Koji monitor kupiti izdvojena tema

poruka: 19.813
|
čitano: 4.434.248
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti
Acex kaže...

Odluka je pala ipak na http://www.futura-it.hr/katalog/periferija/monitori/24plus/aoc-g2460vq6/

 

Cijena mi se cini ok a ima i freesync,nema dvi-d port ali spojim preko display porta ili hdmi

 

E al pazi, sad gledam onaj tvoj stari monitor i ispada da je on ipak 16:9 formata, što bi značilo da ipak moraš pripaziti na visinu. Najbolje da si sve fino izmjeriš i provjeriš točnu visinu monitora prije nego što ga kupiš.

 

Također, uzmi u obzir to da ti ovaj AOC ima TN matricu, tako da ti to i nije neka sreća. Vjerojatno bi ti onda onaj Samsung bio bolji izbor budući da on ima PLS matricu.

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.11.2016 18:05 (Domdom32).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Koji monitor kupiti
wanabe kaže...

Pozdrav,

kupujem monitor do 1000 kn. Po mogućnosti 24", HDMI priključak i da ne zamara oči nakon dugog igranja. Ako nema takav po toj cijeni, onda može i sa manjom dijagonalom.

Hvala

 link

De gustibus non est disputandum.
12 godina
protjeran
offline
Re: Koji monitor kupiti

Dalipostojiips27"1440ps1-2ms@60hz??lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.11.2016 20:33 (Stjepanj).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Koji monitor kupiti
Stjepanj kaže...
Dali postoji ips 27" 1440p s 1-2ms@60hz??lp

Dali se pise odvojeno, ne postoji.

12 godina
protjeran
offline
Koji monitor kupiti

dali netko zna dali ima takav model?

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Koji monitor kupiti
danny_2 kaže...
rambox kaže...

Razliku između ta dva monitora več smo rješili, i ona je relano takva da u mraku pomješaš njihove AMVA LCD panele, pa normalan korisnik uopče ne bi skužil nikakvu razliku.Dakle jedan i drugi monitor na identične postavke, realno pa ne bi bilo nikakve bitne razlike jer to su AMVA LCD paneli. Nije to IPS vs AMVA, pa da odma vidiš tu specifičnu raliku u praksi.ZL model ima nešto veči kontrast, plus još ostale sitnice ali to nije presudno sori ali ja taj model ne bi kupil.Da danas kupujem neki monitor, uzeo bio 28 varijantu ili model to je 1000% sigurno.

 

Pa vidi se da nemaš poima, kaj znači logičan a ne bedasti dizajn nekog monitora ili njegove guzice. Jao si ga Benq firmi, da im ti slažeš promotivni materijal s kojim bi išli u određeno osvajanje tržišta.Ti očito ne razumiješ štednju, i da je ZL model i njegova guzica idealan primjer debele štednje proizvođača.

 

Tu je sve jasno ko dan, a ti moš trubit do sutra da dizajn monitora nije bitan. Da dizajni nije bitan u praksi, onda novi Benq EW2775H i njegova guzica ne bi izgledala totalno redizajnirano=neusporedivo bolje.Na kraju a zakaj je stara HS verzija skuplja, pa normalno da je skuplja kad ima sve bitne tehnikalije=proizvođač nije nigdje štedio.

 

https://www.notebooksbilliger.de/tft+monitore/69+73+cm+27+29+monitore/benq+ew2775zh

 

https://www.notebooksbilliger.de/tft+monitore/69+73+cm+27+29+monitore/benq+gw2760hs

 

Monitor bedasto dizanirane Glossy guzice, pa još i nema DVI utor, i da nema niti VESA nosač+raspored konektora je za posrati=to nije namjenjeno za osvajanje tržišta.Takav dizajni je čista štedljivost, ja nemam problema sa pljuvanjem po Benq ako treba ja odma popljujem određeni model kad si rekel keks.

 

Nije moguče da si zaboravil ovaj video, dakle treči mjesec 2013 godine i Benq ide promovirat najnovije AMVA LCD panele ili monitore.Gle čuda koga su stavili kao manekena, pa da tu je GW2760HS koji ima sve kaj mora imat jedan dobar monitor "dakle kvalitetan dizajni+sve bitne tehnikalije".

 

 
OK, kazes da normalan korisnik ne skuzi razliku izmedu panela. Pa ja cu tebi reci da normalan korisnik isto tako
se ne opterecuje sto mu je straznja plastika glossy, a ne matt, jer gle cuda ionako ne gleda u straznji dio monitora.

Sto se tice dizajna ew2750zl ima jako lijep dizajn i zapravo ima ljepsi dizajn nego 2760hs.  Pogotovo moram pohvaliti dizajn prednje
strane mobitora, jer tu ew2750zl je uradio odlican posao i ima mozda jedan od najljepsih dijzajna prednje strana monitora.
E sad s obzirom da se monitor ipak gleda s prednje strane, a ew2750zl ima ljepsu prednju stranu nego 2760hs, tako da.
Dakle 2760hs jedina prednost sa dizajnom je mat straznja plastika, a 2750zl ima bolji dizajn prednje strane u koju zapravo i gledamo.

Sto se tice 2760hs, nitko ne spori da je to dobar monitor. Ali jedina prava prednost mu je dvi i ajde ako netko to koristi VESA nosac.

I za taj dio razumijem da onaj tko misli koristiti VESA ce uzeti taj monitor. DVI je nesto manja prednost, jer sa hdmi isto imas 
jednako kvalitetnu sliku, tako da nije nesto veliko. Koliko god oni stedili sa 2750zl monitorom, opet su napravili odlican posao,
jer ima bolji panel, jer ima bolji dizajn prednje strane monitora i monitor je dobro napravljen. A tko treba VESA taj nek uzme
2760hs.

 Sad kak je rambox spomenuo guzicu na Benqu ew2750zl, evo danas sam ga obirsao od iza :D
Ma jebes dizajn, al meni taj monitor izlgeda jako ljepo, a o slici  i tamnim bojama da ne govorim.

15 godina
odjavljen
offline
Re: Koji monitor kupiti
pixi kaže...

Pozdrav,

Jel valja LG 34UC79G-B?

Imam priliku prodati svoj stari 23" monitor pa gledam što da uzmem novo 

LOL, naravno da valja. To je iznimno dobar novi monitor. Čak mu je i cijena super, ispod 800 eura se može naći, nekih 700-750. Samo pazi da imaš AMD karticu...

10 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti
Domdom32 kaže...
Acex kaže...

Odluka je pala ipak na http://www.futura-it.hr/katalog/periferija/monitori/24plus/aoc-g2460vq6/

 

Cijena mi se cini ok a ima i freesync,nema dvi-d port ali spojim preko display porta ili hdmi

 

E al pazi, sad gledam onaj tvoj stari monitor i ispada da je on ipak 16:9 formata, što bi značilo da ipak moraš pripaziti na visinu. Najbolje da si sve fino izmjeriš i provjeriš točnu visinu monitora prije nego što ga kupiš.

 

Također, uzmi u obzir to da ti ovaj AOC ima TN matricu, tako da ti to i nije neka sreća. Vjerojatno bi ti onda onaj Samsung bio bolji izbor budući da on ima PLS matricu.

 Monitor sam vec narucio,zanima me dali moja hd 7770 podrzava freesync i moze li se spustit sa 75 hz na 60?

Sto se tice kvaliteta slike javim vam kad dobijem monitor.

15 godina
odjavljen
offline
Koji monitor kupiti

Malo novosti koje nas čekaju krajem 2017. i početkom 2018.

 


Unfortunately it also appears from the latest roadmap that the planned 34" IPS panel at 3440 x 1440 resolution and 144Hz refresh rate may be delayed a little. We originally had this down for production in Q1 2017 but it looks like it might have been pushed back to Q3 2017 now. Again this delay is likely due to complications with utilising more modern DisplayPort interfaces than 1.2. As a reminder, this panel will offer 1000:1 contrast ratio, 300 cd/m2 brightness, 8-bit+FRC colour depth, sRGB gamut and 1900R curvature. It has a 3-side borderless design as well. Lower refresh rate versions are of course already available and widely used in the 34" market. The delay is with the hotly anticipated 144Hz refresh rate version.

The 34" 2560 x 1080 resolution IPS panel at 144Hz refresh rate is already in production now thankfully, supporting FreeSync, and we believe already used in the LG 34UC79G (review coming soon when we receive a unit). LG.Display are also planning to combine this panel with G-sync for 144Hz support which will apparently go in to development in January 2017. These 34" IPS panels offer a 1000:1 contrast ratio, 250 cd/m2 brightness, 8-bit colour depth, sRGB gamut and 3800R curvature. They also have a 3-side borderless design as well.
Yay!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Re: Koji monitor kupiti
Acex kaže...

 Zanima me dali moja hd 7770 podrzava freesync

 Ne.

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
11 godina
neaktivan
offline
Re: Koji monitor kupiti
Koji je najbolji gaming monitor trenutno? Dell ips? Zanima me do nekih 2-3 tisuce
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Koji monitor kupiti
rolling kaže...
Koji je najbolji gaming monitor trenutno? Dell ips? Zanima me do nekih 2-3 tisuce

 Najbolji koštaju malo više od 200% te cijene. :)

11 godina
neaktivan
offline
Re: Koji monitor kupiti
Hahaha istina igra sam u prike na rogu i dellu od po soma i nesto eura to me i jest napalilo da si uzmem nesto al ne tog ranga... jel ima do 3 soma neki 2k ips eto da budem precizniji.... a ovo najbolji mislia san do 3 soma najbolji ne na svitu haha




15 godina
odjavljen
offline
Re: Koji monitor kupiti
rolling kaže...
Hahaha istina igra sam u prike na rogu i dellu od po soma i nesto eura to me i jest napalilo da si uzmem nesto al ne tog ranga... jel ima do 3 soma neki 2k ips eto da budem precizniji.... a ovo najbolji mislia san do 3 soma najbolji ne na svitu haha



IPS ne, jer su brzi IPS-ovi 700 eura+. Moraš birati: brzi TN ili spori IPS. Ako imaš sreće, možeš naletjeti na polovni PG278Q, 144Hz TN (najbolja TN matrica) za nekih 500 eura.

9 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti
Tonči kaže...

Malo novosti koje nas čekaju krajem 2017. i početkom 2018.

 


Unfortunately it also appears from the latest roadmap that the planned 34" IPS panel at 3440 x 1440 resolution and 144Hz refresh rate may be delayed a little. 

 Zato Samsung krajem godine izbacuje 34" VA 1440p 100Hz monitor što mi čak djeluje i privlačnije, sve osim cijene od 1000$.

13 godina
offline
Koji monitor kupiti

Hitna pomoc ljudi,planiram uzet neki polovan monitor jer sam kupio novi komp sa grafickom koja ima samo dvi-d nastavak.Moj monitor je star pa ima samo VGA izlaz. E sad je pitanje dal monitor koji bi kupio mora imat samo taj dvi-d nastavak ili moze imat i dvi-i pa da kupim neki adapter od dvi-i na dvi-d ako to uopce postoji.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Koji monitor kupiti
@callisto vec postoje 3440x1440 100hz monitori samo IPS paneli I takodjer su preko 1k €
15 godina
odjavljen
offline
Re: Koji monitor kupiti
Rei Ayanami kaže...
@callisto vec postoje 3440x1440 100hz monitori samo IPS paneli I takodjer su preko 1k €

 Ti postojeći nisu 100Hz nego su overclockani sa 60 pa zna bit problema i pitanje je koliko traju :)

13 godina
neaktivan
offline
Koji monitor kupiti

Zbunjen od te benqu rasprave. Trebam danas nesto naruciti tak do 1500-600kn. Igrice gotovo da i ne igram, uglavnom rad u corelu, PS-u, LR-u, vegasu...

Izbor se sveo na BENQ EW2750ZL vs BENQ GW2870H... po testovima su kao sto je i tu napisano skoro indenticni...

U praksi je to drugacije...

Moje nedoumice su: dizajn (jer mi je lijepsi) vs 28"...

 

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Koji monitor kupiti
Praetorian1 kaže...
MLProduction kaže...

Pozdrav forumaši, 

Prošlo je 5 dana otkako koristim monitor BENQ EW2750ZL. Monitor je stvarno Best Buy za te novce. osobno mi je bilo važno da bude što veća dijagonala zbog video montaže, pa sam bio malo skeptičan oko njega obzirom na tako nisku cijenu.
Na kompu sam 6h ponekada i više i mogu reći da nemam nikakvih glavobolja, bol u očima ili nesto slično. 
Jedini minusi su: stalak za monitor koji se pri malom pokretu ljuja, ali to nije ništa strašno, stabilno stoji na stolu.
Nekome će ovo biti minus, ali pored tankoga ovira sa strane stoji crni rub širine cca 3mm , tako da ekran nije skroz do same ivice tankoga okvira, ali pri radu se to uopce ne primjeti , tako da meni soobno ne smeta.
Napajanje je izvađeno iz monitora tako da se dobije kabel za napajanje sličan kao kod laptopa. Mali savjet je da se punjač ne drži na podu jer onda je kabel zbog težine nategnut, najbolje da se montira negdje ispod stola da punjač nebi vršio pritisak na kabel koji ulazu u monitor.

U gamingu je vrlo dobar, boje i kontrast su odlične. Da se to još naštimavati po želji korisnika. Od igara Project Cars na njemu izgleda odlično, Battlefield 3 također.
Same pohvale za monitor, Mislim da stvarno u ovome trenutku nema boljeg monitora za ovu cijenu. 

Hvala ekipi na forumu za preporuku   . Ako imate kakvih pitanja u vezi navedenog monitora, slobodno mi se javite pa da riješimo i vaše nedoumice. Ugodan ostatak dana svima! LP 

 Vidim sad u ADM-u dode 1495 kn, najradije bi su uzeo jos dva :D

Kako si podesio sliku ak ti nije problem napisat, ja koristim ove psotavke 

Picture Mode= Standard (or User)

Brightness= 50 (according to preferences and lighting)

Gamma= 2

Color Temperature= User Define

R= 100

G= 100

B= 95

AMA= High

HDMI RGB PC Range= RGB(0 ~255). Refer to ‘Correcting the colour signal’ above

 
I ja planiram jos jedan uzeti minimalno jer stvarno je odličan za tu cijenu. što se postavki tiče: 


Brightness= 70

Contrast= 50
Sharpness= 5 
Staturation 50
HDMI RGB PC Range= RGB(16 ~235). 

Sve ostalo je isto kao i kod tebe, Postavke sam našao na nekom klipu, ali sam ih još malo preradio kako se meni sviđa. Ja sam zadovoljan! LP:D

11 godina
online
Re: Koji monitor kupiti

ovo zadnje moras promjeniti obavezno

 

https://pcmonitors.info/articles/correcting-hdmi-colour-on-nvidia-and-amd-gpus/#!prettyPhoto

14 godina
neaktivan
offline
Koji monitor kupiti

Da, to nazalost dosta ljudi ima krivo podeseno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti
Praetorian1 kaže...

 Sad kak je rambox spomenuo guzicu na Benq ew2750zl, evo danas sam ga obirsao od iza :D
Ma jebes dizajn, al meni taj monitor izlgeda jako ljepo, a o slici  i tamnim bojama da ne govorim.

 Samo ti briši njegovu guzicu, ali badave jer ne moš obrisat ili zamaskirat "smrdljivi dizajn" stražnjeg djela kučišta.

Tonči kaže...

Malo novosti koje nas čekaju krajem 2017. i početkom 2018.

 


Unfortunately it also appears from the latest roadmap that the planned 34" IPS panel at 3440 x 1440 resolution and 144Hz refresh rate may be delayed a little. We originally had this down for production in Q1 2017 but it looks like it might have been pushed back to Q3 2017 now. Again this delay is likely due to complications with utilising more modern DisplayPort interfaces than 1.2. As a reminder, this panel will offer 1000:1 contrast ratio, 300 cd/m2 brightness, 8-bit+FRC colour depth, sRGB gamut and 1900R curvature. It has a 3-side borderless design as well. Lower refresh rate versions are of course already available and widely used in the 34" market. The delay is with the hotly anticipated 144Hz refresh rate version.

The 34" 2560 x 1080 resolution IPS panel at 144Hz refresh rate is already in production now thankfully, supporting FreeSync, and we believe already used in the LG 34UC79G (review coming soon when we receive a unit). LG.Display are also planning to combine this panel with G-sync for 144Hz support which will apparently go in to development in January 2017. These 34" IPS panels offer a 1000:1 contrast ratio, 250 cd/m2 brightness, 8-bit colour depth, sRGB gamut and 3800R curvature. They also have a 3-side borderless design as well.
Yay!

Ovaj drugi LG bolje da pokriju s plahtom,  dakle tu su skupe Nvidia G-Sync glupandarije, i da tu je klasična niža rezolucija+IPS LCD panel.

 

Realno ovaj dole "novi AOC model", ili usput spomenuti Benq prvjenac identične rezolucije dakle VA LCD panel gejming ekipa je puno bolje rješenje.

 

http://www.bug.hr/forum/topic/komentari-it-vijesti/gamerima-stize-35-incni-agon/245047.aspx?page=0&jumpto=5212406&sort=asc&view=flat

 

Ti bokca pa di su 27/1440p VA/AMVA monitori, najavljeni su za kraj ove godine ali za sad nema niti jednoga na vidiku.Nisu valjda VA igrači odustali od toga, ako jesu to bi bila teška budalaština prve klase.Jel Benq di je barem jedan vaš takav monitor, ti bokca pa ljudima je več puna kapa 27/1440p IPS monitora koji se recikliraju do u nedogled.Svakih par mjeseci neka firma izbaci neki novi, ali realno identični 27/1440p IPS monitor samo ispremješaju oznake i promjene dizajn pa eto.

Callisto kaže...

 Zato Samsung krajem godine izbacuje 34" VA 1440p 100Hz monitor što mi čak djeluje i privlačnije, sve osim cijene od 1000$.

Pa to uopče nije previsoka cijena, s obzirom na 3440-1440 rezoluciju i VA LCD panel+100hz+AMD Free Sync, pa to se bude prodavalo kao vruče krafne.

 

To je odličan potez Samsunga, i da s obzirom na monitor tehnikalije opet napominjem to uopče nije previsoka cijena.

 

 

Ali opet ja ne bi izabral ispigani monitor, mene zanima samo ravni ili klasičan monitor i ništa drugo.

 

 

 

Na kraju opet malo blesavog marketinga, dakle ova dole fotka malo morgen pa zna se da Benq AMVA LCD paneli imaju viši kontrast.Eto ovaj ranije spomenuti Benq EW2750ZL, dakle onaj sa ružnom guzicom ima kontrast malo preko 4000:1.Uostalom pa i ovaj moj Benq monitor, njegov kontrast je obično oko 3.500:1 dakle Samsung koga ti to farbaš jel?

 

Samsung+ne+laprdaj+glupandarije:D Samsung+ne+laprdaj+glupandarije:D
 

zed1122 kaže...

Zbunjen od te benqu rasprave. Trebam danas nesto naruciti tak do 1500-600kn. Igrice gotovo da i ne igram, uglavnom rad u corelu, PS-u, LR-u, vegasu...

Izbor se sveo na BENQ EW2750ZL vs BENQ GW2870H... po testovima su kao sto je i tu napisano skoro indenticni...

U praksi je to drugacije...

Moje nedoumice su: dizajn (jer mi je lijepsi) vs 28"...

 

 Pa izbor je vrlo jednostavan, uzmi veči 28 monitor cijena je okvirno ista i to je to rješen problem.

https://www.malwarebytes.org/antiexploit/index.html
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.11.2016 17:22 (rambox).
15 godina
odjavljen
offline
Re: Koji monitor kupiti
rambox kaže...


The 34" 2560 x 1080 resolution IPS panel at 144Hz refresh rate is already in production now thankfully, supporting FreeSync, and we believe already used in the LG 34UC79G (review coming soon when we receive a unit). LG.Display are also planning to combine this panel with G-sync for 144Hz support which will apparently go in to development in January 2017. These 34" IPS panels offer a 1000:1 contrast ratio, 250 cd/m2 brightness, 8-bit colour depth, sRGB gamut and 3800R curvature. They also have a 3-side borderless design as well.
Yay!

Ovaj drugi LG bolje da pokriju s plahtom,  dakle tu su skupe Nvidia G-Sync glupandarije, i da tu je klasična niža rezolucija+IPS LCD panel.

 

Realno ovaj dole "novi AOC model", ili usput spomenuti Benq prvjenac identične rezolucije dakle VA LCD panel gejming ekipa je puno bolje rješenje.

 

Callisto kaže...

 Zato Samsung krajem godine izbacuje 34" VA 1440p 100Hz monitor što mi čak djeluje i privlačnije, sve osim cijene od 1000$.

Pa to uopče nije previsoka cijena, s obzirom na 3440-1440 rezoluciju i VA LCD panel+100hz+AMD Free Sync, pa to se bude prodavalo kao vruče krafne.

 

Ma o čemu ti govoriš, LOL? "Nvidia G-Sync gluparije"? Pa G-Sync još uvijek radi znatno bolje od FreeSynca kakav imamo. IPS je još uvijek daleko brži od VA panela. A 2560x1080 nema baš puno (i 34" je daleko najbolji format monitora). Većina igrača nema hardver za više od 1080 pokrenuti u 144Hz. Novi Battlefield dvije 1080 ne mogu vrtjeti u 144Hz na 1440 rezi. 2560x1080 je max što mogu uhvatiti tu.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Koji monitor kupiti
roby27 kaže...

 
Riješeno, hvala puno! 

13 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti
DuMe kaže...

Hitna pomoc ljudi,planiram uzet neki polovan monitor jer sam kupio novi komp sa grafickom koja ima samo dvi-d nastavak.Moj monitor je star pa ima samo VGA izlaz. E sad je pitanje dal monitor koji bi kupio mora imat samo taj dvi-d nastavak ili moze imat i dvi-i pa da kupim neki adapter od dvi-i na dvi-d ako to uopce postoji.

 

10 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti

Koliko ja znam, u DVI-I bez problema ide DVI-D priključak, tako da ne bi trebao nikakve adaptere imati, samo kabel koji ima DVI-D konektore.

8 godina
neaktivan
offline
Koji monitor kupiti

Može neka preporuka monitora do nekih 3000kn ( može i rabljen). Komp mi je samo za igrice i bitno mi je da nije manji od trenutnog della u2412m 24" i veća max rezolucija od trenutnih 1920x1200.

 

Hvala

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti
rambox kaže...

Pa to uopče nije previsoka cijena, s obzirom na 3440-1440 rezoluciju i VA LCD panel+100hz+AMD Free Sync, pa to se bude prodavalo kao vruče krafne.

 

 

 Svejedno, čekam kad budu takvi monitori cca 500 eura, onda bude se možda moglo i igrati na 100+ fps-a  na toj rezoluciji.

Jedino mi se 1500R čini kao malo prezakrivljeno, 3800R se čini idealno, ali to je nešto što se mora isprobati uživo.

7 godina
neaktivan
offline
Koji monitor kupiti

Pozdrav!

 

Htio bih vašu preporuku za 24" monitor do nekih 1500-2000 kn. Nemam iskustva s lcd monitorima (trenutno na crt-u).

 

Obavio sam neko istraživanje, saznao sam mane i prednosti TN, IPS i VA panela, al đaba kad ne znam kako izgleda uživo.

 

Ne trebam nikakav pivot, ovo ono fancy, želim samo neki kvalitetan panel za surfanje i igranje. Ne trebam ni nikakav response time of 1 ms i refresh rate od 144 hz.

 

Hvala Vam na vašem trudi i uloženom vremenu! 
 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice