Medal of Honor (2010)

poruka: 1.590
|
čitano: 274.204
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Najavljen novi Medal of Honor, Medal of Honor bez Talibana, Walkthrough za MOH 2010 Xbox 360
15 godina
protjeran
offline
RE: Medal of Honor (2010)
dzelo kaže...

Evo ja sam instalirao igru, ali sam se razocarao. Svi detalji na Low i opet trza samo kad  je neka akcija. Ne trza malo vec malo vise :D

Edit: I mislim da bi na mojoj konfi trebalo bolje radit. 

Cod Black ops radi bolje :D

Meni s istom tvojog grafom radi ko avion...bolje ide nego BO...

Kladionicarski tipovi na http://betsandtips.blogspot.com/
14 godina
offline
RE: Medal of Honor (2010)
doxy kaže...
dzelo kaže...

Evo ja sam instalirao igru, ali sam se razocarao. Svi detalji na Low i opet trza samo kad  je neka akcija. Ne trza malo vec malo vise :D

Edit: I mislim da bi na mojoj konfi trebalo bolje radit. 

Cod Black ops radi bolje :D

Meni s istom tvojog grafom radi ko avion...bolje ide nego BO...

NEznam do ceg je. U mene je limited edition. kod ostalih frendova radi kako treba. i pirat je, all misllim da to nema veze. .

dzix
15 godina
protjeran
offline
Medal of Honor (2010)

Moj je original....onda neznam. Kupi original pa se vrati, u protivnom ti prijeti karton.

Kladionicarski tipovi na http://betsandtips.blogspot.com/
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Medal of Honor (2010)

u mene je isto pirat pa radi savrseno,ko ce ti kupiti original ka i nije nesto igra

zasto prst dole !!!! stavi barem hvala ako sam ti pomogao,,
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Medal of Honor (2010)

ajd od vas koji govorite da ste je presli, kako prijeći onaj dio sa apačima gdje me obaraju RPG-ma, treba neko hebe AAA al nikako da skontam? ubih se 2 dana oko ovoga i nikako da skontam ko me obori {#}.... heeeellllppppp

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Medal of Honor (2010)
belay_boy kaže...

ajd od vas koji govorite da ste je presli, kako prijeći onaj dio sa apačima gdje me obaraju RPG-ma, treba neko hebe AAA al nikako da skontam? ubih se 2 dana oko ovoga i nikako da skontam ko me obori {#}.... heeeellllppppp

Ma to nije teško imaš top i rakete i sano deri.

x
14 godina
neaktivan
offline
Medal of Honor (2010)

bitno ti je one kuce i ona s++++a poubijati i pogotovo one ljude sa RPG-om

zasto prst dole !!!! stavi barem hvala ako sam ti pomogao,,
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
RE: Medal of Honor (2010)

Daj mi recite jel se ova igra isplati kupiti zbog mp?

14 godina
offline
RE: Medal of Honor (2010)
Ne! Bolje uzmi black ops u moh sniperi dominiraju igrom i igra mi nije zabavna uopce!
My Life Is A Very Serious Game...
13 godina
neaktivan
offline
Medal of Honor (2010)

nemogu vjerovat da su sfackali medal of honor tako ,igra ko igra nije tolko losa,al kad sam je presao za manje od 3 sata na hardu il extremu najacem nisam siguran sta je bilo  ,prvo sam mislio da je nukana igra da je pola fali,i dok nisam progulo i vidio poantu e onda hjebga,,pa sjecam se ko klinjo na pleki 2ojki je medal of honor bio bog i batina ratnih igara pa i za Pc starije MOH igre za pc nisu bile za bacit ,al prec igru za doslovno skoro 3 sata to je katastrofa zali boze ljudi koji su bacili onlike pare na to..

kad sam je preso i uvjerio se da nije bug uninstaliro sam je i izbriso s kompa za vjeke vjekova

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.11.2010 4:01 (controlor666).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Medal of Honor (2010)

pozdrav,igrao sam singleplayer i neko vrijeme nisam igrao,uzeo novu grafu radeon a bila je nvidia i sad mi nece sp a mp igram normalno kao i druge igre...izbaci mi poruku History.GEvent::tryacquirecancel()Address =0x7ao295,neznam dali je do ati drivera,do updatea,na steamu je igra...molim pomoc, da zavrsim taj sp

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Medal of Honor (2010)

kao sto sam ti rekao na PM moras prvo od nvdie obristai kompletno drivere pa onda umetnes svoju karticu novu pa instal ispocetka!

My Life Is A Very Serious Game...
14 godina
neaktivan
offline
Medal of Honor (2010)

Trebao bi pomoc od vas{#} Kad pokrenem igru,igram normalno jedno 15-20 min i onda mi se igra bez ikakvog upozorenja samo rush-a i jedino sto mogu da uradim je restart

Znal iko u cemu je problem?thx

Bboy
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Medal of Honor (2010)

Loš crack?

Živo mi se fućka, spavam do ručka, mama me mazi, a Tito me brani.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Medal of Honor (2010)
vice018 kaže...
CroVandal kaže...

Updataj drivere za graficku!

odlicno...sada je odlicno....{#}

Koje drivere si stavio ja imam ati catalist 10.10. i nece da mi je pokrene

14 godina
neaktivan
offline
RE: Medal of Honor (2010)
AA-d00d kaže...

Loš crack?

Zamjenio sam ga novim al opet isto:(

Bboy
15 godina
offline
Medal of Honor (2010)

Upravo završio singleplayer. Kraj je pretužan {#}

 

R.I.P. Rabbit

A life? Where can I download one of those?
 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Novi medal of honor

Igra ko MP,čini mi se dobar.

Gimnazija Antuna Gustava Matoša
15 godina
offline
Medal of Honor (2010)

I nije baš.

Još slabiji od cod-a, BC2 je puno bolji.

Ovdje imaš samo 8 malih mapa i oko 10 oružja za otključat.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Medal of Honor (2010)

E dali je tko zainteresiran za zamjenu

dajem Battlefield bad company 2  za Medal off Honor {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Medal of Honor (2010)

Hm...........pošto nemogu da zamjenim BC2  za MOH 

 recite mi gdje je najjeftinije kupiti cd key za ovu igru TNX

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Medal of Honor (2010)

aj dajte svoje nickove pa da vas mogu dodat, da imam sa kime igrat :)

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Medal of Honor (2010)
davor__vk kaže...

aj dajte svoje nickove pa da vas mogu dodat, da imam sa kime igrat :)

nu, dodaj mene, nick je isto "deyooo"

 

vec sam se pitao igra li netko ovo, poceo sam prije par dana i cisto mi je ok. prosao sam sve CODove, i BFe i MoHove i sta ja znam, kolko sam pratio razvoj oko ovoga i kolko vidim po igri - jedini razlog zasto su je izbacili je da pokusaju oteti dio publike CoD-ovcima dok se ne pojavi BF3...igra ima toliko potencijala i totalno na svakom detalju izgleda ko da su namjerno htjeli da bude ipak malo slabija od BC2...od unlockova, achievementa, single playera, mapa, svega...uz malo truda, ovo je moglo biti puno bolja igra i od BC2 i od BlackOpsa. Npr. kad si u glavnom meniju, ispod ti se vrte reklamne poruke za BC2 (ne vrijedi obrnuto) - to dovoljno govori sto je EA htio postici s ovom igrom.

 

Puno mi je recimo bolja atmosfera i scenarij na SP... i zvuk je fenomenalan - prvi put da sam cuo i osjetio upotrebljiv i precizan positional audio, stvarno dobro.

 

Multiplayer je zapravo skroz pojednostavljen, sve komande drzis na 6-7 tipki, fokusirano je na akciju, dinamično, s puno manje kampiranja nego u BC2. Sve u svemu odlična za sat-dva dnevno zestoke MP akcije...ako vas ima jos koji igrate, dodavajte.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Medal of Honor (2010)
deyooo kaže...
davor__vk kaže...

aj dajte svoje nickove pa da vas mogu dodat, da imam sa kime igrat :)

nu, dodaj mene, nick je isto "deyooo"

 

vec sam se pitao igra li netko ovo, poceo sam prije par dana i cisto mi je ok. prosao sam sve CODove, i BFe i MoHove i sta ja znam, kolko sam pratio razvoj oko ovoga i kolko vidim po igri - jedini razlog zasto su je izbacili je da pokusaju oteti dio publike CoD-ovcima dok se ne pojavi BF3...igra ima toliko potencijala i totalno na svakom detalju izgleda ko da su namjerno htjeli da bude ipak malo slabija od BC2...od unlockova, achievementa, single playera, mapa, svega...uz malo truda, ovo je moglo biti puno bolja igra i od BC2 i od BlackOpsa. Npr. kad si u glavnom meniju, ispod ti se vrte reklamne poruke za BC2 (ne vrijedi obrnuto) - to dovoljno govori sto je EA htio postici s ovom igrom.

 

Puno mi je recimo bolja atmosfera i scenarij na SP... i zvuk je fenomenalan - prvi put da sam cuo i osjetio upotrebljiv i precizan positional audio, stvarno dobro.

 

Multiplayer je zapravo skroz pojednostavljen, sve komande drzis na 6-7 tipki, fokusirano je na akciju, dinamično, s puno manje kampiranja nego u BC2. Sve u svemu odlična za sat-dva dnevno zestoke MP akcije...ako vas ima jos koji igrate, dodavajte.

ja sam si nedavno nabavio igru

mogli bi bacit koju partiju

BC2 nick: maxsisac_CRO
15 godina
offline
Medal of Honor (2010)

Imam problem sa instaliranjem ove igre.

dakle imam orginal, i počeo sam ga skidati sa ea managera.

I sad je skinulo 100% ali i dalje nemogu igrati.

Dakle piše mi da se skinulo, ali kad pogledam na više informacija o skidanju piše 6.8gb od 6.6gb i još se brzina smanjuje cijlo vrijeme konstatno. dakle do 100% se skidalo brzinom od 450kb/sec sad ide do 100 i niže...

jel se ovo već nekom dogodilo i mate li kakvo riješenje?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Medal of Honor (2010)
rooswelt1991 kaže...

Imam problem sa instaliranjem ove igre.

dakle imam orginal, i počeo sam ga skidati sa ea managera.

I sad je skinulo 100% ali i dalje nemogu igrati.

Dakle piše mi da se skinulo, ali kad pogledam na više informacija o skidanju piše 6.8gb od 6.6gb i još se brzina smanjuje cijlo vrijeme konstatno. dakle do 100% se skidalo brzinom od 450kb/sec sad ide do 100 i niže...

jel se ovo već nekom dogodilo i mate li kakvo riješenje?

  tako je imeni fifa skidala...preko eadm..bilo je jedno 6.8bf od 5.3..neznam zašto.:S

14 godina
offline
Medal of Honor (2010)

Evo presao igru, napokon. Igra prekratka. Ali i vako nije bas losa. Moja ocjena 7/10 :)

dzix
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Medal of Honor (2010)
Kupio bi za 190 kuna na Base Hostu limited edition i to ponajprije radi bete za BF3,pa jeli moze neko rec kakva je igra (multiplayer me zanima) Hvala :)
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Medal of Honor (2010)
CoKsA kaže...
Kupio bi za 190 kuna na Base Hostu limited edition i to ponajprije radi bete za BF3,pa jeli moze neko rec kakva je igra (multiplayer me zanima) Hvala :)

  Haha,nije to taj  MoH nego onaj novi koji izađe u 10 mj,kupiš limituranu i dobš pristup beti Bf3;)

14 godina
neaktivan
offline
Re: Medal of Honor (2010)
Tommy_123 kaže...
CoKsA kaže...
Kupio bi za 190 kuna na Base Hostu limited edition i to ponajprije radi bete za BF3,pa jeli moze neko rec kakva je igra (multiplayer me zanima) Hvala :)

  Haha,nije to taj  MoH nego onaj novi koji izađe u 10 mj,kupiš limituranu i dobš pristup beti Bf3;)

Jeste za ovaj MOH je,jer dok smo igrali betu lijepo je reklama isla u izborniku tko kupi da ce dobit pristup beti za BF3.

(=XII=)SandMan_CRO....
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.3.2011 23:39 (Y2K2).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Najavljen novi Medal of Honor, Medal of Honor bez Talibana, Walkthrough za MOH 2010 Xbox 360
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice