Medal of Honor (2010)

poruka: 1.590
|
čitano: 273.778
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Najavljen novi Medal of Honor, Medal of Honor bez Talibana, Walkthrough za MOH 2010 Xbox 360
14 godina
neaktivan
offline
Re: Medal of Honor (2010)
Bado kaže...

dal bi mogo igrat moh 2010 sa svojom ati hd 5670 512 mb gddr5,na medium do high detaljima i msaa x2 na 1400x900 rezoluciji

Igrat mozes, za detalje nisam siguran al na medium sigurno bude islo.

12 godina
neaktivan
offline
Medal of Honor (2010)

Imam jedan problem, kupio sam originalni Medal of Honor, dobio sam CD key i sve to, u multy-u sam se trebao registrirat, sve sam uradio, al mi je glupi brat ušao na komp i deaktivirao korisnićki raćun, i ja sad nemogu više igrat multiplayer bez CD key-a. Molim vas pomoč :(

Hvala!

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Medal of Honor (2010)
Schooby kaže...

Imam jedan problem, kupio sam originalni Medal of Honor, dobio sam CD key i sve to, u multy-u sam se trebao registrirat, sve sam uradio, al mi je glupi brat ušao na komp i deaktivirao korisnićki raćun, i ja sad nemogu više igrat multiplayer bez CD key-a. Molim vas pomoč :(

Hvala!

 

Da moj brat to meni napravi, ja bi mu razbio zube.
Kontaktiraj Support,oni če ti to riješit za minutu.

14 godina
neaktivan
offline
Medal of Honor (2010)

Bok!!

Ako je neko zainteresiran za multyplayer nema mi se javi

xfire risbo

skype risbo_24

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Medal of Honor (2010)

dali je netko kupio MoH LE ako je neka mi se javi u pp

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Medal of Honor (2010)

http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=2018196&page=5

 

zadnji post citaj,jel to ipak znaci da ce mo bit u beti makar kupili prek stema ? il su nas ipak sjebali?

Join Teamspeak 3 === 217.114.63.57
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Medal of Honor (2010)

ClanBase je objavio novi kup za Medal of Honor 2010. Igra se 2v2 mod Sector Control, prijave su otvorene 28.8. i traju do 11.9.

 

Kup link- http://clanbase.ggl.com/news_league.php?lid=12313

 

Nadam se da ćete se prijavit :)

 

 

 
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Medal of Honor (2010)

molim vas pomoc ,kupio sam cd key za moh 2010 i problem mi je kad zelim registrirati kljuc preko origina izbacuje mi ovo GAME ACTIVACTION APPEARS TO BE UNAVAILABLE AT THE MOMENT.PLEASE TRY AGAIN LATER i ako se ponavlja da se obratim kao njihovoj sluzbi !!! DALI NETKO OD VAS IMA RJESENJE JEL NETKO IMAO ISTIH PROBLEM???

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Medal of Honor (2010)
Prema tome što piše imaju problema s aktivacijama. Javi se na support.
Twitter - @danny_hr // Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
13 godina
neaktivan
offline
Re: Medal of Honor (2010)

Sinoc instalirao igru, danas je zavrsio. Ne znam odakle da pocnem, najkrace receno ovo je sklepano sto je moguce brze da bi se sto brze sklepala i lova na racun stare slave i imena. Prica je totalno nezanimljiva, misije isprazne, nikakvih noviteta, stari engine, AI presmijesan, oruzja jos smjesnija. Ajde bar da moze posluziti da se ubije vrijeme nego i u tome ne sluzi kako treba, zavrsio sam sve za 4-5h ako je i toliko proslo.. Nikako na razini MoHa.. Ali nikako. Najsmjesnije mi je kako neprijatelji s 2m ne mogu da te pogode, a sa 20m cim proviris dobijes metak u celo, da ne pricam o tome kako kad im bacis bombu prodju na tvoju stranu zaklona da bi pobjegli od bombe i prakticki tebi okrenu ledja, e majko moja..

12 godina
neaktivan
offline
Medal of Honor (2010)

Instalirao sam Medal of Honor i kad ga pokrenem pojavi mi se ovo :
General Protection fault!

History: GEvent:: TryAcquireCancel() Adress = 0x85cd7b (filename not found)
GEvent::TryAquireCancel() Adress = 0x85cd7b (filename not found) [in F:\Bianaries\moh.exe]

Ima li neko kakvo riješenje?

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Medal of Honor (2010)

ako znaš kakav je cod 2 ovo je dosta teže i drugačije

 

http://facebook.com/k.krizic
12 godina
neaktivan
offline
Medal of Honor (2010)

Jel još igra neko multiplayer ili je pao u zaborav.

$inke
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Medal of Honor (2010)

Ova igra ti je pala u zaborav. Kupio sam ju prije nekih pol godine i jedva sam nasao server. Mislim da ima ljudi koji igraju, ali jako, jako slabo.

For everything you gain, You lose something else.
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Medal of Honor (2010)

Da li netko ko posjeduje moh zeli da se mjenja, nudim mw3 steam acc..

XFire: armin771 ; Origin: Archy_ba
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Medal of Honor (2010)

https://www.humblebundle.com/

 

Upravo sam kupio ovu igru u paketu humble bundle,odlična je.

Igra nije remek djelo kao Battlefield,ali je napucavanje prilično zadovoljavajuće.Svakako se isplati kupiti.

Imam osjećaj kao da igra zahtjeva više skilla nego BF3.Prilično je lako nekoga ubiti(kao da igram HC mod),ali nije lako dugo ostati živ.

Treba paziti i taktizirati,nema uljetanja u kuću ili izljetanja iz zaklona kao rambo.Popijem metak čim se ustanem.Treba se priviknuti na malo drugačiji

stil igranja od BF3.

The only thing I feel when I kill is the recoil from my rifle
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Medal of Honor (2010)
Strider-X kaže...

Ova igra ti je pala u zaborav. Kupio sam ju prije nekih pol godine i jedva sam nasao server. Mislim da ima ljudi koji igraju, ali jako, jako slabo.

Trenutno ima dosta ljudi.Ne znam je li to sad zbog ovog humble bundlea ali ok je.

The only thing I feel when I kill is the recoil from my rifle
15 godina
offline
Medal of Honor (2010)

upravo instaliram ovo zahvaljujući humble bundleu pa ako je netko za MP možda neka se javi, gledao sam malo po jutubu Mp gameplay i ne čini se loše.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Medal of Honor (2010)

Takodjer dobio zahvaljujuci humble-u ako hocete mozemo se nac na nekom serveru da se malo napucavamo, ovo ce mi bit drugi put da igram MP xD.

BFBC2: =XII=HR_Teo BF3: =XII=Teo_HR WoT: =XII=Teo_CRO
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Medal of Honor (2010)

Meni je multiplayer odličan,ako neko oce zaigrat koji put,add me na steam: BCkoCro

šiz gada smajl it sims tu mi remajndz mi of čajldhud memoriz
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Medal of Honor (2010)
bancic123 kaže...

Meni je multiplayer odličan,ako neko oce zaigrat koji put,add me na steam: BCkoCro

  Moj steam: snowman_cro

BFBC2: =XII=HR_Teo BF3: =XII=Teo_HR WoT: =XII=Teo_CRO
11 godina
neaktivan
offline
Re: Medal of Honor (2010)
NFSPredator0010 kaže...
Strider-X kaže...

Ova igra ti je pala u zaborav. Kupio sam ju prije nekih pol godine i jedva sam nasao server. Mislim da ima ljudi koji igraju, ali jako, jako slabo.

Trenutno ima dosta ljudi.Ne znam je li to sad zbog ovog humble bundlea ali ok je.

Trenutno ima preko 1000 aktivnih igrača, prije Humble Bundle-a igra je bila mrtva, jedva 100 aktivnih igrača!

Sniping is my job.
13 godina
neaktivan
offline
Medal of Honor (2010)

Pozdrav! Zanima me dali bih mogao pokrenuti MoH 2010?

Intel Pentium D 915 2.8Ghz

Ram:4GB 2,94 Gb usable

GPU: SPARKLE nVidia 9600gt 512MB ddr3

MBO: 4COREDUAL-VSTA

 

Hvala unaprijed :)

Novi potpis?? Ne opran je Perwollom.
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Medal of Honor (2010)
Hitman :D kaže...

Pozdrav! Zanima me dali bih mogao pokrenuti MoH 2010?

Intel Pentium D 915 2.8Ghz

Ram:4GB 2,94 Gb usable

GPU: SPARKLE nVidia 9600gt 512MB ddr3

MBO: 4COREDUAL-VSTA

 

Hvala unaprijed :)

naravno

12 godina
neaktivan
offline
Re: Medal of Honor (2010)

*krivo

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.8.2013 10:56 (mwsani).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Medal of Honor (2010)

A zasto mi na toj konfiguraciji ima oko 20 fps a mirors edge jakoo steka?

Novi potpis?? Ne opran je Perwollom.
10 godina
neaktivan
offline
Medal of Honor (2010)

Tko igra MP može me dodat na Steam ili na Origin, na oba je nick finta1994

 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Medal of Honor (2010)

Ja isto počeo prošli tjedan igrati Medal of Honor (2010) MP možete i mene dodati nick u igri mi je max8xam a profil na steamu  je max001....Zahvaljujući Humble bundle :D za par dolara  dosta igara

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.8.2013 14:55 (max000).
12 godina
neaktivan
offline
Medal of Honor (2010)

pozz..evo prie par dana sam dobio bundle..sad kako ima key za moh za origin i steam..ja sam aktiviro igru na origin..i igram bez problema mp...a burazu sam dao key za steam..sad kad se on ide ulogirat u igri na ea acc..trazi ga key..a taj key koji sam mu dao je pre kratak..sad kaj da radi? se uopce moze igrat mp prek steama?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Medal of Honor (2010)
SuperDox kaže...

pozz..evo prie par dana sam dobio bundle..sad kako ima key za moh za origin i steam..ja sam aktiviro igru na origin..i igram bez problema mp...a burazu sam dao key za steam..sad kad se on ide ulogirat u igri na ea acc..trazi ga key..a taj key koji sam mu dao je pre kratak..sad kaj da radi? se uopce moze igrat mp prek steama?

u steamu neka ode na game details i sa strane ima opcija CD key i taj key neka unese

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Najavljen novi Medal of Honor, Medal of Honor bez Talibana, Walkthrough za MOH 2010 Xbox 360
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice