FIFA 20

poruka: 9.102
|
čitano: 1.048.816
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
offline
FIFA 20

Kakvu sam tekmu odigrao sada, jbt, divim se sebi na celicnim zivcima... razvijam sampionski mentalitet. Prvo polivrijeme 3:0, odigrao ko violina. Krece drugo, dam si podzadatak - ne primiti do 60-65, cisto da ne bude sranja. I naravno, 55. ide kombo, cisti pas u protivnika, through ball milimetarski izmedju mojih stopera i 3:1... 10 min kasnije isto... znao sam... nisam... jer dobiti gol za 3:3 i 3:4 u nadoknadi se ipak nisam nadao. Kad te AI uhvati u masinu jebes jeza, nema spasa. 

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Ovo da neko pise, nebi ovak napisal. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

352,high pressure, sve ima. Do poluvremena lik nema stamine. Nekak zabiuem dva komada, al igra jednostavno neda da zabijem. Produzeci. Njegovi ne mogu nista. No, sve dok je constant pressure upaljen. Ono trci ko muhe bez glave. Sve dok on ne preuzme kontrolu nad igracem, do tad se on ponasa koda je stamina puna. Ubijam ga dodavanjima. Al lopta ne zeli u gol. 14 jebenih obrana frajer ima. Mbabu mi je ocisto skaricama cisti gol od Suareza u prvom poluvremena. Ovo je next lvl idiotizam. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
ZeNGe_CRO-mt kaže...

krenuo ovako u novu wl,  mada mi se uopce neda silit niti živcirat za bundesligu,tu kaj god da dobijem dobro sam dobio

in game mijenjam na 4231 mbappe lcam neymar cam, inače svi su mi chem 10 osim fernandinha 8

 

 E ta slika lijepo sumira ono sto pricam od pocetka fife. Skill ne postoji. Ubiti skill je tu al ga je nemoguce dokazat. Tko mi ovdje stavi snimku tekme koju je dobio samo zato jer je bio bolji ja mu cestitam. Pod to bolji mislim da su dva igraca odigrali normalnu utakmicu i svaki stavio svoje postavke koje got zeli ma makar bile te drop back ili sve u napad, nebitno. Takav se nije i nece se rodit. U ovoj fifi postoji nekoliko razlicitih scenarija koji se vrte u krug. 

1. Zabijes sve zicere u prvih 30 min i on prekida. Bio si bolji ali...

2. Iste te zicere promasujes i patis se s golmanom i zabijes gol za produzetke i tad zabijes 2 sljedece sanse i tu je vise manje kraj. Opet ostaju upitnici nad glavom...

3. Od jednom je udarac u okvir znanstvena fantastika...

4. Ovaj scenarij je mene vise manje svaku tekmu i nemam ideju kako ga rjesit osim s legacy defending, a to je da u obrani nitko ne radi apsolutno nista. Odradi se samo ono sto se manual napravi. Tu rezultat ovisi o tome koliko je protivnik pametan.(malo je pametnih).

5. Legacy defending.

6. Delay.

 

I to bi bilo to. Tih 6 stvari se vrti u kombinacijama kroz sve tekme. I zato ovu igru igra samo jedna osoba dok druga sudjeluje i nema sanse pobjedit. Sansa se otvori ako ovaj koji igrac je bas los los ili je ovaj koji sudjeluje malo bolji, pa nekim cudom izmakne ovoj prevari. Nije meni problem priznat da sam losiji al na to(slike ispod) bome necu sam sebi lagat da sam bio losiji. 

 

Vjerojatno sam neke vec objavio, al cisto da se nađu za argument.

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.5.2020 4:08 (cicek).
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Rekao sam prije da je zadnja... ne ovo je zadnja... serem se u usta onome tko misli da je bolji od nekog... decki budite pozdravljeni.

 
1 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

dobro sam krenuo 6-1 ali neymar me izvukao iz 3 tekme ,finese lijeva desna čudo ,u te tri tekme nisam smio pobjediti ,praktički kaj god da sam puknuo sa neymarom gol

tipa ja imam 4 udarac u gol 4 gola ,protivnik ima 12 2 gola ,jebiga i ja sam se u takvim situacijam previše puta nalazio, vrijeme je da i mene malo igra posere 

 

složio sam Witsela ,koštao me 20k plus berichiche i jimenez

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
cicek kaže...

evo moje zadnje tekme u ovoj fifil. necu vise igrati jer mi se neda igrati ovakve tekme i tocka.

Meni su ove dvije tekme ostale u sjećanju od prije par godina kada se igrao turnir za upad u WL. Otprilike u to vrijeme su mi počeli i problemi sa srcem.

12 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
cicek kaže...

evo moje zadnje tekme u ovoj fifil. necu vise igrati jer mi se neda igrati ovakve tekme i tocka.

Meni su ove dvije tekme ostale u sjećanju od prije par godina kada se igrao turnir za upad u WL. Otprilike u to vrijeme su mi počeli i problemi sa srcem.

 Ova druga je show 

 

Umirem od smijeha na svoje poraze. Evo sad tekmu odigram. Vodim 1-0, napadam. Stvaram sanse. Ne mogu zabit. Alisson sve brani. Protivnik u prvom poluvremenu napravi dva prodora po boku. Dva puta vrati na rub 16m, maradona i henderson mi poentiraju. 2-1 zavrsi tekma sa njegova dva udarca. Mojih 17. Jel nas neko jebe covjece? 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.5.2020 13:43 (SimeKZ).
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...
movie kaže...
cicek kaže...

evo moje zadnje tekme u ovoj fifil. necu vise igrati jer mi se neda igrati ovakve tekme i tocka.

Meni su ove dvije tekme ostale u sjećanju od prije par godina kada se igrao turnir za upad u WL. Otprilike u to vrijeme su mi počeli i problemi sa srcem.

 Ova druga je show 

 

Umirem od smijeha na svoje poraze. Evo sad tekmu odigram. Vodim 1-0, napadam. Stvaram sanse. Ne mogu zabit. Alisson sve brani. Protivnik u prvom poluvremenu napravi dva prodora po boku. Dva puta vrati na rub 16m, maradona i henderson mi poentiraju. 2-1 zavrsi tekma sa njegova dva udarca. Mojih 17. Jel nas neko jebe covjece? 

 Imam takvih kolko oces. Sve je meni jasno ako gledamo iz nogometne strane da igrac moze promasiti svasta. Ali bemu misa pa igramo akradu a ne simulaciju. Ma bek i promasi jednu 5 od 10 udaraca. Al ne mora svih 5 u jednoj tekmi sprasiti. Obicno kad ja muku mucim ovaj zabija sve sto pokusa. Kad me neko fino razigra znam si pogledati u reprizi da vidim kak je to izveo. Isto tak drop back je izmisljen da slabija ekipa igra bunker i izvuce barem bod iz tekme. Ali na fifi je drop back najjaca napadacka taktika koja postoji. Bedastoce. 

I ovaj diego carlos mi nije nis bolji, ako nije i losiji od gold varanea kojega sam imao prije. Moguce da je fifa 20 socijalni eksperiment jer ovo sto oni rade u tom gameplayu stvarno nije nornalno. XD

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.5.2020 14:21 (cicek).
15 godina
offline
Re: FIFA 20
cicek kaže...
SimeKZ kaže...
movie kaže...
cicek kaže...

evo moje zadnje tekme u ovoj fifil. necu vise igrati jer mi se neda igrati ovakve tekme i tocka.

Meni su ove dvije tekme ostale u sjećanju od prije par godina kada se igrao turnir za upad u WL. Otprilike u to vrijeme su mi počeli i problemi sa srcem.

 Ova druga je show 

 

Umirem od smijeha na svoje poraze. Evo sad tekmu odigram. Vodim 1-0, napadam. Stvaram sanse. Ne mogu zabit. Alisson sve brani. Protivnik u prvom poluvremenu napravi dva prodora po boku. Dva puta vrati na rub 16m, maradona i henderson mi poentiraju. 2-1 zavrsi tekma sa njegova dva udarca. Mojih 17. Jel nas neko jebe covjece? 

 Imam takvih kolko oces. Sve je meni jasno ako gledamo iz nogometne strane da igrac moze promasiti svasta. Ali bemu misa pa igramo akradu a ne simulaciju. Ma bek i promasi jednu 5 od 10 udaraca. Al ne mora svih 5 u jednoj tekmi sprasiti. Obicno kad ja muku mucim ovaj zabija sve sto pokusa. Kad me neko fino razigra znam si pogledati u reprizi da vidim kak je to izveo. Isto tak drop back je izmisljen da slabija ekipa igra bunker i izvuce barem bod iz tekme. Ali na fifi je drop back najjaca napadacka taktika koja postoji. Bedastoce. 

I ovaj diego carlos mi nije nis bolji, ako nije i losiji od gold varanea kojega sam imao prije. Moguce da je fifa 20 socijalni eksperiment jer ovo sto oni rade u tom gameplayu stvarno nije nornalno. XD

 Meni je taj diego carlos loš svaki bio. Jednostavno mi ne paše taj tip tromih ogromnih obrambenih. Varane je isto velik ali je okretniji 2x.

 

Nego, sad nešto pratim ovu wl, dosadno mi ovaj vikend. SVAKU tekmu protiv SVAKOG turčina, njegovi obrambeni, najčešće upravo takve mrljine tipa carlos, pique, ili alderweid i laporte, su UVIJEK brži od najbržih igrača u igri, a imam ih fala Bogu preko nekoliko sa 97-99 paceom. Kako? Jednostavno, smeća turska ne znaju i ne mogu igrat bez 'asistova'. Al sve i jedan. Sad sam završio prije ove tekme sa ss-a isto protiv jednog turčina, alderweid u tri koraka stiže oršića u punom sprintu, tacklea, pada, diže se, i stiže ga opet. Znači akcija ide od centra, njegov obrambeni sa 60 pace, stiže mog napadača sa 97 pace+chem, DVA puta od centra+pad na travu između toga. Akciju zatim, dajem loptu na krilo preko njegovog beka koji je ispo, dotrčava supersprintaš laporte sa ruba 16 na 35-40m od gola na aut liniju i stiže jamesa u sprintu... Ma odma altf4 nabijem smeće na onu stvar i ea koji tolerira čiterska kancerogena govna krepali svi skupa dabogda.

A tekma iz ss-a je odma tekma nakon altf4, ona kad sve radi kak treba i iz 4 udarca zabijem 4 gola i onda meni lik rq-a. Extra igra ova fifa nema šta, sva sreća pa sam uzeo ovaj gtaV sad kad je džabe pa imam šta igrat da se ne živciram...

12 godina
offline
FIFA 20

FC Teheran. Odma znas da je fin igrac. Ti konji koda se natjecu ko je veca budaletina. 

Jucer gledam onu Adriu. Pa to ne znas ko gore igra. Gledam kod esada na streamu. Lik mu stoji sa 9 igraca unutar svojih 16m i ne mrda. Pa kaj je to? To su kao nasi PRO igraci? Ko to voli gledat jbt? 

Utakmica fife traje 12min. Taj klinac stoji u svojih 16m sa 1-0 i ne jebe pricu. Uzme loptu, dris naprijed i gol. Kakva je to spika? To su najbolji predstavnici ove igre? To su promotori? Ovaj se hvali po fejsu kako je sakrio loptu protivniku. Alo. Sakrio si loptu u 12min jer igra ne dopusta constant pressure protiv kretena koji "sakrije loptu". Zamisli samo da je najjaci igrac CoDa lik koji 30min partije provede u kutu sobe i ceka. To je to. Nema dalje od tog opisa.

Uz sve to, igras protiv tih kvazi pro igraca na 70-90ms. Kako ces ti prodat fintu ili brzo razigrat ako ti 0,1-0,5s kasne kontrole? Daj jbt...

Zato se niti ne zelim prijavljivat na takve gluposti. Ko oni eSL turniri. Dode mi zvaljo iz zemlje 3. Svijeta pa nek ja rukam na 150ms a njemu klizi igra jer mu kompenzira losiji net.

 

Takvi igraci niti ne zasluzuju drugo nego da igra bude u ovakvom stanju kakvom je. Kakav je gameplay i serveri toliko je community trul na kvadrat. Dan kad maknu takticki screen iz igre jer ga ne znaju balansirat. Nikad vise S1 i G3 ne bude bilo. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.5.2020 14:40 (SimeKZ).
Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Ovo nisu istine sta se desava. Od cetvrtka kao da igram totalno drugu igricu. Ne mogu se sastaviti. Proslu wl lagano 14 pobjeda, zavrsio u gold 3 i ostale mi bile 2 utakmice neodigrane. Uzivancija mi bilo igrati. Ovu i ne pomisljam dalje da igram, 8 utakmica 1 pobjeda. U rivalsima isto sranje, nemoguce igrat normalno, dodavanja kasne, hocu promjenit u obrani na jednog igraca a usrana igrica promjeni na nekog treceg, ispadam ko da nisam dzojstika u zivotu drzao. Zadrzati loptu i napad kreirati nemoguce, ne znam sta bi vise rekao.
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Onog markeca sam dodao na origin malo da popratim sta se desava i dal ce mozda EA pregledat moj report. Zanimljivo jucer je bio među prijateljima danas ga vise neeema. :D

 

Tesko odustajem pa sam ovu wl odigrao do kraja cisto da vidim kak ce se ponasat, jer mi danas ujutro dosao tehnicar s tcoma nešto s kablovima nije bilo u redu pa mi internet varirao. Uglavnom na fifi se razlika ne osjeti.

Gold 1 i 2 tekme ostale. Ak je netko na pcu i treba mu pobjeda mozemo probati nekak iskemijat...

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.5.2020 16:19 (cicek).
 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Imas p.p =)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

Cicek jesi ovo ti

Krenemo u tekmu, lik si zabije autogol i rq-a. U rivalsima mi se to znalo događat kad me spoji sa turboslabijim timom, ali u wl, ovo je prvi put.

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20

Nemogu se vise suzdrzat da ne komentiram tebe cicek. Nemogu vjerovat koliko si samouvjeren da znas igrat, i nije uopce moguce da te decko jednostavno nadigrao. Za tvoju informaciju znam ga i znam 100 % da ne koristi nikakve cheatove. A ti ispadas smijesan jer on ni nezna sta je legacy defending. Kad sam mu rekao koje gluposti pises izbrisao te sa origina. Daj vise ne kukaj nego nauci igrat.

15 godina
offline
Re: FIFA 20
balky1911 kaže...

Nemogu se vise suzdrzat da ne komentiram tebe cicek. Nemogu vjerovat koliko si samouvjeren da znas igrat, i nije uopce moguce da te decko jednostavno nadigrao. Za tvoju informaciju znam ga i znam 100 % da ne koristi nikakve cheatove. A ti ispadas smijesan jer on ni nezna sta je legacy defending. Kad sam mu rekao koje gluposti pises izbrisao te sa origina. Daj vise ne kukaj nego nauci igrat.

 Znam i ja hrpetinu odličnih BF igrača, pa ni za jednog ne stavljam ruku u vatru da nije čiter tj da ne koristi makroe ako već ne sub. na cheat. Extra ti je pisanje, imaš koliko, 15 godina?

Taj tvoj kolega isto? To vam je prva fifa pa ne znate što je legacy def? 

Da cicek zna pretjerivat, zna itekako, ali da si ti sad napisao hrpu proljeva o nečijem korištenju ili nekorištenju 'asistova', ooo itekako.

Ili mu sjediš u krilu dok on gejma pa vidiš šta setup-ira ingame????

9 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Ako si bas radoznao znam ga privatno i znam da ne vara. A sta se tice mojih godina falio si za jedno 20-ak. Fifu igram od prve kad je izasla, tako da ponesto znam o tome.

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Ovu WL za razliku od vas ja sam starto fenomenalno, 5/7.. rekoh da me jebes mogu do Golda pa neka budu dvojica svaba za izabrati, cim sam si to zamislio kao da su me uhljebari culi pa rekli "popusi kurcinu" (onaj sta broji, neka broji ponovo) tak da sam se moro na kraju da borim za S1.. s 8/15, zavrsim na 11/28.. 7 sam spusio za redom, ako iskreno nekog zanima zapisivo sam prvih 20-tak utakmica rezu i tu se slobodno moze reci da ako imate "luck" pobjedit cete, skill je u WL za kurac.. kao naprimjer tip je imo obranu ovako slozenu LB-onaj iz Arsenala (jer mu ne zbam ime) Kovacic (2 chemy) Sancho, i Walker iskreno niti jedan stoper me nije izdominiro kao Kovacic.. naravno spusio sam 4-1.. uglavnom, ili ti nekog nabusis, ili tebe nabuse, treceg nema!! Majku im nabijem na kurac (ovaj sta broji kurac se spominje 3 puta, da mu lakse bude)
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
Gerro kaže...
Ovu WL za razliku od vas ja sam starto fenomenalno, 5/7.. rekoh da me jebes mogu do Golda pa neka budu dvojica svaba za izabrati, cim sam si to zamislio kao da su me uhljebari culi pa rekli "popusi kurcinu" (onaj sta broji, neka broji ponovo) tak da sam se moro na kraju da borim za S1.. s 8/15, zavrsim na 11/28.. 7 sam spusio za redom, ako iskreno nekog zanima zapisivo sam prvih 20-tak utakmica rezu i tu se slobodno moze reci da ako imate "luck" pobjedit cete, skill je u WL za kurac.. kao naprimjer tip je imo obranu ovako slozenu LB-onaj iz Arsenala (jer mu ne zbam ime) Kovacic (2 chemy) Sancho, i Walker iskreno niti jedan stoper me nije izdominiro kao Kovacic.. naravno spusio sam 4-1.. uglavnom, ili ti nekog nabusis, ili tebe nabuse, treceg nema!! Majku im nabijem na kurac (ovaj sta broji kurac se spominje 3 puta, da mu lakse bude)

 Ne zelim bit bezobrazan. Al druze moj, ako ti ides S1, G3 i to jedva. Onda nebi reko da je bas skroz do igre. NHF, al'... ne drzi mi to vodu.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
balky1911 kaže...

Nemogu se vise suzdrzat da ne komentiram tebe cicek. Nemogu vjerovat koliko si samouvjeren da znas igrat, i nije uopce moguce da te decko jednostavno nadigrao. Za tvoju informaciju znam ga i znam 100 % da ne koristi nikakve cheatove. A ti ispadas smijesan jer on ni nezna sta je legacy defending. Kad sam mu rekao koje gluposti pises izbrisao te sa origina. Daj vise ne kukaj nego nauci igrat.

 Slika imas kolko oces ovdje. Imas i videa... Kad netko ima legacy vidim i to cu rec. Mozes mu prenjet da ima report i nek se nada da ga nitko iz EA-a nece provjeravat. Napisao sam i tocno vrijeme koje smo igrali tak da sam si bas dal truda, pa ak je cist onda mu svaka cast jer ocito igra najbolju obranu na svijetu. Nek malo poradi na napadu... Prevelik jaz je bio izmedu napada i obrane za jednog tako kako ti tvrdis vrhunskog igraca. "jednostavno nadigrao" - kako mozes nekog nadigrat a da imaš 4 suta po golu? Reci mi u kom svemiru to znaci nadigrati nekog?

A ovo zadnje "nauci igrat" mi sve govori o tvojoj inteligenciji. Imas tu slike pa si gledaj. A to da sam samouvjeren kak ti velis, to nema veze s samopouzdanjem vec s cistom logikom a to je da neciji golman ne moze imat 14 obrana iz svakakvih situacija dok drugi izgleda ko da je popio bacvu pive dan prije. Zao mi je ko psu sto nisam poslikao markecovu statistiku al sam lupio alt tab da idem report i bacilo me na focus switch tak da mi se ta tekma na kraju racunala ko DNF. Samo zato nisam poslikao.  Taj tvoj markec nije taknuo branice cjelu tekmu. Tak da tolko o tome tko nikad nije cuo za legacy... Report je tu pa cemo vidit dal ce se usudit igrat ponovo wl s tim sranjem, steta samo da ga nemam na originu da ne vidim dal ce mozda kojim slucajem biti i kakve oscilacije u rezultatu.

7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...
Gerro kaže...
Ovu WL za razliku od vas ja sam starto fenomenalno, 5/7.. rekoh da me jebes mogu do Golda pa neka budu dvojica svaba za izabrati, cim sam si to zamislio kao da su me uhljebari culi pa rekli "popusi kurcinu" (onaj sta broji, neka broji ponovo) tak da sam se moro na kraju da borim za S1.. s 8/15, zavrsim na 11/28.. 7 sam spusio za redom, ako iskreno nekog zanima zapisivo sam prvih 20-tak utakmica rezu i tu se slobodno moze reci da ako imate "luck" pobjedit cete, skill je u WL za kurac.. kao naprimjer tip je imo obranu ovako slozenu LB-onaj iz Arsenala (jer mu ne zbam ime) Kovacic (2 chemy) Sancho, i Walker iskreno niti jedan stoper me nije izdominiro kao Kovacic.. naravno spusio sam 4-1.. uglavnom, ili ti nekog nabusis, ili tebe nabuse, treceg nema!! Majku im nabijem na kurac (ovaj sta broji kurac se spominje 3 puta, da mu lakse bude)

 Ne zelim bit bezobrazan. Al druze moj, ako ti ides S1, G3 i to jedva. Onda nebi reko da je bas skroz do igre. NHF, al'... ne drzi mi to vodu.

 To mozes rec i ovoj dvojici cicek i josip , oni gube samo zbog cheatera i kanadana i svi smo mi isti igraci bez obzira sta on igra 8. a ti 1. ligu

7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
jopis kaže...
balky1911 kaže...

Nemogu se vise suzdrzat da ne komentiram tebe cicek. Nemogu vjerovat koliko si samouvjeren da znas igrat, i nije uopce moguce da te decko jednostavno nadigrao. Za tvoju informaciju znam ga i znam 100 % da ne koristi nikakve cheatove. A ti ispadas smijesan jer on ni nezna sta je legacy defending. Kad sam mu rekao koje gluposti pises izbrisao te sa origina. Daj vise ne kukaj nego nauci igrat.

 Znam i ja hrpetinu odličnih BF igrača, pa ni za jednog ne stavljam ruku u vatru da nije čiter tj da ne koristi makroe ako već ne sub. na cheat. Extra ti je pisanje, imaš koliko, 15 godina?

Taj tvoj kolega isto? To vam je prva fifa pa ne znate što je legacy def? 

Da cicek zna pretjerivat, zna itekako, ali da si ti sad napisao hrpu proljeva o nečijem korištenju ili nekorištenju 'asistova', ooo itekako.

Ili mu sjediš u krilu dok on gejma pa vidiš šta setup-ira ingame????

 Bez ikakvog razloga napadas momka. Jel bitno koliko neko ima godina? A da te ja posaljem po sibice?

15 godina
offline
Re: FIFA 20
balky1911 kaže...

Ako si bas radoznao znam ga privatno i znam da ne vara. A sta se tice mojih godina falio si za jedno 20-ak. Fifu igram od prve kad je izasla, tako da ponesto znam o tome.

 Imaš 35 i igraš fifu od prvog dana? 27 godina je igraš? Gejmaš iz vrtića? GG. Ja imam dost više godina, igram je od prve, pa ne smatram prvih par godina pod nekim 'igranjem', nego više upoznavanjem gamepada na pcu, jer nakon sensible soccera na amigi, fifa mi je bila mrak tog Božića 93.e na prvom pcu nakon ataria i amige.

15 godina
offline
Re: FIFA 20
IDMM kaže...
jopis kaže...
balky1911 kaže...

Nemogu se vise suzdrzat da ne komentiram tebe cicek. Nemogu vjerovat koliko si samouvjeren da znas igrat, i nije uopce moguce da te decko jednostavno nadigrao. Za tvoju informaciju znam ga i znam 100 % da ne koristi nikakve cheatove. A ti ispadas smijesan jer on ni nezna sta je legacy defending. Kad sam mu rekao koje gluposti pises izbrisao te sa origina. Daj vise ne kukaj nego nauci igrat.

 Znam i ja hrpetinu odličnih BF igrača, pa ni za jednog ne stavljam ruku u vatru da nije čiter tj da ne koristi makroe ako već ne sub. na cheat. Extra ti je pisanje, imaš koliko, 15 godina?

Taj tvoj kolega isto? To vam je prva fifa pa ne znate što je legacy def? 

Da cicek zna pretjerivat, zna itekako, ali da si ti sad napisao hrpu proljeva o nečijem korištenju ili nekorištenju 'asistova', ooo itekako.

Ili mu sjediš u krilu dok on gejma pa vidiš šta setup-ira ingame????

 Bez ikakvog razloga napadas momka. Jel bitno koliko neko ima godina? A da te ja posaljem po sibice?

 Bez razloga? A s razlogom je balky nečiji advokat? Taj dečec nije informatički pismen? Igra fifu a ne zna što je legacy def? Aha, ajd i ti ne drobinjaj. Isto ko i za šibice, nemam ja 25 godina ;)

I da bitno je, jer napisat da 27 godina IGRAŠ igru a imaš 34-35 godina, to je isto malo jača izjava.

Sve neki pametnjakovići na kubik ovdje... 

A to što ste vi proovi pa nismo vidili slova o fifi od vas nego samo piskaranja kad netko od nas koji često pišemu u temi nešto iskomentira pa pobijanje istog, i što nemate pojma što je sub na cheat i kak to izgleda ingame, samo ispadate još veći panjevi.

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
IDMM kaže...
SimeKZ kaže...
Gerro kaže...
Ovu WL za razliku od vas ja sam starto fenomenalno, 5/7.. rekoh da me jebes mogu do Golda pa neka budu dvojica svaba za izabrati, cim sam si to zamislio kao da su me uhljebari culi pa rekli "popusi kurcinu" (onaj sta broji, neka broji ponovo) tak da sam se moro na kraju da borim za S1.. s 8/15, zavrsim na 11/28.. 7 sam spusio za redom, ako iskreno nekog zanima zapisivo sam prvih 20-tak utakmica rezu i tu se slobodno moze reci da ako imate "luck" pobjedit cete, skill je u WL za kurac.. kao naprimjer tip je imo obranu ovako slozenu LB-onaj iz Arsenala (jer mu ne zbam ime) Kovacic (2 chemy) Sancho, i Walker iskreno niti jedan stoper me nije izdominiro kao Kovacic.. naravno spusio sam 4-1.. uglavnom, ili ti nekog nabusis, ili tebe nabuse, treceg nema!! Majku im nabijem na kurac (ovaj sta broji kurac se spominje 3 puta, da mu lakse bude)

 Ne zelim bit bezobrazan. Al druze moj, ako ti ides S1, G3 i to jedva. Onda nebi reko da je bas skroz do igre. NHF, al'... ne drzi mi to vodu.

 To mozes rec i ovoj dvojici cicek i josip , oni gube samo zbog cheatera i kanadana i svi smo mi isti igraci bez obzira sta on igra 8. a ti 1. ligu

 Slikao sam ti svaki poraz koji je bio u ovoj wl i i objavio ovdje. Tak da bas me zanima dal bi ti rekao da je tvoja krivica da odiras takvu tekmu. Ili pa da igras protiv svog markeca koji je s cdm-om samo igrao obranu a ostali magicno na AI radili savrsene tackleove bez icije komande. Odmah sam se vratio na fifu 17 ako se ne varam, tad je op bilo samo s cdm-om lopatat u nekih 10m2, al cek tad jos nije bilo tactical defendinga. Jel? :)

 

Reci cu ti jednu stvar. Onako kako je on igrao obranu ne moze biti gold1, drmao bi elite2,1. Pa zapravo da nema asistove primio bi puno vise golova kad bi mu izletio zadnji vezni, a igraci ostali tak kak jesu, jer tactical defending jako malo radi sam, barem u pravilu. :)

5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
@Sime, pa i nisam neki igrac kao vecina ovdje da idem do G1 ili G2.. ili ti cak do E3, ali ako odigram od 15 tekmi, da imam 8 pobjeda, i da se moram jebat do 11 onda nema smisla. Zapisivo sam ovu WL cisto da vidim o cemu se radi.. ili ja razbijem 3/4-0, ili on mene tako..
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
cicek kaže...
IDMM kaže...
SimeKZ kaže...
Gerro kaže...
Ovu WL za razliku od vas ja sam starto fenomenalno, 5/7.. rekoh da me jebes mogu do Golda pa neka budu dvojica svaba za izabrati, cim sam si to zamislio kao da su me uhljebari culi pa rekli "popusi kurcinu" (onaj sta broji, neka broji ponovo) tak da sam se moro na kraju da borim za S1.. s 8/15, zavrsim na 11/28.. 7 sam spusio za redom, ako iskreno nekog zanima zapisivo sam prvih 20-tak utakmica rezu i tu se slobodno moze reci da ako imate "luck" pobjedit cete, skill je u WL za kurac.. kao naprimjer tip je imo obranu ovako slozenu LB-onaj iz Arsenala (jer mu ne zbam ime) Kovacic (2 chemy) Sancho, i Walker iskreno niti jedan stoper me nije izdominiro kao Kovacic.. naravno spusio sam 4-1.. uglavnom, ili ti nekog nabusis, ili tebe nabuse, treceg nema!! Majku im nabijem na kurac (ovaj sta broji kurac se spominje 3 puta, da mu lakse bude)

 Ne zelim bit bezobrazan. Al druze moj, ako ti ides S1, G3 i to jedva. Onda nebi reko da je bas skroz do igre. NHF, al'... ne drzi mi to vodu.

 To mozes rec i ovoj dvojici cicek i josip , oni gube samo zbog cheatera i kanadana i svi smo mi isti igraci bez obzira sta on igra 8. a ti 1. ligu

 Slikao sam ti svaki poraz koji je bio u ovoj wl i i objavio ovdje. Tak da bas me zanima dal bi ti rekao da je tvoja krivica da odiras takvu tekmu. Ili pa da igras protiv svog markeca koji je s cdm-om samo igrao obranu a ostali magicno na AI radili savrsene tackleove bez icije komande. Odmah sam se vratio na fifu 17 ako se ne varam, tad je op bilo samo s cdm-om lopatat u nekih 10m2, al cek tad jos nije bilo tactical defendinga. Jel? :)

 

Reci cu ti jednu stvar. Onako kako je on igrao obranu ne moze biti gold1, drmao bi elite2,1. Pa zapravo da nema asistove primio bi puno vise golova kad bi mu izletio zadnji vezni, a igraci ostali tak kak jesu, jer tactical defending jako malo radi sam, barem u pravilu. :)

 Nisam reka da nisi igrao protiv raznoraznih cheatera pa tako i legacy def. ali da je uvik kriv EA to sigurno nije. Svi mi igramo protiv servera,laga, delaya i pc cheatera , a ako mislis da su tebi dolazili cesce nego meni i drugima onda se varas. Vecina ima ovakve slike jer je igra sranje i nekad moras bit 10 ili 20 puta bolji da nekog pobjedis. Razlika izmedu boljih i losijih igraca je upravo u tome sta si ti npr. ima 15-1 u sutevima i izgubio a bolji igrac bi stvorio jos 3-4 sanse i pobjedio. Zato neki dodu do silvera a neki su se ode javili sa 30-0

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
IDMM kaže...
cicek kaže...
IDMM kaže...
SimeKZ kaže...
Gerro kaže...
Ovu WL za razliku od vas ja sam starto fenomenalno, 5/7.. rekoh da me jebes mogu do Golda pa neka budu dvojica svaba za izabrati, cim sam si to zamislio kao da su me uhljebari culi pa rekli "popusi kurcinu" (onaj sta broji, neka broji ponovo) tak da sam se moro na kraju da borim za S1.. s 8/15, zavrsim na 11/28.. 7 sam spusio za redom, ako iskreno nekog zanima zapisivo sam prvih 20-tak utakmica rezu i tu se slobodno moze reci da ako imate "luck" pobjedit cete, skill je u WL za kurac.. kao naprimjer tip je imo obranu ovako slozenu LB-onaj iz Arsenala (jer mu ne zbam ime) Kovacic (2 chemy) Sancho, i Walker iskreno niti jedan stoper me nije izdominiro kao Kovacic.. naravno spusio sam 4-1.. uglavnom, ili ti nekog nabusis, ili tebe nabuse, treceg nema!! Majku im nabijem na kurac (ovaj sta broji kurac se spominje 3 puta, da mu lakse bude)

 Ne zelim bit bezobrazan. Al druze moj, ako ti ides S1, G3 i to jedva. Onda nebi reko da je bas skroz do igre. NHF, al'... ne drzi mi to vodu.

 To mozes rec i ovoj dvojici cicek i josip , oni gube samo zbog cheatera i kanadana i svi smo mi isti igraci bez obzira sta on igra 8. a ti 1. ligu

 Slikao sam ti svaki poraz koji je bio u ovoj wl i i objavio ovdje. Tak da bas me zanima dal bi ti rekao da je tvoja krivica da odiras takvu tekmu. Ili pa da igras protiv svog markeca koji je s cdm-om samo igrao obranu a ostali magicno na AI radili savrsene tackleove bez icije komande. Odmah sam se vratio na fifu 17 ako se ne varam, tad je op bilo samo s cdm-om lopatat u nekih 10m2, al cek tad jos nije bilo tactical defendinga. Jel? :)

 

Reci cu ti jednu stvar. Onako kako je on igrao obranu ne moze biti gold1, drmao bi elite2,1. Pa zapravo da nema asistove primio bi puno vise golova kad bi mu izletio zadnji vezni, a igraci ostali tak kak jesu, jer tactical defending jako malo radi sam, barem u pravilu. :)

 Nisam reka da nisi igrao protiv raznoraznih cheatera pa tako i legacy def. ali da je uvik kriv EA to sigurno nije. Svi mi igramo protiv servera,laga, delaya i pc cheatera , a ako mislis da su tebi dolazili cesce nego meni i drugima onda se varas. Vecina ima ovakve slike jer je igra sranje i nekad moras bit 10 ili 20 puta bolji da nekog pobjedis. Razlika izmedu boljih i losijih igraca je upravo u tome sta si ti npr. ima 15-1 u sutevima i izgubio a bolji igrac bi stvorio jos 3-4 sanse i pobjedio. Zato neki dodu do silvera a neki su se ode javili sa 30-0

 Ajde malo baci scroll prije nego se ukljucis u raspravu, barem dok nekog krenes prozivat. Moras citati s razumjevanjem. Pisem tu vec barem 3mj da nitko ne moze dokazati da je pobjedio samo zato jer je bio bolji. Nit sam rekao da se te stvari samo meni dogadaju. Ti meni pokusavas sad reci da sam ja tvrdio da se sranja samo meni dogadaju? Kaj je s glavom decko. Malo si se pogubio. 

A kad nekog vidim da igra s legacy defendingom tad cu rec. Moguce je da pogresim. Ali ovaj tvoj kolega je igrao klasicnu legacy deff sablonu. Znaci 4231 taktika i igranje obrane samo s cdm-om. Tako to rade ovi koji igraju legacy i njima to prolazi. Doslo mi je i likova koji branjenje s cdmom pokusavaju progurati bez legacy deff. Ali obicno prime brze golovr jer im obrana nece sama uzimat lopte. I ti obicno rq nakon 2-3:0. A dok mi netko veli da ne zna sto je legacy odmah mi se pale lampice u glavi i jos sam vise siguran da sam bio u pravu. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.5.2020 21:07 (cicek).
3 godine
neaktivan
offline
FIFA 20

Evo upravo završio sa wl. 

Krenuo u petak/dio subote sa 10-2, pa došao na 10-5, nakon toga 12-9 itd... 

Svaku wl se mora desit crna rupa sa 6,7,8 poraza i 1,2 pobjede.

Na kraju sam hvatao gold2 u zadnjoj utakmici gdi sam rastavio toksičnog protivnika na proste faktore, ali ni sam ne zna kak me uspio odvest u produžetke gdi sam na kraju uspio pobjedit 3:2.. Samo sam čekao da dvije wl zaredom završim sa 16 pobjeda..

Gameplay, fluidnost i ostalo je bilo puno bolje nego prošlu wl gdi mi je 70% utakmica tolko štekalo da je bilo totalno neigrivo, ali fifa ko fifa uvijek uvali neko sranje.. sad su to bili golmani koji su branili nemoguće, utakmice gdi dominiraš, stvaraš šanse, protivnik dođe dva puta do gola, pa pobjedi itd.. 

I dalje sve puno toksičnih protivnika koji dabaju i shushaju za bezveze, drop back, skrivanje lopte i ostala retardirana sranja. 

Jednu tekmu sam izgubio gdi je lik čitavih 90 minuta igrao sa 2 igrača napred, a svi ostali iza. Dobio dva gola tako da je igra prekasno uhvatila moju komandu dodavanja, dogodila se ona animacija gdi igrač ne doda loptu nego ju samo gurne par metara od sebe, ovaj pokupio i zabio dva gola.  I to je bilo to od njega. Dalje samo drop back u svojih 16 i sad ti tu napravi nešto. Totalno gadljivo. 

Šteta da mi gold2 nije došlo došlo prije tjedan dana dok je bio la liga tots, jer bundesliga mi je totalno nespojiva u ekipu pa mi vjerojatno nitijedan pick ne bude puno značio.. No vidjet ćemo.. Ukoliko dođe neka brutalna kartica možda nešto i promjenim iako nemam puno prostora pošto su mi sve kartice u timu untradeable :D 

 
3 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice