FIFA 12

poruka: 6.257
|
čitano: 1.945.330
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: FIFA 12 nickovi - da se ekipa lakše skupi
12 godina
neaktivan
offline
FIFA 12

Pozz ljudi...
Naime kad sam pravio Fut acc bilo je ono za security question, ja naravno upisao nesto random. Sad krenuo cistit komp (istekao sve iz njega) i ocistio ga lijepo, upalio ga, upalio Fifu i krenem da cu upalit Fut kad ono pise da palim fut iz nekog druge konzole te da nemogu pristupit svom accountu. Sto je jos gore, ja sam samo 5 puta kliknuo Continue da vidim sto ce mi izbacit, kad ono, "Your account is now locked" i jos neke stvari , stvarno sam se izivcirao sto nisam lijepi odgovor upisao. Ljudi ako znate bilo sta kako cu si vratit acc jer sam imao mocan squad, bio bih vrlo vrlo vrlo zahvalan :((((

EDIT: Rijeseno. :)

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.8.2012 10:58 (Rayz00).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
FIFA 12

Ovu igru je tako glupo igrati offline( mislim protiv kompa), skriptirano do bola.

Moj PC  
4 3 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
FIFA 12

ima mozda netko ove sto mi fale? http://www.ea.com/uk/football/fifa-ultimate-team/show-off#iDptZWUObd0UK hvala (kupujem ili ako vam netrebaju ako hocete mozete mi i dat)

Omsi bus simulator: http://omsibussimulator.net/forum
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 12

Rasturio sam Švajcarsku s 3:0 na professional :)

Kada bi pametni uvijek popuštali, svijetom bi vladale budale.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 12
The Man kaže...

Rasturio sam Švajcarsku s 3:0 na professional :)

Oni su dobili Hrvatsku 4:2 na Legendary.

12 godina
neaktivan
offline
FIFA 12

Pozdrav svima!

Vidim da ste svi profi a ja imam jedan mali problem.Tek sam instalirao FIFA12 i imam problem sa primanjem lopte.Igrac kad treba da primi loptu sam sebi zada for.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 12

Probaj iskljucit gamepad ako ga koristis.

Logika je najjednostavniji način da samouvjereno dođeš do krivog zaključka..
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 12

Imam pitanje.

 

Iz bog zna kojih razloga više nemogu ući niti u 1 offline mod.

Niti career,niti tournament. Fifa jednostavno izbaci van.Probo sam reinstall igre (2 puta) ,origina,ali ništa nije pomoglo.

Neku večer sam htio s jednim od članova foruma bacit partiju međutim zablokalo je i kad me on pozvao u igru.

 

Obrisao sam ekipu koju sam napravio s creatorom,isto tako i facu,al jednostavno nemam rjesenja.

Nikakve drivere nisam update-o ili tak nešto tak da sumnjam da bi to mogao biti razlog.

 

Donedavno mi je radio offline mode,ali online jednostavno ne. Sad je situacija okrenuta,mada nisam niti pokušavo online jer baš želim career igrat :)

 

Svaka pomoć dobrodošla,hvala!

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.8.2012 14:22 (zacko).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 12
zacko kaže...

Imam pitanje.

 

Iz bog zna kojih razloga više nemogu ući niti u 1 offline mod.

Niti career,niti tournament. Fifa jednostavno izbaci van.Probo sam reinstall igre (2 puta) ,origina,ali ništa nije pomoglo.

Neku večer sam htio s jednim od članova foruma bacit partiju međutim zablokalo je i kad me on pozvao u igru.

 

Obrisao sam ekipu koju sam napravio s creatorom,isto tako i facu,al jednostavno nemam rjesenja.

Nikakve drivere nisam update-o ili tak nešto tak da sumnjam da bi to mogao biti razlog.

 

Donedavno mi je radio offline mode,ali online jednostavno ne. Sad je situacija okrenuta,mada nisam niti pokušavo online jer baš želim career igrat :)

 

Svaka pomoć dobrodošla,hvala!

 

 

Ako nisi pobrisao stvari u My Documents\FIFA 12, nema ti koristi od reinstalla. Ako jesi onda je nešto poprilično sjebano. Online igra normalno radi?

13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 12

Obriso sam apsolutno sve.I u My documents,i u application data-i + apsolutno sve od origina. Online je dosad radio normalno,jučer sam reistaliravo to pa iskreno nisam ni pokušal,al znam da sam do nedavno igral pro mode online i sve je funkcioniralo.Onda sam probo career i izbacilo prvi put van. Mislim da je sve počelo nakon kaj sam kreiro ekipu u onom creation centru.Međutim,velim,sad sam i to obrisal sve i nema nikakvog učinka.

 

Čim stisnem na career/tournament , na kratko prekine zvuk i izbaci van.

 

Ma probat ću ja sad još jednom reinstalirat,napravit ću i novi profil u windowsima pa ćemo vidjet.

 

Mislim da ću opet morat kontaktirat EA :(

13 godina
offline
Re: FIFA 12
zacko kaže...

Obriso sam apsolutno sve.I u My documents,i u application data-i + apsolutno sve od origina. Online je dosad radio normalno,jučer sam reistaliravo to pa iskreno nisam ni pokušal,al znam da sam do nedavno igral pro mode online i sve je funkcioniralo.Onda sam probo career i izbacilo prvi put van. Mislim da je sve počelo nakon kaj sam kreiro ekipu u onom creation centru.Međutim,velim,sad sam i to obrisal sve i nema nikakvog učinka.

 

Čim stisnem na career/tournament , na kratko prekine zvuk i izbaci van.

 

Ma probat ću ja sad još jednom reinstalirat,napravit ću i novi profil u windowsima pa ćemo vidjet.

 

Mislim da ću opet morat kontaktirat EA :(

Možda je longshot, ali nakon reinstalla, pokreni i neki utility software tipa CCleaner da ti počisti i ostatke od Fife i Origina iz Registry-a. Stvarno ne znam što bi drugo moglo biti.

 

P.S. Ak ti neće radit, najebi ih da ti daju popust na FIFU 13 :P.

13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 12

Dali su mi već 15 posto jer sam imo sranja s njima pošto sam kupio igru od nekog lika :D

12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 12

Igram na gamepad i nemam problema sa starijom fifom i ni na FIFA12 nemam problem kad igram sa tastaturom.

13 godina
neaktivan
offline
FIFA 12

znači stvar ide ovako: igram manager mode i došao sam do nekih 60,70 % i fifa se počinje crashat nakon što želim započeti utakmicu (fifa has stopped worked), kako da rješim taj problem?

btw. driveri nisu problem.. fifa je jogurt...

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 12
fluj kaže...

znači stvar ide ovako: igram manager mode i došao sam do nekih 60,70 % i fifa se počinje crashat nakon što želim započeti utakmicu (fifa has stopped worked), kako da rješim taj problem?

btw. driveri nisu problem.. fifa je jogurt...

 

Jel original igra?

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.8.2012 20:48 (Rayz00).
13 godina
offline
Re: FIFA 12
fluj kaže...

znači stvar ide ovako: igram manager mode i došao sam do nekih 60,70 % i fifa se počinje crashat nakon što želim započeti utakmicu (fifa has stopped worked), kako da rješim taj problem?

btw. driveri nisu problem.. fifa je jogurt...

 

Kupi original pa će raditi.

14 godina
neaktivan
offline
FIFA 12

Ma ne isplati mu se sad kupovat, za mjesec izlazi FIFA 13.

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.8.2012 21:03 (Jabulani).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 12
Jabulani kaže...

Ma ne isplati mu se sad kupovat, za mjesec izlazi FIFA 13.

Mislio sam reći, no shit Sherlock, ali neću.

14 godina
neaktivan
offline
FIFA 12

imam i ja problem na online i samo online, dok trcim nazad u fazi obrane igrac mi staje po putu sam od sebe i dobivam golove, dok idem u fazu napada sam stane zavrti nesto i zaje** mi gol, do cega je to poludit cu vise jucer nisam niti jednu utakmicu dobio zbog te gluposti.

Omsi bus simulator: http://omsibussimulator.net/forum
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 12

I evo,ja instaliro i windows 8 i opet fifa izbacuje pri ulasku u career/tournament offline mode.

Sad mislim da nemogu niti driveri bit pošto su za Win8 drugačiji.

 

Sve je počelo od zadnjeg updatea origin-a.

Neki sync mi radi priliskom ulaska u igru,a znam da je prije tog updatea bilo sve ok.

Jel moguće tom sranju zabranit da se update-a i vratit na neku stariju verziju :S?!

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 12
zacko kaže...

I evo,ja instaliro i windows 8 i opet fifa izbacuje pri ulasku u career/tournament offline mode.

Sad mislim da nemogu niti driveri bit pošto su za Win8 drugačiji.

 

Sve je počelo od zadnjeg updatea origin-a.

Neki sync mi radi priliskom ulaska u igru,a znam da je prije tog updatea bilo sve ok.

Jel moguće tom sranju zabranit da se update-a i vratit na neku stariju verziju :S?!

Sad nisam siguran mozes li vratiti staru verziju, al zabranit da skida nove mozes, u general settings na dnu imas, pa skini kvacicu....

13 godina
neaktivan
offline
FIFA 12

Ma nema više smisla uopće,nikako ne pronalazim rješenje,čekam rađe Fifu 13 :(

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
FIFA 12

dal ima kakav mod za sezonu 2012-2013 

ako ne dal mi ko može dati likn za nove dresove od barce i i cijelu novu postavu(igrači koji su se kupili i koji su otili)

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 12
IvanKovacic kaže...

dal ima kakav mod za sezonu 2012-2013 

ako ne dal mi ko može dati likn za nove dresove od barce i i cijelu novu postavu(igrači koji su se kupili i  

http://depositfiles.com/files/rnbz7z7un

[url=http://bf3stats.com/stats_pc/KiX7777][img]http://g.bf3stats.com/pc/opEhPk7a/KiX7777.png[/img][/url]
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.8.2012 16:27 (KiX777).
12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 12
KiX777 kaže...
IvanKovacic kaže...

dal ima kakav mod za sezonu 2012-2013 

ako ne dal mi ko može dati likn za nove dresove od barce i i cijelu novu postavu(igrači koji su se kupili i  

http://depositfiles.com/files/rnbz7z7un

kak da to "instaliram"

13 godina
neaktivan
offline
FIFA 12

Ima možda netko link za novije squadove?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 12

to i ja želim, nove dresove i squadove al se bojim jer je original igra da se nešto ne poremeti ili da mi ne banaju acc...

...Svakin novim danom..pred kockastim ekranom...
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 12
KiX777 kaže...
IvanKovacic kaže...

dal ima kakav mod za sezonu 2012-2013 

ako ne dal mi ko može dati likn za nove dresove od barce i i cijelu novu postavu(igrači koji su se kupili i  

http://depositfiles.com/files/rnbz7z7un

kam da prebacim te failove

12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 12
rookica19 kaže...

to i ja želim, nove dresove i squadove al se bojim jer je original igra da se nešto ne poremeti ili da mi ne banaju acc...

Pa skini squad update za kojih par dana....

13 godina
offline
Re: FIFA 12
rookica19 kaže...

to i ja želim, nove dresove i squadove al se bojim jer je original igra da se nešto ne poremeti ili da mi ne banaju acc...

Ne brini, nismo mi te sreće.

 

 

 

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: FIFA 12 nickovi - da se ekipa lakše skupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice