Windows 8 RTM zaključana tema

poruka: 4
|
čitano: 2.476
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Windows 8 RTM
12 godina
neaktivan
offline
Windows 8 RTM

Dali tko zna kada je finalna verzija od Windows Osmice dostupna za download,  koliko sam čuo, odnosno procurile su informacije da bi Windows 8 RTM trebao bit dostupan kroz večerašnje sate  ili sutra popodne te, dali tko zna ikakve detalje ?

 
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Windows 8 RTM
Logi2011 kaže...

Dali tko zna kada je finalna verzija od Windows Osmice dostupna za download,  koliko sam čuo, odnosno procurile su informacije da bi Windows 8 RTM trebao bit dostupan kroz večerašnje sate  ili sutra popodne te, dali tko zna ikakve detalje ?

A gle prema najavama izlazi u prvom tjednu mjeseca kolovoza, e sada to može bit sutra, u četvrtak ili u petak, imat će build 9200.

Valentin
15 godina
neaktivan
offline
Windows 8 RTM
World Championships: 7, GP started: 298, GP wins: 91, Podium finishes: 155, Pole positions: 68, Fastest laps: 77, Points: 1,546
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Windows 8 RTM

Trenutno koristim Windows 8 RP, i jako sam zadovoljan sa njima, bolji je perfomance kod igranja,  dakle, zanima me dali finalni  Build 9200 će podržavat unutar Windowsa DirectX 12, pitam iz razloga, što kod prijašnjih verzija od Windowsa, za svaki novi Windows brojka od DirectX bi se povečala, ima li kakvih detalja vezano za te stvari ?

 
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Windows 8 RTM
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice