T-com Gigabox - brzina interneta

poruka: 5
|
čitano: 3.566
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
T-com Gigabox - brzina interneta
Uzeo sam na probu uslugu Gigabox bez ugovora i dobio sam samo SIM karticu bez rutera. Obzirom da imam 4G ruter od Tele2 upogonio sam to preko njega, ali brzina je katastrofa od 3-11 mbita u prime timeu, a preko dana oko 15 mbita. U isto vrijeme brzina preko mobitela na HT mreži mi je između 60 i 90 mbita. Probao sam tu SIM karticu od Gigaboxa ubaciti u svoj mobitel i ista stvar, brzina ne ide preko 11-12mbita, na momente bude i 15. Zvao sam SZK, resetirali su nešto, ali brzina nikako da se popravi preko te kartice. Da li ima još netko ovakvih problema?
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: T-com Gigabox - brzina interneta

To je smeće od routera, vjerojatno se kači na jednu ili dvije frekvencije, a mobitel na 3 ili više.

9 godina
offline
Re: T-com Gigabox - brzina interneta
Nuclear_Phoenix kaže...

To je smeće od routera, vjerojatno se kači na jednu ili dvije frekvencije, a mobitel na 3 ili više.

 Nije do routera kad je karticu stavio i u mobitel i brzina mu je bila ista.

12 godina
offline
Re: T-com Gigabox - brzina interneta
Probao sam u tri različita mobitela i u sva tri se gigabox kartica ponaša isto. Otkazao sam uslugu jer mi se neda istraživati i isprobavati. Prije 2 tjedna sam probao A1 Flatbox i isto brzina ne ide više od 8mbit sa njihovim ruterom, a imam optičku vidljivost odašiljača na 1 km zračne linije od mene. Izgleda dok T-com ne uvede optiku (za jedno 20 god....možda) u mome gradu, osuđen sam na bakar i 20mbit plafon.
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.3.2021 20:57 (bpodnar).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
T-com Gigabox - brzina interneta

Voice kartice vjerojatno imaju veći prioritet kod dređivanja resursa.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice