Stavljanje titlova

poruka: 102
|
čitano: 57.489
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Re: Stavljanje titlova
Ivo112 kaže...

ali zelim ga sa titlom skinuti na disk neznam kako imam program mkvmerge ali ga ne znam koristiti

Mi tebe ne razumijemo najbolje..

imas film skinut?? imas li titl??

15 godina
neaktivan
offline
Stavljanje titlova

Ma mislim da trolla i pravi nas budalama!!

BOG I HRVATI
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Stavljanje titlova

ne pravim vas budalama nego neznam kako skinuti film sa titlom na disk

13 godina
neaktivan
offline
Stavljanje titlova

Pozdrav! Imam problem što se tiče titlova...kupio sam plasmu sa kojom mogu preko usb-a gledati filmove samo neznam kako da ubacitm titlove skinuo sam titlove i stavio onako srt na titlove i avi...na računalu mi prepoznaje a na plasmi ne....nadam se da ima rješenje...

 
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Stavljanje titlova
Dsman kaže...

Pozdrav! Imam problem što se tiče titlova...kupio sam plasmu sa kojom mogu preko usb-a gledati filmove samo neznam kako da ubacitm titlove skinuo sam titlove i stavio onako srt na titlove i avi...na računalu mi prepoznaje a na plasmi ne....nadam se da ima rješenje...

Imam isti problem.. samo što ja imam Lg led lcd...{#}

15 godina
neaktivan
offline
Re: Stavljanje titlova
Mg.sky111 kaže...
Dsman kaže...

Pozdrav! Imam problem što se tiče titlova...kupio sam plasmu sa kojom mogu preko usb-a gledati filmove samo neznam kako da ubacitm titlove skinuo sam titlove i stavio onako srt na titlove i avi...na računalu mi prepoznaje a na plasmi ne....nadam se da ima rješenje...

Imam isti problem.. samo što ja imam Lg led lcd...{#}

treba vidjeti u specifikacijama koje titlove prepoznaje jer nemoraju svi titlovi biti u srt-u. 

 

titlove je vrlo lako obraditi u subtitle editu, tutorijal OVDJE

facta infecta fieri nequeunt
11 godina
neaktivan
offline
Stavljanje titlova

Ajde da ne tražim dalje postavit ću pitanje tu. Dakle, skinula sam si film The Quiet Man na računalo i tu mislim gledati film. Kako da sad stavim titl na hrvatskom na taj film? Probala sam skinuti neke titlove ali nije mi uspjelo. Na postojećim titlovima nisam uočila nastavke .srt ili .sub. Prethodno sam za jednu seriju bez problema skinula titlove i super su se poklopili, ništa nije trebalo ispravljati. U čemu je kvaka?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Stavljanje titlova

Učitaj film u zadnju verziju BSplayera, on će sam pronaći titlove, a ti odaberi titl koji imenom potpuno odgovara tvojoj verziji filma. Ako ni tada ne bude odgovaralo, preostaje jedino ručni rad; popravljanje titlova u SubtitleWork Shopu i sl.

13 godina
offline
Stavljanje titlova

pozdrav drstvo zanima me kako se moze promjet znaci audio ili jezik u filmu...

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Stavljanje titlova
fight kaže...

pozdrav drstvo zanima me kako se moze promjet znaci audio ili jezik u filmu...

 

 https://www.bunkus.org/videotools/mkvtoolnix/

 

Kasno je pa nemam volje tražiti bolji tutorijal, pa evo jedan od indijca, no objašnjeno je kako to uraditi.

 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
8 godina
protjeran
offline
Stavljanje titlova

Ili ih učitaš preko ffd-showa.

 
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Stavljanje titlova

pozdrav, 

 

nebih znao u kojoj temi pitati, ali radi se o titlovi. 

 

ovako zanima me postoji li neki app za OSX kao sto je BSplayer za Win da trazi automatski titlove za filmove/serije? 

 

hvala !

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice