Zaboravljena lozinka

poruka: 3
|
čitano: 1.637
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
neaktivan
offline
Meizu M6 Note

Pozdrav, kako mogu otključati mob ako je zaboravljena lozinka? Probala sam preko Find my phone, ništa, probala sam hard reset kad stisnem tipku za uključivanje i volume + u isto vrijeme pa odaberem da izbriše sve podatke, ali me i tu traži lozinku. Ima li još koja metoda? Hvala.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Meizu M6 Note
Ana5577 kaže...

Pozdrav, kako mogu otključati mob ako je zaboravljena lozinka? Probala sam preko Find my phone, ništa, probala sam hard reset kad stisnem tipku za uključivanje i volume + u isto vrijeme pa odaberem da izbriše sve podatke, ali me i tu traži lozinku. Ima li još koja metoda? Hvala.

 Veli Internet da ako promašiš lozinku par puta Android ti sam ponudi da resetiraš lozinku. Samo se treba ulogirati sa google account podacima.

 

Nije mi jasno da ne ide preko Find my phone. Ulogiraš se gore i imaš opciju Erase. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
3 godine
neaktivan
offline
Re: Meizu M6 Note

Ne nudi mi zaboravljena lozinka, promašila sam jedno 15 puta... Find my phone isto ništa, probala na erase ništa se nije desilo...

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice