Vaš audio kutak izdvojena tema

poruka: 11.151
|
čitano: 2.400.035
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Savjetnik za izbor pc zvučnika, Koji media player kupiti?
14 godina
offline
Vaš audio kutak

Znači (MewCore) čovjek koji je do nedavno slušao muziku na Logitech zvučnicima, je sada unatrag cca 2 mjeseca uzeo neke entry lvl komponente i krenuo ljude s povećim iskustvom uvjeravati u neke stvari u kojima on nema niti 2 mjeseca iskustva?

Ja ne vidim razloga za uzbuđivanje, ako ne čuje neka uživa i to je to, njegov problem.

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.2.2021 8:53 (Zoki B).
 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Vaš audio kutak

Pošteno momci, nemam 40 godina iskustva slušanja hifia niti sustav od deset hiljada eura po komponenti.

Ne čujem niti razliku između single ended i balansirane konekcije i kao što sam napisao još masu toga (flac vs mp3, bolji BT codec vs kabel npr).

Iznad 15kHz ne čujem baš ništa.

To su činjenice mog slušnog iskustva.

Koristim čepiče za uši na koncertima i pretprošle sam godine bio na nešto više od stotinjak pa moguće da postoji neka poveznica.

Možda zaista imam lošiji sluh od večine pučanstva, niste u mojoj glavi niti ja vašoj. 

 

Ne čujem razliku u kabelim na slušalicama o kojima ljudi pišu potpuno identične stvari.

To sam iz radoznalosti i estetike išao isprobavati, no eliminiralo mi je entuzijazam da eksperimentiram sa time na zvučnicima, a ovaj ustaljeni snobizam(kolko ti košta sustav?) i elitizam(ako se ne slažeš sa nama ne znaš ništa) još više.  

 

Neću vam kvarit veselje pa pozdrav.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Vaš audio kutak

Pozdrav

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.2.2021 11:36 (Zoki B).
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Vaš audio kutak
MewCore kaže...

Pošteno momci, nemam 40 godina iskustva slušanja hifia niti sustav od deset hiljada eura po komponenti.

Ne čujem niti razliku između single ended i balansirane konekcije i kao što sam napisao još masu toga (flac vs mp3, bolji BT codec vs kabel npr).

Iznad 15kHz ne čujem baš ništa.

To su činjenice mog slušnog iskustva.

Koristim čepiče za uši na koncertima i pretprošle sam godine bio na nešto više od stotinjak pa moguće da postoji neka poveznica.

Možda zaista imam lošiji sluh od večine pučanstva, niste u mojoj glavi niti ja vašoj. 

 

Ne čujem razliku u kabelim na slušalicama o kojima ljudi pišu potpuno identične stvari.

To sam iz radoznalosti i estetike išao isprobavati, no eliminiralo mi je entuzijazam da eksperimentiram sa time na zvučnicima, a ovaj ustaljeni snobizam(kolko ti košta sustav?) i elitizam(ako se ne slažeš sa nama ne znaš ništa) još više.  

 

Neću vam kvarit veselje pa pozdrav.

 Ne znam zašto ljudi odmah reagiraju sa izrazima "elitizam" i "snobizam" kod ovakvih rasprava? Nisam primjetio da ti je netko omalovažavao sustav zbog njegove cijene, a rečeno ti je da nisi dovoljno toga isprobao, odnosno da nemaš dovoljno iskustva s high-end komponentama, pa zato ne znaš gdje su i kakve razlike u zvuku kod kabela. Mislim da si jako dobro prošao s komentarima, s obzirom u koje osinje gnijezdo si gurnuo ruku i dobro protresao.   

 

Prošle godine mi je brat kupio nekoliko interkoneka, power kabela i zvučničke kabele, neki jeftiniji, neki skuplji, od dobrih evropskih firmi. Njegovo zapažanje je da strujni kabel ne radi nikakvu razliku, zvučnički malu, kao i interkonekti. U svakom slučaju, po njemu je to neisplativo ulaganje, jer je pomak jedva primjetan, a koštalo je to sve par stotina eura, ali je isto tako nagalsio da je to tako u njegovom sustavu i s njegovim ušima. Ja isto mislim da nije svejedno ako slušam nešto na Hitachi pojačalu od prije 40 godina (refreshanom) ili na novom Job-u, nisu isto Sonus Faber Toy Tower i Golden Ear. Veliku ulogu igra i iskustvo slušatelja i tu su ti dobro napisali, do prije 2 tjedna si slušao muziku na Logitech 2.1 sustavu... Ti tek trebaš naučit novi zvuk, naviknut se na to sve, sve se još nije ni usviralo kako treba. Tvoje uši nisu navikle na sve te sitne detalje, koje ćeš s vremenom sve više i više primjećivat, a i sam govoriš da si često po koncertima te da to može utjecat na sluh.

 

Tako da, nemoj omalovažavat zaključke velikog broja ljudi. Ja ne čujem razliku kod promjene nekih kabela, moj brat ne čuje, ti ne čuješ. I to je OK, ali mi to ne čujemo u našim sustavima i u našim prostorima, drugi sustav može bit precizniji i detaljniji i onda više toga ispliva na površinu. Sa sustavima kao što mi imamo, nije potrebno gubit vrijeme i novce na puste kabele, jer nam nisu toliko sofisticirani sustavi i to je u redu. Ja ću sebi svejedno priuštit neku entry klasu kabela, čisto zato jer ne mogu gledat u one crno-crvene kineze. Sigurno neću uzimat neke ultra skupe, jer je besmisleno. 

Live long and prosper.
14 godina
offline
Vaš audio kutak

sto ljudi sto čuda ,neki ljudi slušaju mrežne kabele,audio kabele i zvučničke kabele a neki slušaju cd-e,lp-e i spotify,mislim da je život prekratak da bi ga trošio na to koji kabel bolje svira,meni je draža muzika

nije važno sudjelovati važno je pobijediti
Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Vaš audio kutak
blackalbum kaže...

sto ljudi sto čuda ,neki ljudi slušaju mrežne kabele,audio kabele i zvučničke kabele a neki slušaju cd-e,lp-e i spotify,mislim da je život prekratak da bi ga trošio na to koji kabel bolje svira,meni je draža muzika

 Muziku mođeš slušat i preko mobitela pa ti ni ne treba sistem.

4 godine
offline
Vaš audio kutak

Evo mene nakon malo izbivanja...

 

Mew,pokusao sam te branit do ovog trena, al vidim da te uzeo hajp nove opreme pa si se malo "razbahatio" (no hard filingz)

 

Za pocetak ako ne cujes nista preko 15khz, onda ti bas trebas turat te in ear pizdarije u usi i odvaljivat sistem sto vise...

 

Neces u svom sustavu nikakvu razliku cut dok god imas sistem pozicioniran onako kako ti trenutno stoji, da ne znam sta promjenis neces bas osjetiti ocitu razliku...

 

Mani se corava posla s kablovima, ako ti nesto ne primjetis, netko drugi mozda i skuzi, jer cuje frekvenciju od 15khz pa nadalje, koju ti ne cujes i mozda je bas na tim kablovima sto si preslusavao u tom spektru najocitija razlika...

 

A rec da ne cujes razliku izmedju mp3 320kbpsa i nekoh hi-reza od 5000+kbpsa, onda ti je bolje da ne kazes nista, jer ili imas prelos sluh ili prelos audio sustav...

 

Moje misljenje i naglasit cu moje misljenje je da si se zaletio, bacio pun klinac para, ako ne cujes razliku izmedju upsamplane mp3ce na flac i izvornog flaca cd kvalitete onda jbga brate, mozda i nije to za tebe, treba bit nekad iskren i realan...

 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Vaš audio kutak

Dabre Šolta javi seee 

 

Ja imam tinitus, po noći i prije spavanja mi se čini da me netko od susjeda jebe sa nekim subwooferom, odmazda za moje treštanje i opet čujem preko 17kHz. Lijepa stvar al ne ako su ti zvučnici svijetlijeg karaktera poput Tannoya. I nemreš vjerovat, al to se da mrvu reducirat sa kabelima, u mojem slučaju najeftinijim Black Rhodium Soundtrack 4. Ne puno ali je malo skinulo vrh. 

 

Netko tko ne čuje preko 15kHz će reći da nema razlike 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
3 0 hvala 0
4 godine
offline
Vaš audio kutak

Danas, nakon 40-te g. staorsti rijetko tko čuje iznad 15. 000 khz, ali to i nije bitno za uživanje u glazbi i raspoznavanje kvalitete reprodukcije iste.

I kolega koji (kao) sada ne čuje "razlike u kabelima i rezoluciji zapisa", će s praksom i to razlikovati (pogotovu na sve boljim sustsvima).

 

Jer kada slušamo kvalitet glazbe na nekom sustavu, slušamo kvalitetu cjelokupnog iznpšenja iste.

 

A u to spadaq puno toga.

Mikro i makro dinamika, veličina pozornice (Stage; dubina, širina , visina..) rezolucija i transparencija, tonovi i boje (timbar), vrijeme i ritam, Sustain, izobličenja i sl.

 

Nijedan kabel na svijetu ne može te parametre poboljšati.

Njegov je zadatak da ih u prijenosu signala od točke A do točke B što manje uneredi.

 
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Vaš audio kutak
analogni kaže...

Danas, nakon 40-te g. staorsti rijetko tko čuje iznad 15. 000 khz, ali to i nije bitno za uživanje u glazbi i raspoznavanje kvalitete reprodukcije iste.

I kolega koji (kao) sada ne čuje "razlike u kabelima i rezoluciji zapisa", će s praksom i to razlikovati (pogotovu na sve boljim sustsvima).

 

Jer kada slušamo kvalitet glazbe na nekom sustavu, slušamo kvalitetu cjelokupnog iznpšenja iste.

 

A u to spadaq puno toga.

Mikro i makro dinamika, veličina pozornice (Stage; dubina, širina , visina..) rezolucija i transparencija, tonovi i boje (timbar), vrijeme i ritam, Sustain, izobličenja i sl.

 

Nijedan kabel na svijetu ne može te parametre poboljšati.

Njegov je zadatak da ih u prijenosu signala od točke A do točke B što manje uneredi.

 Isto tako puno toga ovisi i o kvaliteti snimke. Ako osoba sluša mp3-ce, onda se stvarno ne treba zamarati s nikakvim kabelima, jer je ionako svejedno i neće ništa promijenit sa skupim kabelima. Loša snimka će uvijek bit i ostat loša snimka, ni jedan uređaj je neće napravit boljom, pa tako ni kabeli.

Live long and prosper.
14 godina
offline
Re: Vaš audio kutak
analogni kaže...

Danas, nakon 40-te g. staorsti rijetko tko čuje iznad 15. 000 khz, ali to i nije bitno za uživanje u glazbi i raspoznavanje kvalitete reprodukcije iste.

I kolega koji (kao) sada ne čuje "razlike u kabelima i rezoluciji zapisa", će s praksom i to razlikovati (pogotovu na sve boljim sustsvima).

 

Jer kada slušamo kvalitet glazbe na nekom sustavu, slušamo kvalitetu cjelokupnog iznpšenja iste.

 

A u to spadaq puno toga.

Mikro i makro dinamika, veličina pozornice (Stage; dubina, širina , visina..) rezolucija i transparencija, tonovi i boje (timbar), vrijeme i ritam, Sustain, izobličenja i sl.

 

Nijedan kabel na svijetu ne može te parametre poboljšati.

Njegov je zadatak da ih u prijenosu signala od točke A do točke B što manje uneredi.

Upravo tako, ja sa svojih 46 godina na 15 000khz čujem da se nešto događa na slušalicama, moja ženka sa svojih 31 godinu je na 17 000 bacila slušalice s glave koliko joj je smetalo, ja nisam čuo ništa, ona je ostala u čudu gledajući me kako to ne čujem.

 

Da, ljudi često krivo percipiraju za kablove, njihov zadatak je upravo to da dovedu signal bez gubitaka no gubitaka uvjek ima, tako da svijeliji kabal je kabal koji uzima u biti niži registar pa viši dolazi do izražaja i obratno.

Na žalost idealnog kabla nema no s cijenom raste i kvaliteta samog kabla što dovodi do manjeg oduzimanja signala.

Kablovi NE DODAJU, uvjek oduzimaju, koliko i što ovisi o samom kablu.

 

5 godina
offline
Re: Vaš audio kutak
Zoki B kaže...

 

 

Da, ljudi često krivo percipiraju za kablove, njihov zadatak je upravo to da dovedu signal bez gubitaka no gubitaka uvjek ima, tako da svijeliji kabal je kabal koji uzima u biti niži registar pa viši dolazi do izražaja i obratno.

Na žalost idealnog kabla nema no s cijenom raste i kvaliteta samog kabla što dovodi do manjeg oduzimanja signala.

Kablovi NE DODAJU, uvjek oduzimaju, koliko i što ovisi o samom kablu.

 

 Ajme Zoki, stvarno ne mogu čitat o kabali, toj židovskoj crnoj magiji... Ni o kablima za vodu. Teško mi je, razumi me, molim te.   

 

 

P.S.

Ja kad sam prije pola godine testirao, čuo sam od 13KHz pa naniže. Nedavno se to popravilo na 14 jako dobro čujem, a na 15 i 16 čujem da se nešto događa, ali nije to to. U svakom slučaju, stanje mi se malo popravilo od kad sam prvi put testirao, nešto sam bio zaglušen cijeli, možda nekakva upalica bila u tom trenutku. Malo sam se popravio, jeeeej.   

Live long and prosper.
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.2.2021 11:02 (Filox).
16 godina
offline
Vaš audio kutak

90% muzickih informacija je u ovom djelu ispod 7-8kHz, sto ste se uhvatili tih 15kHz, kao da je bitno:)

~~ sound sommelier ~~
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Vaš audio kutak
Dead kaže...

 Kabelima možeš dovesti zvuk do razine na kojoj će netko biti zadovoljan, ali zanimljivo je na koji način. Ima ljudi koji nisu zadovoljni s flat grafom pa preferiraju npr. izraženiji niži dio spektra. S obzirom da svi kabeli oštećuju ulazni signal, u ovom spomenutom slučaju dotični će birati onaj kabel koji guši srednji i visoki dio spektra. Gušenjem srednjih i visokih ostaju niski u "punoj snazi" i tako možemo reć da taj kabel odgovara ljubiteljima niskog dijela spektra. 

 Ma da, ali se isto to može u startu sredit s drugačijim odabirom komponenti, npr pojačalo koje u startu ima malo izraženiji donji spektar, ili zvučnike takvih karakteristika. Znam neke ljude koji upravo tako razmišljaju, doma čudo od opreme, ali kabeli neki od 100 kuna, ako i toliko. Mjerni uređaj pokazuje dobre brojeve za neki kabel i to je osobi dosta, sve dalje šteluje s preradom svojih uređaja dok ne dobije zvuk kakav želi, kakav ga veseli. Upravo izrađuje zvučnike gdje samo djelovi koštaju par tisuća eura, a kabeli su jeftiniji od mojih Kimber 8... Neki ljudi se ne zamaraju s tim. Svak ima neku svoju filozofiju.

Live long and prosper.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Vaš audio kutak
Filox kaže...
Zoki B kaže...

 

 

Da, ljudi često krivo percipiraju za kablove, njihov zadatak je upravo to da dovedu signal bez gubitaka no gubitaka uvjek ima, tako da svijeliji kabal je kabal koji uzima u biti niži registar pa viši dolazi do izražaja i obratno.

Na žalost idealnog kabla nema no s cijenom raste i kvaliteta samog kabla što dovodi do manjeg oduzimanja signala.

Kablovi NE DODAJU, uvjek oduzimaju, koliko i što ovisi o samom kablu.

 

 Ajme Zoki, stvarno ne mogu čitat o kabali, toj židovskoj crnoj magiji... Ni o kablima za vodu. Teško mi je, razumi me, molim te.   

 

 

P.S.

Ja kad sam prije pola godine testirao, čuo sam od 13KHz pa naniže. Nedavno se to popravilo na 14 jako dobro čujem, a na 15 i 16 čujem da se nešto događa, ali nije to to. U svakom slučaju, stanje mi se malo popravilo od kad sam prvi put testirao, nešto sam bio zaglušen cijeli, možda nekakva upalica bila u tom trenutku. Malo sam se popravio, jeeeej.   

 Pa kad pada jako kiša, el kažeš lije ko iz kabla ili kabela :D

5 godina
offline
Re: Vaš audio kutak
Zoki B kaže...

 Ajme Zoki, stvarno ne mogu čitat o kabali, toj židovskoj crnoj magiji... Ni o kablima za vodu. Teško mi je, razumi me, molim te.   

 

 

P.S.

Ja kad sam prije pola godine testirao, čuo sam od 13KHz pa naniže. Nedavno se to popravilo na 14 jako dobro čujem, a na 15 i 16 čujem da se nešto događa, ali nije to to. U svakom slučaju, stanje mi se malo popravilo od kad sam prvi put testirao, nešto sam bio zaglušen cijeli, možda nekakva upalica bila u tom trenutku. Malo sam se popravio, jeeeej.   

 Pa kad pada jako kiša, el kažeš lije ko iz kabla ili kabela :D

 Ma lije ko iz kabela. Znaš ono kad ti krene sve iz kabela van? E pa tako se to i kaže.

 

Live long and prosper.
16 godina
offline
Vaš audio kutak

.

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.2.2021 16:53 (djigibao).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Vaš audio kutak

Nakon skoro tjedan slusanja Roksan Caspian M2 pojacala + Fyne F501 mogu reci da je sve prodisalo.

Bas vise nije lijen, ima puno detalja i na nizim glasnocama.

I zvuk ima puno vise energije, pa se cuje kroz zidove.

Sa starim receiverom glasnoca u sobi je bila jaca, ali vani se bas i nije culo.

Sad i na manjim glasnocama probija zvuk prema van.

 
1 0 hvala 1
4 godine
offline
Vaš audio kutak

Roksan Caspian, "The breakthrough Walls Amplifier".....

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Vaš audio kutak

Zoki!!

Znaci ipak si odlucio prodat Falcone,malo samo out zadnjih dana pa se mozda vec pricalo..na sto si oko bacio!?

AUDIOFIL
Moj PC  
1 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Vaš audio kutak
volegradele kaže...

Zoki!!

Znaci ipak si odlucio prodat Falcone,malo samo out zadnjih dana pa se mozda vec pricalo..na sto si oko bacio!?

 Već mu licitiraju zvučnike na drugom forumu......

14 godina
offline
Re: Vaš audio kutak
volegradele kaže...

Zoki!!

Znaci ipak si odlucio prodat Falcone,malo samo out zadnjih dana pa se mozda vec pricalo..na sto si oko bacio!?

 Polako, sve u svoje vrijeme😁

15 godina
offline
Re: Vaš audio kutak
Nije baš HI-FI, ali mislim da će se nekima svidjeti...
Nevjerovatan akustični cover genijalne pjesme Pink Floyda...
morrisoN
 
4 0 hvala 1
3 godine
offline
Vaš audio kutak

Vrlo zanimljivo. KLH Model Five.

 
1 0 hvala 0
4 godine
offline
Vaš audio kutak

Je, razmahali su se ti KLH-ovci opet.....

 

https://theaudiohunters.com/product/klh-model-nine-electrostatic-speaker-panel/

 

Mislim da je cijena po komadu....

 

http://klhaudio.com.au/product/model-nine-electrostatic/

 

Imaju u vidu opet plasirati svoje elektrostate, uz puno veču cijenu nego sedamdesetih....

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Vaš audio kutak
Dead kaže...

Ako postoje nedoumice oko razlike wav i mp3 možda ovo pomogne:

 

 

Slušati preko Chromea ili Edgea.

 

Zasto samo chrome ili edge?

~~ sound sommelier ~~
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Vaš audio kutak
hudo kaže...

Cek cek malo, jel to Spotify konacno uvodi lossless!?

 

https://newsroom.spotify.com/2021-02-22/five-things-to-know-about-spotify-hifi/

 ...jos malo info o tome...

 

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
16 godina
offline
Re: Vaš audio kutak
Dead kaže...

 Negdje sam čitao da drugi browseri ne podržavaju lossless. Na Safariju sam imao na sličnim testovima dva izbora: mp3 od 128 i mp3 od 320 kbps dok sam u isto vrijeme na istom mjestu u Edgu imao i treći izbor, wav.

 

Skoro:) Edge je jedini nekad podrzavao 1920p (full hd) playback, dokle su Chrome i FF downscaleali na 720p, barem sto se videa tice. Danas svi vrte YT u full hd.

 

Ali zvuk na YT je uvijek max 160kbps ogg vorbis / opus (ugrubo, kvaliteta kao recimo ~250kbps mp3), bez obzira na browser. Nema losslessa na YT.

 

Desna tipka, Stats for Nerds, i vidis audio coded, koji je cesto "Opus (251)". Prema listi svih podrzanih formata, to je 160kbps:

 

format code  extension  resolution note
249          webm       audio only DASH audio   53k , opus @ 50k (48000Hz), 4.25MiB
250          webm       audio only DASH audio   72k , opus @ 70k (48000Hz), 5.53MiB
140          m4a        audio only DASH audio  128k , m4a_dash container, mp4a.40.2@128k (44100Hz), 10.75MiB
251          webm       audio only DASH audio  139k , opus @160k (48000Hz), 10.81MiB
171          webm       audio only DASH audio  146k , vorbis@128k (44100Hz), 10.04MiB
160          mp4        256x144    DASH video  113k , avc1.4d400c, 25fps, video only, 9.28MiB
278          webm       256x144    DASH video  118k , webm container, vp9, 25fps, video only, 8.97MiB
133          mp4        426x240    DASH video  250k , avc1.4d4015, 25fps, video only, 20.77MiB
242          webm       426x240    DASH video  259k , vp9, 25fps, video only, 18.48MiB
243          webm       640x360    DASH video  472k , vp9, 25fps, video only, 33.50MiB
134          mp4        640x360    DASH video  633k , avc1.4d401e, 25fps, video only, 30.28MiB
244          webm       854x480    DASH video  829k , vp9, 25fps, video only, 56.73MiB
135          mp4        854x480    DASH video 1159k , avc1.4d401e, 25fps, video only, 58.66MiB
247          webm       1280x720   DASH video 1635k , vp9, 25fps, video only, 111.08MiB
136          mp4        1280x720   DASH video 2316k , avc1.4d401f, 25fps, video only, 108.68MiB
248          webm       1920x1080  DASH video 2930k , vp9, 25fps, video only, 206.66MiB
137          mp4        1920x1080  DASH video 4313k , avc1.640028, 25fps, video only, 194.91MiB
17           3gp        176x144    small , mp4v.20.3,  mp4a.40.2@ 24k
36           3gp        320x180    small , mp4v.20.3,  mp4a.40.2
5            flv        426x240    small , h263, mp3  @ 64k
43           webm       640x360    medium , vp8.0,  vorbis@128k
18           mp4        640x360    medium , avc1.42001E,  mp4a.40.2@ 96k
22           mp4        1280x720   hd720 , avc1.64001F,  mp4a.40.2@192k (best)

~~ sound sommelier ~~
Poruka je uređivana zadnji put uto 2.3.2021 14:59 (hudo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Vaš audio kutak
Dead kaže...

Ako postoje nedoumice oko razlike wav i mp3 možda ovo pomogne:

 

 

Slušati preko Chromea ili Edgea.

 Ah, da znam za taj NPR test, ali tvoj post je bio ovo, na YT, pa zato pitao u cemu fora

~~ sound sommelier ~~
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Vaš audio kutak

youtube-dl ti isto daje izbor svih tih codeca. Pa si mozes kombinirati video i audio po zelji.

To vrijedi za konzolu, ako koristis graficku verziju onda je taj izbor znatno manji.

 
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Savjetnik za izbor pc zvučnika, Koji media player kupiti?
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice