Samsung Galaxy S10/S10+

poruka: 2.250
|
čitano: 601.484
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+

Je, visoka je cijena. Ali očekivao sam i višu.Mislim da pocetni model ima 128gb plus sd kartica. Jedino kameru moraju dignut na razinu više, sve ostalo će biti top..

12 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Ništa, čekamo 20.00 pa odmah lupam S10+ prednarudžbu u Tele2...Čitam da se vani, kao preorder bonus dobije novi Galaxy Watch, Galaxy Bunds i sl....ne bi bilo loše ušećarit nešto od toga..

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
mp3david kaže...

u Mobisu krenule prednarudzbe.

 

S10 500kn skuplji od S9 znaci 6999kn

S10plus 400kn skuplji od S9plus znaci 7699kn

S10e je 5799kn

 

da ne govorim o cijenama sa vise memorije.Uzas

I onda se cude sto Xiaomi prevladava sve vise, kao i ostale kineske marke.

Banut ce oni vrlo brzo i na njuskalo, nema brige 

8 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
mp3david kaže...

u Mobisu krenule prednarudzbe.

 

S10 500kn skuplji od S9 znaci 6999kn

S10plus 400kn skuplji od S9plus znaci 7699kn

S10e je 5799kn

 

da ne govorim o cijenama sa vise memorije.Uzas

I onda se cude sto Xiaomi prevladava sve vise, kao i ostale kineske marke.

 šta je to za jednog hrvata, sitnica

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Vidim sad u Arena cetru tj.Samsung dućanu da su napravili stolove i meze pa možda i ovdje bude premijera S10
O Matijeviću jesi li pri piću?!Kud će boca nego da se joca.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Gleda se gleda

 
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Ne svida mi se taj Galaxy fold.Premal ekran to ima da ga koristis kao obican mob i predebelo :/

Moj Youtube kanal - Gameplay Croatia (Subscribe me for more videos)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Sad kao na binu izlazi head of instagram, a koliko vec godina instagram nije optimizirao svoju aplikaciju da ne sijece storyje na edge ekranima

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Koliko vidim, kod nas se za prednarudžbu dobivaju nove bežične slušalice.

 

Prednaručite svoj Galaxy S10 danas i dobit ćete nove bežične Galaxy Buds slušalice.

Uz kupnju Samsung Galaxy S10 ili S10+ do 7. ožujka na poklon dobivate Samsung Galaxy Buds bežične slušalice nakon registracije uređaja putem aplikacije.

This time next year we'll be milionaire
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.2.2019 21:46 (Knez_007).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+
Konačno će S Galaxy imati odličnu bateriju. Sa 4100 mah i štedljivim procesorom jednostavno mora. Ali još uvijek ostali na starom brzom punjenju. Ak se to može sad nazvat brzo punjenje...
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Ako budem uzimao S10, onda ce to biti S10e u žutoj boji 😀😁😄, kad ga bude na njuskalu po nekoj povoljnoj cijeni.
Znam da je on konkurencija iPhoneu XR, ali takoder mi je taj iPhone bas ono prelijep,baš mi se sviđa.

Moj Youtube kanal - Gameplay Croatia (Subscribe me for more videos)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Meni je S10e super mobitel. Male dimenzije, velik ekran, senzor otiska prsta nije u ekranu pa se može staviti zaštita i najvažnije od svega flat screen. Ostalo sve kao na većim modelima. Teleobjektiv mi nije bitan.
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Ma pričekat cca pola godine pa ga dobiješ za 30% manje.... evo S9 se dobije za manje od 500 eur na Amazonu, na ebayu 450 - novi naravno, a lansiran je prije godinu dana za 800+ ojra.

Taman da prvoj seriji pokrpaju greške :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
zuper kaže...
Konačno će S Galaxy imati odličnu bateriju.Sa 4100 mah i štedljivim procesorom jednostavno mora. Ali još uvijek ostali na starom brzom punjenju. Ak se to može sad nazvat brzo punjenje...

Ako je tebi žutilo odlično, pa kak onda izgleda 5000mAh baterija na ovom novom M20/150eura modelu za sirotinju.Tu je i ovaj još jeftiniji M10 za beskučnike i protuhe, 3400mAh baterija cijena moba 100eura.

 

https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_m20-9506.php

 

https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_m10-9508.php

 

 

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
6 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Odlican je

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
rambox kaže...
zuper kaže...
Konačno će S Galaxy imati odličnu bateriju.Sa 4100 mah i štedljivim procesorom jednostavno mora. Ali još uvijek ostali na starom brzom punjenju. Ak se to može sad nazvat brzo punjenje...

Ako je tebi žutilo odlično, pa kak onda izgleda 5000mAh baterija na ovom novom M20/150eura modelu za sirotinju.Tu je i ovaj još jeftiniji M10 za beskučnike i protuhe, 3400mAh baterija cijena moba 100eura.

 

https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_m20-9506.php

 

https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_m10-9508.php

 

 

 Pa kad se pogleda specifikacije i cijene, može se vidjeti kako kod jeftinijih modela je kapacitet baterije prilično velik u usporedbi sa skupljim. 

Ali to je i nekak logično. Skuplji flagship modeli trpaju sve moguće senzore, 4-5 kamera, stereo zvučnike, IP zaštitu, bežično punjenje, što tanji i jednostavno teško da imaju neku ogromnu cifru. Ovih 4100 i 4200 kod Huawei je zapravo stvarno odlično kad pogledaš kaj sve pakuju unutra. A baterije su jeftine, jeftiniji modeli ne brinu toliko o veličini pa si tako jednostavno rade selling point. 

11 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Gledam ovaj Galaxy Fold, ideja ovako sklopljivog moba je meni osobno vrhunska. Razlog tome je jer mi baca tešku nostalgiju na stare Nokia Communicatore sa ovim otvaranjem i zatvaranjem, communicatorice su bile bog i batina za biznis telefon. Zato mi stvarno pada napamet, što ako Nokia isto napravi ubrzo ovakav Folding telefon i vrati Communictar seriju?  

Kakav stroj.

404 Greške a nema ih nigdje
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.2.2019 1:36 (Bug Manijak).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

jednom sam imao ekran sa mrtvim pikselom, 23", i to je meni bilo uzas... a sad gledam video od s10, i u kutu ekrana stoji rupetina dok su pustili filmic na njemu. emocionalno to ne mogu podnit, izjeda me iznutra. ne pristajem na rupu, isto kao sto ne pristajem na notch

i za fold 1980$ - katajbnastrofa

Dobra vila mi je ispunila dvi zelje, treci put nisan moga
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+

Vrlo rado bi svoj S9 zamjenio za S10+  nema drastičnij promjena ali mislim da je Samsung napravio dobar posao. Notch je odvratan, glory hole je po meni ipak bolja stvar, dok za 2-3 godine ne budu kamere ispod ekrana

Every man dies, not every man really lives. William Wallace (1272 - 1305)
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Kad se tek pojavio notch, ovako na prvu mi je djelovalo uzasno. Mislio sam da nitko nece kupovati takve uredaje. Medutim, kad sam i sam isprobao mobitel koji ima notch, skuzio sam da mi to uopce nije problem. Jednostavno se naviknes na to. Tako da vjerujem da ce ova rupa biti jos manji "problem". Punch hole je ipak manje invazivno rjesenje od notcha, pogotovo sa default wallpaperom koji ga zamaskira.

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Unboxing:

Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
overdice kaže...

jednom sam imao ekran sa mrtvim pikselom, 23", i to je meni bilo uzas... a sad gledam video od s10, i u kutu ekrana stoji rupetina dok su pustili filmic na njemu. emocionalno to ne mogu podnit, izjeda me iznutra. ne pristajem na rupu, isto kao sto ne pristajem na notch

i za fold 1980$ - katajbnastrofa

 Konačno da je netko i protiv toga. Slažem se 100%. Ne znam kako gledat video sa rupetinom,i to još na takvom prekrasnom  zaslonu. Što kažeš, izjeda me to iznutra. Ja apsolutno nemam ništa protiv dizajna koji je pokazan na S9. Jebo ih bezeless display.

Pro audio equipment
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.2.2019 9:49 (Nikacc).
11 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Tko zna ako budu Galaxy Buds u slobodnoj prodaji, to me najvise interesira :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Mitohondri kaže...
R36 kaže...

https://www.phonearena.com/news/Samsung-Galaxy-S10-Plus-screen-protector-incompatible_id113657

 

Katastrofa..vidi gdje je otisak prsta tu nema zaštite, nego je izrezan krug da možeš dodatknut ekran jer ne radi senzor preko zaštitnog stakla ili maske. Zanima me kako će izgledat pisanje poruka s tom rupom na sredini.

 

Jer se oni u Samsungu zajebavaju??Veću glupost dugo nisam vidio.

 

Prognoziram da će S10 lošije prodavat nego S9.

 

 

sumnjam da su toliko blesavi, vjerovatno je ovo ona zastitna folija sto dolazi preko telefona kada ih izvadis iz kutije

 

Bingo! 

14 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Trenutno imam mobitel s notchom i jednostavno sam u opcijama  stavio da se taj dio ekrana uvijek koristi za status bar. I uopće ne znam za notch.

Ako je istu stvar moguće napraviti na S10 ne vidim problem s rupama.

 

Jedino ne znam za omjer.
Na P20 PRO je 18.7:9 pa je dobar omjer za gledanje Youtuba
Na S10 je 19:9. Ne znam kako bi izgledalo da se sakrije taj dio ekrana kod gledanja filmova i Youtuba.

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.2.2019 10:06 (CroDexter).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Ekipo ne znam kako vi gledate na S10 liniju ali ja nisam oduševljen.

 

1.Ova rupetina od kamera u desnom kutu mi je bezveze...pogotovo ako se gleda neki video...

2.Brzo punjenje od 15W., a Xiaomi Mi9 ima od 27W. M20P i njegovo brzo punjenje mi je neugodno i spominjat. Ja ne znam gdje su oni zapeli da u svoj top model ugrađuju ovo sporo "brzo" punjenje od 15W.

3.Senzor otiska prsta - svi su popljuvali senzor na M20P jer eto moraš na točno mjesto stavit prst. Na kraju je isto kao i kod S10, samo je kod njega ultrasonični senzor ili ti "Nije govno nego se pas posrao". Želim reći da će biti ništa brži do ovog na M20P. Samo je fora što M20P ima 3D otključvavanje...

4. Kamera - širokokutna, koju je LG G5 imao još prije 3 godine - toliko o revoluciji na S10., ili zoom od x2, gdje konkurencija ima x5, ili Oppo koji će imat x10... - kamera im je smiješna. Slike će biti vrhunske daleko od toga kao i na svim top modelima ali napredak nikakav.

 

Ne vidim razloga zašto bi prodao svoj Note 9 i kupio S10. Očekivao sam više od S10.

 
6 1 hvala 0
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
R36 kaže...

Ekipo ne znam kako vi gledate na S10 liniju ali ja nisam oduševljen.

 

1.Ova rupetina od kamera u desnom kutu mi je bezveze...pogotovo ako se gleda neki video...

2.Brzo punjenje od 15W., a Xiaomi Mi9 ima od 27W. M20P i njegovo brzo punjenje mi je neugodno i spominjat. Ja ne znam gdje su oni zapeli da u svoj top model ugrađuju ovo sporo "brzo" punjenje od 15W.

3.Senzor otiska prsta - svi su popljuvali senzor na M20P jer eto moraš na točno mjesto stavit prst. Na kraju je isto kao i kod S10, samo je kod njega ultrasonični senzor ili ti "Nije govno nego se pas posrao". Želim reći da će biti ništa brži do ovog na M20P. Samo je fora što M20P ima 3D otključvavanje...

4. Kamera - širokokutna, koju je LG G5 imao još prije 3 godine - toliko o revoluciji na S10., ili zoom od x2, gdje konkurencija ima x5, ili Oppo koji će imat x10... - kamera im je smiješna. Slike će biti vrhunske daleko od toga kao i na svim top modelima ali napredak nikakav.

 

Ne vidim razloga zašto bi prodao svoj Note 9 i kupio S10. Očekivao sam više od S10.

 Moram se složit s tobom, ništa novo nisu predstavili.

Pogotovo jer će p30 ponuditi 10x opticki zum i vjerojatno manju cijenu.

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
R36 kaže...

Ekipo ne znam kako vi gledate na S10 liniju ali ja nisam oduševljen.

 

1.Ova rupetina od kamera u desnom kutu mi je bezveze...pogotovo ako se gleda neki video...

2.Brzo punjenje od 15W., a Xiaomi Mi9 ima od 27W. M20P i njegovo brzo punjenje mi je neugodno i spominjat. Ja ne znam gdje su oni zapeli da u svoj top model ugrađuju ovo sporo "brzo" punjenje od 15W.

3.Senzor otiska prsta - svi su popljuvali senzor na M20P jer eto moraš na točno mjesto stavit prst. Na kraju je isto kao i kod S10, samo je kod njega ultrasonični senzor ili ti "Nije govno nego se pas posrao". Želim reći da će biti ništa brži do ovog na M20P. Samo je fora što M20P ima 3D otključvavanje...

4. Kamera - širokokutna, koju je LG G5 imao još prije 3 godine - toliko o revoluciji na S10., ili zoom od x2, gdje konkurencija ima x5, ili Oppo koji će imat x10... - kamera im je smiješna. Slike će biti vrhunske daleko od toga kao i na svim top modelima ali napredak nikakav.

 

Ne vidim razloga zašto bi prodao svoj Note 9 i kupio S10. Očekivao sam više od S10.

 Slažem se (više-manje) s tobom u svim stavkama osim za senzor.

 

Velika je razlika između optičkog i ovog senzora, frend ima mate 20 pro i nedaj bože da je na ekranu nešto, malo vlažne ruke, prljavština, muči se sa otključavanjem svakodnevno.

 

Poanta je ovog da je super brz i puno sigurniji, optički se da zavarati relativno lagano sa fotkom i drugim metodama.

A k tom može raditi čak ako su ti prsti/ekran vlažni i nije osjetljiv na te probleme ko optički, i površina otključavanja je nešto veća.

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.2.2019 10:56 (ivicask).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
R36 kaže...

 

3.Senzor otiska prsta - svi su popljuvali senzor na M20P jer eto moraš na točno mjesto stavit prst. Na kraju je isto kao i kod S10, samo je kod njega ultrasonični senzor ili ti "Nije govno nego se pas posrao". Želim reći da će biti ništa brži do ovog na M20P. Samo je fora što M20P ima 3D otključvavanje...

Tko je ikad popljuvao senzor na M20P? I nije tako mala razlika izmedu optickog citaca i ultrasonicnog senzora kao sto ti predstavljas.

5 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

slozio bih se sa gore navedenim cinjenicama

 

sto se tice senzora, stvarno je nebitno kako se zove i koju tehnologiju koristi, ako ce obavljati posao brzo i efikasno, sto trenutno nije slucaj sa niti jednim od njih

 

na M20P, nisam imao problema sa "zamazanim" ekranom, ili mokrim prstom, problem je bio vise nekomotne primjene, moras malo jace pritisnuti, i to sto radi 9/10 puta, i sporije otkljucava od klasicnog citaca

 

tako da sam na M20P koristio samo face unlock, jer je prakticnije i brze

 

s obzirom na mjesece curenja infoa o S10, ne mogu reci da sam sa icime iznenaden. klasicni Samsung sa 2-3 novotarije na svojoj liniji proizvoda koje konkurencija vec ima, ali oni to ukomponiraju u cjeloviti paket proizvoda i jedini u koji nude na svojem uredaju bas sve, ako necemo brojati IR blaster 

 

konkurenciji uvijek fali bar jedna stvar, bilo da je 3.5mm, LCD umjesto OLEDA, SD utor, rezolucija ili nesto trece

 

ono sto mi je supacki, su ove fore sa izborom pohrane po modelima, 128 ili 512, a nema 256, kod nekih modela, ma mrs, iako pohrana nije stvarno problem sa cloud servisima i sd karticama, svejedno supacki

 

naravno cijena isto, medutim cijena nije mjerilo vrijednosti necega, vec po definiciji, instrument trzisnog pozicioniranja, koliko god nama smetalo sto te cijene idu u nebo.

 

rupa, kao sto sam vec spomenuo prije, mi je lose rjesenje i to smatram samo prjelaznim periodom do sljedece godine, medutim dok ne vidim u praksi, da li stvarno radi probleme, ne mogu reci da je fail ili ne

 

ono sto je odlicno je S10e model, flat ekran i standardni citat otiska, sa istim hardverom kao S10, osim rezolucije, sve je ostalo isto je super

 

i meni osobno najbolje, sto sam vidio negdje, a sada ne mogu naci, pa ne znam da li je potvrdeno 100%, je keramicka pozadina na crnom i bijelom modelu, to moram jos provjerit

 

bilo kako bilo, bit cu pametniji nakon sto cu ga koristiti neko vrijeme

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice