Koji televizor kupiti - vodič za odabir izdvojena tema

poruka: 47.500
|
čitano: 15.066.357
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
roki kaže...

glavni smart meni vrlo jednostavan za download aplikacija

,hrpa ih je predinstalirana

same postavke uređaja full jednostavne

što se tiče samih filmova ja uglavno skidam sa torenta i preko kompa šaljem na tv a BS Player PRO sam odradi titlove tako da mi je to najjednostavnije i tako već skoro 15 god

Netflix u premijum verziji da ne pričam

meni najbitnije  a šta sam se bojao da bi moglo biti BAD su zemaljski programi znači obična antena i tu sam jako zadovoljan

osjetno bolja slika u odnosu na klasične led telke  

sami zvuk telke je OK ima solidan sound,ja doduše imam kućno kino pa kad se zaželim dobrog Sounda puštam preko njega

u Santa Domenici je bio  gratis soundbar ali ih naravno više nema rečeno mi je da su kvotu  ispunili (pitanje koliko ih je i bilo) kod njih max na 24 rate

Ja sam uzeo U Harviju jer su davali do 36 rata

 daj sad molim te upali netflix i spiderman no way home extended edition i na otprilike 53:50 je ono cudoviste u pecini, i reci kako ti se vidi..svijetlo, tamno..? hvala

16 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Wiz3m4n kaže...

Da, ne u sve modele no sad ga znaj, uglavnom u buđetne modele, no nije nužno loša stvar, Vestel ugrađuje svoje djelove u masu drugih proizvođaća, odnosno masa njih ugrađuje Vestel.

Smijali smo se i kinezima do nedavno, sada je to sve isti K***

 

Svakako ovaj Hisense za jeftinije novce je dobra kupovina, slažem se da je definitivno prvi izbor, no moji dojmovi sa Panasonicom su nepromjenjeni, jer kažem nagledao sam se skupljih televizora pored njega masu, i rijetko kojeg bi stavio na njegovo mjesto.

 Nitko ne ugrađuje ništa Vestelovo nego su oni pokupovali hrpu imena koja su "zvučna" kao npr. Toshiba, Hitachi, Telefunken ili pak u sferi bijele tehnike Končar, Sharp itd pa onda ljepe druga imena. A Panasonic i još par proizvođača su odlučili neke low end i mid range serije prepustiti proizvodnju njima...

7 mjeseci
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Pozdrav svima...

Tražim TV već neko vrijeme i nikako dolučiti.

Veličina 75/77 incha, standardno korištenje (Netflix, povremeno neka igra...), do 2000 eura...

Trenutno je u elipso akcija na QN90C za cca 1800 eura a ima i OLED LG G2 za 1900...

Dilema ima puno pa bih molio vašu preporuku što uzeti za taj novac?

Hvala svima

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Igor666 kaže...
roki kaže...

glavni smart meni vrlo jednostavan za download aplikacija

,hrpa ih je predinstalirana

same postavke uređaja full jednostavne

što se tiče samih filmova ja uglavno skidam sa torenta i preko kompa šaljem na tv a BS Player PRO sam odradi titlove tako da mi je to najjednostavnije i tako već skoro 15 god

Netflix u premijum verziji da ne pričam

meni najbitnije  a šta sam se bojao da bi moglo biti BAD su zemaljski programi znači obična antena i tu sam jako zadovoljan

osjetno bolja slika u odnosu na klasične led telke  

sami zvuk telke je OK ima solidan sound,ja doduše imam kućno kino pa kad se zaželim dobrog Sounda puštam preko njega

u Santa Domenici je bio  gratis soundbar ali ih naravno više nema rečeno mi je da su kvotu  ispunili (pitanje koliko ih je i bilo) kod njih max na 24 rate

Ja sam uzeo U Harviju jer su davali do 36 rata

 daj sad molim te upali netflix i spiderman no way home extended edition i na otprilike 53:50 je ono cudoviste u pecini, i reci kako ti se vidi..svijetlo, tamno..? hvala

 OH, nismo dugo 

Eto, TCL 65C809 još uvijek OK

3 godine
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
MilesQ kaže...

Pozdrav svima...

Tražim TV već neko vrijeme i nikako dolučiti.

Veličina 75/77 incha, standardno korištenje (Netflix, povremeno neka igra...), do 2000 eura...

Trenutno je u elipso akcija na QN90C za cca 1800 eura a ima i OLED LG G2 za 1900...

Dilema ima puno pa bih molio vašu preporuku što uzeti za taj novac?

Hvala svima

 Uzmi G2, to je dobra super cijena za 77'.

14 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
MilesQ kaže...

Pozdrav svima...

Tražim TV već neko vrijeme i nikako dolučiti.

Veličina 75/77 incha, standardno korištenje (Netflix, povremeno neka igra...), do 2000 eura...

Trenutno je u elipso akcija na QN90C za cca 1800 eura a ima i OLED LG G2 za 1900...

Dilema ima puno pa bih molio vašu preporuku što uzeti za taj novac?

Hvala svima

 

Sam pazi, G2 ti nema stalak.

10 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
lord22 kaže...

Pozdrav, bio juće u elipsu i vidio LG model OLED65CS6LA za 1100e, Vaše mišljenje isplati li se?

Pitao trgovca hoće li trgovina imati uskoro kakave akcije jer neki modeli su gotovo duplo skuplji nego što im konkurencija nudi.

Odgovor njegov je da su trenutne akcije aktualne do 02.06.2024, tek od tada se mogu očekivati popusti na velike diagonale (uzrok prvenstvo šutanja lopte nogom)

Naravo ovo su glasine i ne uzimajte zdravim za gotovim ovu info.

Posjedujem samsung ks7000 55" godina 2016 sve radi kao i prvi dan ali eto žuljaju pare u đepu (zamjenio, promjenio kupio uslišio sve ženine želje, red je na mene, napokon)

 je li ovo jos uvijek aktualno i u kojem elipsu?

12 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Pozdrav ekipa,

 

Uzeo bi starcima neki 55" TV (gledat ce se sa 2-2.2m pa mislim da je ok, mislio sam i 65" gledat ali ne zele tako veliko) iskljucivo za gledanje TV programa prek A1 aplikacije i nesto Youtube-a, nikakav gaming ili ista slicno.
Vidim da se TCL 55C805 dosta preporucuje.

Sto kazete na Hisense 55U7KQ? 100€ je jeftiniji a djeluju mi dosta slicno, obadva su s 5 god garancije. Predlazete li nesto drugo u tom nekom cjenovnom razredu? jel bi imalo smisla ići na nesto bolje s obzirom na sadrzaj koji se gleda (treutno su na nekom starom 32" Samsungu pa bi i ovo bio avion u usporedbi :D)

Hvala!

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
kurjeoko kaže...
lord22 kaže...

Pozdrav, bio juće u elipsu i vidio LG model OLED65CS6LA za 1100e, Vaše mišljenje isplati li se?

Pitao trgovca hoće li trgovina imati uskoro kakave akcije jer neki modeli su gotovo duplo skuplji nego što im konkurencija nudi.

Odgovor njegov je da su trenutne akcije aktualne do 02.06.2024, tek od tada se mogu očekivati popusti na velike diagonale (uzrok prvenstvo šutanja lopte nogom)

Naravo ovo su glasine i ne uzimajte zdravim za gotovim ovu info.

Posjedujem samsung ks7000 55" godina 2016 sve radi kao i prvi dan ali eto žuljaju pare u đepu (zamjenio, promjenio kupio uslišio sve ženine želje, red je na mene, napokon)

 je li ovo jos uvijek aktualno i u kojem elipsu?

 

Imaju ga u Puli, vidio.

14 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Evo slika o sa moba
dnl
14 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Slika sa moba
dnl
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Evo za Panasonica tko ima da provjeri jeli Vestel ili nije 

 

Check

 

Moj nije otuda valjda i zadovoljstvo istim, ne znam kako bi bilo da je suprotno no dobro je znati i provjeriti, hvala na info. 

11 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Pozdrav!

Kupujem LG C3 i u Elipsu me trenutno ispada 1170€. Je li to ok cijena ili se dalo nać i jeftinije?

Ima ga povoljnije na televizori.hr ali nisam nikad tamo kupovao.
Poruka je uređivana zadnji put pon 3.6.2024 19:19 (lepi91).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Lepi, nešto si zaboravio napomenut.....a to je najvažnije druže----dijagonala

11 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Ups da, 55 incha gledam. :)
Pardon i hvala!!
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Obzirom na 2+3g. jamstva Elipso 

14 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
vidim da hrpa ljudi preporucuje c805 a onda dalje citam da ima problema s stutterom i judderom.. Vi koji imate tv,koliko je to izrazeno?
R33mba#2892
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Moze ga se "popeglat" postavkama, ali profesionalno oko ce ga uvijek vidjeti...

Ako ne znas sta je judder i stutter, 80% ljudi nece imati pojma sta gleda.

3 godine
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
R3nchi kaže...
vidim da hrpa ljudi preporucuje c805 a onda dalje citam da ima problema s stutterom i judderom.. Vi koji imate tv,koliko je to izrazeno?

 Nema to tolko veze s C805, i OLED-i ga imaju isto.

 

To se softverom popegla, u postavkama imas mali milijun opcija kod svih TV-a - LG,Samsung, TCL...

 

S obzirom da se današnji filmovi/serije vrte na 24fps-a. juddera će uvijek biti, drugo je što smo svi navikli na 60fpsa pa se čini da je judder u igri tj. stutter.

14 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Ma to je i problem, u hrpi jebb postavki Evo imam 50"Q80B poprilicno ok samsung (mada to meni malo isprano djeluju boje) skoro 1g a mozda i vise i jos se nisam natjerao da se poigram s postavkama
R33mba#2892
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

A kako izgleda formula 1 ili nogomet na C805 ili C845, da li je netko gledao možda?

Hvala

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Steta sto Darko sa HD Televizije vise nije aktivan kao prije pa da recenzira tv-e i naravno svaki put je i najbolje postavke davao...
VenAtoR#2231
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
jocommb kaže...
Steta sto Darko sa HD Televizije vise nije aktivan kao prije pa da recenzira tv-e i naravno svaki put je i najbolje postavke davao...

 

kako nije? uredno je aktivan i dalje, nedavno je bio na predstavljanju novih TCL modela - kod njega sam prvo i gledao neke start postavke za c835 (pošto je rekao da iste vrijede za više TCL modela slične serije)

 

vjerujem da njegov kanal puno ovisi o tome tko mu ustupi TV na recenziju\test

 

btw ima još dobrih recenzenata na yt ako vam engleski nije stran

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.6.2024 22:30 (60nine).
3 godine
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Nakatomi kaže...

A kako izgleda formula 1 ili nogomet na C805 ili C845, da li je netko gledao možda?

Hvala

 Gledam cijelu sezonu Premiership i slika je vrhunska na C845, nikakvi stutteri judderi i sl.

 

Ipak je to 1080p kanal tako tu nema problema.

15 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

@kurjeoko Osijek , ne znam jel ga imaju još nisam bio poslje.

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.6.2024 0:12 (lord22).
13 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Odlučio sam se ua LG 77G2.
S obzirom da je to model koji se montira na zid, da li će zid od šuplje cigle izdržati njegovu težinu ili da uložim u stand?
Ovaj je navodno kvalitetan:

Stalak

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Šuplja cigla + građevinsko ljepilo u rupe bi trebalo držati 

11 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

postoje tiple za šuplju ciglu, televizor će držat bez problema

16 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Neka pripremi i ljepilo za svaki slučaj

14 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
roki kaže...
Slika sa moba

 tnx, a kako ti se cini uzivo ? jer kad ja sliknem sa mobom vidi se bolje od ovoga, a uzivo jedva da se ista vidi..

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice