"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave izdvojena tema

poruka: 25.366
|
čitano: 5.860.859
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: eBay, AliExpress, carinjenje - Česta pitanja, Banggood.com, Gearbest.com
13 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Naručiti ovdje ili negdje drugdje? Ili možda čekati onu akciju na Geekbuying-u?
I da, ima li netko kupon za ovaj To2c? 

 

http://www.to2c.com/original-lenovo-a8-a806-basic-4g-fdd-lte-wcdma-smartphone-octa-core-1-7g-5-0-hd-ips-2g-ram-16gb-rom-13-0m.html

Ništa ne ostavljam nezavrš
Poruka je uređivana zadnji put sri 12.11.2014 16:21 (dv14).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Redmi note 4g mi stigao jučer ujutro, a naručen u ponedjeljak navečer :D. Svaka im čast za dostavu, opravdali su cijenu. Jako sam zadovoljan uređajem u ovo kratko vrijeme, hvala svima na pomoći.

Tread softly because you tread on my dreams.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Steam:Cakija_ST POE: cakija123
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.11.2014 8:03 (Cakija_ST).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Vrlo vjerojatno fejk. nema feeedback za telefon. ja bih bjezao od toga.

[M|C] jokaCRO ingame
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Baš me zanima, kada se šalje račun carini, jel netko izmjenio iznos tj. stavio manji. Jel to prolazi?

Ništa ne ostavljam nezavrš
Moj PC  
0 3 hvala 0
12 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
dv14 kaže...

Baš me zanima, kada se šalje račun carini, jel netko izmjenio iznos tj. stavio manji. Jel to prolazi?

 

radi uštede od 100-200 kn riskirati carinski prekršaj i doživotno biti u evidenciji zabilježen,

po meni loša matematika

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.11.2014 11:46 (batizg).
12 godina
odjavljen
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
dv14 kaže...

Baš me zanima, kada se šalje račun carini, jel netko izmjenio iznos tj. stavio manji. Jel to prolazi?

Ni oni nisu toliko glupi-odu na net i provjeravaju koliko što košta.

 

 

Professional Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle,In Win, Enermax, EKWB, ASUS,Lamptron, Aquatuning
13 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Nisam se ni mislio s tim zahebavati, nego sam čitao po par foruma da su to neki radili i da je prolazilo..

 

 

Nego, koja je razlika između Singapore Post i POST NL ? Koji odabrati?

 

Ništa ne ostavljam nezavrš
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.11.2014 12:25 (dv14).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Frend mi je nedavno preko e-baya kupio xioami note, pa je ispalo da je fake, odma je diga tuzbu i dobija novca nazad, jedino mu nisu vratili novce da DHL (cca 300kn) ali mu je zato i mob osta, jer kao trebao bi ga unistit jer je kopija. U svakom slucaju kome se da zezati jeli original ili nije mozda nema sta izgubit (osim zivaca i vremena, a mozda i malo novaca) ja bi radije narucija sa provjerenih stranica

Hong / RedMi 1 - Hong / RedMi 1S
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Evo ovako manje vise odlucio sam si uzet lenovo a806 (ako ima ista bolje mozete predloziti) pa me zanima di se najvise isplati uzet a da u jednu ruku i brze dođe?  Hvala

PSN: Chov1ch
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Molim pomoc pri odabiru.

Unaprijed hvala.

1 iNew V3
2 Doogee DG2014
9 Doogee DG580
 
0 8 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

da li netko zna kako rootat cubot x6 4.4.2
probo sam framaroot i rootgenius nijedan neće 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Encyanix kaže...

Evo ovako manje vise odlucio sam si uzet lenovo a806 (ako ima ista bolje mozete predloziti) pa me zanima di se najvise isplati uzet a da u jednu ruku i brze dođe?  Hvala

Evo ja baš sad naručio prije koji minut sa To2c.. Jeftinije nego na Banggood-u, a i dobije se ono silikonsko čudo i besplatnu root i instalacija Play Store-a. Ispalo me točno 180 USD, još uzeo i onu futrolu.

 

Uglavnom, mislim da je za te pare najbolji izbor. Tu je i Coolpad F1, ali ovo mi se čini kao malo bolji izbor.

Ništa ne ostavljam nezavrš
14 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
dv14 kaže...
Encyanix kaže...

Evo ovako manje vise odlucio sam si uzet lenovo a806 (ako ima ista bolje mozete predloziti) pa me zanima di se najvise isplati uzet a da u jednu ruku i brze dođe?  Hvala

Evo ja baš sad naručio prije koji minut sa To2c.. Jeftinije nego na Banggood-u, a i dobije se ono silikonsko čudo i besplatnu root i instalacija Play Store-a. Ispalo me točno 180 USD, još uzeo i onu futrolu.

 

Uglavnom, mislim da je za te pare najbolji izbor. Tu je i Coolpad F1, ali ovo mi se čini kao malo bolji izbor.

Evo i ja upravo narucio isto sa To2c i uzeo sve moguce besplatne stvari haha doslo me 175$ :)

PSN: Chov1ch
13 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Koji si shipping odabrao? Ima Singapore Post i Post NL. Nemam pojma što je bolje, pa sam odabrao NL.

Još da prođe bez PDVa..

Ništa ne ostavljam nezavrš
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
dv14 kaže...

Koji si shipping odabrao? Ima Singapore Post i Post NL. Nemam pojma što je bolje, pa sam odabrao NL.

Još da prođe bez PDVa..

Ja isto Post NL haha.. a samo malo ovo s pdv-om jel to i prije bilo? nesto sam isto cuo jer znam da kad sam uzeo prije mob isto ovako samo sam platio njega i carinjenje ili se mozda varam.. neznam.. racunam da ce me doc max 1300kn sa carinom.

PSN: Chov1ch
14 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Encyanix kaže...
dv14 kaže...

Koji si shipping odabrao? Ima Singapore Post i Post NL. Nemam pojma što je bolje, pa sam odabrao NL.

Još da prođe bez PDVa..

Ja isto Post NL haha.. a samo malo ovo s pdv-om jel to i prije bilo? nesto sam isto cuo jer znam da kad sam uzeo prije mob isto ovako samo sam platio njega i carinjenje ili se mozda varam.. neznam.. racunam da ce me doc max 1300kn sa carinom.

PDV=  Cijena mob??? x 0.25   Plus 20-ak kuna poštanskih troškova. 

 

Danas sam dobio pismo sa carine sa PCP brojem za THL t6 pro. Naručen sa TO2c-a  preko Sing. Posta 28-og Listopada. Zadovoljan sam brzinom kojom je došo.

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.11.2014 21:06 (bodija).
13 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Pozdrav svima,

Dugo nisam tipkao u ovoj temi.

Kako se često spominje Cubot i vidim da ga dosta ljudi uzima, svakako bih vam preporučio da razmotrite sljedeći

Cubot S168 koji s kuponom dođe 79,98 USD s uključenom cijenom dostave.

Specifikacije možete vidjeti na gornjem linku, a ovo je samo rezime:

 

Brand: CUBOT 
Type: Phablet 
OS: Android 4.4 
CPU: MTK6582 
Cores: Quad Core, Cortex-A7, 1.3GHz 
GPU: Mali-400 MP 
RAM: 1GB RAM 
ROM: 8GB 
External memory: TF card up to 32GB (not included)

Zainteresirani mi se mogu javiti na PP za kupon, a ukoliko interes bude dobar, podijelit ću ga javno.

Batllelog: sudy_freak || Xiaomi MI3W crew || Jeftine igre - https://www.g2a.com/r/sudy_freak ||
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.11.2014 22:33 (sudy_freak).
Moj PC  
2 1 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
dv14 kaže...

Koji si shipping odabrao? Ima Singapore Post i Post NL. Nemam pojma što je bolje, pa sam odabrao NL.

Još da prođe bez PDVa..

Ja ga kupio na Pandi , platio ga sa osiguranjem ( vraćaju novac ako platim PDV ) 199$  , uplatu napravio sa 1.11 i već stigao u Zagreb , išao je sa NL post zaista super brzo . Zadnji mob što sam kupio preko Banggooda putovao je do ZG preko trideset dana tako da je ovo zaista super brzo. , 

13 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
press kaže...
dv14 kaže...

Koji si shipping odabrao? Ima Singapore Post i Post NL. Nemam pojma što je bolje, pa sam odabrao NL.

Još da prođe bez PDVa..

Ja ga kupio na Pandi , platio ga sa osiguranjem ( vraćaju novac ako platim PDV ) 199$  , uplatu napravio sa 1.11 i već stigao u Zagreb , išao je sa NL post zaista super brzo . Zadnji mob što sam kupio preko Banggooda putovao je do ZG preko trideset dana tako da je ovo zaista super brzo. , 

Koliko je sad to osiguranje? Negdje sam pročitao da je 20%.. Malo too much..

Ništa ne ostavljam nezavrš
10 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
dv14 kaže...
press kaže...
dv14 kaže...

Koji si shipping odabrao? Ima Singapore Post i Post NL. Nemam pojma što je bolje, pa sam odabrao NL.

Još da prođe bez PDVa..

Ja ga kupio na Pandi , platio ga sa osiguranjem ( vraćaju novac ako platim PDV ) 199$  , uplatu napravio sa 1.11 i već stigao u Zagreb , išao je sa NL post zaista super brzo . Zadnji mob što sam kupio preko Banggooda putovao je do ZG preko trideset dana tako da je ovo zaista super brzo. , 

Koliko je sad to osiguranje? Negdje sam pročitao da je 20%.. Malo too much..

Ja kada sam ga platio bio je 10% , a 5 % mi je pobjeglo zato što sam se dvoumio jedan dan 

13 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
sudy_freak kaže...

Pozdrav svima,

Dugo nisam tipkao u ovoj temi.

Kako se često spominje Cubot i vidim da ga dosta ljudi uzima, svakako bih vam preporučio da razmotrite sljedeći

Cubot S168 koji s kuponom dođe 79,98 USD s uključenom cijenom dostave.

Specifikacije možete vidjeti na gornjem linku, a ovo je samo rezime:

 

Brand: CUBOT 
Type: Phablet 
OS: Android 4.4 
CPU: MTK6582 
Cores: Quad Core, Cortex-A7, 1.3GHz 
GPU: Mali-400 MP 
RAM: 1GB RAM 
ROM: 8GB 
External memory: TF card up to 32GB (not included)

Zainteresirani mi se mogu javiti na PP za kupon, a ukoliko interes bude dobar, podijelit ću ga javno.

Evo i kupona - S168CR.
Uskoro mi stiže jedan na recenziranje pa će biti i više vijesti. 

Batllelog: sudy_freak || Xiaomi MI3W crew || Jeftine igre - https://www.g2a.com/r/sudy_freak ||
Poruka je uređivana zadnji put pet 14.11.2014 11:29 (sudy_freak).
12 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

ekipa naručio sam preko to2c elephone g4 - 86.99$ (oko 560kn mi je skinilo sa paypal kartice), platio 12.11 oni poslali 13-og čini mi se...odabrao sam Singapore post....

 

imam tracking number al se još ništa ne pojavljuje...piše jedino shipped...

 

kad stigne javim dojmove....cijena je jedino šta me privukla a i imao sam elephone P7 mini s kojim sam bio zadovoljan (imate kratki review ovdje u temi) 

Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
sudy_freak kaže...
sudy_freak kaže...

Pozdrav svima,

Dugo nisam tipkao u ovoj temi.

Kako se često spominje Cubot i vidim da ga dosta ljudi uzima, svakako bih vam preporučio da razmotrite sljedeći

Cubot S168 koji s kuponom dođe 79,98 USD s uključenom cijenom dostave.

Specifikacije možete vidjeti na gornjem linku, a ovo je samo rezime:

 

Brand: CUBOT 
Type: Phablet 
OS: Android 4.4 
CPU: MTK6582 
Cores: Quad Core, Cortex-A7, 1.3GHz 
GPU: Mali-400 MP 
RAM: 1GB RAM 
ROM: 8GB 
External memory: TF card up to 32GB (not included)

Zainteresirani mi se mogu javiti na PP za kupon, a ukoliko interes bude dobar, podijelit ću ga javno.

Evo i kupona - S168CR.
Uskoro mi stiže jedan na recenziranje pa će biti i više vijesti. 

Ako netko ima još kupona nek mi na PM pošalje Hvala

Steam:Cakija_ST POE: cakija123
16 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
shegyman kaže...

ekipa naručio sam preko to2c elephone g4 - 86.99$ (oko 560kn mi je skinilo sa paypal kartice), platio 12.11 oni poslali 13-og čini mi se...odabrao sam Singapore post....

 

imam tracking number al se još ništa ne pojavljuje...piše jedino shipped...

 

kad stigne javim dojmove....cijena je jedino šta me privukla a i imao sam elephone P7 mini s kojim sam bio zadovoljan (imate kratki review ovdje u temi) 

Meni je trebalo oko 2 tjedna prošli put da proradi SG tracking. Nakon toga je za manje od tjedan dana došao u HR.

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com ,Banggood kuponi za -10$ na PP
10 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
 
1 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Imaš na mob.hr recenzije puno Zopo modela i uglavnom radi se o kvalitetnim mobitelima.

I ovaj koji si stavio, iako meni osobno dosta skup, se čini odličan, eventualno da je baterija još mrvicu jača.

 

PSN - DeniZg80
15 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

ako vec mislis dati toliko love za kineza, pogledaj si meizu mx4. sigurno bolji i kvalitetniji mobitel

[M|C] jokaCRO ingame
10 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Hm baš svi kažu da je bolje uzeti zopu nego meizu mx4

jednostavno ima bolji hardver

15 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Čarli kaže...

Hm baš svi kažu da je bolje uzeti zopu nego meizu mx4

jednostavno ima bolji hardver

How yes no

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: eBay, AliExpress, carinjenje - Česta pitanja, Banggood.com, Gearbest.com
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice