Koji televizor kupiti - vodič za odabir izdvojena tema

poruka: 46.362
|
čitano: 14.167.227
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 mjeseci
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Pozdrav,

 

molio bi savjet vezano za kupnju televizije za apartman. Tražim neku budget opciju po mogućnosti smart tv, problem je u tome što je dnevni boravak velik (kauč na cca 1.5 do 2 metra) od tv-a pa bi mi i vezano za to dobro došao savjet.. dobra stvar je da nema žurbe (do ljeta) pa me i zato zanima hoće li sada biti dobro vrijeme za kupiti ili inače bude boljih akcija npr u proljeće :)

 

Da skratim, trebao nekoliko opcija modela većih smart tv koji ne bi bio za moju osobnu uporabu, stoga mi kvaliteta slike itd nije primarna..

 

Hvala puno

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Radit će kad dođeš doma. Znaš ono inženjersko pitanje " jeste probali resetirati? "
2 godine
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Štupser kaže...
Radit će kad dođeš doma. Znaš ono inženjersko pitanje " jeste probali resetirati? "

 

 

Isključio sam kaabel iz struje, to je ok..samo nemoj misliti na ono kad ti ne radi modem za internet pa je prva preporuka agenta; Jeste li resetirali modem ? 

合氣道 Tražim ŽĐevojku,...oooo daleeeekooo bilooo....
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.11.2023 13:53 (Zaporožac).
4 godine
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Jack07 kaže...

Pozdrav,

 

molio bi savjet vezano za kupnju televizije za apartman. Tražim neku budget opciju po mogućnosti smart tv, problem je u tome što je dnevni boravak velik (kauč na cca 1.5 do 2 metra) od tv-a pa bi mi i vezano za to dobro došao savjet.. dobra stvar je da nema žurbe (do ljeta) pa me i zato zanima hoće li sada biti dobro vrijeme za kupiti ili inače bude boljih akcija npr u proljeće :)

 

Da skratim, trebao nekoliko opcija modela većih smart tv koji ne bi bio za moju osobnu uporabu, stoga mi kvaliteta slike itd nije primarna..

 

Hvala puno

 E sad, za ono šta si naveo ja bi birao ili između Samsunga AU7092 ili za malo više para noviji Q60C, sličnih specki jedino šta 7092 ima Crystal UHD procesor, dok Q60C ima Quantum Lite i Q-Symphony, no niti s jednim od ovih telkača koje sam naveo nećeš pogriješit, dobra su za gledanje naših i (pretpostavljam satelitskih) kanala, a bilo bi još bolje da ih negdje nađeš sa 2+3 god. gare...

 

 

P.S. Linkovi koje sam okačio su od modela u 55" dijagonali, a oba modela dolaze naravno u više dijagonala, tak da mi nemoj zamjeriti na to, moš si pogledat u bilo kojoj dijagonali...

Only a little Eskimo guy which can loudly say only his name.
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.11.2023 14:51 (Vavoom).
5 mjeseci
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Pozdrav,

Zanima me model televizora Samsung qn90c 65", pa ako netko posjeduje taj televizor zanimaju me iskustva.

Trenutna cijena je oko 1500€, ali se nadam da će cijena ići još malo dole za black friday.

 

Unaprijed zahvaljujem...

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.11.2023 14:52 (Mantak).
5 mjeseci
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Što mislite isplatili se još malo čekat bolje popuste ili je to to sa sniženjima za crni petak
 
0 0 hvala 0
7 mjeseci
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Puno hvala!

 

Tražiti ću ove modele na kakvoj akciji ako budu uskoro:)

5 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
96roberto kaže...
Što mislite isplatili se još malo čekat bolje popuste ili je to to sa sniženjima za crni petak

 Ovisi jesi li ziheras ili kockar :)

Ponekad je dobro jedno a ponekad drugo...na tebi je odluka.

5 mjeseci
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
TV SAMSUNG Neo QLED QE65QN900BTXXH (165 cm, 8K, Smart TV, Quantum HDR 4000, PQI 5000, DVB-T2CS2 x 2, jamstvo 2 god)
Jeli moguće da košta samo 493 eura gotovinom u trgovini ronis.hr

Evo nakon pet minuta ispravili cijenu na 2349 e
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.11.2023 18:32 (96roberto).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

96roberto kaže...

TV SAMSUNG Neo QLED QE65QN900BTXXH (165 cm, 8K, Smart TV, Quantum HDR 4000, PQI 5000, DVB-T2CS2 x 2, jamstvo 2 god)

Jeli moguće da košta samo 493 eura gotovinom u trgovini ronis.hr

 

Evo nakon pet minuta ispravili cijenu na 2349 e

 

 

Trebao si kupiti dok je bilo

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.11.2023 19:51 (gogač).
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Mantak kaže...

Pozdrav,

Zanima me model televizora Samsung qn90c 65", pa ako netko posjeduje taj televizor zanimaju me iskustva.

Trenutna cijena je oko 1500€, ali se nadam da će cijena ići još malo dole za black friday.

 

Unaprijed zahvaljujem...

 Za tu lovu ide oled

16 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Pozdrav, tati rikuno tv pa tražim pomoć oko toga što mu preporučiti. Budžet cca €600, digitalna tv/streaming platforme, možda plex. Dijagonala barem 55. Hvala vam!

 
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Christian kaže...

Pozdrav, tati rikuno tv pa tražim pomoć oko toga što mu preporučiti. Budžet cca €600, digitalna tv/streaming platforme, možda plex. Dijagonala barem 55. Hvala vam!

 Za ove kriterije šta si naveo, baci oko na TCL C805 ili stariji model C735, oba dva su veoma odlični LED TV modeli (bez obzira šta je 735 lanjski model) - znači zadovoljit će sve tvoje kriterije, imaju Dolby Vision i HDR10+ šta je odlično za Netflix i slične streaming appove, ali za naše TV kanale to i nije baš bitno, uz to još imaju 2 HDMI 2.1 porta, a bilo bi još idealno da dobiješ 2+3 god. gare na njih...

Only a little Eskimo guy which can loudly say only his name.
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.11.2023 21:34 (Vavoom).
17 mjeseci
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

šta nije netko već pisao da su ovi tcl modeli malo precjenjenji cak i na forumima nisu ljudi odusevljeni previse hmm ne znam vise...pogotovo model 735 koji nije miniled da je promašaj....mene zanima šta se isplati uzeti više tcl 805 mini led model 55 ili HISENSE 55U8HQ ista im je cijena sve slicno osim tcl ima google tv ili ici na nešto provjereno tipa SAMSUNG QE55Q60CAUXXH qled za slicnu cijenu

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.11.2023 9:19 (ivano2000).
13 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Gledajući tako forum da vidim što ima novo ili ako kome treba pomoći sa iskustvom, ne mogu se  oteti dojmu da se polako ponavlja bivši forumaš "GARFIELD" na ovom forumu u vidu jednog kolege koji najčešće forsira jednog proizvođača. Malo mi to u jednu ruku smrdi...

Budimo realni, niti koju stoticu Eura razlike između pojedinih marki ne bi trebalo imati presudnu ulogu u kupovini. .
I da, moj premium uređaj je bio na zamjeni panela u vrlo kratkom roku nakon kupovine, ali vidi vraga, isti servis je bio prepun jedne marke toliko da se na vrata jedva ušlo a ovdje se preporuča.
Tako da bilo bi dobro da se ipak možda kupuje po iskustvima nekoga tko uređaj sa svoje strane može preporučiti jer ga doma ima u svoja četiri zida.
Ovo je moj pogled na davanje savjeta....bez uvrede ikome.
Moj PC  
11 0 hvala 1
17 mjeseci
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
millo kaže...

Gledajući tako forum da vidim što ima novo ili ako kome treba pomoći sa iskustvom, ne mogu se  oteti dojmu da se polako ponavlja bivši forumaš "GARFIELD" na ovom forumu u vidu jednog kolege koji najčešće forsira jednog proizvođača. Malo mi to u jednu ruku smrdi...

Budimo realni, niti koju stoticu Eura razlike između pojedinih marki ne bi trebalo imati presudnu ulogu u kupovini. .
I da, moj premium uređaj je bio na zamjeni panela u vrlo kratkom roku nakon kupovine, ali vidi vraga, isti servis je bio prepun jedne marke toliko da se na vrata jedva ušlo a ovdje se preporuča.
Tako da bilo bi dobro da se ipak možda kupuje po iskustvima nekoga tko uređaj sa svoje strane može preporučiti jer ga doma ima u svoja četiri zida.
Ovo je moj pogled na davanje savjeta....bez uvrede ikome.

 mislis na forumaša koji neprestano forsa tcl modele? dok strani forumi i nisu baš toliko oduševljeni s tim istim tcl ili ti koliko para toliko muzike

3 godine
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
ivano2000 kaže...
millo kaže...

Gledajući tako forum da vidim što ima novo ili ako kome treba pomoći sa iskustvom, ne mogu se  oteti dojmu da se polako ponavlja bivši forumaš "GARFIELD" na ovom forumu u vidu jednog kolege koji najčešće forsira jednog proizvođača. Malo mi to u jednu ruku smrdi...

Budimo realni, niti koju stoticu Eura razlike između pojedinih marki ne bi trebalo imati presudnu ulogu u kupovini. .
I da, moj premium uređaj je bio na zamjeni panela u vrlo kratkom roku nakon kupovine, ali vidi vraga, isti servis je bio prepun jedne marke toliko da se na vrata jedva ušlo a ovdje se preporuča.
Tako da bilo bi dobro da se ipak možda kupuje po iskustvima nekoga tko uređaj sa svoje strane može preporučiti jer ga doma ima u svoja četiri zida.
Ovo je moj pogled na davanje savjeta....bez uvrede ikome.

 mislis na forumaša koji neprestano forsa tcl modele? dok strani forumi i nisu baš toliko oduševljeni s tim istim tcl ili ti koliko para toliko muzike

 Ja neznam koje ti strane forume onda čitaš.

 

Nitko ne forsa, svatko kupuje šta želi, ali je činjenica da je TCL trenutno BB po omjeru cijene/kvalitete u većini segmenata.

 

Na kraju krajeva, nitko neće kupit TV zato jer je netko tu rekao kupuj, prvo će se informirati na još sto strana i ići osobno pogledati u trgovinu makar je i to li la jer zavisi od sto faktora.

 

Govoriš svašta o tom zločestom TCL-u, a jel imaš kojeg doma?

 

15 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
ivano2000 kaže...

šta nije netko već pisao da su ovi tcl modeli malo precjenjenji cak i na forumima nisu ljudi odusevljeni previse hmm ne znam vise...pogotovo model 735 koji nije miniled da je promašaj....mene zanima šta se isplati uzeti više tcl 805 mini led model 55 ili HISENSE 55U8HQ ista im je cijena sve slicno osim tcl ima google tv ili ici na nešto provjereno tipa SAMSUNG QE55Q60CAUXXH qled za slicnu cijenu

 

Problem je u tome kaj većina ljudi gleda isključivo tehničke specifikacije, a TCL ih obično nabije da bi prikrili ostale nedostatke. Nitko ne spominje kakav je image processing kod TCLa, upscaling, black crush, blooming, uniformiranost boja, itd. Koliko su čiste tehničke specifikacije nebitne...pa, dovoljno je samo usporediti neki npr. Sony LED sa TCLom. Sony uspije proizvesti primjetno bolju sliku sa dosta nižim tehničkim specifikacijama i ne gube se detalji kao kod TCLa. Baš zato Sony i ima osjetno višu cijenu. Ima na youtubeu hrpa usporednih testova gdje se Sony LED FALD pokazuje boljim od TCL Mini LEDa. Neki modeli TCLa imaju problema sa lokalnim zatamnjivanjem, dosta često čitam po stranim forumima da TCLove ekipa svako malo treba iskopčati iz struje pa ukopčati zato jer se OS zblesira ili pogubi kontakte sa soundbarom ili kaj je već spojeno na njega. Uglavnom, hrpa mušica. Napominjem da ovo nisu moja osobna iskustva, samo citiram kaj se može pročitati po stranim forumima.

 

Nikad se ne treba oslanjati isključivo na tehničke specifikacije, but muh nits, muh garancija i takve stvari. Može TV imati najbolje tehničke specifikacije na svijetu ali ako proizvođač to ne zna iskoristiti, to onda ništ ne znači.

 

Realno, TCL je u Europi budget marka, isto kao i Hisense. Iz nekog razloga za US tržište oba proizvođača izbacuju puno bolje i kvalitetnije modele, npr. TCL Q8M za koji ne postoji europski ekvivalent. Hisense isto tako u EU forsira svoje smeće od OSa dok u USA ima Google TV. Ali TCL je ovdje sveta krava koju se ne dira pa očekujem doljeglasove.

13 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Ima li još koja stranica osim rtings i what hifi a da testira telke ko oni? rtings je sa američkog tržišta tako da oni vuku tve sa tog područja.

Moj PC  
0 0 hvala 1
17 mjeseci
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Dobro si ovo napisao, test tcl i hisensa na rtihingsu za americko tržište nije mjerodavan jer očito modeli za usa tržišta nisu isti kao za EU, ne znam zašto se eu tržište degradira, dok recimo samsung izbacuje indenticne modele i za usa i za eu .

3 godine
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
SilverSurfer kaže...
ivano2000 kaže...

šta nije netko već pisao da su ovi tcl modeli malo precjenjenji cak i na forumima nisu ljudi odusevljeni previse hmm ne znam vise...pogotovo model 735 koji nije miniled da je promašaj....mene zanima šta se isplati uzeti više tcl 805 mini led model 55 ili HISENSE 55U8HQ ista im je cijena sve slicno osim tcl ima google tv ili ici na nešto provjereno tipa SAMSUNG QE55Q60CAUXXH qled za slicnu cijenu

 

Problem je u tome kaj većina ljudi gleda isključivo tehničke specifikacije, a TCL ih obično nabije da bi prikrili ostale nedostatke. Nitko ne spominje kakav je image processing kod TCLa, upscaling, black crush, blooming, uniformiranost boja, itd. Koliko su čiste tehničke specifikacije nebitne...pa, dovoljno je samo usporediti neki npr. Sony LED sa TCLom. Sony uspije proizvesti primjetno bolju sliku sa dosta nižim tehničkim specifikacijama i ne gube se detalji kao kod TCLa. Baš zato Sony i ima osjetno višu cijenu. Ima na youtubeu hrpa usporednih testova gdje se Sony LED FALD pokazuje boljim od TCL Mini LEDa. Neki modeli TCLa imaju problema sa lokalnim zatamnjivanjem, dosta često čitam po stranim forumima da TCLove ekipa svako malo treba iskopčati iz struje pa ukopčati zato jer se OS zblesira ili pogubi kontakte sa soundbarom ili kaj je već spojeno na njega. Uglavnom, hrpa mušica. Napominjem da ovo nisu moja osobna iskustva, samo citiram kaj se može pročitati po stranim forumima.

 

Nikad se ne treba oslanjati isključivo na tehničke specifikacije, but muh nits, muh garancija i takve stvari. Može TV imati najbolje tehničke specifikacije na svijetu ali ako proizvođač to ne zna iskoristiti, to onda ništ ne znači.

 

Realno, TCL je u Europi budget marka, isto kao i Hisense. Iz nekog razloga za US tržište oba proizvođača izbacuju puno bolje i kvalitetnije modele, npr. TCL Q8M za koji ne postoji europski ekvivalent. Hisense isto tako u EU forsira svoje smeće od OSa dok u USA ima Google TV. Ali TCL je ovdje sveta krava koju se ne dira pa očekujem doljeglasove.

 Svaka marka ima svoje mane, jel čitaš šta pišu o Samsungu, LG OLEDima i slično ? sve ovo što si nabrojao (ne na oledu, on ima svoje probleme. zelene linije...) izuzev upscalinga za koji je poznat da je slabiiji na TCL-u, ali ako gledate 720p+ rezoluciju, to nije apsolutno nikakav problem.

 

Slažem se da se ne treba oslanjat na tech specke samo, ali prikazuješ TCL da je softverski nikakav što nije istina, ne želim linkati 300 relevantih testova gdje je TCLL bolji od SONY-a jer ću zaspamat forum, ali vjerujem da to znaš samo nisi napisao.

 

Pls mi linkaj  test gdje je SONY FALD bolji od TCL minileda, zahvaljujem.

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.11.2023 12:35 (BioZZG).
2 godine
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
tonik kaže...

Ima li još koja stranica osim rtings i what hifi a da testira telke ko oni? rtings je sa američkog tržišta tako da oni vuku tve sa tog područja.

 Ma, i Rtings su seronje.

Stano mijenjaju brojeve za kvalitetu prikaza na raznim televizorima...

 

Cijeli cirkus je nastao o tome da oni testiraju televizore, soundbare i ostalu tehniku samo s robom koja stiže na "američko elitno" tržište.

 

Što misliš, da u u.S.A. iz Kine stiže samo ekskluzivna roba...

 

Zajebi to...

合氣道 Tražim ŽĐevojku,...oooo daleeeekooo bilooo....
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.11.2023 12:51 (Zaporožac).
15 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
BioZZG kaže...
SilverSurfer kaže...
ivano2000 kaže...

šta nije netko već pisao da su ovi tcl modeli malo precjenjenji cak i na forumima nisu ljudi odusevljeni previse hmm ne znam vise...pogotovo model 735 koji nije miniled da je promašaj....mene zanima šta se isplati uzeti više tcl 805 mini led model 55 ili HISENSE 55U8HQ ista im je cijena sve slicno osim tcl ima google tv ili ici na nešto provjereno tipa SAMSUNG QE55Q60CAUXXH qled za slicnu cijenu

 

Problem je u tome kaj većina ljudi gleda isključivo tehničke specifikacije, a TCL ih obično nabije da bi prikrili ostale nedostatke. Nitko ne spominje kakav je image processing kod TCLa, upscaling, black crush, blooming, uniformiranost boja, itd. Koliko su čiste tehničke specifikacije nebitne...pa, dovoljno je samo usporediti neki npr. Sony LED sa TCLom. Sony uspije proizvesti primjetno bolju sliku sa dosta nižim tehničkim specifikacijama i ne gube se detalji kao kod TCLa. Baš zato Sony i ima osjetno višu cijenu. Ima na youtubeu hrpa usporednih testova gdje se Sony LED FALD pokazuje boljim od TCL Mini LEDa. Neki modeli TCLa imaju problema sa lokalnim zatamnjivanjem, dosta često čitam po stranim forumima da TCLove ekipa svako malo treba iskopčati iz struje pa ukopčati zato jer se OS zblesira ili pogubi kontakte sa soundbarom ili kaj je već spojeno na njega. Uglavnom, hrpa mušica. Napominjem da ovo nisu moja osobna iskustva, samo citiram kaj se može pročitati po stranim forumima.

 

Nikad se ne treba oslanjati isključivo na tehničke specifikacije, but muh nits, muh garancija i takve stvari. Može TV imati najbolje tehničke specifikacije na svijetu ali ako proizvođač to ne zna iskoristiti, to onda ništ ne znači.

 

Realno, TCL je u Europi budget marka, isto kao i Hisense. Iz nekog razloga za US tržište oba proizvođača izbacuju puno bolje i kvalitetnije modele, npr. TCL Q8M za koji ne postoji europski ekvivalent. Hisense isto tako u EU forsira svoje smeće od OSa dok u USA ima Google TV. Ali TCL je ovdje sveta krava koju se ne dira pa očekujem doljeglasove.

 Svaka marka ima svoje mane, jel čitaš šta pišu o Samsungu, LG OLEDima i slično ? sve ovo što si nabrojao (ne na oledu, on ima svoje probleme. zelene linije...) izuzev upscalinga za koji je poznat da je slabiiji na TCL-u, ali ako gledate 720p+ rezoluciju, to nije apsolutno nikakav problem.

 

Slažem se da se ne treba oslanjat na tech specke samo, ali prikazuješ TCL da je softverski nikakav što nije istina, ne želim linkati 300 relevantih testova gdje je TCLL bolji od SONY-a jer ću zaspamat forum, ali vjerujem da to znaš samo nisi napisao.

 

Pls mi linkaj  test gdje je SONY FALD bolji od TCL minileda, zahvaljujem.

 

Nisam nigdje rekao da su Sony i ostali, ajmo reći, premium brandovi bez svojih problema, ima tu svega. Primjer, Sony FALD ima poznatu boljku bloominga koji je najviše primjetan ako gledaš bijele subtitlove koji se prikazuju na black baru. Ali, što se tiče obrade slike iliti image processinga, tu je Sony možda i najbolji, uz high end Panasonic TVe. OLED TVe namjerno izbjegavam jer, eto, želim gledati TV a ne dadiljati ga i moliti boga da mu se upali algoritam za refresh piksela.

 

 

Iz ovoga se jako lijepo može vidjeti kaj Sony napravi sa svojih 80 local dimming zona, a kaj TCL sa 1080. Smiješno. Naravno, Sony nije u svakom pogledu bolji, ali obzirom na napucane tehničke specifikacije od TCLa, očekivao bi da pojede Sony za doručak, a ne obrnuto. Zone treba znati dobro iskoristiti, a tu TCL malo šepa. Da stvar bude gora, radi se o modelu za USA tržište koji je bolji od bilo kojeg trenutno dostupnog u EU.

5 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Sta se tice tcla i modela 65 c735 sasvim se dobro moze ustelati samo treba malo vremena jer out of the box nije neka sreca.

 

Zadnje sam stavio najnoviji firmware, (rucno preko usb sticka jer ga nema na OTA)

 

Usporedjujuci android sustav sa Amazon firestickom (4k max) nema nikakvih zastajkivanja, fluidan je...

 

Igre na ps5 isto ok. Jedini fail je kad se nesto brzo krece na bijelom podlozi. Opisao bi kao zastajkivanje frejmova i to ne na svim aplikacijama. Na Stremiu se najmanje primjeti.

 

Uglavnom sve preko 600eur za taj tv je previse.

 
1 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Dobro, ljudi koji nevole TCl; što onda uzeti za 600 € umjesto TCL 55C805?

Moj PC  
3 0 hvala 0
5 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

To se i ja pitam :)

Ako gledam TV do cca 700€ zelim IPS, direct LED a danas mu gotovo svi VA. Zao mi je sto vise nema kvalitetnih Panasonic TV-a srednje klase a i opcenito je Panasonic kod nas jako slabo zastupljen.

 

 
3 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
john142 kaže...

Zao mi je sto vise nema kvalitetnih Panasonic TV-a srednje klase a i opcenito je Panasonic kod nas jako slabo zastupljen.

 

 Can confirm, zadnji put kad sam gledo na Nabavi ponude TV-a, od novijih Panasonica samo rebrandirani Vestelovi modeli i MZ2000 OLED, sve ostalo stariji modeli koji su vjv pronađeni negdje pa stavljeni u prodaju...

 

Ak oćeš original Panasonic imaš još uvijek HX810 u Semarku, ali pitanje je odakle su ga iskopali...

Only a little Eskimo guy which can loudly say only his name.
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.11.2023 15:16 (Vavoom).
5 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

HX810 je VA edge a i stari model.

 

Bilo je do nedavno na Mall LZ980 i LZ1000 i bas mi je zao sto nisam kupio. Sada mi se TV pokidao no jednostavno nemas sto dobro kupiti. Panasonic mi je uvijek bio prvi izbor, pouzdan, jednostavno sucelje i ono sto je isto bitno dobar daljinac.

Ako gledam cifre preko 700€ onda vec ulazim u podrucje OLED-a. Mini led je jos uvijek preskup a i oni su vecinom sa VA panelima.

 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Koji tv 75" bi bio best buy trenutno?

Inace imam sony braviu 55xe8505 i planirao sam sada minimalno uzeti 75" neki tv,ako ovaj prodam.Nedavno sam koristio tcl 55 incni i model je pocimao sa 8 sad koji nezz tocno...android mu je puno brzi,fluidniji nego na soniju ali meni osobno slika nije ni blizu sonija.Gledao sam netflix i ove zemaljske programe.

Nije mi ostro,nekako je drukcije,mada sam ocekivao da ce to bit puno bolje s obzirom da je moj star 5-6g i zato se sad mislim dali uopce ici na tcl.

Plan mi je uzet nesto do 75 pa ako je i losije od trenutne bravije spojit na njega firestick i to je to,sve ovo "bolje",a da je 75" kosta dosta love,oled da ne spominjem.

Origin_Steam: hrka11
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.11.2023 15:45 (hrka11).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Razredio sam odluke. i Sad se dvoumim LG oled c3 55''

ili Samsung oled qe65s95b

 

uzimajuči u obzir da je LG 300 eur jeftiniji od Samsunga. Ali je zato Samsung 65''

13 Lg Oled 55c3
10 Samsung QE65s95b
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.11.2023 16:16 (tonik).
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice