Black friday 2019

poruka: 1.141
|
čitano: 200.570
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Black friday 2019
MasterG kaže...
 imaš pravo vratit BILOKOJU robu naručenu online u roku od 7 dana BEZ IKAKVOG RAZLOGA...doslovno možeš reć da ti se ne sviđa i vratit robu (u ovom slučaju niti zaprimit robu).

 

Ima još veće pravo ne slušati kolege koji ne znaju što pričaju...

 

Rok za povrat u slučaju on line kupnje tj izjašnjavanje da se odustaje je 14 dana, i zatim najkasnije 30 dana od podnošenja navedenog zahtjeva treba o svom trošku ako prodavač drugačije ne organizira vratiti robu, i nije za bilo koju robu, ali za većinu.
Ne moraš baš ništa govoriti zašto vraćaš.
U slučaju da ne preuzmeš znači da ti roba uopće nije niti isporučena pa nema niti nikakvih povrata u 14 dana.

Beerman
4 godine
protjeran
offline
Black friday 2019

Na kraju sve kaj sam si kupio je bilo van black fridaya.

Cini mi se da sam bas zato i "jeftino" prosao.

 

Jucer s braticem u areni znaci ljudi ko govana

a popusti u kurcu. Kad vidim natpis black friday sve 20% 

10 godina
offline
Black friday 2019

Kaj nisu Dualshockovi u Harvey Normanu 239kn? 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
12 godina
offline
Black friday 2019

Prava istina 

5 godina
offline
Re: Black friday 2019
Josiip kaže...

Sd me fino preveslala, sinoc su joystici bili 299, danas uz maestro jos 20 posto popusta, 240 kn. Sada sam slao mail, ali jel zna tko jel mogu otkazati prvu narudzbu, na nju sam odabrao pouzece, ali zasto ne ustediti jos 60 kn i uzeti usb kabel za joy, stari je ofucan i tako

 USB kabel je 100 kn u SD a imas ih na aliexpress za par kuna

12 godina
offline
Re: Black friday 2019
ReverseFlash kaže...

Ja mislim da ću si ovog ubost kad bude 12.12. Dinersovih 50 godina, tada će koštati 2999 kn

 

https://pevec.hr/tv-led-sony-kd55xg8577saep-uhd-dvb-t2-s2-android-323716.html

 Druze krivi si TV linkao, na popustu ce bit KD55XG7096BAEP

9 godina
neaktivan
offline
Re: Black friday 2019
assassin.st kaže...
ReverseFlash kaže...

Ja mislim da ću si ovog ubost kad bude 12.12. Dinersovih 50 godina, tada će koštati 2999 kn

 

https://pevec.hr/tv-led-sony-kd55xg8577saep-uhd-dvb-t2-s2-android-323716.html

 Druze krivi si TV linkao, na popustu ce bit KD55XG7096BAEP

 Ups u pravu si, ali nije ni taj loš

16 godina
offline
Black friday 2019

Jučer je izvršen podmukli Crnopetkaški desant na Links-Zagreb Trešnjevka.Kao nema se love, a gle eto ipak ima love za običan bespotreban razgrabitis. 

 

https://www.index.hr/magazin/clanak/black-friday-ludilo-zagrepcani-masovno-uletjeli-u-ducan-cim-se-otvorio/2136279.aspx

 

Crnopetkašenje iz kuta profesionalnog držača volana, ovaj puta Američki Bestbuy(Indiana) u kojem baš i nije bilo velike gužve.S obzirom da je to ogroman dučan, eto imaju tolko robe da sa njom po dučanu rade pregrade/ograde ili putokaze.

 

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
9 godina
offline
Re: Black friday 2019
picajzla0707 kaže...
Nije samo šupski potez, nego i zabranjen jer se radi o zavaravajućoj trgovačkoj praksi te je za dizanje cijena prija akcije propisana fina kazna. Prijavite trgovine koje vidite da to rade, što prije i što više kazni plate, to ćemo prije od balkanskog doći do europskog potrošačkog standarda, a time i do normalnih akcija

 Kome točno prijaviti i na koji način? Kakave "dokaze prihvaćaju" za ovakve slučajeve? 

11 godina
online
Re: Black friday 2019
Prijaviš na centralni informacijski sustav za zaštitu potrošača pri ministarstvu gospodarstva i po prijavi inspekcija izlazi na teren, dobiješ pin i d tim pinon kasnije možeš vidjeti status prijave. Dokaze će naći inspekcija - pretražit će zadnje prodaje tog artikla kod istog trgovca u podacima fiskalnog sustava i usporediti s cijenom koja je navodno na akciji.
Stvar je jednostavna, smije on poskupiti taj proizvod, ali ne smije odmah zatim na tu poskupljenu cijenu stavljati navodni popust od 50% ako je po ranijim cijenama popust zapravo 20% (bubam).
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.11.2019 14:07 (picajzla0707).
10 godina
offline
Re: Black friday 2019
Avensac kaže...
picajzla0707 kaže...
Nije samo šupski potez, nego i zabranjen jer se radi o zavaravajućoj trgovačkoj praksi te je za dizanje cijena prija akcije propisana fina kazna. Prijavite trgovine koje vidite da to rade, što prije i što više kazni plate, to ćemo prije od balkanskog doći do europskog potrošačkog standarda, a time i do normalnih akcija

 Kome točno prijaviti i na koji način? Kakave "dokaze prihvaćaju" za ovakve slučajeve? 

 mingo.hr

 

9 godina
neaktivan
offline
Black friday 2019

https://www.mall.hr/ssd-diskovi/wd-ssd-disk-sata-3-500-gb-blue-3d-nand-635-25-wds500g2b0a

 

Evo cisto jos jedan primjer, ako se da nekom ova sramota prijavit nek izvoli

 

 

11 godina
online
Re: Black friday 2019
Homer J. Simpson kaže...
MasterG kaže...
 imaš pravo vratit BILOKOJU robu naručenu online u roku od 7 dana BEZ IKAKVOG RAZLOGA...doslovno možeš reć da ti se ne sviđa i vratit robu (u ovom slučaju niti zaprimit robu).

 

Ima još veće pravo ne slušati kolege koji ne znaju što pričaju...

 

Rok za povrat u slučaju on line kupnje tj izjašnjavanje da se odustaje je 14 dana, i zatim najkasnije 30 dana od podnošenja navedenog zahtjeva treba o svom trošku ako prodavač drugačije ne organizira vratiti robu, i nije za bilo koju robu, ali za većinu.
Ne moraš baš ništa govoriti zašto vraćaš.
U slučaju da ne preuzmeš znači da ti roba uopće nije niti isporučena pa nema niti nikakvih povrata u 14 dana.

 a isto tako pravo povrata kod kupnje na daljinu ne vrijedi baš za bilo koju robu, primjerice ne vrijedi za rezervaciju rent a cara, karte za avion, za koncert i slično, hranu i piće koju naručiš online, određeni softver, itd.

5 godina
neaktivan
offline
Black friday 2019

Uzeo u saturnu LG OLED55B97LA ispao me 990 € valjda sam ok prošao

16 godina
offline
Black friday 2019

Uzeo bežični set Logitech MK235 i Kingston DT50 16GB stick za bootable Windows drive, da si mogu normalni stick rasteretiti toga. 159,20+31,20kn, 190,40 ukupno, i nekim čudom mi nije naplaćena poštarina, iako piše da je besplatna tek od 199kn.

Htio uzeti N10 u HTu na produljenje pretplate, ali nisu ga genijalci stavili na nikakvu akciju, a prošli vikend je bio na njega popust 15%

 

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
14 godina
offline
Black friday 2019

Poruka mora sadržavati tekst!

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8-S5-Mix2-Mi9SE
14 godina
offline
Black friday 2019

može mi neko reći o ovome popustu za 50 godina dinersa dali ce samo jedan model sony tv biti na popustu i gdje ?

13 godina
offline
Re: Black friday 2019
Soniccro kaže...

može mi neko reći o ovome popustu za 50 godina dinersa dali ce samo jedan model sony tv biti na popustu i gdje ?

https://www.diners.hr/hr/d-week

12 godina
offline
Re: Black friday 2019
Soniccro kaže...

može mi neko reći o ovome popustu za 50 godina dinersa dali ce samo jedan model sony tv biti na popustu i gdje ?

 Nije tema za to ali evo ti: https://www.diners.hr/hr/d-week

everyday i'm shuffling...
12 godina
offline
Black friday 2019

Kad smo već kod diners-a... Hoće li za Sancta Domenicu televizije biti na popustu?!

 

Htio sam ugrabiti sad na bf ali mudruju sa nekim karticama... Ja kazem pa keš ću ti dati. Ne samo preko kartice americana i neke super ultra vise... ka popust vrijedi, a kako mi mama ima Diners mislia san uzet neku. FullHD, 32"-34" za sobu...

everyday i'm shuffling...
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.12.2019 11:37 (Luka123).
8 godina
offline
Black friday 2019

Kome treba dobro napajanje, Riotoro Enigma G2 su na akciji, 650W 490 kn, 750W 569 kn, 850W 673 kn.

10 godina
offline
Re: Black friday 2019

 jel netko još naručio ovaj steam controller kad je bio 5eur...tj 25eur sa dostavom?

 

dobio sma neki čudni refund mail od njih...i to 0,47eur koliko mi je valjda uzeo sa walleta i ako mi nije jasno zašto bi mi uzimao dio sa walleta, a dio sa vise s kojom sam platio cijeli iznos XD

Sad mi nije jasno, da li ništa od tog controllera, pa otkazuju narudžbu i vraćaju pare...ili je to neka zavrzlama oko plaćanja pa mi vraćaju 0,47eur

 

EDIT:

sad vidim na steam-u da su refundali i wallet i visu (ali visa valjda čeka da sjedne)...jbga, šteta

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.12.2019 19:16 (MasterG).
13 godina
offline
Re: Black friday 2019

Ja sam naručio, meni sve uredno. Poslali mi tracking number.

Poruka sa steama:
"We're preparing your items to ship.
Tracking information has been created and is attached below.

The tracking numbers may not be active until your packages have been transferred to the shipping carrier for delivery."

16 godina
offline
Re: Black friday 2019
MasterG kaže...

 jel netko još naručio ovaj steam controller kad je bio 5eur...tj 25eur sa dostavom?

 

dobio sma neki čudni refund mail od njih...i to 0,47eur koliko mi je valjda uzeo sa walleta i ako mi nije jasno zašto bi mi uzimao dio sa walleta, a dio sa vise s kojom sam platio cijeli iznos XD

Sad mi nije jasno, da li ništa od tog controllera, pa otkazuju narudžbu i vraćaju pare...ili je to neka zavrzlama oko plaćanja pa mi vraćaju 0,47eur

 

EDIT:

sad vidim na steam-u da su refundali i wallet i visu (ali visa valjda čeka da sjedne)...jbga, šteta

 Drugar kome sam ja rekao za akciju je takođe dobio refund. :(

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
12 godina
offline
Black friday 2019

šupski od njih, nisu ih trebali restockati  u shopu ako ih nisu imali 

7 godina
protjeran
offline
Black friday 2019

Meni nije mail niti dosao, ali kad odem na povijest narudzbi, pod status pise ovako:
Shipping Status: Cancelled

 

Tako da sam sad pokrenuo zahtjev za refundom, jer lovu mi nisu vratili do sad, a u subotu su vec odbili shipping.

10 godina
offline
Re: Black friday 2019

Što se tiče love nisam niti ja dobio za sad na bankovni račun ništa. Samo na steam wallet 0,47eur (valjda sam toliko i imao na njemu ,ne sjećam se).

Treba proći nekoliko dana da sjedne refund na bankovni račun ,tako da se za sad ne brinem.

 

Ali sam razočaran...čemu restock i čemu "almost gone" ...ako je već otišlo. Gro ekipe je dobilo refund bez ikakve kompenzacije (maila, objašnjenja ili ičega drugog), malo je reć da su popi***.

Postoji čak i thread na steamu oko toga.

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
16 godina
offline
Black friday 2019

Meni ista stvar sa kontrolerom.

Dobio sam i mail od paypala da je lova sjela nazad.

Pederski od Steama, trebalo bi im poslat inspekciju da provjere fiskalne račune

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
6 godina
neaktivan
offline
Re: Black friday 2019
kipo kaže...
Soniccro kaže...

može mi neko reći o ovome popustu za 50 godina dinersa dali ce samo jedan model sony tv biti na popustu i gdje ?

https://www.diners.hr/hr/d-week

 

vidio sam na ovom linku da je i elipso u diners akciji, pogledam, 3 hisense televizora ce biti na 50%. Odem na stranicu elipsa i vidim da je ovaj hisesne od 126cm vec sad na skoro 50% ( kao sa 4800 na 2500). Pretpostavljam da ce samo iduci tjedan vratit "staru" cijenu od 4800 i stavit 50% na diners :D nekako sumnjam da ce ic 50% na 2500

13 godina
neaktivan
offline
Black friday 2019

Cyber monday ništa ove godine?

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice