna nek mi otkrije sistem.

zašto ne uploadaš obadvoje? u mapi?

Inter pedes virginum gaudium est iuvenum
14 godina
neaktivan
offline
RE: Stavljanje titlova
mačakzg kaže...

Pozdrav,imam jedan problem.Imam film posebno i titl posebno.Kako da sad to spojim zajedno da mogu uploadati na jedan torrent.Ako netko zna nek mi otkrije sistem.

I stavis npr. isti naziv titlu kao i filmu, i kad pokrenes film pokrece se i titl.

14 godina
neaktivan
offline
Stavljanje titlova

ok,hvala budem nešto iskemijao.

mašić
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Stavljanje titlova
hitmanr kaže...

ja imam jedan film u hd rezoluciji neki blue rey kako se unj moze stavit titl

skini mkvtoolnix i učitaš film i titl i dalje je jednostavno ...ako šta zapne pitaj...

ja radim isključivo sa hd filmovima i sa tim alatom nemam nikad problema....

 

www.apriliabase.com
14 godina
neaktivan
offline
RE: Stavljanje titlova
bikerbj kaže...
hitmanr kaže...

ja imam jedan film u hd rezoluciji neki blue rey kako se unj moze stavit titl

skini mkvtoolnix i učitaš film i titl i dalje je jednostavno ...ako šta zapne pitaj...

ja radim isključivo sa hd filmovima i sa tim alatom nemam nikad problema....

 

Hvala...

mašić
13 godina
offline
RE: Stavljanje titlova
bikerbj kaže...
hitmanr kaže...

ja imam jedan film u hd rezoluciji neki blue rey kako se unj moze stavit titl

skini mkvtoolnix i učitaš film i titl i dalje je jednostavno ...ako šta zapne pitaj...

ja radim isključivo sa hd filmovima i sa tim alatom nemam nikad problema....

 

POZDRAV...možda nije tema za pitanje al vidim da se dosta kužite u HD filmove, pa me zanma skinuo sam sa torrenta jedan cijeli blueray film ima 44 gb, pa me zanima bil to mogao pokrenut u nekom pleyeru, jer u njemu ima i meni!

14 godina
neaktivan
offline
RE: Stavljanje titlova
zaki23 kaže...
bikerbj kaže...
hitmanr kaže...

ja imam jedan film u hd rezoluciji neki blue rey kako se unj moze stavit titl

skini mkvtoolnix i učitaš film i titl i dalje je jednostavno ...ako šta zapne pitaj...

ja radim isključivo sa hd filmovima i sa tim alatom nemam nikad problema....

 

POZDRAV...možda nije tema za pitanje al vidim da se dosta kužite u HD filmove, pa me zanma skinuo sam sa torrenta jedan cijeli blueray film ima 44 gb, pa me zanima bil to mogao pokrenut u nekom pleyeru, jer u njemu ima i meni!

Power DVD 10 ako se ne varam to moze

http://www.cyberlink.com/products/powerdvd/overview_en_US.html

13 godina
offline
RE: Stavljanje titlova
mario1990 kaže...

probao, i kad ga instaliram i stavim film me izbaci - not responding, čak i kad stavim orginal dvd,  dok sa power dvd 9 me ne izbacuje...

14 godina
neaktivan
offline
RE: Stavljanje titlova
zaki23 kaže...
mario1990 kaže...

probao, i kad ga instaliram i stavim film me izbaci - not responding, čak i kad stavim orginal dvd,  dok sa power dvd 9 me ne izbacuje...

Jesi probao sa http://www.corel.com/servlet/Satellite/us/en/Product/1189528458632#versionTabview=tab1&tabview=tab0

15 godina
offline
RE: Stavljanje titlova
zaki23 kaže...
bikerbj kaže...
hitmanr kaže...

ja imam jedan film u hd rezoluciji neki blue rey kako se unj moze stavit titl

skini mkvtoolnix i učitaš film i titl i dalje je jednostavno ...ako šta zapne pitaj...

ja radim isključivo sa hd filmovima i sa tim alatom nemam nikad problema....

 

POZDRAV...možda nije tema za pitanje al vidim da se dosta kužite u HD filmove, pa me zanma skinuo sam sa torrenta jedan cijeli blueray film ima 44 gb, pa me zanima bil to mogao pokrenut u nekom pleyeru, jer u njemu ima i meni!

 

  pretpostavljam da je file u m2ts formatu ako je pravi br rip, ja sve otvaram sa mpchc (media player clasic home cinema), i sve mi radi ok....

uz mpc stavim još ffdshow i matroska spliter i sve pet.....

www.apriliabase.com
13 godina
offline
RE: Stavljanje titlova
bikerbj kaže...

 

  pretpostavljam da je file u m2ts formatu ako je pravi br rip, ja sve otvaram sa mpchc (media player clasic home cinema), i sve mi radi ok....

uz mpc stavim još ffdshow i matroska spliter i sve pet.....

i ja isto pokrećem BR rip filmove u home cinema, al me zanima dal se može pokrenut BR koji nije ripan, skinuo sam cijeli BR film ono sa izbornikom i svim titlovima kao da je orginal!

13 godina
offline
RE: Stavljanje titlova

ptobao i ništa :) jbg. hvala na savjetima ;)

15 godina
offline
RE: Stavljanje titlova
zaki23 kaže...
bikerbj kaže...

 

  pretpostavljam da je file u m2ts formatu ako je pravi br rip, ja sve otvaram sa mpchc (media player clasic home cinema), i sve mi radi ok....

uz mpc stavim još ffdshow i matroska spliter i sve pet.....

i ja isto pokrećem BR rip filmove u home cinema, al me zanima dal se može pokrenut BR koji nije ripan, skinuo sam cijeli BR film ono sa izbornikom i svim titlovima kao da je orginal!

može ali sad se nemogu sjetit jer sam zadnji br rip pokretako prije nekih 6-7mj......uglavnom stvar je u tome kako je izripan, ako su izbornici ostali onda se ne pokreće video file tj. m2ts nego drugi

e sad kako se točno zove ubi me nemogu se sjetiti ali mogu probat pronaći pa javim.....mislim da čim se otvori mapa imaš dva ili tri filea i neke mape e sad jedan od ta tri sam pokretao i onda ti ide izbornik i sve

ostalo na mpc.....većina ih je odmah stavljena u mkv kontainer i nema brige....ja odmah stavljam i titlove u kontainer i nemam problema sa njima.....

www.apriliabase.com
Poruka je uređivana zadnji put sub 27.11.2010 15:24 (bikerbj).
13 godina
offline
RE: Stavljanje titlova
bikerbj kaže...
zaki23 kaže...
bikerbj kaže...

 

  pretpostavljam da je file u m2ts formatu ako je pravi br rip, ja sve otvaram sa mpchc (media player clasic home cinema), i sve mi radi ok....

uz mpc stavim još ffdshow i matroska spliter i sve pet.....

i ja isto pokrećem BR rip filmove u home cinema, al me zanima dal se može pokrenut BR koji nije ripan, skinuo sam cijeli BR film ono sa izbornikom i svim titlovima kao da je orginal!

može ali sad se nemogu sjetit jer sam zadnji br rip pokretako prije nekih 6-7mj......uglavnom stvar je u tome kako je izripan, ako su izbornici ostali onda se ne pokreće video file tj. m2ts nego drugi

e sad kako se točno zove ubi me nemogu se sjetiti ali mogu probat pronaći pa javim.....mislim da čim se otvori mapa imaš dva ili tri filea i neke mape e sad jedan od ta tri sam pokretao i onda ti ide izbornik i sve

ostalo na mpc.....većina ih je odmah stavljena u mkv kontainer i nema brige....ja odmah stavljam i titlove u kontainer i nemam problema sa njima.....

 mogu ja svaki file pokrenut al samo posebno, ne mogu stiskat po izbornuku... jedino sad sam pokrenuo file u kojemu je film i skinuo titlove i sve radi...

13 godina
offline
Stavljanje titlova

evo to bi ovako nekako izgledalo http://ultraphoto.org/images/qsys123gnd4kbarsmuv5.png

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Stavljanje titlova
zaki23 kaže...

evo to bi ovako nekako izgledalo http://ultraphoto.org/images/qsys123gnd4kbarsmuv5.png

 

  file koji sam ja pokretao nije u mapi stream već u samoj mapi bdmv i samo je trebalo doznačit da se pokreće sa mpc-om i sve ok.....

ali kažem ako su pri ripanju izbornici izbačeni onda ništa od toga.....

www.apriliabase.com
13 godina
neaktivan
offline
Stavljanje titlova

POZDRAV!

Sad sam danas naišao na vašu stranicu,tj.forum i upadam kao padobranac u ovu temu.

Znam i ja ponešto o ovim stvarima,pa onome članu koji je tražio kako da prebaci srpski u hrvatski,a da sve to mora ručno da radi ima jedan interesantan programčić koji cijeli titl bez obzira na ekstenziju (.srt .sub .txt itd..)prebaci točno automatski sam u hrvatski jezik iz srpskog.Ima nešto sitno kasnije da se dotijera kao npr.NEKO,umjesto NETKO i takve male sitnice,ali 95% stvari riješi sam.

Da se sad ne zezam,nadam se da ne kršim pravila,pa ču stavit samo ime programa,a onda ga samo skinite i problem riješen.

 

 

 b3s subtranslator

 

PS.-Ako neki titl,naprimjer nemože da uradi,i izbaci kao neku grešku u brojevima ..error 1342,to znači da je titl predugački,pa ga treba podjelit na dva djela.Za to djeljenje titla na 2 djela i kasnije svaki posebno ubacit u ovaj programčić i tu je isto onda problem riješen,a kasnije kad program ispravi iz srpskog u hrvatski jezik titl,onda ja koristim i po meni najbolji alat uopče za štimovanje titlova i svega ostalog Subtile Workshop.

 

Ljepi pozdrav svima!{#}

 

 

Alen
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.12.2010 12:54 (Šime2).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Stavljanje titlova

e citao sam nesto ispocetka nisam dalje zanima me ovo:

Imam film vec spakovan u divx(znaci u .vob,.buf i .ifo fajlovi) i sada ne svidja mi se titl na tom dvd-u,mogu li ja kako da samo zalijepim novi ili da ispravim vec postojeci titl a da nemoram ponovo na novi dvd da przim film ?????? 

pls. pomoc zbog ovoga sam se i registrovao a koliko vidim forum je pre prejak tako da cu biti cesce online ;)

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Stavljanje titlova
stone kaže...

Imam film vec spakovan u divx(znaci u .vob,.buf i .ifo fajlovi) i sada ne svidja mi se titl na tom dvd-u,mogu li ja kako da samo zalijepim novi ili da ispravim vec postojeci titl a da nemoram ponovo na novi dvd da przim film ?????? 

Ne mozes na dvd vise nista zapisivati niti mijenjati osim ako nije RW.

14 godina
moderator
online
Re: Stavljanje titlova
mario1990 kaže...

Ne mozes na dvd vise nista zapisivati niti mijenjati osim ako nije RW.

moguće je u slučaju da je sniman kao multisession disk...ali najvjerojatnije nije...

TROLLBUSTER /// ako sam ti pomogao slobodno stisni HVALA :) ///
13 godina
neaktivan
offline
Stavljanje titlova

ok hvala na odgovorima :)

Bolje sutjeti i biti smatran glupim nego progovoriti i otkloniti svaku sumnju
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Stavljanje titlova

Probaj s format factory jer ima mogucnost sjedinjavanj titlova s video fajlom, samo se pobrini da titlovi budu ispravni ;)

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Stavljanje titlova

Zna li neko kako skinuti film sa titlom na disk.Ja sam stavljo sve u istu mapu imao sam i isti naziv filma i titla samo sam na titl na kraju stavio .srt skinem ona skinem na disk a onda je bez titla opet.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Stavljanje titlova
Ivo112 kaže...

Zna li neko kako skinuti film sa titlom na disk.Ja sam stavljo sve u istu mapu imao sam i isti naziv filma i titla samo sam na titl na kraju stavio .srt skinem ona skinem  na disk a onda je bez titla opet.

  Odvuci titlove direktno u player koji koristiš i trebalo bi raditi.

The more you live, the less you die. (Janis Joplin)
12 godina
protjeran
offline
Re: Stavljanje titlova

koristim bsplayer i zeli film skinuti na diskm probao sam sa istim imenom ali nije radio imam i program mkvmerge ali cudno je za raditi

 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Stavljanje titlova
Ivo112 kaže...

koristim bsplayer i zeli film skinuti na diskm probao sam sa istim imenom ali nije radio imam i program  mkvmerge ali cudno je za raditi

 

Zbunjuješ me...

Imaš li ti film skinut zajedno sa titlovima ili ne?

The more you live, the less you die. (Janis Joplin)
12 godina
protjeran
offline
Re: Stavljanje titlova

imam film bez titla i zelim ka skiniti na disk sa titlom

15 godina
neaktivan
offline
Stavljanje titlova

Koristi VLC player i samo taj .srt titl koji imaš prevuci mišem na prozor VLC-a u kojem je pokrenut film i to je to! Imati ćeš titl u filmu!

BOG I HRVATI
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Stavljanje titlova
Ivo112 kaže...

imam film bez titla i zelim ka skiniti na disk sa titlom

  Titl skineš sa sljedećeg linka pazeći na fps i da je izdanje titla i filma isto (dvdrip ili nešto deseto): http://www.podnapisi.net

 

Ako ćeš pržiti na DVD prouči ovaj tutorial:

  http://www.bug.hr/forum/topic/audio-video-alati/convert-xtodvd-tutorijal/84335.aspx

 

Ako ćeš gledati na računalu napavi ono što sam ti rekla.

The more you live, the less you die. (Janis Joplin)
12 godina
protjeran
offline
Re: Stavljanje titlova

ali zelim ga sa titlom skinuti na disk neznam kako imam program mkvmerge ali ga ne znam koristiti

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice