Windows 8 RTM

poruka: 322
|
čitano: 62.956
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Windows 8 RTM".
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Windows 8 RTM
12 godina
offline
Re: Windows 8 RTM
ivo_svetrice kaže...

Pitanje je bilo da li postoji mogućnost. Postoji!

Ljudi bi možda htjeli nešto do brzine i fluidnosti novog OS-a, a vizualnost stare Windows sedmice.

Neka ljudi sami zaključe jel ima paše ili ne.

 

Sve u redu. Vizualnost Windows-a 7 u potpunosti ne mogu prenijeti na Windows 8, nekim alternativama se može dobro maskirati, a sa druge strane, sigurno, imaš neke probleme koje ti shellovi donose.
U svakom slučaju, po meni beskorisno, ali ko želi to neka radi, njegov Windows njegovi shellovi, mi samo raspravljamo. :D

14 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8 RTM
kizo2703 kaže...
ivo_svetrice kaže...
P.S.

Ne preporučejem gornju metodu jer gašenjem "metro-a" nećete moći koristiti nikakve "metro" funkcionalnosti, ni "metro" programe uz moguće druge probleme.

''You need to have Windows 8 Release Preview 32-bit installed. Most likely won't work for other builds''

 

Čemu onda uopće ovo?! Postoji mogućnost ,ali ne radi - {#}!!

Ne radi metro a to se i tražilo.

Radi na RTM-u, da li si uopće probao.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8 RTM
royalhero kaže...
ivo_svetrice kaže...

Pitanje je bilo da li postoji mogućnost. Postoji!

Ljudi bi možda htjeli nešto do brzine i fluidnosti novog OS-a, a vizualnost stare Windows sedmice.

Neka ljudi sami zaključe jel ima paše ili ne.

 

Sve u redu. Vizualnost Windows-a 7 u potpunosti ne mogu prenijeti na Windows 8, nekim alternativama se može dobro maskirati, a sa druge strane, sigurno, imaš neke probleme koje ti shellovi donose.
U svakom slučaju, po meni beskorisno, ali ko želi to neka radi, njegov Windows njegovi shellovi, mi samo raspravljamo. :D

Da li ti vidiš da sam dole stavio  p.s. i  moje mišljenje o tom.

Prvo probaj pa onda komentiraj, prošle su dvije sekunde a ti si odmah skočio na zadnje noge.

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.8.2012 11:19 (ivo_svetrice).
14 godina
offline
Windows 8 RTM

jel itko uspio maknut onaj dole watermark 'activate windows' ??

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Windows 8 RTM
ivo_svetrice kaže...
Prvo probaj pa onda komentiraj, prošle su dvije sekunde a ti si odmah skočio na zadnje noge.

A ti se odmah pjeniš. {#} Dobro nećemo više o tome.

maxy0 kaže...

jel itko uspio maknut onaj dole watermark 'activate windows' ??

Pitanje bi bilo je li itko uspio aktivirati Windows 8? Jesam ja, javi mi se na PM.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8 RTM
ivo_svetrice kaže...
Ne radi metro a to se i tražilo.

Radi na RTM-u, da li si uopće probao.

Ne radi Metro ,ali samo na 32 bita!! Naravno da nisam probal ,prvo ,zato jel imam 64 bitni sistem ,drugo - meni Metro uopće ne smeta!! {#}

ivo_svetrice kaže...

Da li ti vidiš da sam dole stavio  p.s. i  moje mišljenje o tom.

Prvo probaj pa onda komentiraj, prošle su dvije sekunde a ti si odmah skočio na zadnje noge.

Forum i postoji zato da se komentira - kaj se odma dižeš na zadnje noge?! {#} Nitko ti ne smije ništa reći?! {#}

maxy0 kaže...

jel itko uspio maknut onaj dole watermark 'activate windows' ??

Puno nas!!

If it ain't broken, you're not working hard enough ...
14 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8 RTM
kizo2703 kaže...
Forum i postoji zato da se komentira - kaj se odma dižeš na zadnje noge?! {#} Nitko ti ne smije ništa reći?! {#}

Naravno da može, zato forum i postoji, samo ne volim neargumentirane rasprave.{#}

Znaći nisi na tom thread-u našao zadnju veziju jer radi i na 64 bit-a.

Ko kaže da meni metro smeta, samo želim pokazati da postoji i alternativa.{#}

Živio.

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.8.2012 11:56 (ivo_svetrice).
12 godina
offline
Windows 8 RTM

http://www.windows9update.com/

Heh, DP Windowsa 9 planiraju već naredne godine. Svašta.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8 RTM

Bez brige ,nekakva verzija Windowsa 9 je već u test fazi.

If it ain't broken, you're not working hard enough ...
12 godina
offline
Re: Windows 8 RTM
kizo2703 kaže...

Bez brige ,nekakva verzija Windowsa 9 je već u test fazi.

Ne kontam?

14 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8 RTM
royalhero kaže...
kizo2703 kaže...

Bez brige ,nekakva verzija Windowsa 9 je već u test fazi.

Ne kontam?

 Microsoft već godinama i prije izdavanja nove verzije kreće sa razvojem njezinog nasljednika (naravno za počekat u malim timovima)

kod mene normalno radi.....(osim usranog apple iJpeg-a)
15 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8 RTM
royalhero kaže...
Ne kontam?

Ikad čuo za Windows Longhorn? To je bio razvojni OS između XP-a i Viste.

cekpi kaže...

 Microsoft već godinama i prije izdavanja nove verzije kreće sa razvojem njezinog nasljednika (naravno za počekat u malim timovima)

I to ima i po desetak timova i svaki radi svoju verziju.

If it ain't broken, you're not working hard enough ...
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.8.2012 14:50 (kizo2703).
12 godina
offline
Re: Windows 8 RTM
kizo2703 kaže...

Ikad čuo za Windows Longhorn? To je bio razvojni OS između XP-a i Viste.

Jesam.

Hvala!

15 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8 RTM
kizo2703 kaže...

Ikad čuo za Windows Longhorn? To je bio razvojni OS između XP-a i Viste.

cekpi kaže...

 Microsoft već godinama i prije izdavanja nove verzije kreće sa razvojem njezinog nasljednika (naravno za počekat u malim timovima)

I to ima i po desetak timova i svaki radi svoju verziju.

kizo2703 Windows Longhorn nije bio razvojni OS između XP-a i Viste nego codename Viste{#}

I noga u dupe je korak naprijed
15 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8 RTM
zvonac99 kaže...

kizo2703 Windows Longhorn nije bio razvojni OS između XP-a i Viste nego codename Viste{#}

Neki tvrde da je tako - drugi tvrde da je potpuno neovisan sistem ,pogotovo zato jel je bio puno bolji od same Viste.

If it ain't broken, you're not working hard enough ...
16 godina
suspendiran
offline
Re: Windows 8 RTM
kizo2703 kaže...
zvonac99 kaže...

kizo2703 Windows Longhorn nije bio razvojni OS između XP-a i Viste nego codename Viste{#}

Neki tvrde da je tako - drugi tvrde da je potpuno neovisan sistem ,pogotovo zato jel je bio puno bolji od same Viste.

 Naletio na ovo:

"Once envisioned as a minor upgrade to Windows XP, Windows "Longhorn" took on all-new importance in early 2002 when Microsoft decided to reach for the brass ring and make this upcoming Windows release an all-encompassing major upgrade..."

"The current plan calls for Longhorn to be followed by Longhorn Server a year later, a Longhorn Server R2 release two years after that, and the Blackcomb release in 2011."

 

Iako pise 2010.,cini mi se da su ti tekstovi napisani negdje u 2004.

 

http://www.winsupersite.com/article/faqtip/windows-longhorn-faq 

http://www.winsupersite.com/article/showcase/bob-muglia-delivers-the-windows-server-roadmap

 

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being cold...
12 godina
neaktivan
offline
Windows 8 RTM

evo i ja sam instalirao win8
Primjetio sam u IE10 dok kad odes na google.hr da nema one reklame za GC dok u ostalim preglednicima je prikazana. Zbog cega je IE-u nema?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Windows 8 RTM

Evo i kutija.

Windows 8 kutije Windows 8 kutije
 
1 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Windows 8 RTM
Ako nista drugo, barem su kutije ljepse ove godine
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8 RTM
Sad sam instalirao W8, i moram rec da je uzas.
Nema starta, ne radi zvuk, ne radi LAN, nemogu drivere instalirat...
Kad dojde drugi HDD ovog tjedna, stavljam ih u RAID0 i instaliram Win7...
Za pročitati : Waterways ✓ - Out of Position ✓ - Bridges ✓ - Isolation Play scan;_; - Green Fairy
12 godina
offline
Re: Windows 8 RTM
8ax kaže...
Sad sam instalirao W8, i moram rec da je uzas.
Nema starta, ne radi zvuk, ne radi LAN, nemogu drivere instalirat...
Kad dojde drugi HDD ovog tjedna, stavljam ih u RAID0 i instaliram Win7...

Baš sam čekao ovakav komentar. Ja sam jučer po kući pronašao sav hardver, ima i od desetak godina starog hardvera. Uredno sam svakoj komponenti instalirao drivere. Naravno ne kroz launcher, nego device manager -> pronađem komponentu ->update driver.

11 godina
neaktivan
offline
Windows 8 RTM

Hoće li retail verzija windowsa 8 u pakiranju imati dva diska i 64 bitnu i 32 bitnu vetziju? jel zna netko? :)

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8 RTM

Meni Update Driver nije ništa napravilo.

Žalosno je da ne radi LAN out-of-box, a radi na prastarom Ubuntuu 7.10.

 

Uspio sam upognit zvuk, ali driveri za grafičku ni za Win8 x64 CP niti Win7 x64 ne rade.

Na internet idem preko USB tetheringa na mobitelu.

 

Za pročitati : Waterways ✓ - Out of Position ✓ - Bridges ✓ - Isolation Play scan;_; - Green Fairy
12 godina
offline
Re: Windows 8 RTM
8ax kaže...

Meni Update Driver nije ništa napravilo.

Žalosno je da ne radi LAN out-of-box, a radi na prastarom Ubuntuu 7.10.

 

Uspio sam upognit zvuk, ali driveri za grafičku ni za Win8 x64 CP niti Win7 x64 ne rade.

Na internet idem preko USB tetheringa na mobitelu.

Koje ti egzotične komponente imaš... Traži po Internetu.

12 godina
offline
Re: Windows 8 RTM
vmartin020 kaže...

Hoće li retail verzija windowsa 8 u pakiranju imati dva diska i 64 bitnu i 32 bitnu vetziju? jel zna netko? :)

Ne, dođe verzija koju kupiš. Zapravo, kupnjom Windows-a dobiješ licencu, a Windowse skineš sa Interneta. Tako je bilo prošle godine kada sam htio kupiti Windows 7 Starter. Dobiješ cedulju sa ključem i nekim informacijama. Zadnji put sam vidio DVD u paketu, kada je bila Windows Vista. Najljepši CD i pakovanje ubjedljivo je od Windowsa Viste, meni.

15 godina
odjavljen
offline
Re: Windows 8 RTM
8ax kaže...

Meni Update Driver nije ništa napravilo.

Žalosno je da ne radi LAN out-of-box, a radi na prastarom Ubuntuu 7.10.

 

Uspio sam upognit zvuk, ali driveri za grafičku ni za Win8 x64 CP niti Win7 x64 ne rade.

Na internet idem preko USB tetheringa na mobitelu.

 

LAN meni radi na 4 laptopa (starosti od 2003. - 2012.) i dva desktopa na RP inačici (kao i WiFi), grafička i zvučna kartica. Jedino sam problema imao sa zvučnom iz 1998. godine (Sound Blaster Live! Value). Grafičke drivere moraš skinuti od proizvođača čipa (nVidia, AMD).

14 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8 RTM
Uspio sam sad instalirat graficke drivere, za RP verziju.
Meni je LAN jedino dobro radio na XP-u.

Mislim da AMD770 chipset bas i nije egzotican.
Za pročitati : Waterways ✓ - Out of Position ✓ - Bridges ✓ - Isolation Play scan;_; - Green Fairy
14 godina
offline
Re: Windows 8 RTM
Kako lose... nakon mukotrpnog uspjesnog aktiviranja winsa uspio sam ih srusit.. sad sam opet insraliro i opet nece aktivacija :)
16 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8 RTM
vmartin020 kaže...

Hoće li retail verzija windowsa 8 u pakiranju imati dva diska i 64 bitnu i 32 bitnu vetziju? jel zna netko? :)

Pretpostavljam da hoće. Tako je bilo kada sam kupovao Win 7. U paketu su bila oba diska. Ovo se ne odnosi na Win 7 starter edition i Home basic. Oni su dolazili samo sa 32 bit diskovima. Za Home basic se mogla skinuti 64 bit verzija, a starter edition postoji samo u 32 bit verziji. Verzije Home premium, Pro i Ultimate su sadržavale 32 i 64 bit verziju.

I am Guybrush Threepwood, Mighty Pirate!
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.8.2012 20:29 (ROADRUNNER).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8 RTM

a kontam i ja da hoće, jos se nadam da ce bit jeftiniji od sedmice.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Windows 8 RTM
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice