World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.269
|
čitano: 8.310.679
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
offline
Re: World of Tanks

Mislim stvarno...Ovo više nema smisla. Danas nisam odigrao bitku u kojoj nije bilo barem 10 lajtova. Ova zadnja po 6 u svakom timu. Ajmo svi igrati samo lajtove ili arty pa u klinac. Volim ja i lajta i arty i ostale igrati, ali nema smisla da večina tenkova budu lajtovi. Ne znam kako ovi stignu toliko proizvesti ovih EBR 10...ljudi ih kupuju ko blesavi. 

Dobar vozač stiže daleko...a ne brzo !
13 godina
offline
World of Tanks

Ebrovi su cancer. Maloprije s M46 Patton, od 5 pogodaka 1 je napravio dmg, 4 su mu rascvjetali gume i to je to. Critical, critical i još malo criticala. Umjesto nagrade za pogodak s udaljenosti na smeće koje juri 90kmh mene živci pimplaju jer mi javlja criticale. Vrhunska mehanika, umjesto da se razleti u 3pm on nastavlja vozit

Moj PC  
3 0 hvala 0
5 godina
offline
World of Tanks

koliko je ovaj RNG retardiran to nisu istine. Dakle ima dana kad ne mozes probiti tenk ni da ga atomskom gadas.

Vrhunac je EBR koji iz skoka te locka i pogodi.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Tanks
Dragone kaže...

Pošto su promijenili boot camp u igri,prođite ga opet i za cca 10 minuta zezanja ćete dobiti 3 dana prem vremena i 500 golda.

 Jesi siguran? Meni piše "repeat tutorial" i napomena da neću dobiti nagradu jer sam je već dobio.

14 godina
offline
World of Tanks

dragi kolega spiridon:

razumijem tvojih puno akaunta jer ih i ja prakticiram, ali imam savijet™ :

igraj malo "covjece ne ljuti se" za promjenu da nebi moro kod forumskih doktora

 

nego kolege da vas pitam, jel kaj vrijedi cuvat ove rodjendanske tokene? jel bi mogla bit kakva dobra nagrada iznenadjenja na kraju il je kaput za T30 jedina nagrada?

gledo sam kaj se sad nudi i osim jednog camo-a jedino kaj vrijedi je uzet personal rezerves jer mogu stajat

jel ima ista pametno osim toga i  da cekam pred kraj prije trosenja? jel bi mogla isplivat nagrada iznenadjenja ?

il cemo dobit kraci kraj i frisku figu pa nece bit nis vrijedno spomena?

 

pitam da nebude ko sa bondima, ja uzo opremu jer kao hebiga, ne stavljaju nista vrijednoga, potrosim, i oni ubace premium osmice

Ed0 u dilemi

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
World of Tanks

skupilo se na frontlinesima hrpa srebra pa evo anketica koju od researchanih 10-ki iduće staviti u kolekciju..

2 705A
0 T-100 LT
1 K-91
0 Foch B
12 S. Conqueror
1 Centurion AX
0 121
1 Kranvagn
2 UDES 15/16
4 Progetto 65
the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
World of Tanks

Pitanje u vezi Frontline-a...

Nisam ga do sada baš igrao pa nemam baš iskustva, a vidim da mi zna biti ogroman lag na njemu. Događa li se to i vama?

Pitam zato jer znam imati problema sa ISPom pa pokušavam utvrditi u čemu je problem. Uglavnom, nakon ogromnog laga na Frontlineu počnem igrati random battle i tu mi je veza OK.

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.5.2020 10:34 (WHO2fckru).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Ebrovi i slicna sr*a ce pokopat wot... Svaki klinjo uzme neko smece dere 90 na sat i sto napravi napravi jedino mu gume mozes busit... 

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks

Ja uvijek napišem kad vidim "kolesa": Load HE first...

 

ali već neko vrijeme, nema efekta, s 152 mm ruskim HE on meni veli "kritična šteta" a smeće vozi dalje...

 

znam da nije ni zamišljena kao realistična igra, ali bi ga ipak trebal rastreščiti direktni pogodak...

Ju je je? Je ju je!
13 godina
offline
Re: World of Tanks
Stric_Jura kaže...

"kritična šteta" a smeće vozi dalje...

 

vozi dalje, ali sa 2-3-4 sjebana kotača, što ga drastično uspori i ubije mu mogućnost skretanja, osim ako ima repair kit.. ako nema repair i neki cover blizu, gotov je..

ali da, HE je generalno najbolje rješenje..

 

ja ne znam, jedino valjda kada ja vozim ebr-a, svaka jebena granata me pogodi i probuši 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
6 godina
offline
World of Tanks

A što još neće prodavati....hahahhahaha

Dobar vozač stiže daleko...a ne brzo !
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.5.2020 14:00 (dawor).
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
World of Tanks

znači ne da su ubacili još jedan glupi event, nego su ga i učinili super-grindy..

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
World of Tanks

Evo neke promjene koje bi se trebale dogoditi u narednom razdoblju (uključujući i supermario kartz)...

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.5.2020 19:20 (WHO2fckru).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
World of Tanks

Serveri nakon ovog patcha laggaju poprilicno,ili se to samo meni desava?

Kakav vam je ovaj novi mod?Ja sam odusto nakon 5 partija jer ovi kompjuterski botovi igraju bolje nego moji igraci iz tima.

Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: World of Tanks

EEee...ovo volim :-) ( video traje 11 sekundi)

 

Dobar vozač stiže daleko...a ne brzo !
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.5.2020 21:33 (dawor).
13 godina
offline
Re: World of Tanks

meni ništa ne lagga..

što se moda tiče, mozak bu mi se pretvoril u frutek dok zgrindam taj fking bounty vent.. računao sam treba oko 2,5k bodova (ili kako se to već zove) dnevno skupiti..

pozitivno je kaj se sa većim lvlima tenkova dobije više bodova, jer sa prvim lvlom tenkova bi trajalo čitavu vječnost. možda bi se isplatilo piknuti i onaj paket kaj sve tenkove odmah baci na lvl 3, pa da se brže zgrinda..

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
10 godina
offline
Re: World of Tanks
nine kaže...

meni ništa ne lagga..

što se moda tiče, mozak bu mi se pretvoril u frutek dok zgrindam taj fking bounty vent.. računao sam treba oko 2,5k bodova (ili kako se to već zove) dnevno skupiti..

pozitivno je kaj se sa većim lvlima tenkova dobije više bodova, jer sa prvim lvlom tenkova bi trajalo čitavu vječnost. možda bi se isplatilo piknuti i onaj paket kaj sve tenkove odmah baci na lvl 3, pa da se brže zgrinda..

 Ok je mod , al igrci su koma, poanta moda je da se igra samo dok ima bostera x5 se puni daily, x10 se kupuje , a x15 se moze zgrindat u randomu top po expu. i samo tako se igra bez bostera nema nekog smisla.

Odigro danas solo dok je bilo bostera oko 1k na 3 lvl.

Ako se svaki dan stigne odgrat sa svima po 1-2 puta ovisno kolko bostera se ima trebalo bi se stic, iako dobra je vrijednost za 4k golda mjesec dana prem + kredit bosteri. Al definitivno mislim da nema potrebe, eventualno pri kraju ako pofali pa za extra 10X bostere ubost... 

 

A sto se tice laga cini mi se da ima nekakav delaj + mi je povremeno tenk izgubio response na par sekundi.

 

Ja za sad igram solo, a ako se ne popravi random kako ljudi igraju budem frendove u plt  davio da nose, al to kad lvl  3 tenkove ugrabim  da im nisam hendikep ako svajpaju karticu. 

Nisam vjerovao, dok nisam vidio, a kad sam vidio, nisam mogao vjerovati!
11 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Meni je isto bilo laggavo nakon updata...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: World of Tanks

kada svi tenkovi lupe već lvl2, ići će to puno brže, tako da se slažem, vjerojatno paket nije potreban. mislim da sam za lvl2 dobio oko 700-750 bodova, znači x5 za 5 tenkova = min. 3500 ako samo dnevni 15x odigraš, znači stiže se i prije roka.

što se igrača tiče, nisam skužio neku razliku između pobjede i poraza što se bodova tiče, znači samo treba natući dmg-a i sve ok. ali da, tu se vidi da ekipa ne zna ni protiv botova igrati, smiješno, svi se stanu u jedan prolaz i čekaju, umjesto da se flanka i udara sa svih strana..

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.5.2020 23:57 (nine).
14 godina
offline
World of Tanks

Jučer je počeo novi mini maraton za premium VIIcu, VIcu, Vcu ili 7 dana pramiuma...
INFO

 

Tu bi bilo fora osvojit ovog AT15A i kad bude premium exchange, mjenjat ga za neku premium osmicu

Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
World of Tanks

25 dana x 100 tokena je 2500, znači za zadnji reward treba navući još 500..

znači 4 paralelna eventa + top of the tree, od toga 2 aktivna grindwalla od jednom.. mogli su bar jedan od 2 učiniti mrvicu lakšim. nisu normalni..

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.5.2020 19:32 (nine).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: World of Tanks
nine kaže...

25 dana x 100 tokena je 2500, znači za zadnji reward treba navući još 500..

znači 4 paralelna eventa + top of the tree, od toga 2 aktivna grindwalla od jednom.. mogli su bar jedan od 2 učiniti mrvicu lakšim. nisu normalni..

 niko te ne tjera da igras:)mene jedino zanima koja je tajna misija

13 godina
offline
Re: World of Tanks

imaš pravo, ali svejedno pretjeruju sa tim event spamom..

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
9 godina
offline
Re: World of Tanks
Žiga82 kaže...

 mene jedino zanima koja je tajna misija

 Nema tajne misije najvjerojatnije, ono je samo prošli mjesec bilo radi Uskrsa, easter egg, ovo-ono... Ali da su mogli ubacit npr. 200 tokena kao jednu od nagrada za odabrati, mogli su jer je ovako previše grindanja.

6 godina
offline
Re: World of Tanks

Ma nije to loše. Yebesh više ove sedmice i šestice. Isfurani tenkovi davnih dana. I tako i tako odigram 10-15 borbi dnevno pa htio ili ne dobijem sve one sitnice i kada ih prodam to je oko 1.500.000 srebrnjaka zarađenih bez veze. Tako da to i nije loše. Ali stvarno je previše igranja ako bi želio nešto od glavnih nagrada.

Dobar vozač stiže daleko...a ne brzo !
10 godina
offline
World of Tanks

http://wotreplays.eu/site/5374011#mines-acexcro-object_277

 

Najgora mapa za tier 10.Ni sam ne znam kako sam uspio navuc dmg na ovoj mapi

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: World of Tanks
Acex kaže...

http://wotreplays.eu/site/5374011#mines-acexcro-object_277

 

Najgora mapa za tier 10.Ni sam ne znam kako sam uspio navuc dmg na ovoj mapi

 Imao si i sreće nije bilo arty-ja. 

10 godina
offline
Re: World of Tanks
hummer0 kaže...
Acex kaže...

http://wotreplays.eu/site/5374011#mines-acexcro-object_277

 

Najgora mapa za tier 10.Ni sam ne znam kako sam uspio navuc dmg na ovoj mapi

 Imao si i sreće nije bilo arty-ja. 

 Da je bilo artya ne bi napravio nista.Inace nema nista gore kad imas 2/3 artya i ebrove na ovoj mapi.Uzmu brdo i mozes sjest i plakat.Jednostavno koridor mapa koja nije nikako za tier 10.Max do tier 6,tko osvoji brdo 90% je da ce taj tim pobjedit.Ne mozes pushat ni lijevo ni desno od tdova.Meni jedna od gorih mapa.

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.5.2020 22:31 (Acex).
13 godina
offline
World of Tanks

kako stojite sa berlinom? mali hint, nemojte se zajebati i lvlati i igrati sve tenkove.. izgurajte npr. samo is-a na lvl3 i samo na njemu rokajte 15x.. ja dobijam u glavnom po 2k+ po partiji, tako da ide brzo.. osim ako se naravno ne zalomi hrpa botova u teamu..

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Jel ima neka lista re-balansiranih tekova do T6?

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice