Bluetooth driver ili program

poruka: 7
|
čitano: 1.622
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Bluetooth driver ili program

Pozdrav ! Molim nekoga tko zna free bluetooth program ili možda zna driver za bežične slušalice Trust - link :  https://www.trust.com/en/product/23908-tones-bluetooth-wireless-headphones-blue  .  Slušalice rade ok na Linuxu i mobitelima samo na windowsima neće ???? .Probao sam sa Bluesoleil i onaj Stock za Toshibu i neće da rade. Unaprijed zahvalan.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Bluetooth driver ili program

sorry ! rješeno ! samo je trebalo podesiti u postavkama slušalica, ali ipak neradi na desktop pc.LP

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.9.2020 9:35 (3 d corner fan).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Bluetooth driver ili program

na desktop pc sam rješio , kupio sam naknadno Trust BT usb adapter.Sada radi sve  : laptop, mobiteli, desktop pc. LP !

5 godina
protjeran
offline
Bluetooth driver ili program

Ako se nekome da mi pomogne bio bih mu zahvalan do neba, da neotvaram temu odlucio sam vamo napisati...Naime imam Intelovu AC9260 karticu, radi uredno wlan, ali mi je prije par dana nestala ikonica za BT. znaci i u opcim postavkama mi kaze kada hocu ukljuciti xbox kontoler da ukljucim BT ali mi nema vise BT ikonice. Reinstalirao sam drivere i nista, pokusao sam preko bios-a ukljucit/iskljuciti- nista.

Evo postoji li kakva mogucnost osim da reinstaliram Windowse?

Once upon a time bila dva prijatelja, zvali su se intel i nvidia....kraj price.
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.10.2020 16:04 (HCgamingCRO).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Bluetooth driver ili program

-prvo provjeri stanje uređaja sys-properties, device manager.. i tamo vidiš sav HW, lan-wlan.. i BT ili nepoznat uređaj. Ako ga tamo nema tad je isključen (bios ili hw-tipka, soft on-off..), ako je nepznat, vjerojatno je update povukao noviji driver za bežičnu ali bez BTa.. potraži driver i instaliraj. Prvo tražiš na str. proizvođača računala (laptop ili mbo, npr hp, lenovo, asus..) ili na proizvođaču komponente (intel). Ovisno koji os, winver.. možeš imati više 'istih' drivera po buildovima, 1707-1909... 202004 i najnoviji 2020-10-H2.. i možda je to problem tj možda još nije ažuriran driver za najnoviji win.. možda se pojavi uskoro, možda nikad.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
5 godina
protjeran
offline
Re: Bluetooth driver ili program
ihush kaže...

-prvo provjeri stanje uređaja sys-properties, device manager.. i tamo vidiš sav HW, lan-wlan.. i BT ili nepoznat uređaj. Ako ga tamo nema tad je isključen (bios ili hw-tipka, soft on-off..), ako je nepznat, vjerojatno je update povukao noviji driver za bežičnu ali bez BTa.. potraži driver i instaliraj. Prvo tražiš na str. proizvođača računala (laptop ili mbo, npr hp, lenovo, asus..) ili na proizvođaču komponente (intel). Ovisno koji os, winver.. možeš imati više 'istih' drivera po buildovima, 1707-1909... 202004 i najnoviji 2020-10-H2.. i možda je to problem tj možda još nije ažuriran driver za najnoviji win.. možda se pojavi uskoro, možda nikad.

 Nisam dugo igrao sa kontorlerom ali prije par dana mozda  je i tjedan nepamtim imao sam neki win update... i neki dan zelim upaliti kontroler kad vidim nema BT-a nigdje a wlan radi normalno- ista kartica driveri koliko shvacam. Imao sam takve stvari i prije pa sad vise neznam dal da update-am uopce windowse vise ali neznam kako je to onda sa kompatibilnoscu novih uredjaja i igara jer sam bas dosta u mijenjanju uvijek.

Bio sam na intel stranici i skinuo najnovie i instalirao i svejedno nista, isto tako kako sam spomenuo na maticnoj sam OF/ON-ao postavku sa tu karticu.

A wifi radi bas onak...nestao.

 

Once upon a time bila dva prijatelja, zvali su se intel i nvidia....kraj price.
15 godina
offline
Re: Bluetooth driver ili program

tu gdje gledaš wlan.. gledaj dalje-doje neprepoznate uređaje.. 99% da je tu bt (ali tad ne piše bt) tj fali driver.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice