Samsung Galaxy S20/S20+ izdvojena tema

poruka: 1.233
|
čitano: 366.734
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Samsung Galaxy S11/S11+

Ovo je primjer ankete...da je ljudima zoom bitan., koliko se god to nekima cini nebitno.

 
0 0 hvala 0
14 godina
moderator
offline
Re: Samsung Galaxy S11/S11+
CrossDeath kaže...

Molim modove (po vec bar treci put) da promijene naziv teme u Samsung Galaxy S20/S20+. Hvala

 Drugi put ili koristi opciju "Prijavi" ili pošalji nekom od moderatora PP sa zahtjevom.

 

Ne stignemo baš sve pročitati...

http://www.bug.hr/forum/topic/sluzbene-obavijesti-pravila/pravila-foruma/96209.aspx
10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Taman mi ugovor istječe u 4. mjesecu i uzet ću s20 te zaradit na njemu nekoliko tisuća kuna a ostat na svom i dalje fenomenalnom S9+.Mislim da nema tu još velike razlike između medela za ikakvu promjenu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S11/S11+
XXX-Man kaže...
CrossDeath kaže...

Molim modove (po vec bar treci put) da promijene naziv teme u Samsung Galaxy S20/S20+. Hvala

 Drugi put ili koristi opciju "Prijavi" ili pošalji nekom od moderatora PP sa zahtjevom.

 

Ne stignemo baš sve pročitati...

U redu, nisam znao da to tako ide :/

Hvala!

11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S11/S11+
R36 kaže...

Ovo je primjer ankete...da je ljudima zoom bitan., koliko se god to nekima cini nebitno.

Anketa izricito pita koji model S20 bi kupili, a ne koliko vam je bitan zoom.

 

To sto je tekstualno naglaseno posebno obiljezje svakom modela, nema nikakve veze da li je ljudima bitan zoom ili ne 

 

Isti rezultat bi bio da su stavili, yeah i need that 108MP

16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Baš tako, zoom je cool gimmick, ali u praksi dosta nebitan i ujedno ne baš i super kvalitetan dodatak.

U zadnjih par godina, ultra wide je jedino što je stvarno suoer didatak kameri, naravno uz kvalitetu samih slika.

Nemaju baš više kaj dodavat, pa se ide na ovakve "pizdarije".
12 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Pa Ultru bas to izdvaja od preostala dva...taj zoom tj taj setup kamera.

 

Nece kupit Ultru jer ih zoom ne zanima.

Poruka je uređivana zadnji put pet 14.2.2020 22:42 (R36).
 
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Kupit će jer jedini ima nekaj novo, realno. Sve ostalo je isti drek ko stariji modeli.

Recimo meni je ova serija za zaborav, želim top flagship sa svim featurima, pa makar neke jako rijetko koristio (npr. Zoom), ali ultra je odurno prevelik.

Možda griješim, ali po meni su usrali kaj nemaju manji mob, istih featura kao ultra. U stilu iphone pro i pro max.
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
HAL kaže...
Kupit će jer jedini ima nekaj novo, realno. Sve ostalo je isti drek ko stariji modeli.

Recimo meni je ova serija za zaborav, želim top flagship sa svim featurima, pa makar neke jako rijetko koristio (npr. Zoom), ali ultra je odurno prevelik.

Možda griješim, ali po meni su usrali kaj nemaju manji mob, istih featura kao ultra. U stilu iphone pro i pro max.

Slazem se da su sva tri modela trebala sadrzavati isti setup kamera...

 

Iskreno nisam ni ja nesto zagrijan. Veselim se P40 Pro kao i Mi 10 Pro. 

13 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+
A ne možeš staviti taj ogroman senzor, periskop kameru i još nekoliko njih u dimenzije S20. Baterija bi onda bila iznimno mala.
Realno i ovaj 12mpx senzor je prilično velik (blizu P30 Pro) i trebao bi davati odlične slike u svima uvjetima bez nekog kompromisa u odnosu na Ultra model.
Mislim, Samsung napravi najveći skok između generacija, a mnogi nisu nešto oduševljeni. Ovo je top flagship sa najmanje kompromisa.
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
zuper kaže...
A ne možeš staviti taj ogroman senzor, periskop kameru i još nekoliko njih u dimenzije S20. Baterija bi onda bila iznimno mala.
Realno i ovaj 12mpx senzor je prilično velik (blizu P30 Pro) i trebao bi davati odlične slike u svima uvjetima bez nekog kompromisa u odnosu na Ultra model.
Mislim, Samsung napravi najveći skok između generacija, a mnogi nisu nešto oduševljeni. Ovo je top flagship sa najmanje kompromisa.

Uvijek ce biti takvih... dobro je samo ono sto oni kupuju, sve ostalo je sranje, kako ne kuzis?

11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
CrossDeath kaže...
zuper kaže...
A ne možeš staviti taj ogroman senzor, periskop kameru i još nekoliko njih u dimenzije S20. Baterija bi onda bila iznimno mala.
Realno i ovaj 12mpx senzor je prilično velik (blizu P30 Pro) i trebao bi davati odlične slike u svima uvjetima bez nekog kompromisa u odnosu na Ultra model.
Mislim, Samsung napravi najveći skok između generacija, a mnogi nisu nešto oduševljeni. Ovo je top flagship sa najmanje kompromisa.

Uvijek ce biti takvih... dobro je samo ono sto oni kupuju, sve ostalo je sranje, kako ne kuzis?

ne, nego postoje neki od nas koji mogu i realno sagledati situaciju. S20 serija je veliki zaokret i pogreska od strane samsunga u vise segmenata

 

recimo, glavna kamera vise nije ista na svim modelima, po meni je to katastrofa, kupnjom S20, nisi kupio Samsung flagship mobitel i nisi dobio najbolje sto samsung nudi, zakinut si svakako

 

S20+ je totalno lose odraden model, za cca 200 EUR razlike u cijeni nasparm S20, ToF kamera i 0.5" veci ekran, ono wtf?

 

konstantno forisanje Exynos za EU trziste za istu cijenu SD modela, do kada

 

davanje/prodaja/suradnja na najnovijem senzoru sa Xiaomi, i onda trazenje duplo veceg iznosa novca, Mi10 Pro vs S20 Ultra, a imaju sve identicno, UFS 3.0, DDR5, 108MP senzor, 90/120Hz Samsung Amodel ekran itd itd, s time da naravno Xiaomi dolazi sa SD a S20 Ultra sa Exynos.

 

i onda kazes da je ovo top flagship sa najmanje kompromisa?

 

rekao bih da je ovo prvi puta u povijesti Samsunga flagshipa, generacija sa najvise kompromisa i prvi puta ne mogu naci niti jedan realni razlog da ikome savjetujem da kupi, stovise ne bih mogao niti sebe uvjeriti, Mi 10 Pro jednostavno se nije smio desiti Samsungu, stovise cak i Mi 10 obicni ima novi senzor, ono za smijanje, jos jeftinije

 

stvarno ne znam sta im je bilo na pameti

 

 

13 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+
Ultra mora opravdati ovu suludu cijenu. Da su stavili na sve modele 108mpx, onda nema taj model previše smisla. Osim toga, stvarno ne vjerujem da bi taj senzor stao u S20 bez da se baterija kompletno sroza.
Exynos u S9 je jako loš, u S10 su osjetno popravili, a zasigurno je bolji u S20 seriji. A najveći zamjerka im je bila potrošnja baterije tako da uz dodatnu optimizaciju, veću bateriju problema sa njima neće biti.
Znači, u 3 glavne kategorije: zaslon, kamera i baterija Samsung je napravio ogromna poboljšanja u odnosu na prošlu seriju. Najveću još od S6 serije. To se ne može osporiti. Za istu cijenu prošle godine S10, danas dobivaš u skoro svim segmentima mnogo bolji uređaj.
Velim, Ultra je izuzetak i tko želi takav luksuz bome će ga i platiti.
Moj PC  
1 0 hvala 1
9 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Koristim samsung galaxy S8 i eto nakon 3 godine bi promijenio mobitel sadgledam da li bi uzeo galaxy s20 ili s20+ da li ima neke prevelike razilke između ta dva modela osim kamere i baterije ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
zuper kaže...
Ultra mora opravdati ovu suludu cijenu. Da su stavili na sve modele 108mpx, onda nema taj model previše smisla. Osim toga, stvarno ne vjerujem da bi taj senzor stao u S20 bez da se baterija kompletno sroza.
Exynos u S9 je jako loš, u S10 su osjetno popravili, a zasigurno je bolji u S20 seriji. A najveći zamjerka im je bila potrošnja baterije tako da uz dodatnu optimizaciju, veću bateriju problema sa njima neće biti.
Znači, u 3 glavne kategorije: zaslon, kamera i baterija Samsung je napravio ogromna poboljšanja u odnosu na prošlu seriju. Najveću još od S6 serije. To se ne može osporiti. Za istu cijenu prošle godine S10, danas dobivaš u skoro svim segmentima mnogo bolji uređaj.
Velim, Ultra je izuzetak i tko želi takav luksuz bome će ga i platiti.

 Zbog čega? Možda su prizvoljno stavili tu cijenu, da vide kak bu tržište disalo (a o lakomosti proizvođača tj žeđ za što većim priljevima novaca da ne pričam). Sumnjam da će opravdat cijenu, 10500kn, halo, pa to je brutalna cijena.. A sljedeće godine taj će model koštat dost manje a tolko će već i bit "zastarljeli" model na tržištu.

 

Ne znam, nekak je nezahvalna ta tehnologija, rapidno se razvija i svake godine neke novotarije izmisle u smartfonima a i u nekim smjerovima se i razvijaju pa se vidi napredak (recimo ko sad u S20 seriji po pitanju kamaera i baterije), a ak uzmeš mob na duže staze korištenja (bar 3 godine) možda ublaži gorčinu koju si dao za Ultra model, naravno ovdje nema mjesta isplativosti uređaja, kao ni opravdanja.

Cijene su takve kakve jesu, mi možemo komentirat ovdje i imamo pravo bit nezadovoljni odnosno zadovoljni, ali, kao što rekoh, tehnologija ide naprijed, a cijene idu gore i to je neminovno, na nama je dalje sve, dal ćemo kupit ili nećemo kupit, to je stvar osobnog izbora. 

Što se tiče luksuza, ne znam, to mi je relativan pojam za neke stvari i nekak mi ne paše ta riječ uz Ultru, možemo ga nazvat mob koji skoro pa nakrcan svačime, samsung vidi opravdanje u Ultri, svašta su stavili u njega i naravno bubnuli veliku cijenu, pa ko voli nek izvoli.

U globalu opravdanja nema, neg će si potencijalni kupac morat sam u glavi stvorit neko opravdanje za kupnju moba od 10500kn, dalje je sve lakše 

Ziga_ST kaže...

Koristim samsung galaxy S8 i eto nakon 3 godine bi promijenio mobitel sadgledam da li bi uzeo galaxy s20 ili s20+ da li ima neke prevelike razilke između ta dva modela osim kamere i baterije ?

 Razlika ti je između S20 i +, potonji ima veći ekran, dodatnu kameru, veću batku i naravno oko 800kn veću cijenu i veći su gabariti + modela. dalje sve moraš sam prosudit dal se isplati + model uzimat, na tebi je.

7 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Negdje sam pročitao da Samsung nastavlja proizvodnju S10 serije i da će cijena u SAD  biti smanjena za 150 $  , čisto sumnjam da će naše gulikože za toliko smanjite cijene kad počne prodaja S20 .

Možda griješim kamo sreće.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
MUĆAK kaže...

Negdje sam pročitao da Samsung nastavlja proizvodnju S10 serije i da će cijena u SAD  biti smanjena za 150 $  , čisto sumnjam da će naše gulikože za toliko smanjite cijene kad počne prodaja S20 .

Možda griješim kamo sreće.

Ma nasi ce jos i poskupiti, pa ce stavit "akciju" sa starom cijenom.

6 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Pozz...

 

Zanima me Ultra...vidim verzija s SD ima klasicni i e-SIM....dual sim klasicni u ostalim modelima?

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Kako je cijena bitan segment xiaomiju huaweiju i jos nekom cang slangu predvidam porast trzisnog udjela...

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

usporedba fotki sa pixelom i iphone 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S11/S11+
3dfx kaže...

S20+ i S20 nista novoga ne nude, stovise nekako su lame u usporedbi sa S10+

 

Osobno cu piknut Mi 10 Pro, zbog kamere jer me zanima sto moze taj novi Samsung senzor, ali ne pada mi na pamet placati to duplo vise kupovinom S20 Ultra

 

 

 

 

 Zar nije taj senzor i u Mi Note 10? Prođeš jeftinije, ako je taj senzor glavni razlog novog moba 

6 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

BTW ljudi, u sljedećih par mjeseci će skočiti cijene svega. Pogledajte cijene IPhone mobitela danas i sutra.. Sve će ići u nebo.. Virus..

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Evo ja sam narucio S20+ i radujem se tim Budsima +

 

Radim u njemackoj za Vodafone i imamo 90 eura mjesecno za svoje ugovore koje moramo potrosit jer bi pare porpale.

realno i s20 bi mi bio ok ali sam uzeo + samo zbog slusalica.

ultra mi je nepotrebna jer doplata bi bila 250 eura jednokratno a za S20+ moram dat samo 1 eur tako da mi je to no brainer

BiH__Snowflake BF4,CS:GO
Poruka je uređivana zadnji put sri 19.2.2020 20:29 (mersimh).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Meni ta S20 serija više ko bolja verzija A51/A71 (koji su jako skupi). Jest da je sve super, al S10 serija mi se osjeća više premium. Možda ovaj S20 Ultra se osjeća premium, al vidjet ćemo dok bude u rukama. S20+ u ruci nije neki dojam, a kamera malo živcira sa prijelazom ultrawide, normal, telephoto.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Evo jucer se igrao sa S20+.,ultre nema nigdje izlozbenog. Tele 2, Santa Domenica.

 

Sta reci. Klasicna S serija. Posto imam Note 9, opet mi se javio osjecaj kao da ne bi kupio nista novo jer software izgleda isto zadnji par godina. Al necu o tome...

 

Dizajn - meni odlican i ona neka siva boja izgleda bolesno dobro.

Kamera - iskreno cisto dovoljno taj 30x zoom. To prebacivanje izmedu kamera je meni ok.

Prednja kamera takoder puno bolja nego na S10+., ali bas doslovno puno bolja.

 

Ja sam ocito zasicen Samsungom ali realno veliki napredak naspram prijasnjih S serija.

Da li se netkom isplati dati 300-400 eura vise za Ultru samo zbog 100x  zooma to mora sam procjenit, ali po meni je i ovaj 30x dovoljno dobar za sve.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
3dfx kaže...

usporedba fotki sa pixelom i iphone 

 

 Sto je najzalosnije - najbolje fotke daje Pixel i Iphone.

Ja u ovoj usporedbi uopce nisam odusevljen s Samsungon.

8 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Ima Ultre u Sancti u Arena Centru i HTu na Cvjetnom trgu.

 

Ocekivao vise od kamere i 120 Hz. Note 10+ s malo boljom kamerom minus olovka.

 
0 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Novi samsung muznja ovaca sa gimmickom... Ove cifre su nevjerojatne.... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Danas prčkao po njemu ništa posebno ,stereo zvuk je super a najgori dojam mi ostavljaju tipke Pover i zvuk  kao da su plastika ružno , ružno  .

Precjenjeno nemoguće.

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

evo gsm arena je objavila full review za S20 Ultra

 

uz ostale koje sam gledao, koji su trenutno dostupni, nitko nije impresioniran 

 

ne kazu da ne valja, vec da nije nista specijalno bolja od N10+ kamere, i da 9-1 "binanje" nema nikakvih prednosti nad standardnim tehnologijama proslih generacija, kao sto se ocekivali, to jest reklamiralo

 

isto tako 120Hz mod, iako odlican, previse crpi bateriju

 

Pros

  • Big, bright and beautiful 120Hz AMOLED display.
  • The great periscope telephoto cam offers versatile zoom options.
  • The new gen chipset is a solid upgrade performance-wise.
  • Stereo speakers are nice and loud.
  • Charging is very fast.

Cons

  • Ultra expensive.
  • Underwhelming battery life with 120Hz refresh rate.
  • 108MP Nonacell camera fails to live up to the hype.
  • 'Space zoom 100x' is just for marketing.
  • Fingerprint sensor performance is way behind the competition.
Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice