Tale of the forgotten ones

poruka: 186
|
čitano: 54.882
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Tale of the forgotten ones

.. vec ste preko 7mj na okupu? .. Svaka cast!

 

Obicno se timovi i kod manjih projekata raspadnu za par mjeseci, ocito ste dobro organizirani, ili imate jaku volju, bas me zanima recept Osmijeh

http://izrada-igara.bloger.hr/ -> Blog o izradi igara :)
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Tale of the forgotten ones
Koki007 kaže...

.. vec ste preko 7mj na okupu? .. Svaka cast!

 

Obicno se timovi i kod manjih projekata raspadnu za par mjeseci, ocito ste dobro organizirani, ili imate jaku volju, bas me zanima recept Osmijeh

Jedno je recept, drugo ispečen kolač.

Sretno. Ne žurite i molim vas, napravite se kako bi se dobio snježni ugođaj. Jedino me to zanima Belji se.

Kako da skinem hrpu filmova, programa i super ekstra igricu sa torrenta? Skinuo bi GTA IV, Windows Vista Enterprise Edition, AutoCAD 2009, neki program za uber modeliranje i pravljenje igara!
14 godina
protjeran
offline
Tale of the forgotten ones

Kad ce novi test

http://trackmill.com/free-rider-2/Tracks/796682
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Tale of the forgotten ones

Ocekujte video negdje slijedeci tjedan

 
2 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Tale of the forgotten ones

Mozda cemo morati jos malo odgodit koji dan(nemora bit). Nastao nek ineobjasnjivi problem oko importa animiranog lika u engine. Jos uvijek mi nije jasno kao, šta i zašto. Našli smo odgovor na pitanje, al i dalje sam zbunjen :)

NO, sad je na programeru da se ubije da to proradi za testiranje ovako kako je :)

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Tale of the forgotten ones

Pozdrav. Evo, testiranje se odrzava u petak.

Evo i nekih novih stvari koje ce biti:

 

- LOD creator - koji sam generira objekte u vise razina detalja (smanjuje broj polygona i velicinu texture ovisno o razini)

- LOD editor - omogucuje grupiranje vise objekata s njihovim texturama u 1 veliki objekt s 1 texturom sto poboljsava performanse

                    - laku izmjenu izmedu razine detalja i jos dosta toga

 

- Brdo tog iz programerske strane je napravljeno, sto ja necu sve pisat jer vas vecinu to i ne zanima :)

 

Nadalje:

Novi Skill i combat  sistem je implementiran, no jos je u izradi:

-sada postoje 2 nacina igranja - standardno kontroliranje pomocu kursora ili adventure like kretanje, tipa tomb raider gdje je kamera iza vas i okrece se u stranu gdje vi okrecete misem (taj nacin omogucava dinamicku borbu prema kojoj ciljamo)

 

- Exp podjela izmedu igraca koji sudjeluju u borbi - "kolko sudjelujes, tolko expa dobijes"

- Dodan je neki basic trag iza zamaha oruzja samo da se isproba - naravno, to ce izgledati puno bolje kasnije

- Novi select character screen - iako ce to trenutno izgledat kao !!#$% ali iz programerske  strane to je vise manje gotovo i nije problem . samo treba graficki dio rjesiti koji ce bit 3D

- Dodan je neki testni GUI za skill deck, inventory.... <- to ce se mjenjati poprilicno i drasticno... ovo je samo za testiranje

 

- sada mozemo imati i animirane djelove armora tj. imamo mogucnost izrade ekstra kostiju za svrhe animiranja djelova armora te se sve to spaja u jedan mesh  zajedno sa karakterom sto opet poboljsava performanse

- dodana je voda - jos neoptimizirana i mogla bi stvarati problema, ali to ce biti sredeno

 

Mnogi bugovi iz prijasnjih verzija su rjeseni no, manjina njih nije jos jer se nije nasao nacin kako ih ispraviti ili bi trajao predugo

 

Ocekujte video report unutar tjedan dana i official forum za ovaj projekt unutar par dana.

Pozdrav

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.2.2010 10:58 (Ribek).
 
2 0 hvala 3
14 godina
offline
RE: Tale of the forgotten ones
Ribek kaže...

Pozdrav. Evo, testiranje se odrzava u petak.

Evo i nekih novih stvari koje ce biti:

 

- LOD creator - koji sam generira objekte u vise razina detalja (smanjuje broj polygona i velicinu texture ovisno o razini)

- LOD editor - omogucuje grupiranje vise objekata s njihovim texturama u 1 veliki objekt s 1 texturom sto poboljsava performanse

                    - laku izmjenu izmedu razine detalja i jos dosta toga

 

- Brdo tog iz programerske strane je napravljeno, sto ja necu sve pisat jer vas vecinu to i ne zanima :)

 

Nadalje:

Novi Skill i combat  sistem je implementiran, no jos je u izradi:

-sada postoje 2 nacina igranja - standardno kontroliranje pomocu kursora ili adventure like kretanje, tipa tomb raider gdje je kamera iza vas i okrece se u stranu gdje vi okrecete misem (taj nacin omogucava dinamicku borbu prema kojoj ciljamo)

 

- Exp podjela izmedu igraca koji sudjeluju u borbi - "kolko sudjelujes, tolko expa dobijes"

- Dodan je neki basic trag iza zamaha oruzja samo da se isproba - naravno, to ce izgledati puno bolje kasnije

- Novi select character screen - iako ce to trenutno izgledat kao !!#$% ali iz programerske  strane to je vise manje gotovo i nije problem . samo treba graficki dio rjesiti koji ce bit 3D

- Dodan je neki testni GUI za skill deck, inventory.... <- to ce se mjenjati poprilicno i drasticno... ovo je samo za testiranje

 

- sada mozemo imati i animirane djelove armora tj. imamo mogucnost izrade ekstra kostiju za svrhe animiranja djelova armora te se sve to spaja u jedan mesh  zajedno sa karakterom sto opet poboljsava performanse

- dodana je voda - jos neoptimizirana i mogla bi stvarati problema, ali to ce biti sredeno

 

Mnogi bugovi iz prijasnjih verzija su rjeseni no, manjina njih nije jos jer se nije nasao nacin kako ih ispraviti ili bi trajao predugo

 

Ocekujte video report unutar tjedan dana i official forum za ovaj projekt unutar par dana.

Pozdrav

to! say no to leechers :D

Što imaš više sira, imaš više rupa. Što imaš više rupa, imaš manje sira. ?????????????
16 godina
offline
Tale of the forgotten ones

bok ljudi.

 

Evo par slikica s testiranja, video bude kroz koji dan.

Još uvijek to ne izgleda kako bi trebalo, ali trudimo se tako da će to izgledati puno bolje kada bude gotovo.

Ipak se još uvijek učimo kako pravilno odraditi neke stvari.

 

http://www.metacafe.com/watch/2749951// || http://www.metacafe.com/watch/1248654/3d_animacija/
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Tale of the forgotten ones

nastavak...

http://www.metacafe.com/watch/2749951// || http://www.metacafe.com/watch/1248654/3d_animacija/
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Tale of the forgotten ones

Prema ovim slikama ovo izgleda kao potencijalni hrvatski world of warcraft,iako bih ja jednu stvar izmjenio,a to je onaj kao HUD u vrhu ekrana ,ne uklapa mi se baš u atmosferu bilo bi bolje da ga malo spustite, nekako bolje oblikujete i promijenite boju u onu u kojoj su i ostale stvari kao npr. onaj inventory(boju promijenite samo onom obrubu,a ono količinu života ostavite crvene ili zelene boje),ali sve ostalo mi je super i imate sigurni hit koji će se dugo igrati.

ZeKiDa Games presents
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.2.2010 20:52 (Zekida).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Tale of the forgotten ones
Zekida kaže...

Prema ovim slikama ovo izgleda kao potencijalni hrvatski world of warcraft,iako bih ja jednu stvar izmjenio,a to je onaj kao HUD u vrhu ekrana ,ne uklapa mi se baš u atmosferu bilo bi bolje da ga malo spustite, nekako bolje oblikujete i promijenite boju u onu u kojoj su i ostale stvari kao npr. onaj inventory(boju promijenite samo onom obrubu,a ono količinu života ostavite crvene ili zelene boje),ali sve ostalo mi je super i imate sigurni hit koji će se dugo igrati.

Da, HUD je nekako prefuturistički za ovakvu vrstu igre, i ja bih ga promijenio, no sve je stvar uksua.

No one gets left behind.
14 godina
neaktivan
offline
Tale of the forgotten ones

sve su ovo samo graphich holderi neki, tek tolko da nesto ima da se prikazuje.

GUI ce se kompletno napravit nov.. kazem, ovo su samo stvari koje su tu  dok se ne napravi nesto bolje.

 

Pa naravno da nece ovo gore ostat takvo :D

Bit ce to s vremenom dovedeno na svoje nista vi ne brinite oko tog ;) - makar 20 puta mijenjali al na kraju ce bit ko bog :)

doduse. daleko do ovih rjeci "na kraju" :D

 
2 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Tale of the forgotten ones

Supp izgleda, sada i grad izgleda življe, bravo , samo tako nastavite.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Tale of the forgotten ones

Grad polako počinje ličit na nešto.

 

Detalji; poput armora gl. lika,ali i njega samog (ne sviđa mi se kako je napravljen), šupljeg debla koje se nadvija nad kućom i kamen ispred groblja izgledaju dosta loše.

 

Popločeni pod mi se ne uklapa ovdje u ovo  podneblje, sve je bijelo, više blata, ne mogu usred zabačenog sela u nekim dislociranim planinama bit savršene fuge po po podu i bez blata i prljavštine. Bolje nego prijašnje slike u svakom slučaju.

 

Još puno posla vas čeka..

Random chance seems to have operated in our favor.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Tale of the forgotten ones
najbolje ćemo vidit kako sve izgleda kada dođe video.
ZeKiDa Games presents
14 godina
neaktivan
offline
RE: Tale of the forgotten ones
Znam da sam već dosadan,ali kad će taj video.
ZeKiDa Games presents
14 godina
neaktivan
offline
Tale of the forgotten ones

Sorry, vec bi bio da ga ja radim al eto. ne radim ja pa ... morat cemo se svi strpit -_-'

Nije da i mi svi ne cekamo :D

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Tale of the forgotten ones

 

Nema zurbe, glavno da se kvalitetno napravi.. :)

http://izrada-igara.bloger.hr/ -&gt; Blog o izradi igara :)
14 godina
neaktivan
offline
Tale of the forgotten ones

Hej .evo otvoren je forum za sve vas. samo ga je lik  bio lijen sredit. pa slobodno se regajte . danas cem se cut s njim da to malo sredi  :)

 

http://www.pandevmonium.com/forum

 

EDIT:

Tamo bi trebalo izlazit najvise informacija oko igre, ali mislim da ce bit na engleskom jer to nije forum samo za Hrvatsku :)

Poruka je uređivana zadnji put ned 7.3.2010 11:55 (Ribek).
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Tale of the forgotten ones
Ribek kaže...

Hej .evo otvoren je forum za sve vas. samo ga je lik  bio lijen sredit. pa slobodno se regajte . danas cem se cut s njim da to malo sredi  :)

 

http://www.pandevmonium.com/forum

 

EDIT:

Tamo bi trebalo izlazit najvise informacija oko igre, ali mislim da ce bit na engleskom jer to nije forum samo za Hrvatsku :)

Hvala. Jedva čekam igru, ako se bude plaćala kupujem sigurno. Izgleda odlično, nadam se uspjehu...

EDIT: Ne brini, znamo engleski (igramo puno igre)Smijeh

Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima.
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.3.2010 12:00 (APazinjan).
14 godina
neaktivan
offline
Tale of the forgotten ones

Stavit cemo na taj forum neki tekst kad napravimo nes (da imamo sta stavljat) uz video.

 

Vi naravno mozete pisati tamo ako sta zelite. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 9.3.2010 1:09 (Ribek).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Tale of the forgotten ones
jer sam ja dobro shvatio, nećete video stavljat na ovaj forum nego na svoj.
ZeKiDa Games presents
14 godina
neaktivan
offline
Tale of the forgotten ones

Pa ko sto rekoh, najviše toga bit će na našem forumu, al mislim da će video doć i ovdje.

Al bilo bi kul kad bi bili i tamo pa ako želite dati kakve prijedloge il nešto (žaliti se na nešt)

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Tale of the forgotten ones
mislim da trenutačno nema razloga za žaljenjem.
ZeKiDa Games presents
14 godina
neaktivan
offline
Tale of the forgotten ones

Pozdrav , evo vam videa

 

 

Volili bi da se pridruzite na nasem forumu pa da tamo bude fino sve vezano uz projekt :)

 
5 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Tale of the forgotten ones
Ribek kaže...

Pozdrav , evo vam videa

 

 

Volili bi da se pridruzite na nasem forumu pa da tamo bude fino sve vezano uz projekt :)

Napokon.

EDIT: samo me zanima zasto za svako novo testiranje radite novi youtube acc

http://trackmill.com/free-rider-2/Tracks/796682
Poruka je uređivana zadnji put uto 16.3.2010 12:24 (SUPER :)).
14 godina
neaktivan
offline
Tale of the forgotten ones

Zato sto smo promijenili ime ^^

 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Tale of the forgotten ones
Koja ce odprilike konfiguracija trebati za igru? :)
http://trackmill.com/free-rider-2/Tracks/796682
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Tale of the forgotten ones
SUPER :) kaže...
Koja ce odprilike konfiguracija trebati za igru? :)

Pa po dosadasnjim ss-ovima otprilike maksimalno 128 MB

NOBODY wants you, NOBODY loves you, NOBODY misses you, NOBODY needs you, NOBODY cares about you, NOBODY makes you happy, dont cry My name is NOBODY!!! Dao joj je dvanaest ruža i jednu umjetnu.
14 godina
neaktivan
offline
Tale of the forgotten ones

Puno pitaš :)

Jos nit nije optimizirano a ni blizu gotovom izgledu :)

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice